Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΑΠΡΙΛΙΟ-ΜΑΪΟ 2011!!!!!Νο 6&ΚΟΝΤΕΥΟΥΜΕ!


Recommended Posts

καλημερα ομορφα κοιλουμπακια!!!

να ζησεις αφρουλα κ χρονια πολλα μεγαλη να γινεις με ασπρα μαλλια παντου να σκορπιζεις την γνωση το φως κ ολοι να λενε να μια σοφοοοοος :ymapplause::ymapplause::ymapplause: [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=love4.gif] [smilie=laughing9.gif] [smilie=laughing8.gif] [smilie=laughing6.gif] [smilie=blob5.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob5.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif] [smilie=icon_flower.gif]να σε χαιρομαστε!!!!χρονια πολλαααα!!!!!!

γιωργο ωραιο το νεο αβαταρ :lol::lol::lol: που εισαι?τρεχεις ακομη με την δουλεια ε?

χθες ηταν μια δυσκολη βραδυα..ηρθε η πεθερα μου το βραδυ κ με εφερε κοτοπουλο με ρυζακι..τι το ηθελα βραδυατικα το βλημα κ το εφαγα με επιασε μια καουρα νομιζα πως πηρανε φωτια τα σωθηκα μου...σηκωθηκα εκανα εμετο μολις ηρεμησα αρχισε να με ποναει η κοιλια..ηταν πονακια σαν της περιοδου πολυ ελαφρα κ σαν οταν θελουμε να παμε τουαλετα...να με πηγε απο τον φοβο μην γινει τιποτα κ ημουν μονη μου χωρις αυτοκινητο..

samarcante εισαι σε ολα μεσα μπραβο!!!παιζετε κατι αυτο το διαστημα???

5ωρη καουρα :shock::shock::shock: νομιζω ειναι το χειροτερο!!!τα γιατροσοφια που ηξερα δεν πιανουν πλεον :lol:

που εισαι βρε σαμανθακι???εδω δεν γεννησε ακομη καμμια περιμενουμε να κανεις την αρχη :lol::lol::lol:

αν κ φανταζομε το μαριτινακι θα γεννησε την μπουμπουκα της εχει μερες να φανει...

αιντε σειρα σου τωρα!!!!

αντρια με κολλησες σκουποσφουγγαριτιδα κ απο τα χαραματα κανω δουλειες σημερα... :lol::lol:

η φαση ειναι οτι τζαμπα τα εκανα ολα περιμενουμε τον μαστορα να στοκαρει γυρω απο τις πορτες κ θα γεμισουμε σκονες παλι :lol::lol: εχουμε κ επετειο με τον αντρουλη μου σημερα κλεινουμε 3 χρονια σχεσης [smilie=love3.gif][smilie=love4.gif][smilie=love6.gif][smilie=love7.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 956
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Afro μου χρόνια σου πολλάαααα, πολύχρωμη! Σου εύχομαι τα καλύτερα.... και σε σένα Happy χρόνια πολλά για την επέτειο σας, να ζήσετε, να τα 100στήσετε και να είσαστε πάντα ευτυχυσμένοι...! Samarcande εμένα προεξέχουν απο το δέρμα, οπότε μου είπε η γιατρός ότι θα δυσκολεύουν το μωρό στο θηλασμό... το ίδιο μου είπε και η δερματολόγος που πήγα να πάρω μια δεύτερη γνώμη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και σε σένα Γεωργιάννα μου.. ναι εμείς εδώ στο σπίτι που να πάμε! Πήγε ο άντρας μου το πρωί στο ΙΚΑ να μου γράψει και την υπόλοιπη άδεια που δικαιούμαι και μάλλον δεν του τη γράψανε πρέπει λέει να πάω εγώ.. αν είναι δυνατόν, είναι τρελοί αυτοί οι άνθρωποι.. τεσπα, θα περιμένω να γυρίσει απο τη δουλειά να μου πεί ακριβώς τι έχει γίνει γιατί τα νέα μου τα μετέφερε η μαμά μου που πριν έρθει απο δώ να μου κάνει παρέα πέρασε και απο το μαγαζί!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστουμε πολυ!!!!

