Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινα μωρακια 2011..η τελικη αναμετριση!!!!


Recommended Posts

Συμφωνω α π ο λ υ τ α με τη Μαχη για το φαγητο!!!Αφηστε τουλαχιστον τις φωτο για το μεσημερι!

Μιχαελα τελεια τα νεα σας!!Αντε με το καλο και η βέπιπεδου τωρα!!

Μαχη μου κ εμενα ποοοολυ ακριβη μου φαινεται η κουνια με τα παρελκομενα..Εμενα 2 κουνιες με στρωματα και οοοοολη τη προικα(δηλαδη παντα κουνουπιερα παπλωμα σετ σεντονια κουβερτες) και μια συρταριερα αλλαξιερα μου βγηκαν 1100 ευρω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 992
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Kοριτσάκια σας ευχαριστώ πολύ, θα σας ενημερώσω αύριο για τα αποτελέσματα.

Η Ζαχα που είναι? ξέρει καμία? εχω αρχίσει να ανησυχώ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέεεεε πόσα γράψατε!!! Πήγα μία βόλτα να πάρω ψωμί και δεν προλαβαίνω να διαβάσω!!!!

Μιχαέλα μου τέλεια τα νέα σας!!! Μπράβο!!! Καλή Β επιπέδου τώρα!!! Και εγώ με τον άντρα σου είμαι.... ότι είναι κοριτσάκι!

Μάχη μου πολύ ακριβό μου φάνηκε και εμένα!! Αν σκεφτείς ότι εγώ έδωσα 125€ για μία κούνια με στρώμα και προίκα...

Σοφίτσα δεν πειράζει μωρέ που δεν πήγες στο χωριό...άλλη φορά... και εδώ άρχισε να ψιλορίχνει χιονάκι!! Και έχει έναν αέρα άλλο πράγμα!!!!Μαρέσει που ήθελα να βγώ και βόλτα... :lol::lol::lol::lol: Να φανταστείς παραλίγο να με πετάξει που δεν είμαι και καμιά αδύνατη!!

Πατατούλα θα περιμένουμε τα νέα σου!!

Εγώ σήμερα έχω φασολάδα!! Μιααααμ .... να μπορούσα να φάω και λίγο τουρσί τι καλά θα ήταν!! αλλά τόσο αλμυρό που είναι ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ!!!

Δεν θυμάμαι τι άλλο διάβασα!!!

Όντως Μαράκι χάθηκαν... Την Μαριλου την βλέπω Online μερικές φορές... :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σοφία σου βγήκαν δηλαδή 600 ευρώ η καθε κουνια. Καμία σχέση. Ρε γαμωτο βαράνε πολύ στις τιμες, σε οτι μαγαζιά κοιταξα ολα βαρανε. Φανταστειτε οτι αλλη μια που ειδα εκανε 1090 ευρώ χωρις το στρωμα και την προικα. Πολλά ρε γμτ..... Α και ενα καροτσι που στο ιντερνετ το βρισκω με 350 ευρώ το ειδα σε μαγαζι με 630 ευρω. Θελει ψαξιμο.... Σοφια εσυ απο τι μαγαζι τα πηρες γιατι δεν θυμαμε?

Παιδιά οντως η ζαχαρενια χαθηκε.....αν μιλαει καμια μαζι της ας μας ενημερωσει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κοριτσια η Μαριλου ειχε ποοολυ καιρο που ειχε χαθει και απο την εξωσωματικη που τη θυμαμαι αραια κ που εμπαινε.Η Ζαχα ομως ειχε εντονη παρουσια...Τι να πω,μακαρι να ειναι ολα καλα και ας μη μπαινει..

