Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΑΠΡΙΛΙΟ-ΜΑΪΟ 2011!!!!!Νο 6&ΚΟΝΤΕΥΟΥΜΕ!


Recommended Posts

αφρο....αιντε εσυ κ η ειρηνη!!!ειστε για πολυ ξυλο!!!!τι φρικη σας επιασε τωρα με τα κιλα????

λοιπον οταν γεννησουμε θα ανοιξουμε κ ενα θεμα με θεμα την διαιτα :lol::lol::lol: θα στηριζουμε η μια την αλλη κ θα τα χασουμε ολα!!!

το αισχατο σημειο που ειχα φτασει ηταν 116κιλα χωρις να ειμαι εγκυος....ξεκινησα θεραπεια με ρεντουκτιλ εφτασα τα 98 κ με την διατροφολογο μετα στα 87,με επιασε η μεση κρεββατωθηκα κ πηγα ξανα 98 οπου ξεκινησε η εγκυμοσυνη τωρα ειμαι πανω απο 110 εχω να ζυγιστω πολυ καιρο...αφου τα εχασα μια φορα θα τα ξανα χασω,το δικο μου προβλημα εχω καταλαβει οτι ειναι ψυχολογικο ελπιζω με την μπεμπα να αλλαξουν ολα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 956
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Afro μου μη πελαγώνεις.. άντε για να νιώσεις καλύτερα μέτρησα και εγώ τη δική μου(βέβαια δεν ξέρω αν τη μέτρησα σωστά.. έβαλα το μέτρο πάνω απο τον ομφαλό και γύρω-γύρω)και μου βγήκε 1,30..ΤΕΟΝ!! Γεωργιάννα μου αν πιάστηκε λέει ο ποπούλης μου, αλλά πρέπει να κάνουμε θυσίες για τα παιδάκια μας, καθόμουνα και μετρούσα σήμερα πόσες μέρες πρέπει να κάτσω ακόμα στο κρεβάτι και απογοητεύτηκα.. άλλες περίπου 2βδομάδες..τεσπα, θα περάσουν που θα πάνε! Ελπίζω τουλάχιστο να τα δει καλύτερα τα πράγματα η γιατρός στο επόμενο ραντεβού να βγώ και λίγο έξω.. και εσύ πρόσεχε με το περπάτημα, αν νιώθεις ότι κουράζεσαι προσπάθησε να μην περπατάς πολύ. Γωγώ γι αυτό είμαστε εδώ, να τα λέει η μια στην άλλη για να πέρνει κουράγιο.. Andria φαίνεται ωραία η συνταγή, θα τη δώσω στις μαμάδες μπας και τη φτιάξει καμιά τους.. Ηλιοδώρα, Happy, Afrodite και σε όλες τις υπόλοιπες φιλιά πολλά! Λέτε η Μαριτίνα να γέννησε τελικά;; Για να δούμε :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κορίτσια συμβαίνει και σε καμιά απο σας;; Έχω βγάλει θηλώματα ειδικά στο ένα στήθος 2-3 και βγήκαν πάνω στην θηλαία άλω, μου είπε η γιατρός μου ότι θα τα καυστηριάσουμε για να μπορώ να θηλάσω.. πήγα και σε δερματολόγο για μια δεύτερη άποψη και μου είπε το ίδιο. Συμβαίνει σε κάποιες εγκυμοσύνες λέει και εμφανίζοντε λόγω των ορμονών..μοιάζουν με μικρές ελίτσες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χοανιτακι μου δεν ξερω τι ειναι αυτα...πρωτη φορα το ακουω αλλα για να στο λενε δυο γιατροι προχωρα σε καυτεριασμο για να μην ζοριστης με τον θηλασμο μετα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χοανιτα γτ ακομη 2 εβδομαδες; Βαλε ενα τικερ να βλεπουμε ακριβως την εβδομ. σου . Θυμαμαι οτι εισαι μεχρι 22/5. εγω δεν καθομαι πολυ στον καναπε, παω το μικρο σχολειο, σουπερ-μαρκετ , αλλα βεβαια ξεκουραζομαι με το παραμικρο. Εισαι πιο ατυχη απο μενα, ευχομαι ομως να σε αφησει να συκωθεις.

