Μετάβαση σε περιεχόμενο

30% ΕΚΠΤΩΣΗ ΣΤΑ PAMPERS


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια!!

Το Carefur έχει 30% έκπτωση στα pampers απο 28/2/2011 έως και 12/3/2011. ΚΑι εαν έχετε και εκπτωτικά κουπόνια δωστε τα και αυτα! Μετράει παραπάνω έκπτωση. 'Ενα πακετο pampers το οποιο κοστίζει 19,20€ με την έκπτωση βγαινει περιπου 13€ και έδωσα και εκπτωτικό κουπόνι αξίας 3€ και τελικά πλήρωσα περιπου 10€ το κάθε πακέτο!!! Φόρτωσα για το μήνα!

Ευχομαι να λάβετε το μηνυμα εγκαίρως και να το εκμεταλλευτείτε δεόντως!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠίτερΠαν με πρόλαβες! Πήγα κι εγώ σήμερα καρφούρ, αλλά δεν είχα πολλά χρήματα και πήρα μόνο ένα πακετο. Αύριο λέω να ξαναπάω!

Ακούστε το ωραίο!

Το έμαθα απο μια φίλη για την προσφορά και πήρα τηλ στα κεντρικά του καρφούρ να επιβεβαιώσω. Η απαράδεκτη υπάλληλος μου είπε ένα ξερό ''δεν βλέπω κάτι για έκπτωση αυτή την περίοδο''. Καλά της λέω. Την ρώτησα ωστόσο, αν σε περίπτωση προσφοράς ισχύουν και τα εκπτωτικά κουπόνια και ήταν κατηγορηματική. ''Όχι βέβαια'' μου λέει, ''ή το ένα ή το άλλο, οτι σας συμφέρει πιο πολύ''. Δεν την πίστεψα και πήγα καρφούρ.

Φεύγοντας, λέω ''δεν παίρνω και το κουπονάκι μαζί μου? ''

Και τελικά η κυρία στην εξυπηρέτηση ήταν σκέτη παραπληροφόρηση. Ντροπή τους. Κάτι άνθρωποι που έχουν δουλεια! Έλεος δλδ!

Και προσφορά έχουν και όντως ισχύουν και τα κουπόνια ταυτόχρονα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia kalimera me lene toula kai douleuo sto carrefour tis alexandroupolis i prosfora isxii mexri stis 12 martiou kai bebea isxioun kai ta ekpotika kouponia!!!! :D oso gia tin fotini pou pire tilefono sta kentrika kai tis ferthikan asxima tia na po lipame gia logariasmo tis ipalilou giati me tin agia tis egine kai anedestati :roll::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!!

Πριν λίγο γύρισα από το καρφούρ (στο κατάστημα στην οδό Πειραιώς στο Φάληρο, δεν ξέρω αν εχει σημασία το κατάστημα) και ρώτησα για την έκπτωση γιατί δεν έγραφε κάτι στο διάδρομο με τις πάνες, και μου είπαν ότι δεν υπάρχει έκπτωση ούτε έχουν κάποια τέτοια ενημέρωση, μάλιστα ρώτησα και στο ταμείο και η κοπέλα ρώτησε και στην υποδοχή και κανείς δεν ήξερε. ΠήτερΠαν εσύ Αθήνα μένεις; σε ποιό κατάστημα πήγες; Πάντως ούτε το φυλλάδιο με τις προσφορές τους το ανέφερε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω μου φαινεται ειμαι πολυ ατυχη...οσες φορες εχω παει να παρω παμπερς που βγαζουν τετοια προσφορα δε βρισκω ΤΙΠΟΤΑ :(:( !!!!Ετσι κ σημερα...πηγα νωρις το πρωι(γυρω στις 10!!!)στο Καρφουρ του Αγ.Στεφανου κ δεν υπηρχαν στα ραφια παμπερς ουτε για δειγμα :o:o !!!Μονο 1(!!!!)πακετο Νο6 μικρη συσκευασια,ΤΙΠΟΤΑ αλλο!Μα καλα λεω,επιτρεπεται τοσο νωρις το πρωι να ειναι τα ραφια αδεια???Εξαντληθηκαν λεει κ δε ξερανε ποτε θα ξαναγεμισουν...!

