Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΙΔΟΤΟΠΟΣ Ε ΓΚΑΖΟΝ ΣΤΑ Ν.ΠΡΟΑΣΤΙΑ ΓΙΑ ΠΑΡΤΥ ΓΕΝΕΘΛΕΙΩΝ!!!


Recommended Posts

Καλησπέρα σε ολες,

κοριτσια χρειαζομαι την βοήθεια σας, τον Ιούνιο κλείνουμε τα 2 και θέλω να του κάνω τα γενεθλεια εκτος σπιτιου.

ψαχνω να βρω εναν παιδότοπο με γκαζον ετσι ώστε το πάρτυ να γίνει έξω, να φωνάξω και εναν κλόουν να απασχολει τα παιδια (γυρω στα 15) και εμεις οι μεγάλοι να μπορούμε να πιούμε ένα καφε σε ενα ωραίο χώρο και να μπορει να επιβλέπει και ο καθένας το παιδακι του.!!!!

εδω στο Π.Φάληρο στο Φλοίσβο,υπάρχει ένας πολύ ωραίος παιδότοπος , με γκαζόν. με κούνιες κτλ. αλλα ρώτησα τιμή περίπου το άτομο και μου ειπε 17€ με κρύο μπουφέ και τον 1ο καφέ ή αναψυκτικό!!! :roll:

δεν έχω ψάξει αλλού και δεν ξέρω από τιμές, αλλά μου φαίνονται πολλά τα χρήματα, είναι όντως ???

απο την άλλη το σπίτι μου είναι μεγάλο, σκέφτομαι όμως ότι θα μου έρθει μια η άλλη οικονομικά, και δεν θα ευχαριστηθώ κι ολας τα γενεθλεια του παιδιού μου, γιατι θα πρεπει να εξυπηρετώ και τον κόσμο, όπως γίνεται συνήθως που όλο κάτι θα ζητάει!!!! :?

το σκέφτομαι απο τώρα , για να έχω μπροστά μου χρόνο για να βρώ την πιο οικονομική και πρακτική λύση!!! :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχεις σκεφτεί το ενδεχόμενο να κάνεις σπίτι σου catering και να πάρεις και έναν κλόον????

Έχεις κήπο ή αυλή??? Αν ναι τότε κάνε ένα catering και ζήτα και 1 σερβιτόρο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δυστυχώς μένω σε διαμέρισμα και δεν εχω κηπο ή αυλη, δεν θα το συζήταγα καθόλου, θα ήταν το ιδανικό!

το εχω σκεφτει για catering στο σπιτι, αλλα αν ειναι να μου παει μια η αλλη στα χρήματα δεν θα είναι καλύτερα κάπου έξω?????

δεν ξέρω καθόλου απο τιμές ποσο πάει περίπου και πόσο θα μου στοιχίσει ,

αν το κάνω στο σπιτι πρέπει να πάω να ψωνίσω, να καθαρίσω το σπίτι και πριν και μετά το πάρτυ και να κανονίσω για φαγητα και ποτα κτλ...

λετε να ειναι πιο οικονομικό????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

Καλημερα και απο μενα - Στο γραφειο ΔΕΛΦΙΝΑΚΙΑ www.delfinakia.gr υπάρχουν πακέτα ΠΛΗΡΗ σε καλές τιμές 250 ευρω με διακόσμηση, φαγφητό, τούρτα, κλόουν, δωράκια, ολα μέσα και αν θελεις μπορείς να τροποποιήσεις καποια πράγματα (π.χ το ειδος του φαγητου κλπ) με μικρες επιβαρύνσεις. . .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!

Μενω κι εγω Νοτια Προαστια(Ελληνικο) αλλα δυστυχως δεν ξερω καποιον παιδοτοπο με γκαζον..

ομως εαν ενδιαφερεσαι για καποιον να ψυχαγωγησει τα παιδια με παιχνιδια, χορο, μπαλονια και facepainting, εγω ειμαι εδω:)!

http://paidikaglentia.blogspot.com/2011 ... st_23.html

και ελατε στο γκρουπ μου στο facebook!

http://www.facebook.com/home.php?sk=gro ... 76788&ap=1

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...