γιωργο μου μολις τακτοποιησετε κ τα υπολοιπα επιπλακια αναμενω κ αλλες φωτογραφιες!!!!η μπουγαδα ειπαμε ολα τα λεφτα :lol::lol::lol: μα πως δεν το σκεφτηκα να εβγαζα κ εγω καμμια :mrgreen::lol:

κ σημερα εχει φανταστικο καιρο!!!επλυνα τα μπαλκονια μου απλωσα επιτελους μπουγαδα εξω!!!τωρα εμεινε να καθαρισω τα καγκελα απο τα μπαλκονια...μενουμε κεντρο κ απο κατω εχουμε ολο μαγαζια δεν μπορω να βαλω λαστιχο :(

χοανιτακι τρελοι δεν λες τιποτα!!!!!!!

πολλες απουσιες σημερα χμμμμ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια!! Αφρο24 να τα εκατοστησεις και με το καλο να ερθει η μπεμπα σου!! :D Σουλα μου να ζησετε παντα ευτυχισμενοι και να καλοδεχτειτε κι εσεις το κοριτσακι σας!! :D Samarcande μου ειναι πολυ καλο οσα κοριτσακια δεν εχετε συσπασεις και ας λεει η φιλη μου η Σουλα οτι κοιμαται η μητρα. Ειναι νωρις.

Εμεις ειδαμε σημερα την μπεμπα μας, ειναι μια χαρουλα με το κεφαλακι επανω και τα ποδαρακια της να με κλωτσανε καπου καπου στην κυστη.Εχει φτασει πανω κατω τα 1750 γρ. και ολα ειναι οκ. Doppler προς το παρον δεν κανω. Οταν περπαταω κουκλιτσες μου, αισθανομαι βαρια την κοιλιτσα μου και ισως πετρωμενη και ο γιατρος προληπτικα μου εγραψε yutopar, 1/2 πρωι μεσημερι βραδυ για 10 μερες. Δεν χρειαζεται ομως να μεινω κρεβατι. :D:D

Μια ομορφη μερα να εχετε ολες, Afrodite, Ελενα, Γωγω, Joanaki, Jule, Samantha, Χοανιτα, Στεισυ, Ειρηνη, Γεωργιαννα, Αντρια, Samos, Annathes και ο μπαμπας της παρεας. Πολλα φιλια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σουλα μου να ευτυχισετε!!!! Λιγο καιρο εισαστε μαζι, ποσο καιρο εισαστε παντρεμενοι; Εμεις κλεισαμε 3 χρονια περσι λιγες μερες πριν μαθω οτι ειμαι εγκυος.

Γωγω τελικα αυριο παω στο γιατρο το πρωι! Εσυ νομιζω την Τεταρτη; Δεν θυμαμαι.

Χοανιτα ειναι απαραδεκτοι απο το Ικα επρεπε να γραψουν την αδεια, αφου υποτιθετε οτι δεν μπορεις να σηκωθεις απο το κρεβατι. Εμενα αυτο μου λεγανε, να πηγαινει καποιος αλλος.

Ηλιοδωρα τι ειναι αυτο το χαπι για ποιο λογο; δεν το εχω ξαναπαρει. και εμενα πετρωνει η κοιλια μου, θα τον ρωτησω αυριο , αλλα μου ειχε πει πριν 1 μηνα μονο ξεκουραση. Να προσεχεις!

