Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΙΣΤΕ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΕΣ!


Βανια

Recommended Posts

Είμαι εξοργισμένη και θυμωμένη με κάποια μέλοι του mammyland και επειδή εμένα δεν μου αρέσει να μιλάω με γενικότητες θα μιλήσω με ονόματα και δεν με απασχολεί καθόλου αν παρεξηγηθείτε η οχι είναι καθαρά δικό σας θέμα . Η μαμά χήνα πρότεινε να συναντηθουμε και αμέσως είπαμε το ναι έτσι προτεινα να συναντηθούμε σημερα. κάποια μέλοι είπαν το ναι εκτος τη παναγιωτα και τη μπουγατσούλα οι οποίες εξ αρχής είπαν ότι δνε μπορούν κατανοητό και σεβαστο .Η DORA μάλιστα προθυμοποιηθηκε να φτοιάξεικαι βασιλόπιτα αλλά δυστυχω΄ς η ιωση την έρειξε στο κρεβάτι και αυτο είναι μέσα στο πρόγραμμα , επίσης η Ρούμπελα δνε μπόρεσε και ενήμερωσε , όλες οι υπόλοιπες που είσασταν ; Ούτε καν είχατε την αξιοπρέπεια να ενημερώσετε καιμιλαω συγκεκριμένα για την μαμά χήνα την stammymammy και τη Μπεμπούλης οι οποίες λέγατε ότι θα έρθετε . Τελικά συναντήθηκα μόνο με την άννα 1975 και ειλικρινά ευχαριστηθηκα το καφεδάκι μου αλλά έπρεπε να στα χώσω γιατί είμαι άνθρωπος που τα λεει έξω απο τα δόντια και όχι μέσω τρίτων . Αρχικά είμασταν στο mammyland γυρω στυα 30 άτομα που ερχόμασταν σε συναντησεις και εντάξει κάποια μέλοι απο δικήτ ους επιλογή έφυγαν και πήγαν σε άλο φόρουμ και καλά έκαναν οι υπόλοιπες που είσαστε; επειδή δνε μου αρέσει όλο αυτό εγω προσωπικά δεν κανονίζω συνάντηση να φεύγω 1,30 ωρα και να μην βρ΄σικω καμία αλλά να μην έχετε και την τσίπα να ενημέρωσετε όχι απο εδω και πέρα με 4 άτομα που πάντα βγαίνουμε θα βγαίνουμε και επειδή εμένα άτομα τα οποία δνε κρατάν το λόγο τους δνε μου κάνουν θα διαγραφτούν απο τις επαφές μου .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 60
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΤΗΝ ΑΝΝΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΜΕΛΟΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΟΠΩΣ Η ΒΑΝΙΑ ΕΧΩ ΕΚΝΕΥΡΙΣΤΕΙ ΜΕ ΤΟ ΤΡΟΠΟ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΦΕΡΘΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΜΕΛΗ .ΕΙΧΑ ΜΑΘΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΒΑΝΙΑ ΟΤΙ ΕΙΧΑΤΕ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Η ΒΑΝΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΣΤΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΠΟΥ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΔΕΙ ΟΛΕΣ ΕΣΙΣ ΠΟΥ ΓΡΑΨΕΤΕ ΟΤΙ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΒΡΙΣΚΕΣΤΕ ΕΚΕΙ ΟΜΩΣ ΚΑΜΙΑ ΔΕΝ ΠΕΡΝΟΥΜΕ ΚΑΣΝΕΝΑ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ .ΗΣΩΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΓΙΑΤΙ ΕΓΙΝΕ ΚΑΙ ΤΟ ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΜΑ ΠΝΤΩΣ ΕΜΕΙΣ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΓΑΜΑΤΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα βρε Βανια μου μη χαλάς τη ζαχαρενια σου !! εντέλει πέρασες καλά,αυτο εχει σημασία! χάθηκες μωρέ!τι κανει ο Σταυρος σου; σας ειδα μια μερα σε μια εκπομπή και το ευχαριστήθηκα! ολοκηρο παλικάρι εγινε το αγόρι σου! και πολυ ψηλός ρε συ! αντε να μπαίνεις πιο συχνά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλά είμαστε μεγάλωσε πολύ πάει πρώτη δημοτικού , όποτε χρόνο μπαίνω απλά ξέρεις τα πιο πολλά θέματα έχουν να κάνουν η με κοπέλες που βρισκονται σε εγκυμοσύνη η με πολύ μωρά οπότε εγω δεν έχω κάτι να πω . Ξέρεις δεν χαλάω τη ζαχαρένια μου απλά απο κάτι τέτοια πραγμάτακια φαίνονται οι χαρακτηρες δνε γίνεται πρώτη φορά αλλα΄σίγουρα για μενα είναι η τελευταία πλέον θα βγαίνω μόνο με άτομα που θα έχει κανονιστεί μεταξύ μας .Απλά είμαι άτομο που θέλω να τα λέω έξω απο τα δόντια δνε μου αρέσει το κρυφτό . χάρηκα που τα είπαμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω δεν θα δικαιολογησω τον εαυτο μου

