Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΟ ΒΕΡΟΙΑ ή ΗΜΑΘΙΑ ΠΟΥ ΖΟΥΜΕ ΜΑΚΡΙΑ....


Recommended Posts

Καλησπέρα σε ολες σας.

Ειμαι από την ομορφη Βέροια, ομως ζω τα τελευταια 2 μιση χρονια στη Μυτιληνη, λογω μεταθεσης του αντρουλη μου.

Εχω εναν μπεμπη 9 μηνων περιπου και ολη μου η ζωη περιστρεφεται πλεον γυρω απο αυτον :):):) .

Περιμενω και αλλες μανουλες αλλα και κοπελες που ειναι απο τη Βέροια και γενικα την Ημαθια, αλλα ζουνε μακρια, λογω συνθηκων, για να τα λεμε.

Σας περιμενω ;););););););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα Πασχαλιτσάκι, τι κάνεις; να χαίρεσαι το αγγελούδι σου... να σας ζήσει...

εγώ δεν είμαι από Βέροια αλλά από Κατερίνη, ο άντρας μου όμως είναι από Βέροια, συγκεκριμένα από Ριζώματα, αν ξέρεις.

εδώ κ 5 χρόνια ζούμε στη Χίο, άντε κοντά είμαστε..., κι εμείς λόγω μετάθεσης του συζύγου, στο Στρατό είναι.

είμαι η Ελένη, 28 ετών κ έχω έναν υπέροχο μπεμπούλη 4 μηνών που θηλάζω αποκλειστικά.... εσύ θηλάζεις η όχι;

πως σας φαίνεται η Μυτιλήνη; εμάς μας αρέσει πολύ η Χίος, δεν θέλουμε να πάρουμε ακόμα μετάθεση... το τραβάμε όσο μπορούμε.

πόσο χρονών είσαι; εργάζεσαι;

θα χαρώ να τα λέμε...

α, τώρα είδα το tikeraki σου, θηλάζεις 8 μήνες... μπράβο!!! πως τα πάτε με το θηλασμό; πόση ώρα τρώει συνολικά;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγώ δεν είμαι από Βέροια αλλά από Κατερίνη, ο άντρας μου όμως είναι από Βέροια, συγκεκριμένα από Ριζώματα, αν ξέρεις.

εδώ κ 5 χρόνια ζούμε στη Χίο, άντε κοντά είμαστε..., κι εμείς λόγω μετάθεσης του συζύγου, στο Στρατό είναι.

είμαι η Ελένη, 28 ετών κ έχω έναν υπέροχο μπεμπούλη 4 μηνών που θηλάζω αποκλειστικά.... εσύ θηλάζεις η όχι;

πως σας φαίνεται η Μυτιλήνη; εμάς μας αρέσει πολύ η Χίος, δεν θέλουμε να πάρουμε ακόμα μετάθεση... το τραβάμε όσο μπορούμε.

πόσο χρονών είσαι; εργάζεσαι;

θα χαρώ να τα λέμε...

α, τώρα είδα το tikeraki σου, θηλάζεις 8 μήνες... μπράβο!!! πως τα πάτε με το θηλασμό; πόση ώρα τρώει συνολικά;

Εννοειται οτι ξερω τα Ριζωματα. Εχω και θειο απο εκει!!!

Και εμας μας αρεσε η Μυτιληνη, οσο ημασταν οι 2 μας αλλα με το μωρο ειναι δυσκολα. Ειδικα σε θεματα υγεια και περιθαλψης.....χαλια η κατασταση.... Θελουμε να φυγουμε και μακαρι να γινει συντομα αυτο :):)

Εγω θηλασα αποκλειστικα για 6 ολοκληρους μηνες και εξακολουθω να θηλαζω τον πριγκηπα μου.

Δεν εργαζομαι λογω του μπεμπη.

Με τον θηλασμο δεν αντιμετωπισαμε ιδιαιτερα προβληματα, περα απο τα ξυνυχτια. Τωρα τρωει 4-6 φορες τη μερα-νυχτα, εχουμε 2 γευματα κρεμα και μεσημεριανο σουπιτσα με λαχανικα και κρεας και κραταει πλεον 5-10 λεπτα. Πανε οι εποχες που ετρωγε 1 και 1 μιση ωρα........

Περιμενουμε και αλλες :):):):):):);););););););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κι εμένα τρώει περίπου 10 λεπτά συνολικά εδώ κ δύο εβδομάδες κ στην αρχή ανησύχησα, είδα όμως οτι χορταίνει, απλά το πίνει πιο γρήγορα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια υπαρχει ειδη ανοιγμενο θεμα κ ειμαστε αλλεσ 4 απο εκει!!!! :D:arrow:

http://www.mammyland.com/forum/18/14244

Αυτο το θεμα ομως αν καταλαβα καλα αφορα κοπελες που ΖΟΥΝΕ στην Ημαθια..... Εμεις ειμαστε ξενιτεμενες και αυτες ψαχνουμε...... Να πουμε το τραγουδι της νοσταλγιας :D:D:D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...