Μα ΚΑΘΕ φορα που παω(οχι μονο σε αυτο το Καρφουρ,κ σε αλλα) αυτο μου συμβαινει!!!!Ή ειμαι πολυ ατυχη ή τι να πω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω μου φαινεται ειμαι πολυ ατυχη...οσες φορες εχω παει να παρω παμπερς που βγαζουν τετοια προσφορα δε βρισκω ΤΙΠΟΤΑ :(:( !!!!Ετσι κ σημερα...πηγα νωρις το πρωι(γυρω στις 10!!!)στο Καρφουρ του Αγ.Στεφανου κ δεν υπηρχαν στα ραφια παμπερς ουτε για δειγμα :o:o !!!Μονο 1(!!!!)πακετο Νο6 μικρη συσκευασια,ΤΙΠΟΤΑ αλλο!Μα καλα λεω,επιτρεπεται τοσο νωρις το πρωι να ειναι τα ραφια αδεια???Εξαντληθηκαν λεει κ δε ξερανε ποτε θα ξαναγεμισουν...!

Μα ΚΑΘΕ φορα που παω(οχι μονο σε αυτο το Καρφουρ,κ σε αλλα) αυτο μου συμβαινει!!!!Ή ειμαι πολυ ατυχη ή τι να πω...

Εσύ άτυχη αγγελούδι μου????Μη το ξαναπεις αυτό... [-x;));));));))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!!

Πριν λίγο γύρισα από το καρφούρ (στο κατάστημα στην οδό Πειραιώς στο Φάληρο, δεν ξέρω αν εχει σημασία το κατάστημα) και ρώτησα για την έκπτωση γιατί δεν έγραφε κάτι στο διάδρομο με τις πάνες, και μου είπαν ότι δεν υπάρχει έκπτωση ούτε έχουν κάποια τέτοια ενημέρωση, μάλιστα ρώτησα και στο ταμείο και η κοπέλα ρώτησε και στην υποδοχή και κανείς δεν ήξερε. ΠήτερΠαν εσύ Αθήνα μένεις; σε ποιό κατάστημα πήγες; Πάντως ούτε το φυλλάδιο με τις προσφορές τους το ανέφερε

Ναι, στην Αθήνα μένω και τα πήρα απο το Carefur του Γέρακα. Έχει ταμπελιτσες στα ράφια με την έκπτωση 30% και γραφει "μεχρι εξαντλησεως των αποθεμάτων" και απο πότε μέχρι πότε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι, στην Αθήνα μένω και τα πήρα απο το Carefur του Γέρακα. Έχει ταμπελιτσες στα ράφια με την έκπτωση 30% και γραφει "μεχρι εξαντλησεως των αποθεμάτων" και απο πότε μέχρι πότε

Μήπως πήγες σε Carefur - Μαρινοπουλος?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι, στην Αθήνα μένω και τα πήρα απο το Carefur του Γέρακα. Έχει ταμπελιτσες στα ράφια με την έκπτωση 30% και γραφει "μεχρι εξαντλησεως των αποθεμάτων" και απο πότε μέχρι πότε