Εγω εχω τα νευρα μου με τον Αλεξανδρο, κοροιδευει οταν εμενα μου αρεσει κατι και τελειωνει(σηριαλ). εφαγε μια τιμωρια τωρα για να μην το ξανακανει. Συνεχεια μου το κανει και σημερα δεν αντεξα, εφαγε και μια σφαλιαρα απαλη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου θέλω τη βοήθεια σας.. Έχω τη μαμά μου εδώ και θέλουμε να βάλουμε πληντύριο τα ρουχαλλάκια του μπέμπη σιγα-σιγα και έχω αγοράσει το αρκάδι(σαπουνάκι σε σκόνη). Γράφει ότι για πλήσιμο στο πληντύριο βάζεις τη μισή ποσότητα απο αυτή που θα χρησιμοποιούσες για το χέρι αλλά πρέπει να το αραιώσεις πρώτα σε λίγο χλιαρό νερό..δηλαδή θα χρησιμοποιήσω το κυπελάκι που βάζουμε το υγρό απορυπαντικό στο κάδο του πληντυρίου για να αραιώσω τη ποσότητα που θέλω;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άφρο μου να σε χαιρόμαστε, σου έγραψα και νυχτερινές ευχές παραπάνω...

Happy να ζήσετε, με πολλή αγάπη και πολλές χαρές! Όχι εμείς δεν παζουμε κάτι τώρα, είπα πάει να δω φίλους χθες. Εμείς ετοιμάζουμε μια και μοναδική μικρή παραστασούλα για το Μάιο κι ελπίζω να προλάβω!

Στα δυο κοριτσάκια που είναι υπό περιορισμό στέλνω τη καλησπέρα μου και υπομονή!!

Γιώργο τέλειες οι φωτογραφιούλες σας! Περιμένουμε κι άλλες μόλις στηθεί και το υπόλοιπο δωμάτιο!

Με περίεργη διάθεση ξεκινάει η βδομάδα, μια μοναχικότητα, μια ματαιότητα και ταυτόχρονα πολλή αγάπη και τρυφερότητα, κάνουν τις βόλτες τους μέσα στο κεφάλι μου... Και όνειρα, πολλά όνειρα τις νύχτες! Παράξενα, σκοτεινά, γεμάτα συγκρούσεις. Ξέρω φταίνε οι ορμόνες! Φταίει όμως κι όλος αυτός ο παραλογισμός γύρω μας που θέλει πολλά κουράγια να τον αντέχει κανείς.

Ουφ δε θέλω να σας μαυρίσω Δευτεριάτικα, χαρές έχουμε! Πάω να χτυπήσω μια σεβαστή ποσότητα ταραμοσαλάτας! Σας φιλώ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χοανίτα μια φορά έχω χρησιμοποιήσει Αρκάδι στο πλυντήριο και δε το είχα αραιώσει αλλά είχα βάλει περίπου 3 κουταλιές της σούπας σε μπαλίτσα κατευθείαν μέσα στο κάδο. Τώρα αν αυτό σου λέει να το διαλύσεις σε νερό φαντάζομαι μπορείς και στη μπάλα να το βάλεις και στη θήκη.

Ηλιοδώρα μου μεγάλωσε πολύ η μπουμπού σας!!! Τι καλά!

Γεωργιάννα είναι φοβερά πειραχτήρια τα παιδιά όταν θέλουν! Διαόλια σκέτα! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας μανουλομάνουλα μου!! :lol: Πώς περάσατε;; Όπως το βλέπω δε θα προλάβει ούτε εδώ να γεννήσει καμία γιατι η πάρλα συνεχίζεται κ το Νο7 δε θ'αργήσει να ανοίξει!! :lol: Εκτός κ άν γέννησε το Μαριτινάκι κ το εγκαινίασε..έχουμε κανένα νέο;

Άλλη μια υπέροχη μέρα για βόλτα όπως η χθεσινή αλλα με γενική κ τόοοοσο σίδερο που έκανα την έχασα.Σήμερα ξεπόρτισα,πήρα τη φιλενάδα μου απο το νοσοκομείο που είναι η μαμά της για να της φτιάξω λίγο τη ψυχολογία.Ευτυχώς κ η μανούλα της δε χειροτέρεψε αλλα σταθεροποιήθηκε.

ΑΦΡΟ μου γλυκιά ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ,να είσαι πάντα γερή κ ευτυχισμένη!!! [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion16.gif] Κ του χρόνου θα γιορτάζεις μαζί με τη μπεμπούλα σου!!

