Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΞΕΦΟΥΣΚΩΣΕ Η ΦΟΥΣΚΟΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!


Recommended Posts

Γιωτακι μου να σου ζησουν κοπελαρα μου,να ειναι γερες και καλοτυχες,χαιρομαι που πηγαν ολα καλα,καλη λοχεια,να μου φιλησεις τις ζουζουνιτσες σου,πολλα φιλια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 51
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

πως περναει ετσι ο καιρος σαν χθες θυμαμαι που ανακοινωσες οτι εισαι εγκυουλα.να σου ζησουν τα γλειφιτζουρακια σου υγεια και ευτυχια να εχουν παντα!καλη λοχεια και πολλα φιλακια στα μαγουλακια τους :-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακι μου να σου ζησουν οι τσαχπινες σας!!!!!!!!!!!!!!!!Να ναι γερες και καλοτυχες οι κουκλιτσες σας!!!!!

Καλη λοχεια να χεις γλυκεια μου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω.....ευχαριστω....ευχαριστω......ευχαριστω....!!!!!!!!!!

:-*:-*

Οσο για τους υποψηφιους γαμπρους παρακαλω στειλτε Ε9 Ε1 και ολα τα σχετικα εγγραφα

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

den xteiazete na sou steilw tetoia..emeis eimaste plousioi...exoume plousia kardia k aisthimata!!!!

χμμμμμμ............ταιριαζουμε!!!!! Τετοια εχουμε κ εμεις!!!!!!!!!!

:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΟΛΛΙ να σου ζήσουν οι κορίτσαροι!! να τις χαιρεσαι τρελομανούλα και να εισαι πααααντα ευτυχισμένη με την 4μελη πλέον οικογένεια σου :-bd:YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτακι να σου ζησουν οι κοριτσαρες σου!!!Τωρα ειδα το ποστ σου για να σου ευχηθω, στις λεω και τις ευχες απο τις Κοζανιτομανουλες..Καλο σαραντισμο και καλη λοχεια να εχεις!!! Και αντε να σε βρουμε να βολταρεις με τα δυδιμοκουκλακια σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε συ γλυφιτζουρακιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι πως περασε ετσι ο καιρος να σας ζησουν οι κουκλαρες σας

να τις χαιρεστε γερες κ καλοτυχες να ειναι

καλη λοχεια να εχεις κ με το καλο να σαραντισετε :x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολύ συγκινήθηκα, βρε ξεφούσκωτο Λολλιποπάκι.... :((:((:((:((:((:((:((:((:((:((

Αλλά αυτά είναι δάκρυα χαράς :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Να σου ζήσουν οι λιλλιπούτιες Λολλιποπίτσες :lol::lol::lol::lol::lol::lol:, να είναι καλότυχες και να σας δίνουν πάντα μόνο χαρά :lol::lol::lol::lol:

:ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty: [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif]

[smilie=angel8.gif][smilie=angel8.gif][smilie=angel8.gif][smilie=angel8.gif][smilie=angel8.gif][smilie=angel8.gif][smilie=angel8.gif][smilie=angel8.gif][smilie=angel8.gif][smilie=angel8.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ζήσουν οι κοριτσάρες σου και καλή λοχεία να έχεις lollipop! Δεν μπορώ να φανταστώ τι θα γίνεται σπίτι αύριο μεθαύριο με 3 γυναίκες, πασάς θα είναι ο άντρας σου!!!!!!! :D

Υγεία να έχετε να χαίρεστε την οικογένειά σας και ευτυχία με το τσουβάλι!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οι μπεμπουλες κι εγω (και ο μπαμπας μας που ολο τον "ξεχναμε" :oops::oops: ) σας ευχαριστουμε τοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοσο πολυ!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lollipopaki να σου ευχηθώ και απο εδώ!!

Να σας ζήσουν οι κούκλες σας!!! Να είναι πάντα γερές και καλότυχες!!! Καλή λοχεία να έχεις!!!! Σας φιλώ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να χαιρεσαι τα κοριτσακια σου γλυκια διδυμομανουλα ...

καλα ξενυχτια .....

γλυκιες αγκαλιες .....

πολλα καρδιοχτυπια ....

γιορτη στις καρδιες ......

να μου φιλησεις τα κοριτσακια σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιωτα μου να της χαιρεσαι και απο εδω να ειναι γερες και εσεις μαζι τους και να τις καμαρωνετε,μωρε περασε ο καιρος ποτε ηταν που λεγαμε για υπερηχους και τετοια και τωρα τα εχουμε τα σκατουλια στην αγκαλια μας,πολυ υπομονη και καλα ξενυχτια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...