αλλα επειδη αναφερθηκε και το δικο μου ονομα να πω τα εξης...

εγω ειχα πει οτι μαλλον θα ερθω που αυτο σημαινει οτι δεν ηταν σιγουρο

και μετα να πω κι εγω το παραπονο μου??

μπαινει ξαφνικα ενα μελος που εχει χαθει απο το μαμυ να κανονισει συναντηση? δηλαδη δεν μιλαμε καν

ουτε καθημερινα και θα παω??? πως το βλεπεις εσυ αυτο???

ειναι σαν να την κανω εγω απο το μαμυ και να μπαινω μια στο τοσο για να κανονιζω συναντηση????

εμενα αυτο δεν μου καθεται καλα

οπως επεισης δεν μου καθεται καλα η τερινα...

εχω προτινει απειρες φορες να πηγαινουμε σε παιδοτοπους

εγω προσωπικα δεν μπορω να πηγαινω σε καφετερια με τον μικρο γιατι δεν καθεται

αυτα τα ολιγα απο εμενα και λυπαμαι πολυ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lovie είναι η αποψή σου και τη σέβομαι αδιαφορώ παντελώς για το τη θα σκεφτεί η κάθε μια είμαι 2 χρόνια και μέλος στο mammyland έχω διαβάσει πολλά και έχω πει την άποψη μου δεν είναι εφικτό να είναι αποδεχθεί απο όλα τα μέλη αλλά εγω δνε είμαι απο τα άτομα που άλλα σκέφτομαι και άλλα λέω δνε μου κα΄νουν σαν άτομα μετα απο αυτη την συμπεριφορά ας ενημέρωναν η άλλη λεει θα έρθω και βρίσκετε σε άλλη σύναντησ σε άλλο φόρουμ εγω απο εδω και πέρα θα τα χωνω ..... και ξέρεις εγω δνε λυπάμαι για τίποτα . Να είσαι καλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω δεν θα δικαιολογησω τον εαυτο μου

αλλα επειδη αναφερθηκε και το δικο μου ονομα να πω τα εξης...

εγω ειχα πει οτι μαλλον θα ερθω που αυτο σημαινει οτι δεν ηταν σιγουρο

και μετα να πω κι εγω το παραπονο μου??

μπαινει ξαφνικα ενα μελος που εχει χαθει απο το μαμυ να κανονισει συναντηση? δηλαδη δεν μιλαμε καν

ουτε καθημερινα και θα παω??? πως το βλεπεις εσυ αυτο???

ειναι σαν να την κανω εγω απο το μαμυ και να μπαινω μια στο τοσο για να κανονιζω συναντηση????

εμενα αυτο δεν μου καθεται καλα

οπως επεισης δεν μου καθεται καλα η τερινα...

εχω προτινει απειρες φορες να πηγαινουμε σε παιδοτοπους

εγω προσωπικα δεν μπορω να πηγαινω σε καφετερια με τον μικρο γιατι δεν καθεται

Νατάσσα; για ποιο άτομο λές ότι μπήκε στο mammyland και κανόνισε συνάντηση που έχει χαθεί γιατί δνε νομίζω να εννοέις εμένα ; αν μιλάς για την μαμα΄χήνα ναι θα συμφωνήσω μαζί σου , και ναι αναφέρα το όνομα σου και παραλέιψη μου που δεν άναφερα ότι δνε είχες υποσχεθεί τίποτα η καμπαν είναι για τις άλλες βεβαια και εσυ θα μπορούσε ςνα στείλεις ένα μύνημα .

όσο γα τον παιδότοπο ακόμα είναι οι ρημάδες ιώσεις που το καθηστουν δύσκολο θυμασαι περσι στη γιορτή της μαμας είμαστα αρκετα άτομα .

αυτα τα ολιγα απο εμενα και λυπαμαι πολυ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πρεπει ομως να προσεχουε λιγο πως μιλαμε

εγω δεν εχω δωσει το παραμικρο δικαιωμα να αναφερθει ετσι το ονομα μου

και εξαλλου το θεμα 'παιδοτοπος' το αναφερει και αλλες εποχες που δεν ηταν χειμωνας....