Σουλίτσα μου να τα χιλιάσετε με τον αντρολυλη σου!!Να είστε πάντα ερωτευμένοι,αγαπημένοι κ γενικότερα πολύ τρελαμένοι ο ένας για τον άλλο!!!! :x:x

Γωγώ μου υπομονή κ όπως λές παίξτο κινέζα για να μη χαλιέσαι,εξάλλου ο καιρός περναέι γρήγορα κ μέχρι να συνηθίσεις αυτή τη κατάσταση θα έχει τελειώσει!

Γεωργιάννα μου,ένα τέταρτο περπάτημα καθημερινά δεν είναι πολύ αλλα ρώτα κ το γιατρό σου για σιγουριά.Εσύ πώς νιώθεις;σφίγγεται η κοιλιά σου αμέσως;Εμένα με πιάνουν τσιμπηματάκια απο κάτω χωρίς πόνο,κ νιώθω βάρος στο πιπί στο 10λεπτο!Άσε που παρατηρώ τη κοιλιά μου μετά το περπάτημα οτι κατεβαίνει πόλύ χαμήλα.

Ηλιοδώρα μου ξεκούράσου!Τα yutopar μπορεί να σου προκαλέσουν έντονη ταχυκαρδία.Παρατηρησε το,εμένα μου τα έκοψε γι'αυτό τον λόγο.Κατα τ'αλλα βοηθάνε αρκετά τις πρόωρες συσπάσεις.Μακάρι να μη χρειαστεί να τα συνεχίσεις μετά το 10ήμερο! ;)

Καλούς υπέρηχους στα κοριτσάκια μας που έχουν γιατρό κ τα φιλιά μου στις υπόλοιπες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το Αρκαδι δεν ξερω αλλα δεν το θελω καθολου μου θυμιει τα παιδικα μου χρονια που η γιαγια μου επλενε τα ρουχα μου με πρασινο σαπουνι και βρομαγε. Ο ανδρας μου μου ειπε να πλενω τα ρουχα του μπεμπη με αυτο, η απαντηση μου μια ματια που σκοτωνε.

Σαμαρκαδε πως και εισαι σπιτι; Αρχιζει να κουραζεσε;

Ελενα μου καλα εκενες και πηγες μια βολτα τωρα που μπορεις ακομη. Σκληραινει η κοιλια μου και με ποναει στο 5λεπτο, αλλα συνεχιζω. Αυριο που θα παω να θυμηθω να τον ρωτησω.

Βαριεμαι πολυ και δεν ξερω τι να κανω. Απο φαγητο εχω.

Που εισαστε οι υπολοιπες; Ανδρια ακομη δεν γυρισες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεωργιαννα μου παντρευτηκαμε τον περασμενο αυγουστο του αγ.φανουριου :lol: εκεινη την ημερα μαθαμε κ οτι θα αποκτουσαμε μωρακι :lol::lol::lol: απιστευτη μερα!!!τον αντρα μου δεν ξερω αν σας το εχω πει αλλα τον γνωρισα μεσω ιντερνετ :lol::lol::lol: εγω ειχα μπει στο zoo.gr για ταβλι κ αυτος για να γκομενιαση :lol::lol::lol: μολις τον ειχε εγγραψη ο κολλητος του :lol::lol::lol: κ κοιτα αν ειναι το τυχερο σου τελικα!!!τοτε ο αντρας μου ηταν μεταθεση αλεξανδρουπολη κ εγω τοτε πηγαινα σχολειο εκει, κ το σπιτι του ηταν δυο τετραγωνα απο το σχολειο μου :lol::lol::lol: ΤΕΟΝ :lol::lol::lol:

σημερα πηραμε φαγητο απο την λεσχη οποτε γλυτωσα κ εγω το μαγειρεμα :lol: τωρα βραζω πατατες για σαλατα δεν την ξανα παταω :lol:

ελενακι μας κολλησε ολες η αντρια σκουποσφουγγαριτιδα εσενα μεταλαχτηκε εγινε σιδερογενικοτιτιδα :lol::lol: που ειναι αυτη η φατσα σημερα ΑΝΤΡΙΑΑΑΑ για καμ του δοθε :lol::lol::lol:

samarcante ταραμοσαλατα ποια τρως??εμενα μου αρεσει πολυ η ασπρη μυριζει λιγοτερο ψαριλα :lol: ηλιοδωρα μου μπεμπαρα εγινε η μικρη!!!μεσα στην εβδομαδα θα παμε κ εμεις να δουμε τι γινετε..18 φεβρουαριου ηταν 1400+-τωρα ποσο να εγινε αραγε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σουλα μου πηγαινες σχολειο;; Ποσο χρονων εισαι; εαν επιτρεπετε; Εμεις παντευτηκαμε τον Οκτωβρη. εαν δεν εμενα εγκυος δεν θα παντερυομασταν , νιωθαμε μια χαρα και ετσι.

Αλλα απιστευτη γνωριμια!!! Για παντα μαζι και με πολλα παιδια σας ευχομαι.

Γιουλη εγω την εκαψα σημερα την ζαμπονοτυροπιτα. εφαγα λιγο και την πεταξα την υπολοιπη. Την φτιαχνω συχνα επειδη ειναι ευκολη για ενα δεκατιανο. Να μου πεις τι θα φτιαξεις με την ταρτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsakia mou kalispera!!

Simera 3ipnisa arga k etrexa na prolavw tin trapeza anoixti na plirwsw to reuma, meta piga stin mama, meta piga na parw ta blinds gia to dwmatiaki tis Victorias k meta piga sto ikea gia kanena 20lepto na vrw tous goneis mou pou pigane na paroune kainourgio krevvataki giati kanoun merikes allages sto spiti gia na kanoune k dwmatiaki tis Victorias k telos piga trexontas sto spiti na kanw ntous k na pame ginaikologo..

Eimai PARA POLI STENAXWREMENI 8elw na klaiw, ton perasmeno mina mas eipe o ginaikologos pws o omfalios lwros einai tiligmenos 1 fora sto laimaki tis k na 3aplwnw stin de3ia plevra opou einai to kefalaki tis etsi wste na tin kanoume na alla3i 8esi mipws k kataferei na figei o omfalios lwros, simera eidame pws einai 2 fores tiligmenos sto laimaki tis :o:shock: ..Mou eipe pws den einai adinato gia fisiologiko toketo alla poli diskolo..8imwsa poli pou sto nosokomeio den mou anaferane tipota..Kata ta alla mia xara einai 1407 gr megalwnei to zouzouni mou k to kefalaki tis einai sta de3ia tou amfaliou mou k to kwlaki mpros ta katw :)..Auto pou me provlimatizei einai an den to eidane sto kratiko noskomeio i an to eidane k pezoun tous kinezous k me paroune mexri telous gia fisiologiko na me talaipwrisoun k meta na me valoun gia kaisariki..Fovame k gia to mwro :( giati otan i mama mou gennouse den to prose3a k otan spasane ta nera k pige noskomeio to mwro pieze na er8ei pros ta katw k o omfalio lwros to travouse pros ta panw k egine san tin 8ilia k oi palmoi tou mwrou xanontan k oso k prolavan ton aderfo mou..

Afro mou na ziseis k ola ta kala tou kosmou sto spiti sas..Tou xronou me tin beba sou agkalia..Na se xaironte :ymparty: [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion16.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεωργιαννα μου πηγα στα 23 μου οαεδ τομεα κομμωτικης τεχνης 3 χρονια κ μετα πηγα αλεξανδρουπολη για να κανω τον β'κυκλο...

αντρια δεν ξερω τι γινετε σε τετοιες περιπτωσεις...εγω επειδη ειμαι φιβιτσιαρα θα επελεγα την καισαρικη παλι γιατι θα φοβομουν πολυ για το μωρο...ως που να γεννησεις ομως μπορει να αλλαξει θεση μην απελπιζεσαι απο τωρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsakia k agori!!!!ti kanete?ki egw simera geniki ekana...exw kai ligi sunexeia aurio vevaia giati exw k to xarouli na me trelainei!!xaxa!

soulitsa na ta xiliasete!!!me to kalo i korakla sas..!!!

