Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!!!!!!!!!


Recommended Posts

ΗΛΙΑΝΑ ΜΟΥ ΥΠΟΜΟΝΗ Κ ΓΩ ΕΤ6ΣΙ ΕΙΜΑΙ ΠΟΝΟΣ ΜΕΣΗ ΚΟΙΛΙΑ ΣΤΗΘΟΣ ΑΝΑΓΟΥΛΕΣ ΛΙΓΕΣ ΕΥΤΗΧΩΣ Κ ΤΡΕΛΗ ΣΥΧΝΟΥΡΙΑ....ΕΣΕΙΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΕΤΕ ΣΥΧΝΟΥΡΙΑ?ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΥΠΟΜΟΝΗ ΤΑ ΣΠΟΡΑΚΙΑ ΜΑΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ!!!!!!ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΜΠΗΚΑ ΣΤΟ ΣΑΙΤ Κ ΥΠΟΛΟΓΙΣΑ ΤΕΛΈΥΤΑΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟ 21 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ ΟΠΟΤΕ ΕΒΓΑΛΕ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ 6 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ Κ 3 ΗΜΕΡΩΝ.ΑΥΡΙΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΓΙΑ ΥΠΕΡΗΧΟ Κ ΕΛΠΙΖΩ ΟΛΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΕΧΩ ΑΓΩΝΙΑ.....ΘΑ ΜΟΥ ΓΡΑΨΕΙ Κ ΤΟΝ ΠΡΟΓΕΝΗΤΙΚΟ ΕΛΕΝΧΟ.ΚΑΛΗ ΣΑΡΑΚΟΣΤ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 259
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα κοριτσάκια...

πως τα περάσατε σήμερα? Εγώ μόλις γύρισα από την μαμά μου, είμασταν από χθές εκεί γιατί ο άντρας μου θα δούλευε σερί χθες και σήμερα στην ταβέρνα των γονιών του και δεν ήθελα να μείνουμε μόνες με την ζουζούνα μου. Ήσυχα ήταν και οικογενειακά, δεν πήγαμε κάπου έξω γιατί χιόνιζε αλλά καλά περάσαμε. Τώρα γύρισα στο σπίτι, η μικρή κοιμάται και μπήκα να δώ τα νέα σας...

Από ότι βλέπω όλες είμαστε κοντά-κοντά στις μέρες, νομίζω εγώ είχα την τελευταία περίοδο (23/1) ε?

Κικίτσα μου με το καλό να ακούσετε και την δεύτερη καρδούλα κοριτσάκι μου, από όσο ξέρω η καρδούλα συνήθως ακούγεται από την 7η εβδομάδα και μετά! Όλα καλά να πάνε εύχομαι!

Ηλιάνα μου έχεις άλλα δύο παιδάκια βλέπω...να σου ζήσουν και με το καλό να έρθει και το τρίτο! Κι εγώ νιώθω πολύ εξάντληση και γενικά δεν έχω κουράγιο για τίποτα...

Muriam έχω κι εγώ πολύ πόνο στην μέση αλλά υπέθετα ότι ήταν κατάλοιπα από την επισκληρίδιο της προηγούμενης γέννας...υπάρχουν μέρες που είναι αδύνατον να σηκωθώ από το κρεββάτι αν δεν με τραβήξει ο άντρας μου! Όσο για συχνοουρία...κάθε 10 λεπτά πηγαίνω, το δράμα είναι την νύχτα που σηκώνομαι τουλάχιστον δέκα φορές! Φαντάσου τί έχει να γίνει τους δύο τελευταίους μήνες! :lol::lol::lol: Σιγά σιγά αρχίζουν και οι αναγούλες...κάθε μέρα και περισσότερο! Αν κρίνω από την προηγούμενη εγκυμοσύνη που είχα εμετούς και ναυτίες μέχρι τον 6ο.......κλάφτα! Χαλάλι όμως! Ας είναι καλά τα φασολάκια μας και εμείς αντέχουμε...Μακάρι να πάνε όλα κατ'ευχήν αύριο, θα περιμένουμε νέα!

Καλή σαρακοστή εγκυούλες μου....