οσον αφορα την κοπελα που ανοιξε το θεμα για συναντηση δεν εχω να πω τιποτα

φανηκε αλλωστε μια που μπηκε και μια που την εκανε

αλλα οχι να την πληρωσω εγω την νυφη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πρεπει ομως να προσεχουε λιγο πως μιλαμε

εγω δεν εχω δωσει το παραμικρο δικαιωμα να αναφερθει ετσι το ονομα μου

και εξαλλου το θεμα 'παιδοτοπος' το εχω αναφερει και αλλες εποχες που δεν ηταν χειμωνας....αλλα παλι γραμμενη με ειχανε

προτιμω να πηγαινω σε εναν παιδοτοπο και να παιζει και το παιδακι μου παρα στην τερινα και στην καθε τερινα

οσον αφορα την κοπελα που ανοιξε το θεμα για συναντηση δεν εχω να πω τιποτα

φανηκε αλλωστε μια που μπηκε και μια που την εκανε

αλλα οχι να την πληρωσω εγω την νυφη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελικά λυπάσαι ή δε λυπάσαι;;;

Είσαι συντονιστής σε θέματα του mammyland και δυστυχώς δεν έχεις ιδέα για τους κανόνες καλής συμπεριφοράς στο διαδίκτυο.

Εξαπέλυσες υβριστικά σχόλια για συγκεκριμένα άτομα στο φόρουμ και αυτό είναι ανεπίτρεπτο. Αν θέλεις να τα λές έξω από τα δόντια μπορείς να το κάνεις πολύ απλά με ένα πμ χωρίς να προϊδεάζεις όλα τα μέλη του φόρουν για το ποιόν κάποιον άλλων ή μάλλον γι'αυτό που νομίζεις εσύ.

Εγώ το λέω ανοιχτά πως θα κάνω αναφορά του μηνύματος σου.

Ελπίζω μόνο η αναφορά να μην έρθει σε σένα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είμαι εξοργισμένη και θυμωμένη με κάποια μέλοι του mammyland και επειδή εμένα δεν μου αρέσει να μιλάω με γενικότητες θα μιλήσω με ονόματα και δεν με απασχολεί καθόλου αν παρεξηγηθείτε η οχι είναι καθαρά δικό σας θέμα . Η μαμά χήνα πρότεινε να συναντηθουμε και αμέσως είπαμε το ναι έτσι προτεινα να συναντηθούμε σημερα. κάποια μέλοι είπαν το ναι εκτος τη παναγιωτα και τη μπουγατσούλα οι οποίες εξ αρχής είπαν ότι δνε μπορούν κατανοητό και σεβαστο .Η DORA μάλιστα προθυμοποιηθηκε να φτοιάξεικαι βασιλόπιτα αλλά δυστυχω΄ς η ιωση την έρειξε στο κρεβάτι και αυτο είναι μέσα στο πρόγραμμα , επίσης η Ρούμπελα δνε μπόρεσε και ενήμερωσε , όλες οι υπόλοιπες που είσασταν ; Ούτε καν είχατε την αξιοπρέπεια να ενημερώσετε καιμιλαω συγκεκριμένα για την μαμά χήνα την stammymammy και τη Μπεμπούλης οι οποίες λέγατε ότι θα έρθετε . Τελικά συναντήθηκα μόνο με την άννα 1975 και ειλικρινά ευχαριστηθηκα το καφεδάκι μου αλλά έπρεπε να στα χώσω γιατί είμαι άνθρωπος που τα λεει έξω απο τα δόντια και όχι μέσω τρίτων . Αρχικά είμασταν στο mammyland γυρω στυα 30 άτομα που ερχόμασταν σε συναντησεις και εντάξει κάποια μέλοι απο δικήτ ους επιλογή έφυγαν και πήγαν σε άλο φόρουμ και καλά έκαναν οι υπόλοιπες που είσαστε; επειδή δνε μου αρέσει όλο αυτό εγω προσωπικά δεν κανονίζω συνάντηση να φεύγω 1,30 ωρα και να μην βρ΄σικω καμία αλλά να μην έχετε και την τσίπα να ενημέρωσετε όχι απο εδω και πέρα με 4 άτομα που πάντα βγαίνουμε θα βγαίνουμε και επειδή εμένα άτομα τα οποία δνε κρατάν το λόγο τους δνε μου κάνουν θα διαγραφτούν απο τις επαφές μου .