andria min stenaxwriesai koritsaki mou!ki emena eixe tulixtei me to lwro kai prin 1 evdomada ksetulixtike k gurise me to kefali pros ta katw!akoma einai se megethos pou mporei na gurisei!doppler ekanes gia na deis an kukloforei swsta to aima sto lwro?episis na ksereis oti 3 sta 5 paidakia genniountai me tuligmeno to lwro..alla kolumpane ekei mesa..kai duskola kinduneuoun!iremise kai vlepontas k kanontas..min agxwnesai...

samarcande s euxaristw gia ta perastika..na sai kala!!episis na min ksexasw na anaferw oti milas polu wraia..auta pou egrapses simera itane polu omorfa..les kai diavaza vivlio..grafe mas ki alla..den mas xalas kamia mera...

elenaki pws pas koritsaki mou?ki esu douleies ee???simera ontws itane mera genikis!!!

giorgo teleio to avatr ontws!me to kalo na erthoun ta epiplakia sas loipon...

iliodwra ti kaneis filenaditsa?eksafanistikes ki esu mou fainetai!pwpw...i bebona sas theorati..polu xairomai..!ki egw aurio tha paw kai tha sou pw poso einai o gampros sou!!xaxa!!

julaki,xoanita,samantha,geov,touristria,afro kai opoia alli ksexasa..filakia!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Happy με άσπρο ταραμά μ' αρέσει και μένα! Και λεμονάτη!! Κι αν την έχει φτιάξει η μαμά μου ακόμα καλύτερα! :lol: Μέσω ίντερνετ ε, απίθανο! Είδες πως τα φέρνει η ζωή μερικές φορές!! Και πάλι να ζήσετε!!

Γεωργιάννα έμεινα σπίτι σήμερα γιατί αισθανόμουν κουρασμένη και κακόκεφη... Έχω κι εγώ τέτοιες μέρες, μη νομίζεις! Όλη μέρα σέρνομαι στο υπολογιστή και στη τηλεόραση και δεν έχω διάθεση να κάνω τίποτα.

Έλενα καλά έκανες και πήρες τη φίλη σου για βόλτα. Ζόρικο αυτό που περνάει, δύσκολο και για σένα να είσαι δίπλα της αλλά πολύ σημαντικό, ελπίζω όλα να πάνε καλύτερα!

Άντρια μη στεναχωριέσαι από τώρα, μπορεί και ν’ αλλάξει θέση. Έχεις καιρό μπροστά σου, θα σε συμβουλέψει ο γιατρός.

Joanaki μου σ’ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια!

Θέλω να περάσουν οι μέρες να δω τον Αρούλη μου την Πέμπτη και να δει κι ο γιατρός τις εξετάσεις μου! Μ' έχει πιάσει μια χαζή ανησυχία σήμερα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Soula mou k joanaki mou 3erw pws einai nwris k mporei kati na alla3ei alla mou fenete xwmo giati apo 1 fora pou itan tiligmeno tin perasmeni fora twra tilixtike k 2i fora k einai diskolo na 3etilixtei..An itan 1 fora kati mporei na ginotan, aste pws o omfaliow lwros mporei an min tin afisei na parei tin swsti 8esi me to kefalaki mpros ta katw..Agxw8ika giati k i mama mou tin epa8e k tis elegan oi maies na min piezei to mwro katw k fwnaze k tous elege pws den kanei tipota ekeini,alla to mwro apo mono tou piezei na katevei alla den tin pistevane wspou k akousane tous palmous tou mwrou na xanontai k sto paniko tous tin petsoko4ane :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου καλα σας ευχαριστω για τα καλα σας λογια! Joanaki μου σε ευχαριστω και περιμενω να ακουσω για τον γαμπρο μου ναι ναι!! Ολα να ειναι τελεια!!! Αντρια μη στεναχωριεσαι, ακου το Joanaki!! Ολα θα πανε καλα, να σκεφτεσαι θετικα και μονο. Σουλα μου με το καλο κι εσυ να δεις την μπεμπα σου!! Ελενα σε ευχαριστω πολυ, χρησιμα οσα μου ειπες πραγματικα. Ελπιζω λογω της μικρης δοσης να μην εχω περισσοτερη ταχυκαρδια απ ο,τι ειχα εως εδω. :) Samarcande κοριτσακι φιλακια πολλα!! Γεωργιαννα τα χαπακια αυτα θα τα παρω ωστε να χαλαρωσει η μητρα μου και να μην σφιγγεται συνεχεια. Αχ με τα φαγητα σου συνεχεια ολο την ορεξη μας ανοιγεις!! Η Μαριτινα μας λετε να γεννησε?? :):) Αχ περιμενουμε με χαρα τα πρωτα γεννητουρια!! Σαμανθα μου καλα εισαι κουκλιτσα?? Φιλια! Καλο βραδυ και σε ολες τις υπολοιπες φιλεναδιτσες, να περνατε ομορφα. Η εγκυμοσυνη ειναι ενα υπεροχο γεγονος που μας συμβαινει και ασχετα ποσο ευκολη η δυσκολη ειναι καποιες φορες, θα την αναπολουμε και θα θα θελουμε να την βιωσουμε και παλι!! Να ειναι καλα τα μωρακια μας και να ερθουν οπως ειπε και η Ελενα ολα στην ωρα τους!! [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Afro μου χρόνια σου πολλά! Με το καλό το μωράκι σου!