Στο κατάστημα του Φαλήρου δεν είχε ταμπελίτσες!!! Αλλωστε και στο ταμείο την κανονική τους τιμή έβγαλε. Ισως να ισχύει σε ορισμένα μόνο καταστήματα. Οχι δεν ήταν Καρφούρ Μαρινόπουλος, κανονικό μεγάλο Καρφούρ είναι. Θα στείλω από περιέργεια τον άντρα μου αύριο στο Καρφούρ του Ρέντη να δούμε τι παίζει. Αυτό που είπε και η JuliaX το είδα κι εγώ πριν λίγο σε διαφήμιση της P&G, επομένως ίσως να το έχουν και άλλα σούπερ μάρκετ. Αν πάρει κάτι το μάτι μου θα σας ενημερώσω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στο κατάστημα του Φαλήρου δεν είχε ταμπελίτσες!!! Αλλωστε και στο ταμείο την κανονική τους τιμή έβγαλε. Ισως να ισχύει σε ορισμένα μόνο καταστήματα. Οχι δεν ήταν Καρφούρ Μαρινόπουλος, κανονικό μεγάλο Καρφούρ είναι. Θα στείλω από περιέργεια τον άντρα μου αύριο στο Καρφούρ του Ρέντη να δούμε τι παίζει. Αυτό που είπε και η JuliaX το είδα κι εγώ πριν λίγο σε διαφήμιση της P&G, επομένως ίσως να το έχουν και άλλα σούπερ μάρκετ. Αν πάρει κάτι το μάτι μου θα σας ενημερώσω!

Τα πήρα προχθές. Είχα πάει πρώτα απο τον ΣΚΛΑΒΕΝΙΤΗ και δεν ειχε. Και μετά πήγα CAREFUR. Ίσως να τα έχει και αλλού.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα, ειμαι κ γω μαμα κ παντα ψωνιζω πανες σε προσφορα.

ΑΛΛΑ ειναι κοροιδια οι ιδιες πανες στην Μ.Βρετανια να πωλουνται κατα 10€ φθηνοτερα!!!

Μπορουν να πουλανε φθηνοτερα αλλα δεν το κανουν!!

Αισχος!!κ πρεπει να τρεχουμε απο το ενα σουπερ στο αλλο για τις προσφορες τους!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εσύ άτυχη αγγελούδι μου????Μη το ξαναπεις αυτό... [-x;));));));))

Χαχα!!Ετσι ακριβως ειναι Ντνακι μου,ξερεις εσυ :lol: !!

Σημερα ειπα του αντρα μου να παει εκεινος μπας κ αλλαξει το γουρι :lol::lol: !Για να δουμε...

Οχι τιποτα αλλο ,χθες που πηγα,ψωνισα τελικα μερικα πραγματακια κ γυρνοντας σπιτι ειδα πως τα γιαουρτια ηταν ληγμενα 2 μερες :o:o !!!!Ντροπη!!!

Γι'αυτο θα παει πιο πολυ,να τα γυρισει πισω,κ αν βρουμε κ παμπερς θα ειμαστε τυχεροι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εσύ άτυχη αγγελούδι μου????Μη το ξαναπεις αυτό... [-x;));));));))

Χαχα!!Ετσι ακριβως ειναι Ντινακι μου,ξερεις εσυ :lol: !!

Σημερα ειπα του αντρα μου να παει εκεινος μπας κ αλλαξει το γουρι :lol::lol: !Για να δουμε...

Οχι τιποτα αλλο ,χθες που πηγα,ψωνισα τελικα μερικα πραγματακια κ γυρνοντας σπιτι ειδα πως τα γιαουρτια ηταν ληγμενα 2 μερες :o:o !!!!Ντροπη!!!

Γι'αυτο θα παει πιο πολυ,να τα γυρισει πισω,κ αν βρουμε κ παμπερς θα ειμαστε τυχεροι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχα!!Ετσι ακριβως ειναι Ντινακι μου,ξερεις εσυ :lol: !!

Σημερα ειπα του αντρα μου να παει εκεινος μπας κ αλλαξει το γουρι :lol::lol: !Για να δουμε...

Οχι τιποτα αλλο ,χθες που πηγα,ψωνισα τελικα μερικα πραγματακια κ γυρνοντας σπιτι ειδα πως τα γιαουρτια ηταν ληγμενα 2 μερες :o:o !!!!Ντροπη!!!

