Μετάβαση σε περιεχόμενο
Λιονταρακι

Δικαιωμα Administrator να μπαινει σε ιδιωτικες ομαδες;

Recommended Posts

Καλησπερα.

Ηθελα παρακαλω να μου πειτε πως ο admin μπορει να μπαινει σε ιδιωτικες ομαδες χωρις να εχει ζητησει προηγουμενως να γινει μελος;

Καταλαβαινω οτι ειναι διαχειριστης αλλα φανταζομαι οι κανονες που ισχυουν για ολους τους υπολοιπους σε ενα βαθμο ισχυουν κ για τους διαχειριστες του φορουμ.

Δεν κατανοω πως ο διαχειριστης μπορει στο φορουμ να σχολιαζει, να κλειδωνει ομαδες, να θετει ορια κ κανονες ομως ο ιδιος να τους καταπατα.

Ειμαστε μια ομαδα μελων του μαμμυ εδω κ χρονια κ αξιοποιησαμε τη δυνατοτητα του μαμμυ ,που στηριζουμε με διαφορους τροπους οι οποιοι ειναι φανεροι ,να μπορουμε να κανουμε μια ιδιωτικη ομαδα εδω κ οχι σε καποιο αλλο σαιτ γιατι μας αρεσει αυτο το σαιτ.

Και ξαφνικα βλεπουμε τον διαχειριστη να καταπατα τους κανονες κ να μπαινει μεσα στην ομαδα χωρις να ρωτησει κανεναν κ χωρις ουσιαστικο λογο (αν υπηρχε θα το κατανονουσα σε καποιο βαθμο).

Το πιο ευκολο για μας ,γιατι η αληθεια ειναι οτι θορυβηθηκαμε πολυ, θα ηταν να αποχωρησουμε κ να παμε καπου αλλου.Ομως θα θελαμε μια εξηγηση για ποιο λογο εγινε το περιστατικο με αυτο τον τροπο.

Και παλι εξηγω πως δεν ειναι ιδιοκτησια μας το μαμμυ.Σε καμια περιπτωση και το κατανοουμε απολυτα.Ομως καποια πραγματα πιστευαμε πως μεσα στο σαιτ αυτο ηταν σεβαστα.

Πως λοιπον να εμπιστευτουμε το σαιτ στη συνεχεια κ να μην το θεωρησουμε αναξιοπιστο;

Ευχαριστω για την απαντηση σας και ελπιζω να εγιναν κατανοητοι οι λογοι για τους οποιους ανεβασα αυτο το θεμα.

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλλο Διαχειρηστης- Συντονιστης και αλλο Admin...

Για τον Admin δεν ισχυουν κανονες εχει προσβαση στα παντα γιατι ειναι δικο του το σαιτ και εχει δικαιωμα να εγκρινει η να απορρηψει μελη η να διαγραψει κατι που θεωρει οτι ειναι προσβλητικο οπως επισης και να αποβαλλει μελη του φορουμ που παραβαινουν τους κανονες λειτουργειας του, και φυσικα να κλειδωνει και να ξεκλειδωνει θεματα

Διαχειρηστες- συντονηστες ειναι συνηθως ατομα τα οποια εχει ορισει ο Admin και εχουν ορισμενες δυνατοτητες που αποσκοπουν στην καλυτερη λειτουργεια του φορουμ..αναλογα με ποσες δυνατοτηετς τους δινει ο Admin καθε φορα...δεν εχουν συνηθως προσβαση στις ιδιωτικες ομαδες..αυτο ειναι σηγουρο και σου το λεω σαν συντονιστης.....κυριως συντονιζουν θεματα του φορουμ..πχ κλειδωνουν θεματα που εχουν υπερβει καποιον αριθμο σελλιδων, δεχονται και διαχειρηζονται αναφορες απο χρηστες για προσβλητικα σχολια, κακη συμπεριφορα κλπ κλπ, να κανουν ορισμενς συστασεις, καθως και να κλειδωνουν καποια θεματα τα οποια εχουν ξεφυγει απο τα ορια της ευπρεπους πλοηγυσης.