Happy, να είστε πάντα μαζί και ευτυχισμένοι! 3 χρόνια σχέση,ε! Τι ωραία! Στα μέλια!! Χι,χι!! Εγώ με τον άντρα μου ήμαστε μαζι...κρατηθείτε....13 χρόνια!!!

Andria μου, μη στεναχωριέσαι! Οπως έγινε και στο joanaki μπορεί και η δική σου να ξετυλιχτεί! Είναι νωρίς ακόμη και έχει πολύ χώρο!

Εμένα σήμερα σκληραίνει η κοιλιά μου από το μεσημέρι, ιδιαίτερα όταν είμαι όρθια, χωρίς να πονάω όμως! Δεν ξέρω αν είναι οι συσπάσεις braxton hicks που είναι φυσιολόγικο στο 3ο τριμ. Αυριο το απόγευμα που θα παω στο γιατρό θα τον ρωτήσω αλλά μέχρι τότε δε σας κρύβω ότι φοβάμαι λιγάκι.. είναι νωρίς ακόμη... :( Αυτός ο 8ος θα με σκάσει.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανδρια ευχομαι να πανε ολα καλα με την Βικτωρια! Μονο μην στεναχωριεσαι και στεναχωριεται και η μπουμπου! Απο βαρος μια χαρα παντως!!

Ηλιοδωρα εμενα μου εκανε συσπασεις οπως και η Χοανιτα, αλλα εμενα δεν μου εδωσαν χαπια, ευτυχως γτ δεν τα θελω. Να κατσεις στο κρεβατακι σου τωρα!!

Αφηστε παλι μαγειρεψα γτ αυριο θα λειπω το πρωι και δεν ειχα φαγητο. Εφτιαξα και για τον ανδρα μου κατι πεινιρλι( δοκιμη εκανα) και για μας μια καρμποναρα στο φουρνο. Εν τω μεταξυ με κολλησε και η Ανδρια με τις δουλειες, καθαρισα το μπανιο, σκουπισα και σφουγγαρισα το σπιτι. Πολυ κολητικο τελικα!! ( οχι οτι πρεπει να τα κανουμε!!!!!)

Σαμαρκαδε ετσι πρεπει, να μενεις και στο σπιτι που και που. Πως τα καταφερνεις με τα ΜΜΜ; ολο ηθελα να σε ρωτησω επειδη δεν εχεις αυτοκινητο. δεν σου αρεσει το αυτοκινητο;

Στεισυ να ξεκουραζεσε και να αφησεις τις βολτες!!! και λιγο τις δουλειες μεχρι να πας στο γιατρο. Προσεχε λιγο την μπουμπου σου. Πολλα χρονια με τον ανδρα σου μπραβο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...