Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΩΤΟΓΡΑΦΟΣ - CATERING


fotin

Recommended Posts

Κορίτσια μένω Θεσσαλονίκη. Όποια ξέρει ας μου πει παρακαλώ, τι τιμές παίζουν περίπου για φωτογράφο στη βάφτιση, απλά πράγματα, όχι ψηφιακά άλμπουμ και τέτοια, ένα οικονομικό πακέτο.

Α, κι αν έχει καμιά σας ιδέα για ένα μπουφέ έξω απ΄την εκκλησία για περίπου 80 άτομα, κρύο πιάτο, πάλι λιτά πράγματα, πόσο θα μου κοστίσει.

Αν έχετε και γνωστό φωτογράφο ή catering με καλές τιμές, ευχαρίστως να μου προτείνετε, μένω ανατολικά.

Δύσκολες οι εποχές φίλες μου...Ψάχνω για οικονομικές λύσεις, αλλά αν μπορέσω να ευχαριστήσω και τον κόσμο που θα έρθει. Αν πάλι είναι ακριβά, δεν μπορώ να κάνω τίποτα από φαγητό και τέτοια. Μην σας πω οτι θα βάλω τον αδερφό μου να τραβάει βίντεο με την κάμερα..

Έχω ακούσει τρελές τιμές, γι αυτό ζητάω τη βοήθειά σας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον για catering εχω να προτεινω το BOUCHEE του Ηρακλη Ασπριδη και το catering του Χουτου πολυ καλα και οικονομικα.Το 1ο καλυτερο το 2ο πιο οικονομικο ;)

Αλλιως μπορεις να ρωτησεις σε καποιο ζαχαροπλαστειο συνοικιακο που αναλαμβανει εκδηλωσεις και ειναι πιο οικονομικη λυση ;) στο λεω γιατι εχουν οι δικοι μου ζαχαροπλαστειο και ξερω οτι αν θες κρυο πιατο και απλα πραματα ειναι πιο συμφερουσα λυση :idea:

Οσο για φωτογραφο,εγω στο γαμο ειχα τον Κομνηνο που ειναι εξαιρετικος αλλα πολυ ακριβος :( ρωτα σε καποιο συνυκιακο και αν δεν θες ψηφιακο αλμπομ,ρωτα πακετο οπως θες εσυ :!: εχω μια προταση αλλα ειναι Αμπελοκηπους :!: αν ενδιαφερεσαι να σου στειλω πμ ;) και μπορει να εισαι ανατολικα αλλα η βαφτιση ειναι δυτικα :!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον για catering εχω να προτεινω το BOUCHEE του Ηρακλη Ασπριδη και το catering του Χουτου πολυ καλα και οικονομικα.Το 1ο καλυτερο το 2ο πιο οικονομικο ;)

Αλλιως μπορεις να ρωτησεις σε καποιο ζαχαροπλαστειο συνοικιακο που αναλαμβανει εκδηλωσεις και ειναι πιο οικονομικη λυση ;) στο λεω γιατι εχουν οι δικοι μου ζαχαροπλαστειο και ξερω οτι αν θες κρυο πιατο και απλα πραματα ειναι πιο συμφερουσα λυση :idea:

Οσο για φωτογραφο,εγω στο γαμο ειχα τον Κομνηνο που ειναι εξαιρετικος αλλα πολυ ακριβος :( ρωτα σε καποιο συνυκιακο και αν δεν θες ψηφιακο αλμπομ,ρωτα πακετο οπως θες εσυ :!: εχω μια προταση αλλα ειναι Αμπελοκηπους :!: αν ενδιαφερεσαι να σου στειλω πμ ;) και μπορει να εισαι ανατολικα αλλα η βαφτιση ειναι δυτικα :!:

Ευχαριστώ xaroulita. Θα ρωτήσω στα catering που μου είπες. Ξέρω επίσης κι ένα εργαστήρι ζαχαροπλαστικής στη βούλγαρη που κάνει και τέτοια πράγματα και μάλλον είναι οικονομικός γιατί δεν έχει βιτρίνα.

Όσο για φωτογράφο, αν αυτός που λες είναι οικονομικός, θα ήθελα να μου στείλεις πμ με τα στοιχεία του. Να είσαι καλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...