Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΨΥΧΑΓΩΓΟΥ


KLIKOY

Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ.ΞΕΡΕΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΕ ΚΑΠΟΙΟ ΑΤΟΜΟ ΓΙΑ ΤΗ ΒΑΦΤΙΣΗ ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΥ ΜΟΥ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΣΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ Η ΣΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙ ΛΙΓΟ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ?ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΙ ΤΙΜΕΣ ΠΑΙΖΟΥΝ?ΑΥΤΟΙ ΑΠΟ ΤΑ ΟΡΓΑΝΩΜΕΝΑ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΖΗΤΑΝΕ ΠΟΛΛΑ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στην εκκλησία δε νομίζω οτι είναι ωράιο να έρθει, ίσως να μην επιτρέπεται κιόλας.

εγώ πάντως για 4 - 5 ώρες είχα πληρώσει γύρω στα 500 ευρώ πριν λίγους μήνες σε πάρτυ, αλλά τους έκανε, και τι δεν τους έκανε. τα έβαψε τα παιδάκια, τους έκανε κατασκευές με μπαλόνια, ήταν 2 - 3 άτομα και ευτυχώς τα απασχόλησαν μια χαρά.

αν δε ενδιαφέρει θα ψάξω να βρω τηλέφνωο. Για Αθήνα μιλάμε έτσι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KLIKOU καλησπέρα , εγώ έκλεισα για 22/5 που θα βαφτίσω τα παιδιά μου ψυχαγωγό απο το παρακάτω site : paixnidokamomata.gr μπες και θα δεις , εμένα θα κάνουν θέατρο, face painting , μπαλονοκατασκευες , παντομίμες κλπ επίσης θα προσέχει τα παιδάκια για να φάνε μαζί του ακόμη μπορεί να ντυθεί σε όποιον ήρωα θέλεις . Η τιμή είναι για την 1η ώρα 70 € και κάθε μισή επόμενη ώρα 15€ εγώ έκλεισα για 2 ώρες 100 € δηλαδή . Eίναι εξαιρετικό μπες στο site τους και θα δεις .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...