Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΕΝΝΗΣΕ Η SAMANTHA MAΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

samantaκι μου γλυκο να σου ευχηθω κ απο δω να σας ζησει η μπεμπουλα!!!χαλαλι της η ταλαιπωρια που περασες!!!

πολυ συγκηνητικη η ιστορια του τοκετου σου!!!καλη λοχεια κοριτσαρα μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλενα μου, να σας ζήσει η κουκλίτσα! Καλή λοχεία! Μου φαίνεται ότι κάθε φορά που θα διαβάζω την ξεχωριστή εμπειρία τοκετού κάθε μιας από την παρεούλα μας, θα βάζω τα κλάματα!!! Αχ, αυτές οι ορμόνες της εγκυμοσύνης!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πω πω εγκυο γυναικα καλε με κανεις και κλαιω? :lol::lol: Απιστευτη εμπειρια, ευχομαι ολες οι γυναικες να φερουμε μωρακια στον κοσμο και να μας αξιωσει ο Θεος να το ζησουμε κι εμεις!!!!Πολλα πολλα φιλια στην μπεμπουλα και στη μανουλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΙ ΣΤΟ ΚΑΛΟ ΣΟΥ ΡΕ ΦΙΛΕΝΑΔΑ!!!!!!! ΜΕ ΕΚΑΝΕΣ Κ ΒΑΛΑΝΤΩΣΑ ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ!!!!!

ΤΙ ΟΜΟΡΦΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΑΛΗΘΕΙΑ!!!!!!! ΘΥΜΗΘΙΚΑ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ!!!!!!

ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ Κ ΦΥΣΙΚΑ ΦΩΤΟ ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΑΣ! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου σας ευχαριστώ πάρα πάρα πολυ για τις ευχές σας!!!

προσπαθω απο χθες να σας γραψω αυτο το μήνυμα!! ξεκινάω απο το τελος προς την αρχη!!!

Guzelina μου σε ευχαριστω παρα πολυ κοριτσάκι μου, με το καλο να ξεκινήσετε προσπάθειες και να μείνεις έγκυος!!! σου το εύχομαι ολόψυχα :):)

Spirtouli μου ούτε εγώ περίμενα να γεννήσω πριν από εσενα!!!!! :lol::lol::lol: μπαίνω αμέσως μετά να δω την ανακοίνωσή σου!! Να σου ζήσει ο μπέμπης!!!!!!!!!!!! :D

elenatsak σε ευχαριστώ πάρα πάρα πολύ για τις ευχές και για την πολύτιμη βοήθεια σου όλο αυτό το διάστημα της εγκυμοσύνης μου!!!!!!!!!!! :D:D φιλάκια στον κούκλο!!!

Daddy σε ευχαριστώ παρα πολύ και σου εύχομαι με το καλό & με έναν πόνο!!!! Αλήθεια γιατί δεν προσπαθείτε για φυσιολογικό αφού έχει κατέβει?

anastasia32 μου γλυκειά σε υπερ-ευχαριστώ και δεν μπορείς να φανταστείς τι χαρά νοιώθω που λίγο πριν γεννήσω έμαθες ότι είσαι έγκυος!!! τυχαίο?? δεν νομίζω :lol::lol::lol::lol: με το καλό!!!!

samarcande και πάλι σε ευχαριστώ !!!! σύντομα με το καλό θα έχεις και εσύ το μωράκι σου!! ότι πληροφορία θέλεις για το Ιασώ πες μου :D:D (τελικά πήγα σε 2κλινο αλλά δεν είχε άλλη κοπέλα μέσα...)..μόλις βρω χρόνο θα γράψω και στο τέλειο θέμα σου με τα ποιήματα!!!!!

ioanna123456 σε ευχαριστώ πάρα πάρα πολύ για τις ευχές και τις πολύ χρήσιμες πληροφορίες σου!!! να χαίρεσαι την μπεμπουλα σου!!! :D:D:D

Steisy μου με το καλό και εσύ κοριτσάκι μου!!! Πλησιάζει ο καιρός!! A και κράτα και κανενα κλάμα για μετά...γιατί πράγματικά η συγκίνηση θα ειναι μεγάλη!!!

muriam και εσύ με το καλό κοριτσάκι μου! εύχομαι να έχεις μια καλή εγκυμοσύνη

joanaki πλησιάζεις και εσύ! Με έναν πόνο!!!!!