Αλλα γεννικα για τον Admin περα δεν ισχυουν οι περιορισμοι που ισχυουν για ολα τα υπολοιπα μελη

Υπάρχει όμως πάντα και το θέμα της διακρητικότητας!!!!!!!!!!!!!

Σαφώς και το σάιτ είναι του αντμιν αλλά αυτό νομίζω δεν είναι λόγος να μπαίνει οπουδήποτε έτσι...

Ακόμη και στο σπίτι μας την πόρτα του δωματίου την χτυπάμε όταν την δούμε κλειστη!!!

Τώρα αν υπάρχει λόγος σοβαρός όπου πρέπει να επέμβει είναι άλλο, αλλά στην περίπτωση αυτή δεν νομίζω πως ισχύει κάτι τέτοιο!!!!!

Και αν ισχύει θα μπορουσε να το πει!!!

συμφωνω με τα κοριτσια δεν εχω προβλημα αλλα εφοσον η ομαδα εγινε ιδιωτικη κ εχει καποια συγκεκριμενα μελη δεν μπορει να εμφανιζεται ξαφνικα ο οποιοσδηποτε απο το πουθενα δηλαδη οκ το καταλαβαινω να επεμβει οταν ειναι θεμα που προσβαλει κ τα λοιπα αλλα σ αυτη την περιπτωση σε μια ιδιωτικη ομαδα δεν νομιζω οτι ειναι σωστο

κοριτσια δεν συμφωνω .

το σαιτ ειναι το σπιτι του αντμιν και το διαθετει στο να φιλοξενει ξενους .

εχει καποιους ορουσ ,κανονες και πρεπει να ξερει πισω απο καθε πορτα αν ολλα βαινουν καλοσ η οχι .

εχει καθε δικεομα να εχει παντου προσβαση για να επιβλεπει και δεν χρειαζετε φυσικα να χτυπαει την πορτα για να μπει ,αφου ειναι δικο του σπιτι και παραχωρει λιγο χωρο σε ξενους .

νομιζω οτι και εσεισ το ιδιο θα κανατε αν ενα δωματιο του σπιτιου σας το ειχατε παραχωρησει να μιλανε καποιοι που δεν τους ξερατε θα μπαινατε απροιδοποιητα μεσα για να δειτε αν ολλα πανε καλα σημφν με τουσ κανονες που τους δωσατε ,αν χτυπησει την πορτα δεν εχει νοημα ολλα μαζευονται πριν τα δει .

καλο ειναι να τηρουμε τουσ κανονες του αντμιν γιατι ειμαστε σπιτι του ,ετσι δειχνουμε οτι σεβομαστε τον ιδιο και το σπιτι που μασ φιλοξενει .

δεν ξερω τι εγινε στην περιπτωση σας απλα σας δινω να καταλαβετε πως λειτουργουν ΟΛΛΑ τα φορουμ .Αν πχ σχολιαζετε εντονα ενα μελος με προσβλητικους χαρακτιρες αυτο το μελοσ μπορει να κινησει νομικα μεσα και πρωτοσ απο ολλους που θα βρει μπελα ειναι οικοδεσποτησ (αντμιν) γιατι δεν προσεχει τουσ φιλοξενουμενουσ τουσ ,στο δικο του σπιτι γινοντε αυτα αρα αυτοσ αν τα αφησει σηνενει με την σταση του .οπως καταλαβαινετε εχει καθε δικεομα να ειναι πανταχου παρον για να τα εχει ολλα υπο ελενχο μην του ερθει κανενα τετοιο ραβασακι .

ελπιζω να καταλαβετε .

οπς και να εχει αφου μιλαμε για κλειστη ομαδα εγω περιμενω την απαντηση του αντμιν γιατι δεν ξερω τι εγινε .

