Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!!!!!!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 259
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γεια σου μερεντουλα μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!καλα να εδω το παλευουμε προσωπικα εγω απ'τις αναγουλες κ τη ζαλη!!!!!! :?:?:?:?:?:?

εσυ πως εισαι?????????εχουμε κανα νεο???? η τιποτα ακομη?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

GEIAAAAAAAAAAAAAAAAAAA TI MOU KANETE??????????????????? ;);););););););)

EGW XAPLA AKOMA MIA VDOMADA EIPE O GIATROUDAKOS!!!!!!!! :o:o:o:o:o:o:o:o:o:o

MEXRI TA GENETHLIA MOU PARASKEVH POU MALLON THA AKOUSOUME TIS KARDOULES MAS!!! :D:D

EIDE DUO SAKOUS ENA MIKROULH KAI ENA MEGALO :D:D:D:D:D:D:D:D

GIA NA DOUME TA GLUKOULIA MOU PWS THA TA PANE :!::!::!::!::!::?::?::?::?:

H MAMA TA EMPSYXWNEI!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D

TA SYMPTWMATA MOU EMENA EINAI ENTONOS PONOS STHN MESH KAI TSIMPHMATA KATW XAMHLA FOUSKWMENO POLU STITHOS KAI SAN NA KAIGOMAI EKEI XAMHLAAAAAA :lol::lol::lol::lol::lol:

SE KAMIA MOU EGGYMOSYNH DEN EIXA TETOIA MONO ANAGOULES KAI EMETOUS!! TWRA EXW ALLA :D

GIA NA MEGALWSOUME NA AKOUSEI H MAMA TIS DUO KARDOULES NA XAREI :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου μερεντουλα μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!καλα να εδω το παλευουμε προσωπικα εγω απ'τις αναγουλες κ τη ζαλη!!!!!! :?:?:?:?:?:?

εσυ πως εισαι?????????εχουμε κανα νεο???? η τιποτα ακομη?????

παρακαλάω τον Θεούλη να έχω και εγώ αναγούλες και ζαλάδες :lol::lol::lol::lol:

ακόμα η αλέκα άφαντη, αν δεν μου έρθει σήμερα τότε όλα θα πάνε καλά !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol:

ακόμα η αλέκα άφαντη,

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

μακαρι να μην σου ερθει η αλεκα βρε μερεντουλα μου κ να εχεις κ εσυ αναγουλες κ ζαλαδες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!σου το ευχομαι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

GEIAAAAAAAAAAAAAAAAAAA TI MOU KANETE??????????????????? ;);););););););)

EGW XAPLA AKOMA MIA VDOMADA EIPE O GIATROUDAKOS!!!!!!!! :o:o:o:o:o:o:o:o:o:o

MEXRI TA GENETHLIA MOU PARASKEVH POU MALLON THA AKOUSOUME TIS KARDOULES MAS!!! :D:D

EIDE DUO SAKOUS ENA MIKROULH KAI ENA MEGALO :D:D:D:D:D:D:D:D

GIA NA DOUME TA GLUKOULIA MOU PWS THA TA PANE :!::!::!::!::!::?::?::?::?:

H MAMA TA EMPSYXWNEI!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D

TA SYMPTWMATA MOU EMENA EINAI ENTONOS PONOS STHN MESH KAI TSIMPHMATA KATW XAMHLA FOUSKWMENO POLU STITHOS KAI SAN NA KAIGOMAI EKEI XAMHLAAAAAA :lol::lol::lol::lol::lol:

SE KAMIA MOU EGGYMOSYNH DEN EIXA TETOIA MONO ANAGOULES KAI EMETOUS!! TWRA EXW ALLA :D

GIA NA MEGALWSOUME NA AKOUSEI H MAMA TIS DUO KARDOULES NA XAREI :lol::lol::lol::lol::lol:

καρδουλα μου κανε οτι σου ειπε ο γιατρος κ ολα θα πανε καλα κοριτσι μου,θα το δεις!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!κ καρδουλες θα ακουσετε κ ολα μια χαρα θα ειναι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

καλα καμια εγκυμοσυνη δεν ειναι ιδια με καμια!!!!!!!!η καθε εγκυμοσυνη ειναι ξεχωριστη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