Γιουλη πως βγηκε η ζαμπονοτυροπιτα;

Αφρο εγω δεν εχω φθασει κοντα στα 78 κιλα και νιωθω σαν βαρελακι οταν περπαταω στο δρομο. Μη τρελενεσε ειναι λογικο να παθαινουμε κατι με τα κιλα, σιγα μη κατσουμε να σκασουμε!!Τα μωρακια μας να ειναι καλα! Ο ανδρας μου το πρωι απορουσε γτ το μωρο ειναι μονο 2 κιλα και εγω εχω παρει 13 κιλα; Δεν ειναι λογικο. Του ειπα αυτα να τα πεις στον γιος που δεν θελει να φαει και αλλο! χαχαχα

Σουλα μου τι τραβαω εγω με την ζεστη!!! ο ανδρας μου κρυωνει και μου ανοιγει το καλοριφερ και εγω σκαωωωωω. Το βαζει και στους 24.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας, κουκλίτσες μου! Καλορίζικο το Νο 6! Με το καλό να έρθει και από εδώ ο πελαργός! Εγώ πάλι βολτίτσες σήμερα. Είχε ωραία μέρα! Πήγαμε στο aloy για περπάτημα και μετά στην πεθερά μου για φαγητό. Τώρα είμαι μόνη γτ ο άντρας μου δουλεύει!

Ηλιοδώρα κι εσείς βολτίτσα σήμερα! Μπράβο!Καλή ξεκούραση τώρα!

Andria, τι μας κάνεις με τις ταχινόπιτες...γκαστρωμένες γυναίκες!!!! Δεν έχω φάει ποτέ μου αλλά τώρα ΘΕΛΩ ΚΙ ΕΓΩ...

Γεωργιάννα, τι ωραίο όνειρο! Μακάρι να γεννήσουμε όλες εύκολα και να μη θυμόμαστε να το περιγράψουμε....Για το περπάτημα θα ρωτήσω κι εγώ το γιατρό μου γτ όταν περπατάω νιώθω την κοιλιά μου χαμηλά να σκληραίνει.. Πονάει και λίγο το στήθος μου τελευταία. Περίπου όπως το 1ο τριμ. σε μικρότερη ένταση. Συμβαίνει σε καμιά σας?

Happy, εγώ οδηγάω ακόμη αλλά νομίζω ότι αρέσει της μπέμπας γτ κουνιέται όπως κι όταν τρώω γλυκά!! χι,χι! Όταν είχα πάει κάπου με δυνατή μουσική κ ενοχλήθηκε τα χτυπήματά της ήταν διαφορετικά οπότα το τουτου νομίζω οτι της αρέσει!!! (σαν τη μαμά της άλλωστε!)

Γωγώ, κι εμένα μου φαίνεται περίεργο που σε ξεκίνησαν ινσ. με τόσο λίγο πάνω από το όριο. Αλλά τι να πουμε...πρεπει να ακουμε το γιατρό μας.. Εμένα που δε θέλει να κάνω καμπύλη..τι να πω! Αγχώνομαι αλλά δε θέλω να πάω να την κάνω από μόνη μου.. Πάντως είσαι ήρωας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεα σου στειση!!!!παλι βολτιτσα στο allou?τι τελεια!!!

εγω νοιωθω βαρος χαμηλα στην κοιλια εδω κ δυο τρεις μερες...απο συσπασεις δεν νομιζω να εχω γιατι δεν νοιωθω την κοιλια μου να πετρωνει...ειπαμε τεμπελα μητρα :lol:

ναι βρε χοανιτακι βαλε ενα τικερακι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ??ΕΓΩ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΝΑΜΕ ΔΟΥΛΙΤΣΕΣ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟ ΚΑΘΑΡΙΣΑΜΕ(Ο ΝΙΚΟΣ ΔΗΛΑΔΗ) ΕΚΑΝΕ ΜΠΑΛΚΟΝΙΑ ΜΠΡΟΣ-ΠΙΣΩ,ΠΑΝΤΖΟΥΡΙΑ,ΤΖΑΜΙΑ,ΣΙΤΕΣ ΚΤΛ..ΕΓΩ ΕΦΤΙΑΞΑ ΤΗ ΖΑΜΠΟΝΟΤΥΡΟΠΙΤΑ ΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΑΝΝΑΣ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΧΟΥΜΕ ΑΡΑΞΕΙ ΕΔΩ ΣΤΟ ΚΑΝΑΠΕ ΚΑΙ ΧΑΖΕΥΟΥΜΕ...4 ΗΜΕΡΕΣ ΜΕΙΝΑΝΕ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΩ ΣΤΟ ΜΗΝΑ ΜΟΥ...ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΑΙΜΑΤΟΛΟΓΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΛΕΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΣΤΗΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΑ ΒΛΑΣΤΟΚΥΤΤΑΡΑ...ΠΕΡΝΑΝΕ ΟΙ ΜΕΡΕΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑΑ!!ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ....

