Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινα μωρακια 2011..η τελικη αναμετριση!!!!


Recommended Posts

Πριν μεινω εγκυος δεν μπορουσα χωρις πρωϊνο καφε.Τωρα δεν πινω καθολου.Ειναι ο πρωτος μου καφες,οσο διαστημα ειμαι εγκυος.Ειχα και τις δυσπεψιες και δεν επινα ετσι και αλλιως.Τωρα δεν εχω καθολου πια συμπτωματα.Οποτε ειπα να πιω ενα καφεδακι.

Αχχχ Μαρακι!Κεικ σοκολατας.......Μιαμμμ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 992
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ναι μου εχει αδυναμία ο μπαμπάκας!!! Μετά θα το φάω όμως!

Βρε κορίτσια αυριο ειναι Τσικνοπέμπτη ε??? Τι λέτε να κάνουμε παρτάκι???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Hellloooooo

Εγώ Διόσα ποντάρω πάνω σου :D:D:D

Αύριο θα τσικνόσουμε στο σχολείο. θα ψήσουν οι μικροί του Γυμνασίου. Άρα το πιο πιθανόν είναι ότι θα μείνουμε νηστικοί :lol::lol::lol::lol: Θα χει πλάκα όμως.

Μαράκι σε καταλαβαίνω αυτό που λες με το γιατρό. Ο ιδιώτης μου θέλει να πηγαίνω μια φορά το μήνα και πάω κάθε δύο εβδομάδες. Πάω και στο νοσοκομείο.Βασικά πάω μια φορά την εβδομάδα μέσο όρο :lol::lol::lol:

Άρχισε να με πονάει ο λαιμός μου ελπίζω να μην αρρωστήσω.

φιλιά τα λέμε αργοτερα darlings

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να'μαι κι εγω!!!Εχω παλι πονους στην πλατη κι ετσι εβαλα την πεθερα να μου σιδερωσει και διαβαζω τα νεα σας!!!Εχω πεθανει στο γελιο,εχει παθα πλακα η γυναικα...μου λεει τι διαβαζεις κ γελας ετσι??

Καλοριζικο το νεο τοπικ!!Κ ωραιος τιτλος,ελπιζω μεχρι να φτασουμε τις 100 να δουμε πιο χρωμα θα υπερισχυσει!

Μμμμμμμμμμμμμμμ,και κεικ σοκολατας και παγωτο Μαρακι??με προκαλεις να ντυθω και να παω στο ζαχαροπλαστειο!!!

Ρε συ Χρυσα πολυ σιγουρη τη βρισκω τη πεθερα για να σου παρει κοριτσιστικα φορμακια!Μηπως εχει γνωστο το γιατρο κι εμαθε το φυλο πριν απο εσας?Γιατι αν ειναι ετσι να πονταρω σε αυτη κ οχι στη Γιεληζ.... :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας και πάλι!! Πρίν αποκοιμήθηκα με το λαπτοπ αγκαλιά!! Ευτυχώς το μάζεψε ο καλός μου και δεν το έριξα κάτω!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Μαράκι καλή όρεξη!!! Εγώ ακόμα δεν μπορώ να φάω γλυκό... αλλά την άλλη Πέμπτη που θα πάω στον γιατρό και με ζυγίσει μόλις βγώ θα πάω να φάω παγωτό!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Chrystalleni μου σε ευχαριστώ για την ψήφο εμπιστοσύνης!!! :lol::lol::lol: (Μάλλον θές και εσύ ποσοστό απο τα κέρδη ε???)

Σοφία μου μια χαρά σε βρίσκω με την πεθερά!!! Σου σιδερώνει κιόλας!! Μπράβο!! Εμένα η δικιά μου στα 7 χρόνια μία φορά προσφέρθηκε να μας βοηθήσει όταν βάφαμε το σπίτι και μόλις ξεκίνησε μάς έβαψε το ταβάνι (ξύλινο) αντί για τον τοίχο... :lol::lol::lol:

Εσένα δεν θα σου δώσω ποσοστό απο τα κέρδη, να πάς να ζητήσεις απο την πεθερά της Χρύσας!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια χάθηκα λίγο όχι γιατί ετρωγα το κεικ μου..Ισα ισα δεν το έφαγα ακόμα..μάλλον αύριο!