καλα οσο για το στηθοςκ εμενα ποναει αρκετα θα ελεγα!!!!!!!κ εχει γινει σαν σιλικονατο :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

πολλα φιλια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MERENTOULAAAA FOU FOU FOUUUUUUUUUUUUU :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

EIPAME VREXEI MWRAKIA TON FEVRARH KAI MALLON EPIASES KAI SY ENA :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

HLIANAKI MOU TI KANEIS?????? ELEGA DEN EXW ANAGOULES KAI MOLIS ARXISA :lol::lol::lol::lol::lol::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

TI TO THELA KAI TO PA????? NA TA TWRA :lol::lol::lol::lol:

MERENTOYLA H ADERFH MOU DEN EIXE KATHOLOU ANAGOULES!!!

GI AFTO SOU LEW ASTOOOOOO DEN VGAZOUME NOHMA :lol::lol::lol::lol::lol::S:huh::pinch::whistle::unsure::dry::y32b4: [smilie=icon_compress.gif] [smilie=happy6.gif][smilie=sleepy2.gif] KAPWS ETSI EIMASTE :lol:;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΕΡΕΝΤΟΥΛΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ ΜΕ ΑΓΩΝΙΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΑΥΡΙΟ ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΜΕΓΑΛΗ ΧΩΡΙΑΚΗ!!!!!!!!!!!!ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ!!!!!ΦΙΛΙΑ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΗΛΙΑΝΑ ΠΟΣΟ ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ ΕΙΣΑΙ?ΕΚΑΝΕΣ ΥΠΕΡΗΧΟ?ΕΙΔΕΣ ΚΑΤΙ?ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΑΚΟΥΣΕΙΣ ΤΙΣ ΚΑΡΔΟΥΛΕΣ ΤΟΥΣ!!!!!!!!ΑΠΟ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΥΤΗΧΩΣ ΑΚΟΜΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ ΠΟΝΟ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΤΙΝ ΜΕΣΗ Κ ΤΙΝ ΚΟΙΛΙΑ.ΑΥΡΙΟ ΠΑΩ ΓΙΑ ΧΩΡΙΑΚΗ Κ ΤΙΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΑΛΙ...ΑΓΙΑ ΕΙΡΗΝΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ ΜΟΥ ΜΑΚΑΡΙ ΟΛΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ...ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΑ Κ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΕΑ ΣΑΣ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΕΡΕΝΤΟΥΛΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ ΜΕ ΑΓΩΝΙΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΑΥΡΙΟ ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΜΕΓΑΛΗ ΧΩΡΙΑΚΗ!!!!!!!!!!!!ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ!!!!!ΦΙΛΙΑ!!!!!

κανονικά ειναι σήμερα η 14ημέρα μετά την σπερματέγχυση αλλά λόγο Κυριακής θα κάνω αυριο.

προς το παρών η αλέκα δεν εμφανίστηκε αλλά ουτε και σημάδια έχω περιόδου 8-)

εσύ όλα καλά ;

το σποράκι σου τι κάνει ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!πως ειστε σημερα???????εγω ενταξει πριν καμια ωρα ξυπνησα κ μια χαρα ειμαι μεχρι στιγμης!!!!!!!!!!!!!!!

μυριαμ μου ειμαι 5+4 εβδομαδων!!!εσυ???

μερεντα μου τι εγινε????την εκανε αλεκος η αλεκα????? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: αχ μακαρι κοριτσι μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

καρδουλα μου τι εγινε το μελετουσες κ ηρθαν οι αναγουλες???????υπομονη κοπελα μου !!ετσι ακριβως ειμαστε οπως ειπες,δεν βρισκουμε ακρη με τιποτα!!!!!!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHMEEEEEEEEEEERAAAAA

MERENTOULA PERIMENOUME NEAAAAAAAAA ;););););););)

HLIANAKI MOU FTARNIZOMAI KAI PONAW AFANTASTA XAMHLA KAI FOVAMAI POLU :roll::roll::roll::roll: EINAI FYSIOLOGIKO AFTO?????? SAN TSIMPHMA DUNATO POLU XAMHLA :roll::roll::roll:

PROSPATHW NA MHN TO KANW ENTONA ALLA PALI PONAW :roll::roll::roll::roll::roll:

DEN PATHAINOUN TIPOTA TA MWRAKIA E???? :roll::roll: :roll:MHN ME PEITE TRELLH APLA FOVAMAI :oops::oops::oops::oops::oops::oops::?:?:?:?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηρεμησε καρδουλα μου,κ εγω το παθαινω αυτο!!!!!κ οταν φτερνιζομαι αλλα κ οταν βηχω!!!!!φυσιολογικο ειναι κοπελα μου!!!!!!!!!!!!!ειναι που μεγαλωνει η μητρα!!!!!!!!

μια χαρα ειναι τα μικρουλια σου,ηρεμησε κ εσυ τωρα ε????για να ειναι κ αυτα πιο καλυτερα!!!!!!!!!!!!!!!

αχ σε καταλαβαινω καλη μου!!!!!!!!!!!!!............

μερεντουλα μου ???????????????????????????????????...............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kardoula mou mhn anxonese den pathainoun tipota ta sporakia sou kai egw to pathena ayto kai doxa ton theo ola kala pane!!!!!!!!telika eides dyo sakous e?????????merentoulaperimenoume ta nea sou pistevw pws tha einai thetika!ante na kokkinisei h listoula sas!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

eimai polu fovitsiara :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

dyskoleftikame na ta kanoume ta mikroulia kai ta prosexoume polu!!!!

na sai kala koritsaki mou!!!!!!!!!!!!!!!!! ;)

titinaki mou eide ena megalo kai ena mikro kai tha doume tin paraskevi an einai kai ta dyo kala!!

o theos voithos!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

merentouuuuulaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ante paidi mou pes mas ti egine!!!! exoume lista na kokkinisoume :D:D:D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσακια μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!τι κανετε πως ειστε??????????????

εγω αυριο θα παω στον γιατρο!!!!!να δουμε τι θα μου πει κιολας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

σημερα ποναω αρκετα στην κοιλια μου κ νιωθω κ μια πιεση χαμηλα!!!! :roll::roll::roll::roll::roll:

εχω αγχωθει αρκετα!!!α φοβαμαι κ εχω αγχος μηπως ειναι νωρις που εμεινα εγκυος επειδη θα ειναι η τριτη καισαρικη, κ ισως επρεπε να περασει πιο πολυς καιρος!!!!!αχ ομως δεν το ηθελα βρε κοριτσια ηρθε απο μονο του!!! :(:(:(:?:?:?:roll::roll::roll: να δουμε τι θα μου πει ο γιατρος .......

σημερα με εχει πιασει πολυ αγχος!!!

καρδουλα μου μην αγχωνεσαι γλυκια μου ολα θα πανε πολυ πολυ καλα κ θα εχεις τα δυδυμακια σου!!!!!!!!!!!!!!!!

τιτινα μου πως εισαι κοριτσι μου???????????????????

μυριαμ μου ενταξει με τη χοριακη???ε φανταζομαι τελεια θα ειναι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

μερεντουλα μου τι εγινε κοριτσι μου?????για πες μας τα νεακια σου??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΜΙΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΕ Κ ΓΩ ΟΤΑΝ ΒΗΧΩ ΚΛΠ ΕΤΣΙ ΠΟΝΑΕΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ.ΗΛΙΑΝΑ ΜΟΥ ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ?ΕΙΔΕΣ ΣΑΚΟ ΚΛΠ?Η ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ?ΤΙΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΠΕΜΠΑΚΙ?ΜΕΡΕΝΤΟΥΛΑ ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΙ ΤΑ ΣΥΝΙΘΙΣΜΕΝΑ ΠΟΝΑΚΙΑ ΜΕΣΗ ΚΟΙΛΙΑ ΣΤΗΘΟΣ Κ ΚΟΥΡΑΣΗ...ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΕΑ ΜΕ ΧΕΙΣ ΣΚΑΣΕΙ!!!!!!!!!ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ ΚΑΛΟ ΜΑΣ ΜΗΝΑ!!!!!!!!!!!!!!ΑΝΤΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΥΧΕΡΟΣ Κ ΑΥΤΟΣ Ο ΜΗΝΑΣ Κ ΝΑ ΓΕΜΙΣΟΥΜΕ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ!!!!!!!!!ΜΕΡΕΝΤΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΕΑ ΣΟΥ....ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