ΠΛ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χοανιτα γτ ακομη 2 εβδομαδες; Βαλε ενα τικερ να βλεπουμε ακριβως την εβδομ. σου . Θυμαμαι οτι εισαι μεχρι 22/5. εγω δεν καθομαι πολυ στον καναπε, παω το μικρο σχολειο, σουπερ-μαρκετ , αλλα βεβαια ξεκουραζομαι με το παραμικρο. Εισαι πιο ατυχη απο μενα, ευχομαι ομως να σε αφησει να συκωθεις.

Γιουλη πως βγηκε η ζαμπονοτυροπιτα;

Αφρο εγω δεν εχω φθασει κοντα στα 78 κιλα και νιωθω σαν βαρελακι οταν περπαταω στο δρομο. Μη τρελενεσε ειναι λογικο να παθαινουμε κατι με τα κιλα, σιγα μη κατσουμε να σκασουμε!!Τα μωρακια μας να ειναι καλα! Ο ανδρας μου το πρωι απορουσε γτ το μωρο ειναι μονο 2 κιλα και εγω εχω παρει 13 κιλα; Δεν ειναι λογικο. Του ειπα αυτα να τα πεις στον γιος που δεν θελει να φαει και αλλο! χαχαχα

Σουλα μου τι τραβαω εγω με την ζεστη!!! ο ανδρας μου κρυωνει και μου ανοιγει το καλοριφερ και εγω σκαωωωωω. Το βαζει και στους 24.

ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΕΓΙΝΕ ΤΕΛΕΙΑ....ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ ΕΦΤΙΑΞΑ ΚΑΙ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΦΥΛΛΟ....ΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε γιουλακι σαν νερο να περασουν οι μερες!!!εγω ακομη δυο εβδομαδες για να μπω στον μηνα μου!!!απο την μια λεω δεν περναει ο καιρος με τιποτα απο την αλλη σκεφτομε ολη την διαδρομη ως εδω περασε κ χαμπαρι δεν πηρα σαν χθες μου φαινετε πως εκανα το τεστ :lol::lol::lol:

ο χειροτερος μου μηνας θα ειναι ο απριλιος παντως γιατι θα ξερω ποτε θα γεννησω κ δεν θα περνανε τα δευτερολεπτα :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σουλιτσα σε ευχαριστω... :P:P:P:P:P:P:P:x:x:x:x:x:x:x

τελειο μετα θα ανοιξουμε διαιτοθεμα... ψηθηκα. Μην ξαναππαρεις ποτε ξανα ρεντουκτιλ πολυ επικινδυνα... και το δικο μου ψυχολογικο ειναι λες να φτιαξουν ολα με τις μπεμπες ? τελειο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεωργιαννα στους 24????μονο που το σκεφτομε θελω να μπω στην μπανιερα για κρυο ντουζ!!!!φανταζομε με ραντακι κ σορτσακι θα γυρνας μεσα στο σπιτι :lol::lol::lol:

πολυ κρυουλιαριδες αντρες εχουμε η πολυ θερμοαιμες ημαστε εμεις :lol::lol::lol: εγω σκεπαζομε με ενα παπλωμα ο αντρας μου με δυο κουβερτες κ ενα παπλωμα κ επιμενει να με σκεπαζει με το ζορι :lol::lol::lol::lol:

ετσι κ αλλιως αφρο μου τα καταργησαν τωρα κ να ηθελα δεν θα μπορουσα αλλα μου εκαναν δουλεια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μωρε ναι , δουλεια εκαναν αλλα με τι συνεπειες...