Σοφάκι εσένα σε πονάει η μέση και μένα ο πωπός!!! :oops::oops: Αλήθεια σας λέω!!

Χρυσταλλένη μου καλά να περάσετε αύριο!!

Γιελιζ καλο καφέ!!

Πολλά φιλι'α σε όλες...Μάλλον αυριο θα τα πούμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι εχεις ολοκληρο κεικ σοκολατας κ δεν το εφαγες ακομη?Πες μου τουλαχιστον οτι εφαγες το παγωτο... Οσο για το πωπουδακι υπαρχουν κι ανατομικα μαξιλαρακια ειδικα,την πλατη τι να την κανω???:lol::lol:

Γιεληζ παντα προσφερεται η πεθερα μου να μου κανει δουλειες και παντα της λεω οχι,απλα γιατι δε θελω να την εχω μες στα ποδια μου... ;) Σημερα ομως η πλατη με πεθανε και αυριο λεω να παω 2-3 μερες χωριο οποτε δε με επαιρνε να τα αφησω κ την πηρα τηλ.Αλλο που δεν ηθελε!Αλλα για να καταλαβετε ο,τι ρουχο σιδερωνε του γιου της το σχολιαζε....του στυλ "αυτες τις φανελες τις ειχα παρει...'' ή ''ακομη τη φοραει αυτη τη μπλουζα''..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας, κοιμαστε ακομα?

Τσικνοπέμπτη σημερα!!! ΠΟυ θα τσικνισουν οι εγκυουλες????

εγώ είμαι γραφείο....νυσταζω (τι πρωτοτυπο :lol: )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλες!!

Μαμά Νικόλα καλή μας επιτυχία για σήμερα!

Έχει καμία άλλη β επιπέδου σήμερα και την ξεχνάω?

Μaximammy εμείς θα τσικνήσουμε στο γραφείο του γιατρού, πάντα πάει 9 η ώρα μέχρι να φύγουμε. Θέλουμε και 2 ώρες μέχρι να φτάσουμε στο σπίτι. Στην καλύτερη θα τσικνήσουμε στα Goodys!! xaxaxaxa!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα εγκυούλες!!!

Πατατούλα και Ευγενία ΚΑΛΗ ΚΑΛΗ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ σήμερα στην Β επιπέδου!!!Θα περιμένουμε τα νέα σας!!!

Εγώ μπήκα για λίγο να δώ τι κάνετε, σε λίγο θα πάω στη μανούλα μου να φτιάξουμε γλυκό κολοκύθα... θα τα πούμε αργότερα!! Φιλάκια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α εχετε Β επιπεδου σημερα. Καλή επιτυχια πατατουλα και Ευγενία. Περιμένουμε νεα αν και ειμαι σιγουρη οτι θα ειναι ολα υπεροχα!!!!!!

Γιελιζ τι ωραία, θα πας στη μανουλα σου. Να σας πω εμας δεν μας βλεπω να βγαινουμε εξω γιατι τωρα με την εγκυμοσυνη εχω κοψει τελειως να τρωω εξω. Αν και αν ειχα μερικα παϊδακια αρνισια θα τα τσακιζα :lol::lol::lol: λογω της μερας βεβαια.

Αγόρασα και το πρωτο μου ρουχο εγκυμοσυνης!!! :):):) Ειναι ενα τζινακι από τα μπενετον και για να σας πω την αλήθεια ειναι οτι πιο ανετο εχω φορεσει τους τελευταιους μηνες... πιο ανετο και απο κολαν. Ειμαι πολύ χαρούμενη με την αγορά μου :D:D:D βεβαια ηταν απο την καινουρια κολεξιον γιατι στα εκπτωσιακα δεν βρηκα μεγεθος δυστυχως (ειχαν 70%) αλλά επειδή είναι τοσο ανετο χαλαλι!!! ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου. Τι κάνετε???

Πατατούλα και Ευγενία καλή επιτυχία κοριτσάκια μου..Περιμένουμε νέα σας!!

Σοφάκι ούτε το παγωτο έφαγα :oops: Σήμερα δεν μου γλυτώνει όμως!!

Τελικά δεν ήτανε ο πωπός που με πονούσε αλλά η μεσούλα μου κάτω χαμηλά.Εχω δισκοπάθεια και μάλλλον επανήλθε! Χθες βράδυ πονούσα απιστευτα πολύ..σερνόμουνα..Σήμερα είμαι καλύτερα αλλά με την παραμικρή κίνηση νιώθω ενοχληση..