NA STE KALA KORITSAKIA MOU!!! KALHMERAAAAAA!!!!!! OTAN MOU TO LETE ESEIS XALARWNW KAI DEN ANHSYXW :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

ANHSYXW OMWS GIA THN MERENTA XTHES THA MAS ELEGE AN EINAI EGGYOULA KAI XATHIKE DEN MPHKE KATHOLOU STO MAMMY!! :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll:

SHMERA EXOUME KAI TA APOTELESMATA THS VASSOS KAI THS CUANDO!! O THEOS MAZI SAS GLUKES MOU!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΣΟΥ!!!!!!ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΑΝΗΣΗΧΩ Κ ΓΩ ΓΙΑ ΤΙΝ ΜΕΡΕΝΤΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ?ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΠΕΙ ΣΥΝΤΟΜΑ Κ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ!!!!!!!!ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΑ ΠΑΙΡΝΕΤΕ?ΕΓΩ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΜΟΝΟ ΦΟΛΙΚΟ ΟΞΥ ΕΣΕΙΣ?ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ!!!!!!ΦΙΛΙΑ!!!!! :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσακι μου κ καλο μηνα σε ολες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!πως ειστε?????????????

εγω σημερα πηγα στο γιατρο κ ειδα το μικρουλι σπορακι μου!!!!!!!!!!!!!αχ το μικρο μου!!!!συγκινηθηκα παρα πολυ οταν το ειδα!!!!!!!!τελικα οσες φορες κι αν μεινεις εγκυος οι στιγμες ειναι μοναδικες λες κ το ζεις πρωτη φορα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! μου ειπε να παω σε δυο βδομαδες παλι να με δει κ να δουμε το μικρουλι μου!!!!

καρδουλα μου ετσι μπραβο ηρεμησε καλη μου μια χαρα ειναι τα μικρουλια σου!!!!!!!!!!!!!!

τιτινα μου ωραια πολυ χαρηκα που οι εξετασεις σου ειναι ενταξει!!!!!!ειδες παει κ αυτο!!!!!!!!!

μυριαμ μου κ εγω παιρνω μονο φυλικο οξυ!!!!!!!!!!!!

βρε κοριτσια τι γινεται με την μερεντα??????εχει μαθει καμια νεα της??????????εχω ανησυχισει γι'αυτην!!!!!!!!!!!!!!!

πολλα φιλακια σε ολες σας κουκλιτσες μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHMEEEEEEERAAAA!!! EXAFANISTHKAN OLES OSES PERIMENAME APOTELESMATA!!!!!H MERENTA DEN MAS ENHMERWSE KATHOLOU!!!!ELPIZW NA KANEI PARTY AKOMA :lol:

MURIA GLUKIA MOU EGW KANW KAI ENESOULA CLEXANE YPOTHETA PROGESTERONHS KAI VITAMINH PREGNACARE KAI FOLICIL!!! OOOOLAAA AFTA ALLA EGW FYSIKA APO THN EXWSWMATIKH OLA AFTA ;)

TO APOGEVMA SHMERA PAW GIA ANALYSEIS EGGYMOSYNHS KAI MIA TELEFTEA XORIAKH GIA NA EIMASTE OLOI SIGOUROI!! PARASKEVH THA XANADW TA MWRAKIA MOU EINAI KAI TA GENETHLIAKIA MOU ;)

HLIANAKI MOU BRAVO GIA TO MWRAKI SOU :D:D:D:D:D

TITINAAAKIIII MEGALWNEI TO MWRAKI E?????? BRAVO GLUKA MOU!!!!!!!

FILAKIAAAAAAAA POLAAAA SE OLES!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κορίτσια τελικά δεν τα κατάφερα :(:(

χτες η χοριακή ήταν μηδέν και σήμερα, πριν λίγες ώρες, μου ήρθε και η περίοδος...

πάμε παρακάτω... 8-}8-}8-}:lol::lol::lol::lol::lol:

φιλάκια πολλά σε όλες :-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...