Μαχη μου τις κουνιες με τα στρωματα τις πηρα απο τα tres jolie,ειναι της ΗΡΑ,την αλλαξιερα απο τα mothercare γιατι την ειχε προσφορα και τις προικες ξεχωριστα απο καταστηματα με παιδικα(premaman τη μια και την αλλη απο το jelino)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μάχη στα Λητώ είχε προσφορά το καρότσι που σας είχα βάλει τις προάλλες απο 500€ στα 350€... και ήταν πολύ ωραίο και πρακτικό...και όπως είπαν και μερικές κοπέλες που το χρησιμοποίησαν είναι και πολύ ανθεκτικό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαχη τα Παλι τοσο εχουν

εμεις ειχαμε πετυχει μια προσφορα που κανει η Ποδηλατουπολη στην Θεσσαλονικη οπου το εκθεσιακο κρεβατακι μαζι με συρταριερα- αλλαξιερα και την προικα του εβγαινε γυρω στα 790 ευρω τελικη..

και μας φανικα πολλα

εμας κραβατακι και συρταριερα- αλαξιερα μας βγηκαν 470 συν το στρομα 145 που ειναι της κοκο ματ και ολα τα υπολοιπα τα παρηγειλα απο τα μαδερκερ Αγγλιας...καμια σχεση οι τιμες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεραααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

κοιταξτε συμπτωση...σημερα που με μελεταγατε μπηκα...χαχαχαχαχα

ο λογος που δεν εμπαινα ηταν γιατι ειχα τρομερο αγχος για την β' επιπεδου κ δεν ηθελα

σε καμια περιπτωση να σας αγχωσω κ εσας...

ετσι λοιπον την δευτερα την εκανα κ πηγαν ολα καλα...ο μικρος ειναι 505γραμ κ η μικρη 510..

ο τραχηλος 35...ολα φυσιολογικα τα βρηκε...

ετσι λεω αφου εχουμε χαρες ας πιω λιγο κοκα κολα που την ειχα λιμπιστει κ εκανα μια μαλακιαααα...συγνωμη κιολας...μου επεσε ολη επανω στο πληκτρολογιο του λαπτοπ..κ δεν ειπια κιολας....ετσι μεχρι να μου δωσει η φιλη της για λιγες μερες το δικο της μεχρι να μου

το φτιαξουν μπορουσα μονο να σας διαβαζω λιγο....χιχιχιχι

εχουμε ξεκινησει την ερευνα αγορας???

διαβαζω πως ολες μου ειστε μια χαρα καθως κ τα μπεμπακια σας κ χαιρομαι ιδιαιτερως..

αληθεια η δυδιμομανουλες σε τι καροτσι κατεληξαν?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι οντως οι τιμες ειναι τσιμπημενες και δεν ξερω και κατα ποσο ειναι ανταξια η τιμη. Πχ το στρωμα μονο βγαινει 195 ευρω.

Μαριλού ωραια τα νεα σου!!

θα σας αφησω για λιγο γιατι εχω κατι δουλειες στο γραφειο που δεν μπορουν να περιμενουν και θα ξαναμπω αργοτερα οταν τελιωσω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσα μου τα παρήγγειλες μεσω ιντερνετ?? Εγώ επειδή δεν μετακινούμαι πολύ φοβάμαι οτι δεν θα τα καταφέρω να το ψάξω όσο θέλω! Ελπίζω αργότερα να μπορέσω!

Βρε καλώς το κορίτσι!! Πάνω στην ώρα!!! Τέλεια τα νεα σας Μαριλού μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε Μαριλου!!!!Βρε Μαριλου!!! Έτσι όπως εξαφανίστηκες αγχωθήκαμε πιο πολύ!!!

ΤΕΛΕΙΑ τα νέα σας μπράβο κοπέλα μου!!! Καλή συνέχεια απο εδώ και πέρα!!! Και μην ξαναχαθείς εεε!!! :lol::lol::lol:

Καλημέρα maroulita!!!

Μάχη καλή δουλίτσα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι μου το ιδιο παραπονο εχω..οτι δλδ δεν θα εχω την επιλογη νατρεξω να ψαξω να χαζεψω κ τα σχετικα που κανουν ολες οι εγκυουλες...καλα δεν το συζητω να ειναι καλα τα μικρα κ σιγα το πραγμα...θα κανουμε την ερευνα αγορας μας μεσω ιντερνετ εμεις

ντιοσακι μου σ'ευχαριστω πολυυυυ για το ενδιαφερον κ το πμ...μολις το ειδα...

