Μετάβαση σε περιεχόμενο

βοηθεια ψαχνω για καποιο παρεκκλησι για βαφτιση


rapanaki

Recommended Posts

Καλημερα θελω να βαφτισω τον μιρουλλακο γιο μου τον σεπτεμβριο και ψαχνω εκκλησια

ηθελα να ειναι καποιο παρεκκλησι και αρχησα την ερευνα

ενα πολυ ομορφο ειναι ο αγιος νικολαος στην ραφηνα-πουθενα δεν βρηκα καποιο τηλεφωνο για να ρωτησω και καποιοι μου ειπαν οτι δεν γινονται και μυστηρια πια εκει ..........

μετα στην κερατεα ο αγιος παντελεημων και ο προφ ηλιας αλλα ουτε εκει βρηκα καποιο τηλεφωνο για να ρωτησω το ιδιο και για την αγια μαρινα στο πορτο ραφτη αν καποια κοπελα εχει κανει εκει βαφτιση η γαμο και μπορει να μου δωσει καποιες πληροφοριες θα μουν πολυ ευτυχισμενη ξερω οτι ειναι δυσκολο σε αυτα τα εκκλησακια να βρεις καποιον να σου μιλησει

επειτα σκεφτηκα και τον αγιο γεωργιο στο καβουρι αλλα ακουσα οτι ζητανε τρελα λεφτα απο τους νονους και ειναι βεβαια και πολυ δυσκολα να βρεις ημερομηνια

αν εχετε και κατι να μου προτεινετε πολυ θα με βοηθουσατε

συγνωμη για το πολυ μεγαλο κειμενο αλλα ψαχνω για να κλεισω νωρις και μετα να βρω και καποιον χωρο .............................ευχαριστω πολυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου rapanaki! :)

Το παρεκκλήσι που ψάχνεις θέλεις να είναι απαραιτήτως κοντά σε θάλασσα;

σε ποια περιοχή σε ενδιαφέρει περισσότερο;

Παρεκκλήσια υπάρχουν και στην Αθήνα (Βλ. Λυκαβητο, Αττικό Άλσος)

Αν πατησεις σε μια μηχανη αναζήτησης (π.χ. google) θα σε παραπέμψει σε ανάλογο σάιτ.

Γράψε αν θες που περίπου προσανατολίζεσαι για να σου απαντήσουν και άλλοι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα rapanaki!!!

Eξαιρετικό εκκλησάκι είναι η Μεταμόρφωση του Σωτήρα στο Ζούμπερι ! Αν θες μπορώ να σου δώσω το τηλέφωνο του Πάτερ Δαμασκηνού και της εκκλησίας για να κανονίσεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωραίο είναι και η Αγ. Δύναμις στα Σπάτα (2 λεπτά από Αττική Οδό), έχει πολύ όμορφο πλακόστρωτο προαύλιο με δέντρα κλπ. Δεν είναι βέβαια κοντά στη θάλασσα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια σας ευχαριστω πολυ εμεις μενουμε αγιο δημητριο η περιοχη δεν με πειραζει απλα οπου αποφασισω θελω και εκει κοντα να βρω καποιο μαγαζι για φαγητοοοοοοο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν θες εχει πολύ κοντά μια ταβέρνα που με 15-20 ευρώ το άτομο θα φάτε τέλεια!!! Αν θες σου λέω λεπτομέρειες και θα πεις οτι πας απο εμένα στο μαγαζί! Ενημέρωσέ με ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...