ΑΧ θερμες σεξουλιαρες μου! Φτου μας δεν ειναι θεμα αυτο ! ΦΩΤΙΑ ΚΑΙ ΛΑΥΡΑ! και μπουρμπερη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xoanita mou evgala k egw kati pragmatakia mikroulika san elies panw stin thilaia alos k einai akrivws to idio xrwma (kafe skouro) k den ta pira sta sovara alla twra me provlimatises poli :o:shock::? avrio pou 8a paw ginaikologo makari na 8imi8w na tou ta dei3w :(..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hello!!ti kanete???sas euxaristw gia ta perastika!!!!kala eimai ki egw..prospathw na tin palepsw..afou ektos apo tin talaipwria ksanagurisan kai oi files mou oi nauties!!!kai ta neura mou!!!

afro poluxroni koritsaki mou!!kai min anusixeis..tha ta xaseis ta kilakia...

aa....KALORIZIKO!!!KAI ME OMORFA NEAKIA!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτη την εποχη εμεις ειμαστε θερμοαιμες!!! γενικα ειμαι κρυουλιαρα.

Αφηστε ερχοταν ο ανδρας μου στο σπιτι και του εσκασε λαστιχο λιγο πριν απο το σπιτι και τωρα περιμενω να δω τι θα γινει. Γκαντεμια!! του ειχα μαγειρεψει κι'ολας!!

Χοανιτα υπαρχουν καποιες οδηγιες στο φορουμ στα πρωτα του θεματα πως να βαλεις το τικερ. Μπες στο σιτε www.pregnology.com για να δεις για τικερ, μετα ακολουθησε τις οδηγιες του φορουμ. καλη επιτυχια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Andria όντως έχουν το ίδιο χρώμα..μην στεναχωριέσαι πάντως γιατί δεν είναι κάτι ανησυχητικό και διορθώνεται.. συμβαίνει μου είπε η γυναικολόγος σε κάποιες εγκυμοσύνες.. Γεωργιάννα σε ευχαριστώ, θα κοιτάξω να το βάλω το τικεράκι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xoanita k andria mallon k egw tetoia exw..8a ton rwtisw k egw me8aurio.

afro xronia polla!!!me ygeia k me to kalo to ninaki sou!

xronia polla an k ka8isterimena k stis thodores+thodorous..k kali sarakosti!

den exw polu orexi tora :( kai de 8elw k na koimi8w..

kalobrady...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας καλά μου κοριτσάκια τι κάνετε?

μπήκα στα γρήγορα να δω αν γέννησε καμία :D:D:D

εγώ υποδέχτηκα την μαμά μου χθες και αρχίσαμε δουλίτσες της τελευταίας στιγμής και δεν πρόλαβα να μπω καθόλου!!

Καλορίζικο το θεματάκι.... :lol::lol::lol::lol::lol:

εάν δεν μας πιάσει η πολύ πάρλα :lol::lol::lol: μπορεί και να έχουμε αρκετά γεννητούρια εδώ!

αν και δεν το βλέπω :D:D βρε 5 σελίδες σε 1 μέρα?

δεν προλαβαίνω να διαβάσω τώρα και αύριο ΦΥΣΙΚΑ έχω πολεοδομία που έχασαν κάτι φακελους και πρέπει να παω να τους πάρω από το χεράκι να τους βρούμε παρέα!

αχ εκνευρίζομαι όταν δεν προλαβαίνω να μπω και χάνω την ροή :?:?:shock::shock:

θα τα διαβάσω όλα αύριο!!!!!!!!!!!!!

φιλάκιααααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Antria η γιατρός μου είπε ότι λίγο θα πονέσω ίσως αλλά εντάξει θα το αντέξουμε και αυτό.. μην μου αγχώνεσαι πήγαινε στο γιατρό να δείς πρώτα αν έχεις και εσύ το ίδιο και τι θα σου πεί.. περιμένω νέα! Αnathes περιμένω και απο σένα νεότερα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άφρο χρόνια πολλά, χαρούμενα, ανατρεπτικά και πολύχρωμα!!! Με το καλό να αγκαλιάσεις την Αννούλα σου! Σ' ευχαριστώ για τις πληροφορίες, την ένεση την έκανα μετά την εξέταση οπότε δεν είναι αυτό και μου κάνει εντύπωση... Σκέφτομαι μήπως την επαναλάβω πριν πάω στο γιατρό την Πέμπτη για να δω αν θα βγει πάλι θετική.