Γι'αυτο θα παει πιο πολυ,να τα γυρισει πισω,κ αν βρουμε κ παμπερς θα ειμαστε τυχεροι![/quote:1sl3fh2l]

Τι στοίχημα πας οτι θα γυρίσει με 5 συσκευασίες pampers????Χιχιχιχι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λες???????? =))

Αν γινει αυτο ,θα πηγαινει μονο εκεινος απο εδω κ περα :lol: !!!Θα σε ενημερωσω ;)

Για σκι ομως δε θα παει μονος του χαχα :lol::P !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λες???????? =))

Αν γινει αυτο ,θα πηγαινει μονο εκεινος απο εδω κ περα :lol: !!!Θα σε ενημερωσω ;)

Για σκι ομως δε θα παει μονος του χαχα :lol::P !!!

Θα περιμένω να μ ενημερώσεις με μεγάλη αγωνία αγάπη μου... =))=))=))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το σύζυγο μου σηκώσαμε όλες τις πάνες 4+ :P:lol: , καθώς και μωρομαντηλα, ariel απορρυπαντικό κ.τ.λ

τέτοιες ευκαιρίες, σε περιόδους οικομομικής κρίσης σπανίζουν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Oyte τα καρφουρ στο Ρέντη είχαν προσφορά , έφτασα μεχρι το ταμείο την ρωτησα άλλα τιποτα ...

Ουτε στα ΑΒ ειχε κάτι , η πωλητρια δε ... '' άμα δεν γραφει κάπου δεν έχουμε εκπτωση''.

έλεος δηλαδή ... :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια! Τελικά έχουν βάλει κι άλλα σούπερ μάρκετς, πήγε ο άντρας μου χθες Σκλαβενίτη και είχε κι εκεί προσφορά, αλλά για κακή μας τύχη είχε σχεδόν σε όλα τα νούμερα εκτός από το δικό μας!! :evil: ούτε εμάς θέλει αυτή η προσφορά! Μήπως ξέρουν ότι χρησιμοποιώ κυρίως Libero;; :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΠΗΓΕΝΕΤΕ ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Η ΣΑΒΒΑΤΟ ΚΑΤΑ ΤΙΟΣ 12 ΕΧΕΙΜ ΠΡΟΩΘΗΤΡΙΕΣ ΣΤΑ ΜΕΓΑΛΑ ΣΟΥΠΕΡ Κ ΔΙΝΟΥΝ ΚΟΥΠΟΝΙΑ ΑΠΟ ΠΑΜΠΕΡΣ ΑΠΟΡΥΠΑΝΤΙΚΑ ΜΕΧΡΙ ΤΡΟΦΙΜΑ ΧΑΡΤΙΚΑ ΚΛΠ.ΟΠΟΤΕ ΣΥΜΦΕΡΕΙ ΠΡΟΧΘΕΣ ΠΗΡΑ ΣΚΟΝΗ ΝΕΟΜΑΤ 8,50 ΕΥΡΩ ΑΠΟ 12 ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΜΕ ΤΕΤΟΙΑ ΚΡΙΣΗ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΡΙΞΕΙ ΣΤΙΝ ΠΡΟΣΦΟΡΑ...ΚΑΛΗ ΣΑΡΑΚΟΣΤΗ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

..και ο ΒΕΡΟΠΟΥΛΟΣ 30% στα pampers και στα μωρομαντηλα. Και εαν πάρεις και απο τα δυο (pampers και μωρομαντηλα), δώρο ένα ξυλινο αλογακι! Τα πήρα το Σαββατο. Και γενικά είχε έκπτωση σε πολλά πράγματα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

8α το κοιταξω Πιτερ πάν , πάντως ο Βερόπουλος συγκριτικά με σκλαβενιτη κ καρφουρ στο 8εμα πάνας ειναι ο πιο ακριβος !!! μιλάμε 1 με 1.50 Ε διαφορά ... :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...