Φιλάκια!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσακια μου!!!!!!!πριν λιγο ξυπνησα εγω κ ειπα να μπω λιγο να δω πως ειστε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

εγω τα ιδια!!!!!!!αχ θελω να φαω κατι κ δεν ξερω τι??!!!..... δεν ξερω τι να τρωω ενω πειναω επειδη αηδιαζω με τα παντα!!!!!!!!κ ειχα ελπιδες τουλαχιστον αυτη η εγκυμοσυνη μου να μην ειναι σαν τη προηγουμενη κ να ειναι οπως κ η πρωτη, αλλα δυστυχως ειναι σαν τη δευτερη αλλα κ χειροτερη θα ελεγα!!!!!

νασια μου σε ευχαριστω πολυ κοπελα μου!!!!!!να εισαι καλα!!!κ εσυ να χαιρεσε το κοριτσακι σου κ με το καλο κ το δευτερο παιδακι σου!!!!!!!!!!!

α βρε κοριτσια κ κατι που θυμηθηκα τωρα:εχετε ζαλαδες εσεις???εγω εχω πολυ ζαλη κ φοβαμαι κοιταω να πιανομαι απο καπου μη σοριαστω πουθενα!!!!!...............

φιλακια πολλα κουκλιτσες μου!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηλιαννάκι μου εγώ πάντως τα έχω όλα αυτά που περιγράφεις...μονίμως πεινάω (και δεν με παίρνει να βάλω πολλά κιλά γιατί έχω ακόμα περιττά από την προηγούμενη εγκυμοσύνη), ότι και να φάω μου αφήνει μια απαίσια γεύση στο στόμα, αναγουλιάζομαι ακόμα και με το νερό (άσχετα με το ότι νιώθω πείνα συνέχεια-ότι να'ναι δηλαδή), ζαλίζομαι πολύ σε σημείο να φοβάμαι να πάρω αγκαλιά το κοριτσάκι μου μην πέσουμε και τσακιστούμε, αισθάνομαι κουρασμένη όλη την ώρα...ευτυχώς που έχω τον άντρα μου να κυνηγάει την μικρή γιατί ώρες ώρες νιώθω πολύ χάλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MURIAM GLUKIA MOU O KUKLOS SOU HTAN ASTATOS GI AFTO DEN XEREIS AKRIVWS POSO EISAI!! KAI GW EPINA XAPIA KAI EIXA KUKLO 28 MERES ALLA H GONIMOPOIHSH ARGHSE NA GINEI!!ANTI NA GINEI H EXWSWMATIKH OTAN EIXA FYSIOLOGIKA WORIXIA OPWS NOMIZOUME STIS 14 MERES META THN PERIODO MOU H WOLIPSIA EGINE STIS 17 MERES KAI H TOPOTHETHSH STIS 20 MERES !!!!! KAI SENA POU O KUKLOS SOU HTAN 40-50 MERES DEN MPOREIS NA XEREIS AKRIVWS!! 2 MERES PANW DYO MERES KATW TO IDIO EINAI!! ESY 21 EIXES PERIODO EGW 22 ALLA DEN XEROUME AKRIVWS THN MERA SYLLHPSHS!! MPOREI NA GENNHSOUME THN IDIA MERA H KAI OXI !! OTI THELEI O THEOS KAI TA MWRAKIA MAS!!!!

MYRIAM KAI MENA O GIATROUDAKOS MOU EIPE STHN 7 VOMADA THA AKOUSW KARDOULA!! PROS TO PARON EXW DUO FOTOGRAFIES ME FASOLAKIA PANW :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: KALH EPITYXIA AVRIO GLUKA!!!!!!!!!!!!!!!!!

LIANAKIIII OLES EXOUME TA IDIA GLUKA MHN ANHSYXEIS THA PERASEI!! MEGALWNOUN TA MWRAKIA :D

KALH SARAKOSTH EIPA???????????? DEN EIPA :lol::lol::lol::o:o:o:o:o:o FILAAAAAAKIAAAAAAA