Γωργιάννα μου η αλήθεια είναι πως ήθελα όλοκληρη τούρτα αλλά και την πάστα που έφαγα την ακριβοπλήρωσα γιατί μου προκάλεσε τρελή δυσπεψία με καούρες για πέντε ώρες!!!

Δε μπήκα πολύ σήμερα, ξύπνησα αργά μετά από δεκάωρο ύπνο (!) και δεν έμεινα πολύ στο σπίτι, πήγα στη θεατρική ομάδα και μετα πήγαμε όλοι μαζί στο θέατρο και βέβαια τώρα έχω διάθεση για ξενύχτι! Στο θέατρο είδα και αρκετούς γνωστούς που είχαν καιρό να με δουν, άκουσα πολλά κομπλιμέντα για το πόσο μου πάει η εγκυμοσύνη κι έχω πάρει τα πάνω μου η ψωνάρα! :lol::lol::lol:

Χοανίτα και Άντρια εγώ ξέρω πως είναι φυσιολογικά αυτά στο στήθος, έχω κι εγώ ένα δυο, πρώτη φορά ακούω για καυτηριασμό, γιατί να προκαλούν πρόβλημα στο θηλασμό, σε τι ενοχλούν??

Βρε κοιλουμπίτσες μη μου αγχώνεστε με τα κιλά, θα σας μαλώσω! Έχουμε καιρό μετά να το σκεφτούμε, τώρα δε χρειάζεται!!!

Ηλιοδώρα, Αφροδίτη και Στείσυ ωραίες βολτίτσες κάνατε, μπράβο!

GeoV εντύπωση μου κάνει και μένα η ινσουλίνη, υπομονή κάνε, ταλαιπωρείσαι βρε κοριτσάκι αλλά τουλάχιστον είναι για καλό! Να είναι καλά το μωρούλι κι όλα θα ξεχαστούν μετά!

Κορίτσια κι ο δικός μου άντρας κρυουλιάρης είναι κι εγώ κυκλοφορώ με καλοκαιρινά στο σπίτι!

Jule πράγματι περνάει ο καιρός γήγορα, εσύ πλησιάζεις πολύ πια, άντε με το καλό! Εγώ και ανυπομονώ και δε θέλω να τελειώσει...

Happy γιατί καλέ τη λές τεμπέλα τη μήτρα σου? Καλύτερα να μην έχεις τώρα συσπάσεις κι εγώ είναι ζήτημα αν έχω νιώσει δυο ή τρεις φορές κάτι που νομίζω πως ήταν σύσπαση...

Joanaki περαστικά κι από μένα στο αγοράκι σου κι ελπίζω να σου περάσουν και σένα γρήγορα οι ναυτίες!!

Πολλά φιλιά σε όλες όλες τις κοιλίτσες κι εύχομαι να βλέπετε πάλι όμορφα όνειρα σαν αυτά που περιγράφατε νωρίτερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!! Να εχετε μια ομορφη μερα!

Χρονια Πολλα Αφρο μ'ενα πονο σου ευχομαι!!

Τι θα κανετε σημερα; Εμεις εδω στο σπιτι οπως και η Χοανιτα!! Εμεις παμε παρεα αυτο το καιρο!

Θα παραγγειλω τις πανες του μπεμπη και ανυπομονω να μου τα φερουν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
    • Σώπα ρε!!!! Τι λες τώρα!!! Πάει ένας χρόνος.. Φτου φτου φτου φτου το παιδάκι!!! Μπράβο!! Πως πέρασε έτσι ο καιρός;;! Έλα βρε αγάπη, μπράβο!! Να τον χαίρεσαι!! Να τους χαίρεστε και τους δύο βασικά, υγιεστατους πάνω από όλα στη ζωή τους πάντα!!!  Δεν θες ένα ακόμα καλέ;; Μπορεί να έρθει και η κόρη επιτέλους;! 😝🤣🤣🤣 Όχι, πέρα από τη πλάκα, το ξέρω και μπράβο που συνεχίζεις να στηρίζεις τα κορίτσια! Απορώ που βρίσκεις το χρόνο βέβαια..!!! 😄😄  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...