Τι θα κάνετε σήμερα κοριτσάκια??? Εμένα μην με ρωτάτε. Στο σπίτι θα είμαι!!! Τι πρωτότυπο :lol:

Γιελίζ καλές μαγειρικές!!!

Μάχη μου τι κάνεις? Με γεια το καινούριο τζιν!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με γειά το καινούριο τζινάκι Μάχη μου!!!!! Καλοφόρετο!!!

Μάχη μου ναι ευτυχώς την έχω πολύ κοντά την μανούλα μου και πάω συνέχεια...

Καλημέρα Μαράκι!! Περαστικά σου!!! Να ξαπλώσεις για να μην ζορίζεται η μέση σου!! Καλά βρέ δεν έφαγες ούτε το παγωτό??? τσ τσ τσ!!!! Εγώ θα τα είχα εξαφανίσει μέχρι τώρα!! :lol::lol:

Τελικά δεν θα κάνουμε το γλυκό σήμερα :lol::lol: Ήταν να μας κομματιάσει την κολοκύθα ο καλός μου αλλά του προέκυψε δουλίτσα (τώρα τον πήραν τηλ) οπότε θα το αναβάλλουμε για το ΣΚ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιελιζ δεν το εφαγα γιατι ηταν αργά όταν μου το έφερε ο μπαμπάς μου και προτίμησα να φάω κάτι!

Πάει και το δικό σας το γλυκό!!

Αφού εδώ θα την βγάλουμε παρεούλα για να βάλω κάτι να μπούμε στο πνεύμα της ημέρας...αν και δεν τρελλαίνομαι..Στον ύπνο μου μακαρονάδα έβλεπα ότι έφτιαχνα :lol::lol:

ΑΑΑ βρε κορίτσια η λέξη αναμέτρηση με ητα γράφετε!!!! :lol::lol::shock:

post-9162-13873936271615_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

Πατατουλα και ευγενια καλη επιτυχια σημερα!!!

τι μου κανετε;;;

εγω χαλιαααααα

φυσηξα τη μυτη μου χτες....και τωρα ποναει το αυτι μου...υποφερω ομως απο τον πονο...

με βλεπω να παιρνω αδεια να παω σπιτακη μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Μαράκι ξύπνησε η εκπαιδευτικός μέσα σου!!!

Να σας βάλω και εγώ μία απο τα BBQ που κάνουν ο μπαμπάς μου με τον γείτονα!! (Κατερίνα ο γείτονας είναι αυτός που κατάλαβες!!! Που ήταν δικός σας γείτονας κάποτε!!! :lol::lol::lol: )

photopanasonic032.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα εγκυουλες μου!

Ευγενια κ Πατατουλα πολυ καλη επιτυχια με τη β'επιπεδου αν κ ειναι δεδομενη!

Μαχη με γεια το τζιν!!

Μαρακι με απογοητευεις....για να επανορθωσεις φαε το κεικ κ συνοδευσε το με μια μπαλα παγωτο!!! :lol::lol::lol: Μακαροναδα εφτιαξα μολις αλλα εισαι λιγο μακρια να σου στειλω(ηταν να φυγω κ μαγειρεψα πρωι πρωι)

Γιεληζ μου καλημερα!!!Ακυρο το γλυκο εε?Κι εγω ξυπνησα μες στη καλη χαρα κι ετοιμαζομουν να παω χωριο για 2-3 μερες και μολις με πηραν τηλεφωνο οτι χιονισε οποτε θα μεινω εδω :(:( Μου χαλασε η διαθεση :cry::cry::cry::cry: Και ειχα βαλει με το νου μου να φαω κοντοσουβλι σημερα... :? Τωρα θα τσικνισουμε εδω,αν εχει ορεξη ο αντρουλης μου μπορει κ να βγουμε καμια βολτα το βραδακι,θα δειξει...