Συμφωνώ με τη Καραμελένια και το Λιονταράκι και την Ζετούλα γιατί π'άρα πολύ απλά δεν συνέβαινε τίποτα το προσβλητκό που να απαιτεί άμεση επέμβαση και καλό είναι όταν κάποιος δεν γνωρίζει όλα τα γεγονότα να μην μιλάει σε ενήλικες σαν να απευθύνεται σε μωρά!!!!! Δεν προσβάλαμε κανέναν και το Λιονταράκι το μόνο που είπε είναι αν μπορεί ο admin να μπαίνει όπου θέλει και όποτε θέλει χωρίς λόγο απο τη στιγμή που μια ομάδα είναι ιδιωτική και αυτό είναι ένα προνόμιο που το έδωσε ο ίδιος ο admin. επίσης εγώ προσωπικά στο σπίτι μου αν δω την οπόρτα ενός δωματίου κλειστή πρώτα χτυπάω όπως ορίζουν οι κανόνες καλής συμπεριφοράς και δεν μπουκάρω έτσι απο το πουθενά!!!

Δεν είμαστε παιδάκια που δεν καταλαβαίνουμε την ευθύνη του αντμίν!!!!

Και φυσικά ξέρουμε ότι μπορεί να δει τα πάντα στο σάιτ του!!!!Και πρέπει να τα βλέπει για τους λόγους που αναφέρατε!!!!

Όταν όμως παρακολουθείς μια συζήτηση ιδιωτική δεν επεμβαίνεις απλά και μόνο για να αποδείξεις το αυτονόητο...δηλαδή ότι μπορείς!!!

Εκτός αν αντιληφθείς ότι κάτι περίεργο γίνεται, τότε επεμβαίνεις και κάνεις αυτό που πρέπει!!!!!Κατι τέτοιο όμως δεν συνέβει!!!!!

Αν απλά θέλεις να μπείς και να κάνεις κουβεντούλα μπαίνεις και έστω για τους τύπους ζητάς να γίνεις μέλος!!!

Όταν δεν υπάρχει λόγος σοβαρός η διακρητικότητα δεν βλάπτει!!!!!

αν δεν θελετε να σχολιαζονται αυτα που γραφετε απο ατομα που δεν ξερουν τι εγινε καλυτερο θα ηταν να μην το κανατε θεμα στο φορουμ και κατευθειαν να στελνατε πμ στον αντιμν με τα παραπονα σας για να το λυνατε κλειστα οπως κλειστη ειναι και η ομαδα σας .

απο την στιγμη που εγω η α η β η γ δεν ξερουμε τι εγινε απανταμε με βαση η κοινη λογικη και την εμπειρια των χρονων μας σε διαδικτιακα φορουμ .

δεν ειπα οτι προσβαλατε καποιον εδωσα παραδηγματα .

στην τελικη αν δεν εμπιστευεστε το αντμιν να μπαινει να διαβαζει τοτε σε λαθοσ φορουμ ανοιξατε ομαδα γιατι σε αυτο εχει τον συγκεκριμενο αντμιν και εχει το δικεομα να ειναι πανταχου παρον και να επεμβαινει οπως πιστευει .

οταν μια ομαδα ειναι κλειστη και δεν θελει ελεγχο τοτε πρεπει να παει σε δικο τησ χωρο που να τον πληρωνει ,απο την στιγμη που φιλοξενειται σε χωρο ενοσ ατομου αυτο το ατομο εχει δικεομα να ειναι πανταχου παρον γιατι ειναι δικοσ του χωροσ ,αυτοσ πληρωνει ,αυτοσ βαζει κανονεσ και λεει "σε οποιον αρεσει" .