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!MURIAM Κ ΓΩ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟ ΕΙΧΑ ΣΤΙΣ 19 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ!ΑΚΡΙΒΩΣ ΙΔΙΑ ΜΕΡΑ ΕΙΜΑΣΤΕ!ΟΠΩΣ ΣΤΑ ΛΕΕΙ Η ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΜΟ ΤΩΝ ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ.ΔΗΛ. ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΣΤΕ 6 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΚΑΙ 6 ΜΕΡΕΣ! ΕΓΩ ΣΤΟΝ ΕΝΑ ΣΑΚΟ ΕΙΔΑ ΚΑΡΔΙΑΚΟ ΠΑΛΜΟ ΝΩΡΙΣ, ΣΤΙΣ 5 ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΚΑΙ 6 ΜΕΡΕΣ. ΜΑΚΑΡΙ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΝΑ ΔΩ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΑΛΛΟ ΣΑΚΟ ΚΑΡΔΙΑΚΟ ΠΑΛΜΟ!Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ ΑΚΟΜΗ.

KIKITSA MOU KAI SY EXWSWMATIKH EKANES E????? POIA MERA META THN PERIODO EGINE H WOLIPSIA ????? AN EVALES VLASTOKUSTES TA MWRAKIA EINAI PIO MEGALA GI AFTO AKOUSES KARDOULA!! EXEI DIAFORA SE POSO XRONIKO DIASTHMA META THN WOLIPSIA EGINE H METAFORA GIA THN ANAPTYXH TOU EMVRIOU!! EGW STIS 5 EVDOMADES KAI 4 MERES AKRIVWS DEN AKOUSAME ALLA EINAI OLA FYSIOLOGIKA KAI OI GENIKES ANALUSEIS KAI OLA!! 6-7 EVDOMADA AKOUS KARDOULA GI AFTO SOU LEW OTI MPOREI ESY NA SAI SE PIO PROXWRIMENO STADIO!!!!! FILAKIA STHN KOILITSAAAAA ;););););););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!τι κανετε??????????πως ειναι τα σπορακια μας??????????????

εγω σημερα ειμαι καλυτερα προς το παρων!!!!!!!!! ελπιζω να συνεχισω να ειμαι ετσι!!!!!!! :roll::roll:

τι αλλα βρε κοριτσακια??????

πολλα φιλια σε ολες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ. ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΕΚΑΝΑ. ΟΩΛΗΨΙΑ ΚΑΝΑΜΕ ΤΗΝ 13Η ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ, ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΜΟΥ ΚΥΚΛΟ.Κ ΚΑΝΑΜΕ ΜΕΤΑΦΟΡΑ ΤΗΝ 16 ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ, ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΕΜΒΡΥΑΚΙΑ ΠΟΥ ΓΟΝΙΜΟΠΟΙΗΘΗΚΑΝ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΟΩΛΗΨΙΑΣ, ΟΧΙ ΒΛΑΣΤΟΚΥΣΤΕΣ. Κ ΑΚΟΥΣΑ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΑΠΤΟΝ ΕΝΑ ΣΑΚΟ ΣΤΙΣ 5 ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΚΑΙ 6 ΜΕΡΕΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

NAI KAI THS FILHS MOU TO IDIO ALLA EMENA ARGHSAME NA TA PAROUME KAI GI AFTO EINAI PIO MIKROULIKA !! TA VALAME 5 MERES PIO ARGA APO TO KANONIKO GI AFTO!!!!!!!POTE DEN XEREIS POTE GONIMOPOIHTHIKE THS KATHE KOPELAS!!! OI PERISSOTERES OMWS LENE OI GIATROI 7 EVDOMADA AKOUGETE GI AFTO TA KORITSAKIA KAI GW NA MHN ANHSYXOUME E?????!!!!!!! APO VDOMADAS HLIANAKI MOU THA AKOUSOUME KAI MEIS OK????????????? TO EIPA AFTO GLUKIA MOU KIKITSA GIATI KAPOIES MPOREI NA AXWNONTE POU DEN AKOUSAN KARDOULA AKOMA KAI PREPEI NA XEROUN OTI DEN EINAI OLES OI GYNAIKES TOIDIO ;) OLES KALA THA MASTE ME TA MWRAKIA MAS AGGALITSA SE LIGOUS MHNES!!!!!!! BRAVO KIKITSA MOU KAI MAKARI NA AKOUSEIS KAI TO ALLO MWRAKI SOU KAI NA RTHEI DIPLH XARA STO SPITAKI SOU!! SOU AXIZEI GLUKIA MOU!!!!!!!!!