σε αυτο που τονισα απο το κειμενο σου απευθυνεσε σε ολλες εμας που δεν ενδιαφερθηκαμε καν για την συναντηση και δεν ειπαμε καν οτι θα ερθουμε?γιατι εγω και πολλες αλλες που παλιοτερα ερχομασταν δεν φειγαμε απο το μαμι .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lovie δεν έβρισα καμία βέβαια μπορεί η κάθε μια απο εμάς να έχει διαφορετική άποψη και κριτική για το τη είναι ύβρεις . Εγώ μίλησα για συγκεκριμένα άτομα που όλο αυτό το καιρό έλεγαν ότι θα έρθουν και δεν είχαν καν το ενδιαφέρον να στείλουν ένα μήνημα ότι δνε θα μπορέσουν να παρεβρεθούν . Αν νομίζεις ότι θέλεις να κάνεις αναφορά κάνε είναι δικαίωμα σου και ειλικρινά αν έρθει σε μένα το στέλνω κα στην διαχειρίστρια . Δεν έχω να φοβηθώ τίποτα και έχουμε δικαίωμα να λέμε ότι ας ενοχλεί δηλαδή θα ήταν προτιμότερο να έπιανα και να τα σχολίαζα με άλλα άτομα; και αλήθεια έθειξα εσένα ; μιλήσα για σένα ; Μένεις αθήνα ; έχεις παρεβρεθεί σε κάποια συναντηση μας;Αφροδίτη αυτό ήταν μια απορία που είχα χωρίς όμως να σημαίνει ότι κα΄ποιο μέλος είναι υποχρεώμενο να ακολουθεί και εγω τύχει και δνε έχω μπορέσει να παρεβρεθώ σε κάποιες απο τις συναντησεις είναι καθαρή περιέργεια πως κάποτε μαζευόμασταν τόσα άτομα και ξαφνικά αυτό έσπασε . Το γιατί θέλω να μάθω ;

Μπεμπούλης όταν το άτομο το συγκεκριμένο είπε για συνάντηση και είπα εγω την ημερομηνία είπες ότι μπορεί να παραβρεθείς αργότερα στα επόμενα μυνήματα ρώταγε ποιά άλλα μέλη θα έρθουν όπως λοιπόν ρώτησες αυτό θα μπορούσες να κάνεις τον κόπο να αναφέρεις ότι δεν θα μπορέσεις . Επίσης όταν είπα για την Τερίνα γιατί δεν είπες κάτι για το μέρος ; να εκφράσεις την αντιθεσή σου . σου έστειλα και πμ πιστευω να έγεινα κατανοητή .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιατι βρε βανα δηλαδη δεν μπορουσαμε να εχουμε απροοπτα???????δεν το καταλαβα το παιδι μου εκανε εμετο ολη νυχτα και εγω θα σκεφτω την συναντηση??????????δεν το καταλαβα δηλαδη!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βανια πιστευω να εχεισ καταλαβει ποσο εχει αλλαξει το μαμμι τον τελευταιο καιρο .

παλιοτερα δεν υπηρχαν τοσα καφε ,και οταν λεω καθε ενοω ομαδες πχ μανουλες απο τοσο μεχρι τοσο ,εγκυουλες απο τοσο μεχρι τοσο ,ακομα και αυτην που ειμαι εγω και αυτην που εισαι εσυ (παιδακια στην πρωτη)

καλοσ η κακοσ πολλεσ κοπελεσ εκτοσ τησ ομαδας τους δεν ξερουν ατομα και μπορει να μην εδιαφερονται να μαθουν γιατι την παρεα την εχουν .

ετσι μια συναντηση με αγνωστα ατομα δεν τους κανει κατι ,αν θελουν κανονιζουν με αυτες που μιλανε .

ειδικα μια συναντηση που την αρχιζει ενα πολυ παλιο μελος που δεν εχει γραψει εδω και ενα αιωνα και ειναι ουσιαστικα αγνωστο δεν τραβαει καθολου ....

αυτο που θελω να σου πω πολυ φιλικα ειναι οτι το μαμμι αλλαξε δεν ειναι οπως παλια που βρησκομασταν σε θεματα και απαντουσαμε και γνωριζομασταν μεσα απο τισ εκαστοτε απαντησεισ ,εχουν γινει καφε και εχουν γινει παρεες .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιατι βρε βανα δηλαδη δεν μπορουσαμε να εχουμε απροοπτα???????δεν το καταλαβα το παιδι μου εκανε εμετο ολη νυχτα και εγω θα σκεφτω την συναντηση??????????δεν το καταλαβα δηλαδη!!!!!!!!!!!!