και οχι ξερω οτι δεν μιλαω σε μωρα αλλα σε ενηλικους που μπορει να μην ξερουν ακριβωσ πως λειτουργει ενα φορουμ .ειμαι μελλοσ σε 4-5 φορουμ και παντου υπαρχουν οι ιδιοι κανονεσ και οι αντμιν ειναι το α και το ω γιατι ειναι δικα τουσ τα φορουμ και απο πουθενα δεν τουσ ζητανε τα ρεστα γιατι διαβαζουν η επεμβαινουν γιατι ειναι αυτονοητο .

εν κατακλειδη αν εχετε παραπονα για καποια παρεμβαση του ,απλα του στελνετε πμ και δεν εμπλεκεται ολο το φορουμ για θεμα μιας κλειστης σας ομαδα .

θα συμφωνήσω με την Αφροδίτη θεωρώ ότι ο άτμιν είναι ο άμεσως αρμόδιος για όλα αυτός νοικιάζει τη ιστιοσελίδα και αυτός έχει το πρώτο και τελευταίο λόγο . Τώρα δεν ξέρω και ούτε με αφορά ο λόγος της αντιδράσης σας .Αν πάλι θέλετε να συζητησουμε το τη ακριβώς σας έχει πειράξει είναι άλλο θέμα .

Δεν είπε κανείς να μην ελέγχει ο admin. Και όπως είπε η Καραμελένια δεν είμαστε μωρά και ξέρουμε και σεβόμαστε τους κανόνες του φορουμ. Αλλο λοιπόν να ελέγχει ο admin, και άλλο να επεμβαίνει σε μια ομάδα και να συζητάει σαν να είναι μέλος. Το δικαίωμα να κάνουμε ιδιωτική ομάδα ΣΕ ΑΥΤΟ το φορουμ μας το έδωσε ο admin και δεν το πήραμε απο μόνες μας. Αφου λοιπόν είναι ιδιωτική ομάδα και ηθελε να συμμετέχει σαν μέλος (όπως και έκανε) θα έπρεπε να ρωτήσει τα υπόλοιπα μέλη έστω και για τα μάτια γιατί όλες ξέρουμε ότι μπορεί να μπαίνει όπου θέλει. Αν χρειαζόταν να μπεί σαν admin για να διευθετήσει κάποιο θέμα δεν θα το συζήταγε κανείς. Οπότε ασ μην μπλέκουμε το θέμα. Επίσης δεν νομίζω οτι όταν βλέπουμε ενα θέμα αναρτημένο έχουμε όλες αποψη για όλα!!!! Εώ προσωπικά σε θέματα που έχουν αναρτηθεί και δεν γνωρίζω, δεν ανακατευομαι, τώρα αν κάποιος δεν έχει τι άλλο να κάνει και θεωρεί οτι ΠΡΕΠΕΙ να έχει άποψη για ΟΛΑ, τοτε τι να πω;;; ΠΑΣΟ.

ε τοτε αφου δεν θέλετε να έχουμε άποψη ρε παιδιά ας κανατε τη ερωτηση σας στον αντμιν στην ιδιωτική σας ομάδα!!!! διότι σε εμάς δίνεται η εντύπωση οτι αλλού αποσκοπεί αυτος ο διασυρμός! :|

θα ζητησω συγνωμη για την αναστατωση στα μελη του φορουμ αν κ δεν καταλαβαινω γιατι απαντησαν.

εγω δεν ζητησα τη γνωμη των μελων για αυτο κ το θεμα ειναι σε συγκεκριμενη κατηγορια καταχωρημενο.

αλλα η αληθεια ειναι οτι δεν σκεφτηκα να στειλω πμ στον αντμιν γιατι δεν θεωρησα οτι ειναι αντικειμενο συζητησης και στα αλλα μελη του φορουμ.

δεν ανοιξα συζητηση και δεν περιμενα να σας πω απαντησεις απο αλλους.

εκανα μια συγκεκριμενη ερωτηση και τιποτα αλλο.

διασυρμος???????????????????????????????