:D:D:D:D

LIANAKIIIIIIII SE EXASA XTES............. :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα εγκυουλες μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!τι κανετε??????τα μικρουλια σπορακια πως ειναι????????

εγω πριν λιγο ξυπνησα κ ειπα να μπω να σας πω μια καλημερα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ναι καρδουλα μου λογικα απο βδομαδα θα ακουσουμε κ εμεις καρδουλα!!!!!!!!!!

χθες εφυγα γιατι με ηθελε η κορη μου να κοιμηθουμε αγκαλιτσα!!!!!!

α να σας ρωτησω κατι βρε κοριτσια:εσας ο γιατρος οταν πηγατε για τον υπερηχο,που σας τον εκανε?στην κοιλια η κοπλικο???????????εμενα ολες τις φορες παντως στην κοιλια!!!!!

κ ρωταω γιατι η κουνιαδα που ειναι κ αυτη εγκυος μου ειπε πως ο δικος της γιατρος μεχρι τη 12 εβδομαδα της εκανε κολπικο :shock::shock::shock::shock:

ομολογω πως πρωτη φορα το ακουω!!!!!!!!!

για πειτε μου κ εσεις τη γνω,μη σας!!!!!.........

πολλα πολλα φιλακια σε ολες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια κοριτσάκια μου...τί κάνουν οι κοιλίτσες?

είναι απίστευτο...εγώ που σιχαίνομαι το γάλα (στην προηγούμενη εγκυμοσύνη δεν έπινα καθόλου, ο γιατρός αναγκάστηκε να μου δώσει χάπια ασβεστίου) σήμερα κατέβασα μισό λίτρο!!!!!!! :roll:

Ηλιαννάκι μου εμένα ο γιατρός μου κολπικό υπέρηχο μου έκανε την προηγούμενη φορά και - αν κρίνω από την προηγούμενη εγκυμοσύνη - την άλλη εβδομάδα που θα ξαναπάω πάλι κολπικό θα μου κάνει. Στην κόρη μου ακόμα και στην αυχενική διαφάνεια κολπικό υπέρηχο μου είχαν κάνει γιατί δεν φαινόταν καλά το έμβρυο επειδή έχω λίγη κοιλίτσα...(κοιλίτσα πάντα είχα ακόμα και στην φάση που ήμουν υπερβολικά αδύνατη!)

Ο επόμενος μου υπέρηχος είναι την επόμενη εβδομάδα κι εύχομαι να καταφέρουμε να ακούσουμε καρδουλίτσα! Κατά τ'άλλα έστειλα σήμερα την μικρή στην πεθερά μου γιατί έχω να κάνω μερικές δουλίτσες και ελπίζω να καταφέρω να ξαπλώσω και λίγο γιατί ενώ ο γιατρός μου είπε να ξεκουράζομαι και να μην κάνω δουλειές (επειδή είχα τα καφέ υγρά) εγώ όλη μέρα τρέχω πίσω από την μικρή μου σβουρίτσα!

Τί καλό θα μαγειρέψετε σήμερα? Εμείς έχουμε σνίτσελ...

Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η Muriam τί έγινε? Εχθές θα πήγαινε στον γιατρό για υπέρηχο και θα έκανε και τον προγεννητικό έλεγχο...δεν μπήκε να μας πεί τα νέα από το φασολάκι...Muriam κουκλίτσα μου ελπίζω πως όλα ήταν τέλεια ε? Περιμένουμε νέα σου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

HLIANAKI MOU EGW KOLPIKO KANW GIA NA TO VLEPEI KALYTERA GIATI EINAI MIKROULI ;);)

OPWS TA LEEI H NASIA EINAI :!::!::!::!::!::!::!::!::!::!:

MURIAM GLUKIA MOUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU PALI MAS AFHSES SE AGWNIA VRE KORITSAKI MOU :?:

KALHMEEEEEEEEEEERAAAA NA XOUME KAI THA KALOSORISOUME TA DIDIMAKIA MAS GIATI THA GENNHSEI H LOLIPOP MAS SHMERA STHN PAREOULA THS EXWSWMATIKHHHHSSSSSS :!::!::!::!::!::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αληθεια βρε κοριτσια?????????? εμενα τοτε γιατι δεν μου εχει κανει κολπικο σε καμια εγκυμοσυνη????????