ολα καλα κ σεις με το β' εεε??αχ μπραβο σε ολες μας κ καλη επιτυχια στις υπολοιπες..

εμας δεν δινουν dvd k 3d φωτος στο ιασω,,,σνιφ..σνιφ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαριλού μου εσύ με καταλαβαίνεις!!! Πώς πάει ο δικός σου ο εγκλεισμός??? Κι εμένα πάντως ο τράχηλος 3,9 ήταν την τελευταία φορά που μετρήσαμε...μια χαρά δηλαδή!!! Φυσικά όταν έγινε η επέμβαση μου ειχε πει η μαία οτι το άνοιγμα του ήταν περισσότερο από το κανονικό! Τεσπα..να ειναι καλά τα μωράκια μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ πολύ marilou μου!!

ΑΑΑ γιατί δεν δίνουν DVD????

maroulita μερικές κοπέλες είδαν το φύλο στην αυχενική άλλες όχι... παίζουν ρόλο πολλά...ε αν δεν το δείτε στην αυχενική θα το δείτε στην επόμενη επίσκεψη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι μου συνηθισα να ειμαι στο σπιτι κ να σου πω πως με πιανει αγχος αν βγω...

βεβαια τρεμω τις εβδομαδες αυτες που ερχονται..

αληθεια υπαρχει περιπτωση να συμβει κατι παεολο που εχουμε κανει την περιδεση?

τι χαπια σου εχει δωσει?

μαρουλιτα καποιες το βλεπου κ καποιες οχι...ευχομαι να το δειτε εφοσον θελετε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

makari......!!!!!!!!!!!!!!!!!!

an kai simasia exei na einai prwta kala...kai ola ta alla perisseuoun....!!!!!

koritsakia mou koitate thn proikoula gia ta ninakia sas e????ante na perasei o kairos na psaksoume kai emeis...opws katalava vevaia einai ligo tsouxteres oi timoules,,,e????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρουλίτα εμάς δεν φαινόταν ξεκάθαρα και το ειδαμε στην επόμενη επίσκεψη μετά από δύο εβδομάδες!!

Μαριλού μου κι εγώ από τη μία συνήθισα και από την αλλη όταν θέλω να πάω καμια βόλτα που μου το επέτρεψε ο γιατρός φοβάμαι!!! Εκτός από φολικό, μαγνήσιο και βιταμίνες παίρνω γιουτοπαρ για συσπάσεις..Την πρώτη εβδομάδα μετα την επέμβαση έπαιρνα 2 την ημέρα αλλά επειδή ήμουν καλά, χωρίς συσπάσεις ευτυχώς, μου το μείωσε σε 1 την ημέρα! Εσένα τι σου έδωσε????

Και εγώ φοβάμαι τις εβδομάδες που έρχονται αλλά προσπαθώ να μην το σκέφτομαι..Κοιτα όσες κοπέλες ξέρω που έκαναν την επέμβαση δεν ειχαν κάποιο πρόβλημα και γέννησαν κανονικά..οπότε νιώθω κάποια ασφάλεια...και Θεός βοηθός!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι και Μαριλου ναι τοτε τα μαδερκερ στελνανε Ελλαδα και ηταν πολυ βολικα

γιατι και εγω δεν ειμαι να τριγυρναω πολυ

πηγαινα βεβεια και εδωσ τα καταστηματα και τα κοιτουσα απο κοντα αλλα υπηρχε πολυ μεγαλη διαφορα στην τιμη..

αφου και χτες που τα λεγαμε με την μπεμπουλινο ψηχουλα ειναι μπροστα στις εδω τιμες

Δυστιχως τα μαδερκερ πλεων δε στελνουν πουθενα αλλα αν εχετε καποιον που να μενει αγγλια..καμια σχεση..να σας τα παρει απο εκει και να σας τα φερει..

αφου ειχα πει σε εναν φιλο που θα ερθει τωρα το πασχα πως θα του στειλω λευτα συν ενα 50ευρω να πιει μια μπυρα στην υγεια μας, για να παρει οτι θελλω απο εκει και να μου τα φερει..αυτος βαλιτσα δε θα φερει...ενα σακο μονο..οποτε θα γεμμυσει μια βαλιτσα για μενα.