καλα τι εχετε παθει τελευταια κ αρπαζεστε απο την τελευταια λεξη ημαρτον

εξηγησαμε τι εγινε απλα πολυ απλα νομιζω το θεμα ειναι οτι με την ιδιωτικη ομαδα ξερουμε οτι αποτελειται απο καποια συγκεκριμενα μελη που μιλαμε πολυ καιρο κ την καναμε ιδιωτικη ακριβως γι αυτον τον λογο οπως βεβαια υπαρχουν κ αλλες ομαδες για θηλασμο κ πολλα αλλα...

λοιπον απο κει και περα συμφωνω με την 2002 οτι πολυ απλα επρεπε αν ηθελε να συμμετεχει στην συζητηση να ρωτησει απλα γιατι δεν μπορεις να μην εισαι στην συζητηση κ να μπαινεις μονο μια φορα να ρωτησεις κατι κ μπαι μπαι μοιραζομαστε ολες τις ανησυχιες μας κ τις ιστοριες μας κ ολα. Δεν ειπαμε οτι δεν ξερουμε οτι παρακολουθει ο αντμιν αλλα απο κει κ περα δεν θιξαμε κανεναν κ κακως αρπαζεστε το λιονταρακι απλως εκανε μια ερωτηση δεν νομιζω οτι ειναι θεμα κ για αλλους καβγαδες

κ οσο για το φορουμ το ξερουμε κ εμεις πολυ καλα πως λειτουργουν...

τώρα αν κάποιος δεν έχει τι άλλο να κάνει και θεωρεί οτι ΠΡΕΠΕΙ να έχει άποψη για ΟΛΑ, τοτε τι να πω;;; ΠΑΣΟ.

ΖΕΤΟΥΛΑ αυτό το διάβασες? γτ σύμφωνα με αυτό δεν θα επρεπε να απαντησει κανενας αλλος περα απο εσάς που γνωρίζεται περι τίνος πρόκειται!εμείς πολύ απλά απαντάμε στην ερώτηση που βλέπουμε στον τίτλο! και δεν νομιζω να αρπαχτηκε κανείς!

θα ζητησω συγνωμη για την αναστατωση στα μελη του φορουμ αν κ δεν καταλαβαινω γιατι απαντησαν.

εγω δεν ζητησα τη γνωμη των μελων για αυτο κ το θεμα ειναι σε συγκεκριμενη κατηγορια καταχωρημενο.

αλλα η αληθεια ειναι οτι δεν σκεφτηκα να στειλω πμ στον αντμιν γιατι δεν θεωρησα οτι ειναι αντικειμενο συζητησης και στα αλλα μελη του φορουμ.

σε ποιον την έκανες την ερώτηση? γτ την βλέπουν και τα 10000 μέλη και όλοι οι επισκέπτες...ανοιξες ένα θέμα έκανες μια ερώτηση ,ασχετως σε ποια κατηγορια το καταχώρησες! εκανες μια συγκεκριμενη ερωτηση και πηρες συγκεκριμενες απαντησεις!προανώς δεν σου άρεσαν και για αυτο τώρα γραφεις τα παραπάνω...φάσκεις και αντιφάσκεις κοπελιά...

το διαβασα αλλα εξηγησαμε πολυ απλα τι εγινε το λιονταρακι σαν διαχειριστρια της ομαδας μας εκανε μια ερωτηση γιατι αναρωτιομασταν ολες αν εχει το δικαιωμα οταν δεν συμμετεχει στην ομαδα μας να μπει να ρωτησει αλλα απο κει κ περα δεν υπηρχε αλλος λογος οπως λετε δηλαδη οτι κατηγορουσαμε κ τετοια ετσι ωστε να μπει σε μια ομαδα ετσι. Ρωταμε απλα αν εχει το δικαιωμα εφοσον λοιπον εχει αυτο το δικαιωμα να δουμε κ εμεις τι πρεπει να κανουμε πως να φερθουμε. Δεν υπαρχει λογος για καβγαδες ειμαστε ολες χρονια εδω μεσα κ δεν μπαινουμε για να τσακωθουμε αν θελουμε καβγαδες νομιζω οτι εχουμε καθημερινα τροπο να το κανουμε απο κοντα κ οχι κ διαδικτυακα

τοτε συμφωνούμε Ζετα μου οτι κακώς ανοιχτηκε αυτό το θέμα ,επρεπε να το λύσετε μεταξύ σας.

