Μετάβαση σε περιεχόμενο

Βρεφονηπιακός σταθμός Καπελίνο


Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλους

Πρόκειται να στείλουμε την μικρούλα μας που είναι 7,5 μηνών σε λίγο καιρό σε βρεφονηπιακό σταθμό.

Μήπως ξέρετε πληροφορίες για τον Καπελίνο, είναι στην Νέα Πολιτεία στον Εύοσμο Θεσσαλονίκης.

Είναι καλός, καθαρός ξέρετε;;; Φροντίζουν καλά τα μωράκια

Ευχαριστώ

Φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 months later...
Καλησπέρα σε όλους

Πρόκειται να στείλουμε την μικρούλα μας που είναι 7,5 μηνών σε λίγο καιρό σε βρεφονηπιακό σταθμό.

Μήπως ξέρετε πληροφορίες για τον Καπελίνο, είναι στην Νέα Πολιτεία στον Εύοσμο Θεσσαλονίκης.

Είναι καλός, καθαρός ξέρετε;;; Φροντίζουν καλά τα μωράκια

Ευχαριστώ

Φιλιά[/quote

Γεια σου απο θεσσαλονικη!!!! την ιδια απορια εχω και εγω για αυτον τον παιδικο την μονη επαφη που ειχα μαζι τους ηταν οταν πηρα να τους ζητησω ενα ραντεβου να δω το χωρο και γενικα να μιλησουμε δεν θα το ελεγα οτι στο τηλ. ηταν ιδιαιτερα ευγενικη δεν με ρωτησε καν ποσο χρονων ειναι το παιδι πολυ αποτομα μου ειπε ελατε οποια ωρα θελετε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 months later...

καλησπερα και απο μενα.Ειμαι καινουργιο μελοσ και η απορια για τον παιδικο σταθμο καπελινο συνεχιζεται.Εμας πηραν τον μ,ικρο 2,5 ετων με το προγραμμα του εεταα στο καπελινο του ωραιοκαστρου που θα ειτουργησει φετοσ για πρωτη χρονια αλλα τα οσα ακουγονται ειναι λιγο ανχωτικα,χωρισ να ξερει καποιοσ κατι συγκεκριμενο,αν καποιοσ θα παει η ξερει κατι παρακαλω ας με ενημερωσει γιατι ειμαι αρκετα προβληματισμενη.Ευχαριστω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 9 months later...

Στέλνω τα μου παιδιά στο καπελίνο, γιατί δυστυχώς δεν είχα την τύχη και στη συνέχεια την οικονομική δυνατότητανα τα στείλω κάπου αλλού. Στην αρχή της σχολικής χρονιάς τα 100 ευρώ δε φτάνανε για να αγοράσουμε τα απίστευτα που ζητήσανε, πράγματα που κι ο βιβλιοπώλης απόρησε όταν του είπα ότι τα ζητήσανε από παιδικό σταθμό.. Κάθε τρεις και λίγο ζητούσανε σαπούνια και μωρομάντηλα και αν πας στις τουαλέτες δεν έχουν ούτε χαρτί για να σκουπιστούνε τα παιδάκια μας.. Δεν τους προσφέρουν ένα ποτήρι νερό, το παιδί μου, μου έχει κάνει άπειρες φορές παράπονα ότι ζητά νερό και η δασκάλα του λέει να ζητήσει από κάποιο συμμαθητή του που έχει παγουράκι, που ακούστηκε...ΕΛΕΟΣ. Επίσης μου έχει κάνει παράπονα ότι η δασκάλα δίνει από το φαγητό του σε άλλα παιδιά. Ζήτησαν να αγοράσουμε βιβλία, συγκεκριμένα και από συγκεκριμένο βιβλιοπωλείο για να τα χαρίσουν τα παιδιά στο σχολείο.. Πραγματικά έμεινα άναυδη, θέλουν να τους φτιάξουμε μέχρι και τη βιβλιοθήκη του σχολείου. Δε συζητώ για τη συμπεριφορά των αρμοδίων που αν τους φέρεις αντίρρηση ή δε συμφωνείς με μαζί τους σε κοιτάζουν σαν πολίτη δευτέρας κατηγορίας. Όσον αφορά φυσικά από αυτά που λέγανε ότι προσφέρουν όταν κάναμε τα χαρτιά με το ΕΣΠΑ τα περισσότερα για να μην πω όλα δεν ισχύουν. Είχα την υπομονή αλλά σε αυτό που καταλήγω είναι ότι ΤΟ ΚΑΠΕΛΙΝΟ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΜΙΑ ΧΡΗΜΑΤΟΚΕΝΤΡΙΚΗ ΕΤΑΙΡΙΑ ΠΑΡΑ "ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΕΧΝΗΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ" (ΟΠΟΙΟΣ ΣΚΕΦΤΗΚΕ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΤΙΤΛΟ Ή ΕΙΧΕ ΜΕΓΑΛΗ ΙΔΕΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ Ή ΠΟΛΥ ΜΑ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΗ ΦΑΝΤΑΣΙΑ).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Δυστυχώς θα συμφωνήσω με τη Μαρια.Κι ε γώ το παιδί μου το έστελνα στο συγκεκριμένο παιδικό,αλλά τελικά σταματήσαμε και τον έγραψα αλλού, διότι μου ανέφερε ο μικρός πράγματα τα οποία δε μου άρεσαν καθόλου. Και δυστυ΄χως όσα ανέφερε η Μαρία ισχύουν και ακόμη περισσότερα!Αμφιβάλλω αν κάποια μητέρα από την περιοχή στείλει το παιδί της στο συγκεκριμένο παιδικό το Σεπτέβρη ,διότι οι εμπειριες των περισσοτέρων γονιών είναι αρνητικές.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...