Happy κουκλάρα είσαι η επόμενη ε??? ή μήπως όχι ??? ;););) με το καλο!!!!!!!!!!!

γλυκειά μου magykal σε ευχαριστώ πάρα πολύ για τα καλά σου λόγια και για την βοήθειά σου σε όλο αυτό το διάστημα της εγκυμοσύνης μου!! Να χαίρεσαι το γλυκό παιδάκι σου!!! ααα και με το καλό....να του χαρίσεις και ένα αδερφάκι χιχιχιχι

marikaki27 σε ευχαριστώ και από εδώ για τις ευχές σου! Είναι πάντα εύστοχες και πάντα πιάνουν !!!!!!!!!!!!!!!!! Περιμένουμε να ανακοινώσεις και εσύ ευχάριστα νέα!!!

αχχχ Demie μου ξέρω, οι ιστορίες μας μοιάζουν πολύ!!!! να χαίρεσαι και εσύ το αγοράκι σου! εσύ βιάστηκες αλλά ισως συναντηθούμε στο ιασω στο επόμενο παιδακι χαχαχα!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ηλιοδωρα μου με την υπέροχη 'αύρα' σε ευχαριστώ πολύ πολύ !!! με το καλό να ερθει η κουκλίτσα σας!!!

maraki24 γλυκεια μου σε ευχαριστω και ευχομαι με το καλο να φερεις στον κοσμο το αγορακι σου!!!

Χρυσανθούλα μου χαθήκαμε...σε ευχαριστώ για όλα! να ειστε καλα να καμαρώνετε τον κουκλο σας και εύχομαι όλα τα όνειρά σας να πραγματοποιηθούν!

Νενάκι μου σε ευχαριστώ πάρα πάρα πολύ για τις ευχές και το μηνυμά σου! έχω τόσα να σε ρωτήσω!!! μολις τα συγκεντρώσω θα σου γραψω!! φιλια στον πρίγκηπα!!!

gerani σε ευχαριστώ πολυ!!! αχχχχ ο θηλασμός ειναι πονεμενη ιστορια...προσπαθω πολυ αλλα δεν εχω παρα πολυ γαλα...

kangaroo σε ευχαριστώ πολύ! και εσυ να χαιρεσαι την ζουζουνα σου!

tzitzikaki ευχαριστώ για τις ευχές!!! να χαίρεαι την κουκλίτσα σου

Elenakos , Ελενάκι μου γλυκο σε ευχαριστώ πάρα πολύ! Με το καλό!!! Με έναν πόνο!! Πλησιάζει η ώρα που θα αντικρίσεις το αγοράκι σου!!! Όλα καλά να πάνε και να γίνεις μια ευτυχισμένη μανούλα!!!

Ηλιαννάκι μου και εσύ να χαίρεσαι τα παιδάκια σου! Και με το καλό το 3ο ζουζουνάκι σου !!!!!!!!!!!! Όλα καλά θα πάνε θα το δεις!!!

Άννα Μαρία και εσύ έμαθες ότι έγκυος λίγο πριν κλείσει ο Μάρτιος!! Σαν την Αναστασια...τυχαίο? Δεν νομίζω!!!!!!!!!!! Με το καλό κοριτσάκι μου!

savropinguinos ευχαριστούμε πάρα πάρα πολύ! Και εσύ να χαίρεσαι το μωράκι σου!

mamana ευχαριστούμε πολύ & εύχομαι και σε εσένα να πραγματοποιηθούν τα ονειρά σου! και τα αστέρια είναι πανέμορφα...

Άφρο μου να είσαι καλά κορίτσι μου και με ένα πόνο!! ελπίζω τώρα να έκοψες τις συναυλίες ε??? χαχαχα :D:D:D με το καλοοοοοοοοοοοοο

Ρια μου γλυκειά με την κουκλίτσα κόρη....Σε ευχαριστώ πάρα πάρα πολύ για όλη την βοήθεια και την συμπαράσταση όλο αυτό το διάστημα!