Αν και απο εσωρουχα και κορμακια εγω ευχαριστηθηκα πιο πολυ τα Marks & Spenser.

Καθηστε σπιτι σας και ξεκουραστειετ κουκλες..καλοκαιρι θα ειναι..δε θα χρειαστετε πολλα πραγματα..μετα θα παρετε οτι θελετε και οπωςτα θελετε..

ψαχτειτε στο νετ..εχει ωραια πραγματα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι μου με εχει αφησει κ μενα 1-2 φορες την εβδομαδα να βγαινω αλλα οποτε ερχεται η ωρα κανω χιλιες σκεψεις...

κ γω το παλευω πολυ να μην σκεφτομαι τις εβδομαδες αυτες...αλλωτε τα καταφερνω κ αλλωτε...ασε καλυτερα μη σου πω...

απο χαπια περα απο τα συμπληρωματα παιρνω μαγνησιο 4 χαπακια κ σε λιγες μερες θα μου ξεκινησει τα γιουτοπαρ κ μενα..

σεσιλιακι ασε εχω παθει κ γω πλακα με τα mothecare της αγγλιας..καμια σχεση με εδω..δυστυχως εγω δεν εχω κανεναν...κ στα τζαμπο θελω πολυυυυυ ναπαω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια!!!! πω πω!! δεν σας προλαβαίνει κανείς... είναι να μην πάρετε φόρα!

Μιχαέλα μου συγχαρτήρια για την αυχενική!!

Mariloo μπράβο για τη β επιπέδου!! μην ξαναχαθείς βρε έτσι.. εδώ είμαστε για να τα συζητάμε και να μας φεύγει το πολύ άγχος!! ;)

Για τη Ζάχα έχω ανησυχ'ησει κι εγώ.. μακάρι να είναι ολα καλά!!

Ευχαριστώ πολύ πολύ για τις ευχές κοριτσάκια το βραδάκι θα μπω να σας πω τα νέα μας!!! Στις 6 έχω ραντεβού για β επιπέδου και μετά θα πάμε μάλλον από την πεθερά να το τσικνήσουμε.. θα είναι και οι δικοί μου!!

Βέβαια σε λίγο θα πάω στη γιορτή του Πανεπιστημίου για την ημέρα και θα έχει αρκετά κοψίδια!!Μάλλον αυτός που κανόνιζε για την γιορτή σκεφτόταν εμένα γιατί οι υπόλοιποι τόσο νωρίς φαντάζομαι δεν θα έχουν πολύ όρεξη για ψητά.. :lol::lol:

Μαράκι προσπάθησε να βρεις μια θέση να μην ζορίζεις τη μέση σου...

Μάχη μου είναι πολύ ακριβά νομίζω.. δενξέρω βέβαια και πόσα θέλει να διαθέσει κανείς αλλά γνώμη μου είναι ότι υπάρχουν και οικονομικότερα της ίδιας ή και καλύτερης ποιότητας!

Πατατούλα καλή επιτυχία και σε σένα!!!!! :D

Γιελήζ, Σοφία και Χρύσα καλή μέρα και σε σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
    • Σώπα ρε!!!! Τι λες τώρα!!! Πάει ένας χρόνος.. Φτου φτου φτου φτου το παιδάκι!!! Μπράβο!! Πως πέρασε έτσι ο καιρός;;! Έλα βρε αγάπη, μπράβο!! Να τον χαίρεσαι!! Να τους χαίρεστε και τους δύο βασικά, υγιεστατους πάνω από όλα στη ζωή τους πάντα!!!  Δεν θες ένα ακόμα καλέ;; Μπορεί να έρθει και η κόρη επιτέλους;! 😝🤣🤣🤣 Όχι, πέρα από τη πλάκα, το ξέρω και μπράβο που συνεχίζεις να στηρίζεις τα κορίτσια! Απορώ που βρίσκεις το χρόνο βέβαια..!!! 😄😄  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...