Χρυσα μου περαστικα!Ο πονος στο αυτι ειναι αφορητος,ελπιζω να σου περασει συντομα!Προς το παρον συμφωνω,παρε την αδειουλα σου κ σπιτι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιελιζ αυτό με τα ορθογραφικά πάντα το είχα..Μέχρι και στο πανεπιστήμιο ένας καθηγητής μου έγραψε κάτι λάθος στον πίνακα και δεν κρατήθηκα και το είπα :oops::lol:

Χρύσα μου καλημέρα...Ακόμα στην δουλειά είσαι??? Πάρε άδεια κοπέλα μου...περαστικά σου!

Σοφάκι μου καλημέρα..Πώς με κατάλαβες ε?? Άυτό σκοπεύω να κάνω..να συνδυάσω κεικ και παγωτό!!! Χιονισε ε?? Δεν πειράζει ισως να πας καμια βολτα και για μας!! :?

Κορίτσια διαβάστε αυτό:

http://www.thilasmos.gr/protes%20stigmes.htm

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσιααααααα.καλα βρε μια μερα ελειψα κ φτιαξατε καινουργιο θεματακι?εχω να ριξω πολυ διαβασμα λοιπον.το μονο που διαβασα αργα προχθες βραδυ ηταν τα νεα της γιεληζ για τον υπερηχο.ολα καλα μπραβο κοριτσακι.παει κ αυτο το αγχος.

λοιπον τα δικα μου νεα τωρα.καναμε επιτελους χθες την αυχενικη κ ολα πηγαν μια χαρα.το υγρο ηταν μονο 1,3χιλ κ το μωρακι μας μεγαλωσε στα 5,8εκ.μονο που δεν καταφεραμε να δουμε το φυλο γιατι ηταν πολυ ζωηρο...ολο κλωτσιες κ μπουνιες αλλα το κωλαρακο του δεν το γυριζε να δουμε.οποτε σε ενα μηνα θα ξερουμε.βεβαια ο γιατρος για να πειραξει τον αντρα μου του ειπε το εξης.αυτη η σταση που καθεται το μωρο ειναι καθαρα αντρικη...το τηλεκοντρολ του λειπει κ μανα φερε καφε :lol::lol: ε δεν ειχε κ αδικο...καθοταν αραχτο με τα χερια στο κεφαλι κ τα ποδια φαινοταν λες κ ηταν ψηλα σε καρεκλα αραχτα.ειχε οντως πολυ γελιο.βεβαια ο αντρας μου επειμενει ακομα στο κοριτσι κ ο γιατρος του λεει γιατι μεγαλε θελεις να εισαι μονοφαγας?σημερα το πρωι εδωσα κ αιμα,σε μια εβδομαδα θα βγουν περιπου τα αποτελεσματα.σε λιγο λεω να παω κ απο το ικα για την δαπανη να δουμε τι πουλακια θα βγαλουμε κ απο εκει.

προς τον παρον παω να σας διαβασω κ επανερχομαι.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πωπω, Μαρακι δυσκολο με τη μεση. Βαλε κανενα μαξιλαρακι πισω μηπως σε ανακουφισει. Παντως αντεξες στον πειρασμο και στο παγωτο και στο κεικ ;);) Μπραβο σου!!! Εγώ στη θεση σου θα τα ειχα ρημαξει και τα δυο :lol::lol::lol: δεν εχω και πολύ μεγαλη αντοχη στους πειρασμους :lol::lol:

Χρυσα δεν θα το πιστεψεις αλλά και μετα χθες το απογευμα ηταν βουλωμενα τα αυτια μου, αν μπορεις παρε αδεια και πηγαινε σπιτακι.

Γιελιζ ξεκουρασου!!! χαλαραααα!!!!

Σοφία δεν πειραζει γιατι το χιονι ειναι λιγο επικινδυνο, εγω οταν ειμουν 2,5 μηνων ειχε χιονισει και με το που βγηκα απο το σπιτι εκανα ενα σπαγγατο..... ευτυχως δεν εγινε καμια βλακεια :oops::oops:

Σισι τελεια τα νεα σας!!!

Ρε παιδια πηγα ρωτησα χτες για την κουνια την pali που μου αρεσε (που εβαλα λινκ χθες). Μαζι με το στρωμα και την προικια βγαίνει πανω από 1000 ευρώ. Αρχικη εχει 1400 και αν την κλεισουμε τωρα μας την αφηνει 1100 ευρω. Πολλά δεν ειναι? :?:? Και χωρις την κουνουπιερα αλλά 150 ευρω.