Να χαίρεσαι την κουκλίτσα σου και μόλις μεγαλώσουμε να παίζουμε μαζί!!! σε ευχαριστώ για την ανακοίνωση!!!!!!!!! πολλά πολλά φιλάκια :D:D:D ααα και: ούτε εγώ πολυ-προλαβαίνω να σηκώνω τηλέφωνα χιχιχιχι ;););)

κορίτσια σας ευχαριστώ πάρα πάρα πολύ!

αυτη την στιγμή εχω την ζουζουνα διπλα μου και κοιμαται...σας καληνυχτίζω & σας φιλώ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να μας φιλησεις το Αστερακι σου!! [smilie=binkybaby.gif] [smilie=icon_flower.gif] [smilie=love5.gif] Σε ευχαριστουμε πολυ για τις ευχες σου και τα καλα σου λογια!! Πολλα φιλακια γλυκια μου κουκλιτσα!! @};-:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σαμάνθα, καταρχήν να σας ζήσει το κοριτσάκι σας!!!Να είναι γερό και τυχερό!Κατά δεύτερο, με συγκίνησε πολύ η περιγραφή της γέννας σου κ το τελικό συμπέρασμα!!!Μπαίνω κι εγώ στον 9ο σε μια εβδομάδα και περιμένουμε με χαρά την μπουμπού μας!να απολαύσετε κάθε στιγμή μαζί της!!!Φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σαμάνθα, καταρχήν να σας ζήσει το κοριτσάκι σας!!!Να είναι γερό και τυχερό!Κατά δεύτερο, με συγκίνησε πολύ η περιγραφή της γέννας σου κ το τελικό συμπέρασμα!!!Μπαίνω κι εγώ στον 9ο σε μια εβδομάδα και περιμένουμε με χαρά την μπουμπού μας!να απολαύσετε κάθε στιγμή μαζί της!!!Φιλιά

Δανάη μου σε ευχαριστώ πάρα πάρα πολύ!! Με το καλό και εσύ κοριτσάκι!! Α και για τα κιλά που συζητούσαμε....έχουν φύγει σχεδόν όλα χωρίς δίαιτα (με λιιιιγο προσεκτική διατροφή!) καθώς από ότι φάνηκε τα κιλάκια που μπαίνουν στο τέλος είναι από την κατακράτηση υγρών!

Στο μαιευτήριο δεν έχασα πολλα-μόλις 4 - αλλά τις υπόλοιπες ημέρες έχανα κάθε 2 μέρες και 1 κιλό....

μια χαρά! έτσι όπως πάω θα πέσω κάτω από τα παλιά μου :D:D:D

Να μας φιλησεις το Αστερακι σου!! [smilie=binkybaby.gif] [smilie=icon_flower.gif] [smilie=love5.gif] Σε ευχαριστουμε πολυ για τις ευχες σου και τα καλα σου λογια!! Πολλα φιλακια γλυκια μου κουκλιτσα!! @};-:-*

Ηλιοδώρα μου την φίλησα χιχιχιχι...

την έχω τρελάνει στα φιλιά!!!!!!! :D:D:D:lol::lol::lol::lol::lol: έδωσα και το δικό σου!

εσυ να μου φιλήσεις την κοιλίτσα! Χαιδεψέ την και λίγο παραπάνω γιατί μπορεί και να σου λείψει λιγάκι μετά!! :lol::lol::lol:

φιλάκια σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σου ζήσει Σαμανθα μου!να ναι γερή κ καλότυχη!!!

Ελενάκι μου γλυκό και ότι σε σκεφτόμουν!!! Που χάθηκες βρε?

σε ευχαριστούμε πάρα πάρα πολυ!!

και εσύ να χαίρεσαι τα ζουζουνάκια σου!!!!!!!

να είστε όλοι καλα!

Θα πάτε προς την πατρίδα το Πάσχα?

Αν ναι, καλά να περάσετε!! φιλάκια πολλα πολλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...