Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ ΜΑΡΡΤΙΟΥ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ Ν ΤΑ ΛΕΜΕ


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μπα, δε νομίζω να είμαι τόσο τυχερή. Άλλωστε, πιστεύω ότι έγινε και η σύλληψη αργά...

Αν γνωρίζετε, έχει σχέση η τιμή της χοριακής με την καρδιακή λειτουργία ή μπα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:)

Τότε δεν ξέρω πότε θα ακούσω και αν θα ακούσω αυτήν την περίφημη καρδούλα, πάντως, ελπίζω να την ακούσω κάποια στιγμή!

Εύχομαι σε όλες όσες δεν έχετε ακούσει, το ιδιο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσακια μου!!!!τι κανετε?????εμενα κοιμηθηκαν τα μικρουλια κ τωρα ησχυχια κ ηρεμια στο σπιτι!!!!!!!καλα απο σημερα εχει ξεκουραση κ μονο!!!!!γιατι το ειχα παρακανει!!!!

αχ αντε μια μερα εμεινε,μεχρι την τριτη να παω στον γιατρο να δω το μωρακι μου κ εγω,κ το κυριοτερο ομως

να δουμε τι γινεται με την αποκοληση!!!!!!!μακαρι να μην υπαρχει!!!!!

αννα μαρια μου σκεψου θετικα κοπελα μου κ ολα θα πανε καλα!!!!!!!!ειπαμε δεν ειναι ολες τις φορες το ιδιο!!!!!!

αχ κοριτσια μου ευχομαι να πανε ολα καλα σε ολες μας με καταληξη τα υπεροχα μωρακια μας στις αγκαλιτσες μας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έκανα δύο φορές: 24/3 και ήταν 900 μονάδες και 29/3 και ήταν 8951.

Βρε cuando, όποτε βλέπω το όνομά σου, τραγουδάω από μέσα μου (ή και απ' έξω μου καμιά φορά) το γνωστό: "το άρωμα του κουάντο δεν το 'χει άλλο κανένα"!

:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειδα ποσο ηταν ,λογικα εγινε λιγο πιο αργα η συλληψη οποτε για αυτο δεν ειδες κατι ακομα..αυριο θα δεις...α ειχες τεραστια χοριακη!!!θεωρω οτι θα δεις σακο και καρδια στο τσακ..σημερα μπορει να ξεκινησει να ακουγεται..αντε θα περιμενουμε ολο χαρα...αυριο δεν πας; :P

χαχαχαχαχαχα

τραγουδας;..ειναι απο το ποτε θα γινω μανα..κουαντο στα ισπανικα θα πει πότε... :lol::lol: μου λυθηκε η απορια..ελπιζω :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχα, καλά, έχουμε όλες τη βίδα μας εδώ μέσα! Άκου "πότε θα γίνω μάνα;"!!!!! Το σκέφτηκα για το "πότε", αλλά ήξερα το "quanto" στα ιταλικά, όχι στα ισπανικά! Ισπανία μένεις; Σκεφτόμασταν να πάμε διακοπές στη Βαρκελώνη το καλοκαίρι. Έχω έναν ξάδελφο που σπουδάζει εκεί, και θα μας έκανε και τον ξεναγό. Αν όλα πάνε καλά, το ταξίδι μετατίθεται για το επόμενο καλοκαίρι. Αν δεν πάνε, ε, τουλάχιστον θα πάμε Βαρκελώνη! :P

Δε θέλω να είμαι αισιόδοξη, για να μην απογοητευτώ. Απλά, θέλω να ελπίζω ότι κάποια στιγμή μέχρι τα μέσα Απριλίου, θ' ακούσω καρδιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol: αχ βρε κοριτσια!!!!!

βρε κοριτσια να σας ρωτησω κατι:εγω εχω συνεχεια ταχυκαρδια πολυ!!!αυτο ειναι κακο?????

μηπως ξερει καμια σας να μου πει?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηλιάννα, δεν ξέρω καθόλου για τις ταχυκαρδίες. Κι εμένα με πιάνει πάντως, αλλά όχι συχνά, και μάλιστα με πιάνει κάτι σαν ταχυκαρδία, αλλά και σαν πνίξιμο μαζί. Αυτό μου συνέβαινε και πριν, πάντως.

Cuando, νομίζω ότι είσαι πολύ τυχερή που μένεις Βαρκελώνη. Όταν έρθω, θα σιγουρευτώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αληθεια κουαντο μου???συμπτωμα ειναι κ αυτο???????

παρολο που ειναι η τριτη μου εγκυμοσυνη πρωτη φορα το εχω κ μαλιστα πολυ συχνα!!!!!!!

αννα μαρια μου εγω μαζι με την ταχυκαρδια εχω κ πολυ ζαλη να πεσω κατω , να σοριαστω!!!!!

η αληθεια ειναι πως εχω φοβηθει μ'αυτο!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α, καλά, εγώ ζαλίζομαι απ' το περασμένο Σάββατο! Κι όταν λέμε ζαλάδα, δεν εννοώ τόσο ότι γυρίζει το κεφάλι μου, όσο ότι έχουν σκοτεινιάσει τα μάτια μου και δε βλέπω μπροστά μου. Αυτό για μένα είναι κάτι το συνηθισμένο, αλλά απ' ό,τι φαίνεται, θα τραβήξει πολύ... Έχω και αναγούλες πού και πού κατά τη διάρκεια της μέρας, έχω διάφορα συμπτώματα, αλλά δε θέλω να κάθομαι να μετράω συμπτώματα, γιατί την προηγούμενη φορά αυτό έκανα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όταν λέω αναγούλες, εγώ εννοώ ότι κάνω αυτό το "μπλιάχ" λες και θα κάνω εμετό, αλλά μένω εκεί. Όσο για ανακάτεμα, αυτό είναι πιο συχνό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι κοριτσια αναγουλες ειναι αυτο που σου ερχεται να ...κ σου φτανει μεχρι λαιμο αλλα δεν βγαινει!!!!!!

καλα οσο απο συμπτωμα ....ποικιλια,να φαν κ οι κοτες :lol::lol::lol::lol::lol: !!!!!

το μονο που με εχει φοβησει ειναι οι ταχυκαρδιες!!!!!την τριτη θα το πω στον γιατρο (αλλα μεχρι την τριτη θα την εχω βγαλει καθαρη με αυτο????)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ πάντως, αυτές τις μέρες, έχω κουραστεί απ' την ξεκούραση... Όλο κάθομαι, ξαπλώνω, αφού τώρα έκανα επί τόπου βάδιν για να ξεμουδιάσω. Κάνω, βέβαια, και κάποιες δουλειές, αλλά όχι πολλά πράγματα.

Η δική μου ηλικία είναι 30 στρογγυλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βρε κοριτσια ολα απο λιγο τα διαθετουμε,τι να κανουμε!!!!!!..........

μακαρι να ειναι απλα κ μονο συμπτωμα!!

εγω κοριτσια μου τον ιουλιο θα κλεισω τα 26!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...