Υ.Γ. Αν αρχισατε να βαζετε φωτογραφιες απο φαγητα απο τις 9.30, μεχρι το μεσημερι τι θα γινει??? θα λησσαξουμε της πεινας?? :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιχαέλα μου καλημέρα!! Τέλεια τα νέα σας!!! Μπράβο κοριτσάκι μου...τώρα θα περιμένουμε ενα μήνα ε??? Δεν πειράζει φτάνει πού είναι καλά το μωράκι σας!

Μάχη μου ζεσταινόμαστε με τις φώτο αυτές...Μεχρι το μεσημέρι θα γίνει πάρτυ εδώ!!! :lol::lol:

Κι εμένα ακριβούτσικο μου φαίνεται..Μια φίλη εδώ στην Κύπρο πήρε από κάποιο μαγαζί την κούνια την προικα του μωρού στα 500. Συν το στρώμα! Τι να σου πω....ψάξε το ακόμη λίγο!

Και για το κεικ να σου πω οτι ναι ειναι πολύ περίεργο που άντεξα στον πειρασμό αλλά κάτι έπαθα βρε κορίτσια και δεν με τραβάει να φάω γλυκό, ούτε σοκολάτα...Ναι για μένα είναι κάτι το απιστευτο!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Ένα δυο - ένα δυο ,τεστττττ ,τεστττττ Ωραία ακούγομαι! Έλεγα μπας και μετά από τοοοσο καιρό δεν λειτουργούσε το πληκτρολόγιο μου! Χαχαχα Κοριτσαρες μου υπέροχες μου λείψατε πολύ αν και σαν φαντασματάκι έβλεπα που και που τις συζητήσεις σας. Εδώ και 3 βδομάδες έχω πάρει την άδεια που δικαιούμαι για τον μικρό μου και είχα ανάγκη να ξεκουραστώ από όλα. Δεν έχω κανένα νέο να σας μεταφέρω. Όλα παραμένουν τα ίδια με εμένα. Διαβάζω για τα σεμινάρια μου και τώρα πια χωρίς να χρειάζεται να δουλεύω έχω ένα ωραίο πρόγραμμα. Φυσικά τρέχω τώρα δε δραστηριότητες και παιδικές χαρές όλη μέρα και σπίτι δεν κάθομαι πάρα μόνο για διάβασμα και το βράδυ αλλά τα κάνω με την καρδιά μου!  Αφού λοιπόν ξεκουράζομαι είπαμε με τον άντρα μου να κάνουμε μια τελευταία προσπάθεια σπερματεγχυσης αφού δεν θα έχω πια την επιβάρυνση της δουλειάς και του φορτωματος μετά. Έχω ξεκινήσει ήδη την διέγερση με κλομιφαινη και από Δευτέρα θα πάω με με δει ώστε να οριοθετήσουμε πότε θα κάνουμε σπερματεγχυση. Αν έρθει καλώς να έρθει. Αν δεν έρθει δεν έχω σκοπό να τα βάψω μαύρα! Ότι είναι να γίνει ,να γίνει μόνο για καλό σκοπό ❤️.  Μακρυγορησα πάλι καλέ και νιώθω πως είπα απλα ένα "hi" !!!  Καλώς σας βρήκα λοιπόν και πάλι αγαπημένες φιλενάδες. Στέλνω φιλάκια καρδούλες τσουτσουμπρουτσου και πολλές πολλές αγκαλιές ❣️  
    • Εχω φίλη που πήρε 30 κιλα και στις δυο εγκυμοσύνες της  εκείνη λέει έτρωγε κανονικά αλλά έβαζε πολύ εύκολα κιλά 🤷‍♀️
    • Μωρέ άμα μείνουμε στα 12-14 κιλά καλά είναι... Γιατί ακούω κάτι 25-30 κι έχει φοβηθεί το μάτι μου!!!
    • Κι εγώ κορίτσι μου Τ4 των 112 και των 125... Όταν μου ξέφυγε τα έβαλα τα 4 για πλάκα.
    • Ααα οκ εμένα πιο πολύ για την υπολειπόμενη ανάπτυξη μ την έδωσε  κ το ποσοστό προεκλαμψιας  μειώθηκε στην β επιπέδου… αλλά την συνέχισα μέχρι 36 εβ γιατί κ το μωρό μ δεν έβαζε πολύ βάρος γενικά 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...