μηπως τελικα δεν ειναι κ τοσο καλος??????????????????

τον ειχα ρωτησει κ μου ειχε πει πως δεν θελει να κανουμε κολπικο γιατι δεν κανει κ τοσο!!!! :roll::roll::roll:

μυριαμ μου παου εισαι καριτσι μου??????????????ολα καλα?????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΞΕΡΕΤΕ ΠΟΣΟ ΜΟΥ ΛΥΠΕΤΕ.........ΕΧΩ ΚΟΨΕΙ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ Κ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΠΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΑΙΤΗΣΗ ΓΙΑ ΝΕΑ ΣΥΝΔΕΣΗ ΣΕ ΑΛΛΗ ΕΤΑΙΡΙΑ Κ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΕΓΚΡΙΘΕΙ ΛΟΓΩ ΑΠΕΡΓΙΩΝ ΤΙΣ ΚΟΣΜΟΤΕ ΤΙΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ Κ ΕΙΜΑΙ ΠΑΛΙ ΜΕ ΔΑΝΕΙΚΟ ΣΤΙΚΑΚΙ ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΑ ΓΙ"ΑΥΤΟ ΧΑΘΗΚΑ.ΣΟΡΥ....ΠΗΓΑ ΤΙΝ ΤΡΙΤΗ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΕΚΑΝΑ ΥΠΕΡΗΧΟ ΕΙΔΑΜΕ ΣΑΚΟ Κ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΟΤΑΝ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΤΟΝ ΥΠΕΡΗΧΟ ΤΟΝ ΦΙΛΟΥΣΑ ΑΠΟ ΧΑΡΑ...ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΤΟΝ ΠΡΟΓΕΝΗΤΙΚΟ ΕΛΕΝΧΟ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΙΚΑ ΝΑ ΤΟΝ ΓΡΑΨΩ Κ ΝΑ ΚΛΕΙΣΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΝΑ ΤΙΣ ΚΑΝΩ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ.ΠΗΓΕ ΚΑΜΙΑ ΣΤΟ ΙΚΑ ΓΙΑ ΠΡΟΓΕΝΕΤΙΚΟ ΣΑΣ ΚΛΕΙΣΑΝΕ ΓΡΗΓΟΡΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ?Κ ΣΕ ΠΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΒΓΗΚΑΝΕ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ?ΥΠΕΡΗΧΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΟΛΠΙΚΟ Κ ΤΙΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ Κ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΙΝ ΚΟΙΛΙΑ.ΕΚΑΝΑ Κ ΕΞΕΤΑΣΗ ΚΟΛΠΙΚΟΥ ΥΓΡΟΥ Κ ΤΙΝ ΕΔΩΣΑ ΣΕ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΘΑ ΒΓΕΙ ΑΥΡΙΟ Κ ΘΑ ΤΙΝ ΣΤΗΛΟΥΝ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ.ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ 5ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ Κ 5 ΗΜΕΡΩΝ.ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΕΣΕΙΣ?ΦΙΛΙΑ ΣΤΑ ΣΠΟΡΑΚΙΑ ΣΑΣ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΙΜΑΙ 7 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ + 1ΜΕΡΑ.ΑΚΟΜΗ ΔΕΝ ΕΦΤΙΑΞΑ ΤΙΚΕΡΑΚΙ!!!!!ΧΘΕΣ ΠΗΓΑ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟΥΔΑΚΟ!ΜΕΧΡΙ Κ ΧΘΕΣ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΚΟΛΠΙΚΟ ΥΠΕΡΗΧΟ,ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΚΑΝΑΜΕ ΚΟΛΠΙΚΟ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΕΜΒΡΥΑΚΙΑ ΗΤΑΝ ΜΙΚΡΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΦΑΙΝΟΤΑΝ ΚΑΛΑ! ΤΩΡΑ......ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ .........ΟΤΙ ΕΙΔΑΜΕ 3 ΕΜΒΡΥΑΚΙΑ ΜΕ ΚΑΡΔΙΑΚΟ ΠΑΛΜΟ ΚΑΙ ΙΔΙΟ ΡΥΘΜΟ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ!ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΜΠΑΙΝΩ ΣΕ ΝΕΕΣ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΙΚΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΑΚΟΥΣΕΣ ΚΑΡΔΟΥΛΕΣ Κ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ!!!!!!!!!3 ΜΙΚΡΟΥΛΙΑ Ε?ΓΕΡΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Κ ΝΑ ΟΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!!!!ΠΟΛΥ ΧΑΡΗΚΑ!!!!!!!!Κ ΓΩ ΤΙΝ ΑΛΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΝΑ ΑΚΟΥΣΩ ΚΑΡΔΟΥΛΑ....ΑΓ.ΕΙΡΗΝΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ ΜΟΥ ΜΑΚΑΡΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΟΥΣ.ΑΠΟ ΔΕΥΤΕΡΑ ΠΑΩ Κ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΡΟΓΕΝΗΤΙΚΟ.ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΕΑ ΣΑΣ!!!!!!!!!!ΦΙΛΙΑ!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα εγκυούλες...