τελικά τα μακαρόνια για τη κόρη σου τα έφτοιαξες; βλέπεις διαβάζω πολλά στο facebook ας είναι δεν είναι ανάγκη να λέμε μεγάλες γυναίκες δικαιολογίες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και κατι τελευταιο ,ετσι οπως εχει γινει που δεν γνωριζομαστε ολλες πια για να γινει μια συναντηση "επισημη" πρεπει να την οργανωσει η αντμιν ...αλλιως ειναι μια ιδιωτικη συναντηση και πανε οσες ξερουν αυτεσ που δηλωνουν συμμετωχη και οποια θελει να γνωρισει ξενο κοσμο .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βανα ειπα οτι θα πηγαινα και στην μαμαδοπαρεα??οχι οτι δεν θα ερχομουν και σε εσας ηθελα να παω και στα δυο....

αλλα δεν πηγα πουθενα.

ε και???ειδες φωτογραφια μου εσυ στην συναντηση???με ειδες???

το κινητο σου το εστειλες 4 τα ξημερωματα!!!!!!!!!!!!!!θα κατσω εγω μεσα στο μαμμυ στις 4>?????

αν εχεις προβλημα μαζι μου στειλε μου μηνυμα δεν ειναι αναγκη να γεμιζεις σελιδες!!!!!οκ???

τελος παντων το καταλαβαινω το θυμο σου αλλα μπορουσες να στειλεις προσωπικα μηνυματα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια φτανει τοσο δεν υπαρχει κανενας σοβαρος λογος να το πατε τοσο μακρια το θεμα..... η συναντηση εγινε και οποιοι μπορεσαν να πανε πηγανε απλα την επομενην φορα καλο θα ηταν να ενημερωνετε για τισ παρουσιες σας η τισ απουσιες σας εγκαιρως..... αφροδιτουλα μου εμεις δεν ειμαστε καινουργια μελη ειμαστε τα μελη απο την γεννα του μαμμυ σχεδον και δεν ειμαστε αγνωστοι σε κανεναν....δεν αναφερετε τιποτα σε εσενα προσωπικα :):):) με το καλο κιολας το καινουργιο μωρακι σου τωρα το ειδα οτι εισε εγκυος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και επειδή δεν μου αρεσει να λέω αερολογίες όποια θέλει ας πάει στο fb και στην σελιδα της μαμδοπαρεας που είμαι και εγω μέλος και δείτε 10 ωρες πριν την δημοσιεύση ......εκτός και αν έχει δίδυμη αδερφή με το ίδιο όνομα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΑ ΤΗΝ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΔΕΙΞΕ ΟΜΩΣ!!!!!!!!!!!!!!??????????????

ΑΝΤΕ ΚΑΛΕ ΚΑΤΕΒΑΣΕ ΤΗΝ ΝΑ ΜΑΣ ΤΟ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ......

ΠΟΤΕ ΘΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙΣ ΝΑ ΜΙΛΑΣ???????????????ΠΕΡΙΜΕΝΩ...... :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

den to pira prosopika aloste den pira meros .

hthela na apatisw sthn bania stis apories thn tipota para panw .

den milisa gia tis palies eipa gia tis pio kenourges pou den exou arxisei na pane se sinantiseis kai gia piologoginete .

kalos kakos emeis oi palies exoume perasei edw mesa apo puros kai sidirou kai uparxoun kai protimiseis sto an thes na gnorisis kapoia ....

oi palies na ta brite mones sas :P

egw milisa genika

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΣΕ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΣΕ ΒΓΑΖΟΥΝ ΚΟΡΚΟΔΕΙΛΟ!!!!!!!!!!!!ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΝΑ ΜΠΑΙΝΩ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΙΝΟΝΤΑΙ,ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΡΙΝΙΩ ΞΕΝΕΡΩΣΑΝ ΑΤΟΜΑ Κ ΦΥΓΑΝΕ ΑΠΟ ΕΔΩ!!!!!!!!!

ΑΠΑΓΟΡΕΥΤΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΣΥΜΒΕΙ ΚΑΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΡΕΧΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΜΑΜΜΥ.ΔΕΝ ΕΧΩ ΝΑ ΑΠΟΔΕΙΞΩ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΤΙΠΟΤΑ,ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΜΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΕΡΘΩ ΚΑΙ ΟΠΟΙΑ ΤΣΑΝΤΗΣΤΗΚΕ ΞΥΔΑΚΙ!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...