καλα οφειλω να ομολογησω οτι το περιμενα αυτο το αποτελεσμα οποτε Λιονταρακι ασε την κουβεντα γιατι θα οδηγησει παλι σε κοντρες ανευ λογου. Ας ζητησουμε λοιπον συγνωμη απ οσες ενοχληθηκαν κ να παμε να δουμε τι θα κανουμε αλλιως προβλεπονται παλι γκρινιες κ εγω προσωπικα δεν εχω καμια μα καμια διαθεση.

Δεν νομιζω ομως οτι ηταν τοσο κακο να ρωτησει για να ξερουμε ολες εμεις που ανοικουμε στην ομαδα τι μας γινετε πολυ απλααα

το λιονταρακι ρωτησε εκ μερους ολων μας γιατι το καναμε θεμα κ στην ομαδα οποτε δεν υπαρχει κανενας λογος να της την λετε

εμενα με καλυψε η αφροδιτη..

αλλα απο τη στιγμη που βαζετε την ερωτηση σε κοινη θεα νομιζω οτι ειναι αναμενομενο να απαντησουμε..

χωρις να ξερω τι εχει γινει, νομιζω οτι θελετε να δημιουργησετε θεμα χωρις να υπαρχει λογος..

εκθετετε το ατομο αυτο ενω μπορειτε να το συζητησετε με πμ

εμενα με καλυψε η αφροδιτη..

αλλα απο τη στιγμη που βαζετε την ερωτηση σε κοινη θεα νομιζω οτι ειναι αναμενομενο να απαντησουμε..

χωρις να ξερω τι εχει γινει, νομιζω οτι θελετε να δημιουργησετε θεμα χωρις να υπαρχει λογος..

εκθετετε το ατομο αυτο ενω μπορειτε να το συζητησετε με πμ

ειλικρινα λιονταρακι δεν καταλαβαινω τι λεσ !!!

δε εστειλεσ πμ γιατι θεωρισεσ οτι ειναι θεμα για συζητηση .

μετα λεσ οτι δεν ζητησεσ την γνωμη μασ ......

συγνωμη εσυ καταλαβενεισ τι θεσ ?

εγω απαντησα ομορφα και καλα (χωρισ να θιξω καμια) στην ερωτηση σου .

οκ δεν σου αρεσει ,δεν μπορουμε να συμφωνουμε ολοι τι να κανουμε.

δεν σε προσβαλα δεν σε κατηγορισα δεν σε ειπα αργοσχολη και οτι δεν πρεπει να εχεισ λογο σε δημοσια σηζιτιση οπωσ κανατε εσεισ .

δεν καταλαβαινω ειλικρινα τι θελετε με αυτο το θεμα ....ειναι και αυτο ιδιωτικο ?

ζετα καμια μασ δεν αρπαχτικε ,απλα απαντισαμε ομορφα σε μια ερωτηση ...αν ειδεσ κατι μεμπτο καντω παραθεση .

ζετα καμια δεν θελει τσακωμο ,μια ερωτηση ηταν και ειπα να απαντησω μεχρι να απαντησει η λενα ...να μην μενει ετσι με ερωτιματικο το θεμα .

ΓΙΑ ΟΠΟΙΟΝ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕ (!!!!!!!!!!!!!) εδώ έγινε ένα λάθος.

Το Λιονταράκι ήθελε να ρωτήσει κάτι, το ρώτησε σε λάθος μέρος, ενώ θα έπρεπε να στείλει πμ.