Κικίτσα μου 3 εμβρυάκια!!!!!!!!!!! Τέλεια!!!!!!!! Με το καλό κοριτσάκι μου! Κατευθείαν πολύτεκνη :lol: σε πειράζω εύχομαι να πάνε όλα καλά και να πάρεις αγκαλίτσα τα τρία βλασταράκια σου...πολύ χάρηκα!

Εγώ σήμερα το πρωί που σηκώθηκα κατατρόμαξα γιατί στην τουαλέτα είδα καφέ υγρά πάλι αλλά ήταν πάρα πολλά αυτή τη φορά σαν έναρξη περιόδου. Πήγα στον γιατρό μου, με είδε και ευτυχώς το εμβρυάκι μου μεγάλωσε και ακούσαμε και την καρδουλίτσα του αλλά πρέπει να συνεχίσω τα utrogestan μέχρι τον τρίτο μήνα και να είμαι ξάπλα...η αλήθεια είναι ότι δεν ξεκουράζομαι και πολύ αλλά έχω και την ζουζούνα μου να κοιτάξω! Ο γιατρός μου είπε ότι η εγκυμοσύνη μου είναι επαπειλούμενη και θέλει προσοχή αλλά είναι πολύ καλό ότι το εμβρυάκι μου συνεχίζει και αναπτύσσεται κανονικά και έχει και θετική καρδιακή λειτουργία. Έχω φοβηθεί πολύ αλλά προσπαθώ να ηρεμήσω.

Καληνύχτα κοριτσάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια μου!!!!!!!!!!!!!!τι κανετε?????/τι κανουν οι κοιλιτσες μας!!!!!!!!!!!!!!!

εγω σημερα μπηκα που ειμαι καλυτερα γιατι ημουν πολυ χαλια!!!!αυτη η εγκυμοσυνη με εχει ταραξει!!!!!!

μυριαμ μου τη δευτερα πας για τις εξετασεις ε???αντε καλα αποτελεσματα να εχεις!!!!!!!

κικιτσα μου μπραβο!!!!!!!!!!!αντε με το καλο να πανε ολα καλα κ να κρατησεις στην αγκαλιλτσα σου κ τα τρια μωρακια σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

νασια μου προσπαθησε να ξεκουραζεσαι κοπελα μου,να παιρνεις τα ουτροτζεσταν κ ολα θα πανε καλα!!!!!!!!!!!!!!!

τιτινα μου ξεκινησες ηδη τα ψωνια ε?????καλα εκανες!!!!!κ εγω δεν κρατιομουνα!!!!!!!

εγω πιστευω πως εχεις κοριτσακι!!!!!!!!

θα προσπαθησω να σας βαλω μια φωτο κ απο την δικια μου κοιλιτσα με το μωρακι μας!!!!!!!!!!!!!

αν κ νομιζω πως ειναι αρκετα πιο μεγαλη!!!! :(:(:?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι τιτινακι μου εχει μεγαλωσει αρκετουτσικα!!!!!!!!!!!!!να'σαι καλα κοπελα μου!!!!!!!

ουουουου θα γινει πολυ σηντομα αλλη τοση κ βαλε... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: :lol

κ εσενα παντως ειναι πολυ γλυκουλα η κοιλιτσα σου!!!!!!!!!!!!

αχ τι ωραιες που ειναι οι κοιλιτσες βρε κοριτσια ε?????? !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...