Θα λιθοβοληθεί για παραδειγματισμό αφού έκανε αυτό το λάθος λοιπόν..

Αν θέλετε, ΑΝ θέλετε, μη δίνετε συνέχεια στο συγκεκριμένο θέμα, γιατί η γνώμη δεν μετράει και δεν απαιτείται. Εδώ δε χρειαζότανε γνώμη, χρειάζεται απάντηση άμεση. Εφόσον δόθηκε η απάντηση τελειώσαμε.

Και ΑΝ γίνεται, ας κλειδωθεί το θέμα γιατί δεν τσακωνόμαστε και δεν πετάμε τη σκούφια μας, αλλά δε το βλέπω, δε το βλέπω..

το λιονταρακι ρωτησε εκ μερους ολων μας γιατι το καναμε θεμα κ στην ομαδα οποτε δεν υπαρχει κανενας λογος να της την λετε

οπότε εφόσον το γνωρίζατε όλες και αφετερου δεν ηθελε την γνωμη των μελών διοτι οπως ειπατε δεν απηυθυνε την ερώτηση σε εμάς (τα λοιπα μέλη) ,ποιος ο λόγος ύπαρξης αυτού του θρεντ? ας μου εξηγήσει κάποιος.και δεν χρειάζται να ζητάς συγνώμη για τίποτα .

η αληθεια ειναι οτι δεν σκεφτηκα να στειλω πμ στον αντμιν γιατι δεν θεωρησα οτι ειναι αντικειμενο συζητησης και στα αλλα μελη του φορουμ.

αλμπιζ αυτό τα λέει όλα. ουδείς λιθοβολεί ,συζητηση κάνουμε..

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

• Απαντήσεις

• Όχι δεν είναι απαραίτητο,δεν μπορούμε να συγκρίνουμε καταστασεις με καμία άλλη κοπέλα ο κάθε οργανισμός είναι εντελώς διαφορετικος!!! Θα κάνεις τεστ η την μέρα που θα περίμενεις περίοδο η με καθυστερηση μια δυο μέρες!! Δεν απογοητεομαστε !!
    • Καλησπέρα σας!  Κι εγώ κάτι ελαφριές ενοχλήσεις νιώθω λίγες φορές τις τελευταίες 2 ημέρες.. Είναι τόσες ελαφριές που στην αρχή νόμιζα πως είναι το έντερο μου, αλλά είχα ρωτήσει τις προηγούμενες ημέρες την μαμά μου κ φίλες μου που έχουν μωράκια.. Όλες μου είπαν πως στην αρχή νιώθεις σαν ενόχληση του εντέρου σου.  Μακάρι σε λίγες βδομαδουλες να τα νιώθουμε να κλωτσανε, για να είμαστε πιο ήσυχες!! 
    • Καλησπέρα σας!  Κι εγώ κάτι ελαφριές ενοχλήσεις νιώθω λίγες φορές τις τελευταίες 2 ημέρες.. Είναι τόσες ελαφριές που στην αρχή νόμιζα πως είναι το έντερο μου, αλλά είχα ρωτήσει τις προηγούμενες ημέρες την μαμά μου κ φίλες μου που έχουν μωράκια.. Όλες μου είπαν πως στην αρχή νιώθεις σαν ενόχληση του εντέρου σου.  Μακάρι σε λίγες βδομαδουλες να τα νιώθουμε να κλωτσανε, για να είμαστε πιο ήσυχες!! 
    • Να σας ζήσει η μικρούλα!! Να είναι γερή κ δυνατή. Και με το καλό να έρθει κ το δικό σου το μωράκι!! 😍😍😍😍 Πολλά μωράκια στην οικογένεια!!! Χαρές κ χαμόγελα Κ παιδικά γελάκια!!  🤩
  • Νέες συζητήσεις

• Προσθήκη...