Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΙΣΤΕ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΕΣ!


Βανια

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 60
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Με συγχωρειτε που πεταγομαι σαν τη τσου.... σε ενα θεμα που δεν με αφορά, αλλα διαβαζα τι εγινε και εχω σοκαριστεί.

βανια μου εισαι στους συντονιστες του φορουμ και μιλας με αυτό το τρόπο?

Δεν ξερω γιατι η καθε κοπέλα δεν μπορεσε να έρθει και δεν εχω επαφές με καμία απο τα ονοματα που αναφερεις. Τελειως αντικειμενικά λοιπον εχω πεσει απο τα συννεφα.

2 χρονια τωρα εχω πετυχει αποψεις σου σε θεματα και ομολογω πως μου αρεσει ο τροπος που γραφεις, αλλα αυτο βρε κορισι μου ειναι απαράδεκτο. Το να βαζεις δημοσια να απολογηθουν καποια ατομα χωρις πρωτα να έχεις μιλησει μαζί τους και να ζητησεις το λογο , ειναι πολυ ασχημο.

Μπορει να εχει προκυψει κατι πολυ σοβαρό. και το τι ειναι σοβαρο στη ζωη της καθε μιας το κρινει η ίδια.

Δεν θα εδινα σημασια στο θεμα, αλλα πραγματικα με σοκαρει το γεγονος οτι είσαι στους συντονιστές , δηλαδη στα αξιοσεβαστα απο ολους μας ατομα.

Με προβληματισατε πολυ

Εντάξει δεν είναι και για να σοκαριστούμε με κάτι τέτοιο δηλαδή κατά καιρούς που έχουν γραφτεί θέματα και θέματα τι κάνουμε τραβάμε τα μαλλιά μας ;Επειδή αναφέρθηκε ότι είμαι στους συντονιστές του φόρουμ θα ήθελα να αναφέρω ότι δεν έβρισα ούτε πρόσβαλλα απλά κατέγραψα τα γεγονότα επειδή δεν έχετε καταλάβει η ενστασή μου δεν είναι που πήγε αλλά το ΨΕΜΑ και η υπεκφυγή αν εσας σας αρέσει είναι δικαιώμα σας εμένα δνε μου αρέσει να λέω ψέματα και προσπαθώ να μπαλώσω με φτηνές δικαιολογίες ... Ακριβώς είμαι τόσο καιρό και δνε έχω ασχοληθει με κάτι ανάλογο αυτό και μόνο θα έπρεπε να σας βάλει σε σκέψεις για ποιό λόγο έγινε τη είναι αυτό που με χάλασε . Το θέμα έχει λήξει είπα ότι πίστευα είπε η stammymamy την δική της εκδοχή ΤΕΛΟΣ .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΞΑΝΑΝΟΙΞΩ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΧΕΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΗΝ ΜΙΛΗΣΩ ΕΠΕΙΔΗ ΜΕ ΑΦΟΡΑ ΚΑΙΜΕΝΑ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΟΚΑΡΙΖΟΜΑΣΤΕ ΜΕ ΤΕΤΟΙΑ ΘΕΜΑΤΑ ΔΗΛΑΔΗ ΠΙΟ ΣΟΒΑΡΑ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΚΑΛΑ ΠΡΙΝ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΕΥΚΟΛΑ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑΤΑ ΣΤΗΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΜΕΛΟΣ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΕΡΘΕΙ Η ΒΑΝΙΑ ΘΑ ΗΜΟΥΝ ΜΟΝΗ ΚΑΙ ΘΑ ΕΚΑΝΑ ΤΟΣΟ ΚΟΠΟ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙΠΟΤΑ ΑΥΤΟ ΜΑΣ ΠΕΙΡΕΞΕ Η ΑΔΙΑΦΟΡΙΑ ΣΤΟ ΝΑ ΕΙΔΟΠΟΙΗΣΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΕΙΝΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΝΑ ΟΠΥΔΗΠΟΤΕ ΑΛΛΑ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΘΑΡΡΟΣ ΝΑ ΤΟ ΠΕΙ ΟΧΙ ΝΑ ΚΡΥΒΕΤΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΤΩΡΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΤΙ ΜΑΣ ΕΝΟΧΛΗΣΕ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΜΙΑ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΡΙΑ ΜΠΡΕΙ ΝΑ ΛΕΕΙ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΤΗΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΚΡΥΒΕΤΑΙ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΟ ΔΑΧΤΥΛΟ ΤΗΣ ΓΙΑΥΤΟ ΤΗΝ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΤΗΝ ΒΑΝΙΑ ΓΙΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ ΤΟΥΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννα δεν ηθελα να σε προσβαλω κοπελα μου αλλα το σοκαρομαι ειναι "ποιητικη αδεία".

Εχω περασει πολυ σοβαρα προβληματα στη ζωη μου για να με σοκαρει ενα ξεκατινιασμα. Απλα αλλο τα λεω με το ονομα τους και άλλο το βγαζω το φτυαρι και τη χολή μου σε ενα τοσο γλυκο φορουμ.

Καταλαβα τι σας σας πειραξε , οπως και αφου εγραψα τα παραπανω καταλαβα γιατι εχουν αποχωρησει πολλες κοπελες απο το φορουμ και γιατι μερικες δεν ηθελαν να παρεβρεθούν.

Καλα κανετε και τα λετε αυτα που σας ενοχλουν, απλα κάποιοι ομορφοι τρόποι σε κοπελες που ειναι , που προκειται να γινουν ή θελουν να γίνουν μανούλες, δεν βλάπτουν.

Το ξεκατινιασμα με ενοχλησε και η ελλειψη σεβασμού απο συντονιστρια. Και εγω τη γνωμη μου λεω, οπως βλεπεις.

Λυπαμαι αν σε προσεβαλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γουλάκι καλά κάνεις και λες τη γνώμη σου η οποία είναι σεβαστή ανεξάρτητα αν συμφωνούμε η διαφωνούμε .Το ότι είμαι συντονίστρια -δεν είμαι σε όλο το φόρουμ αλλά σε ένα συγκεκριμένο θέμα .Αυτό δεν σημαίνει ότι έχω κάποια προνόμια η ότι επειδή είμαι συντονιστρια πρέπει να το κλείσω και να μην μιλήσω σε κάτι που με ενόχλησε . Δεν έβρισα καμία και μάλιστα κοπέλες οι οποίες είχαν πει ότι θα παρεβρεθούν και τελικά δνε ηρθαν χωρίς να ειδοποίησουν μου έστειλαν μύνημα έπειτα και το συζητήσαμε επειδή κατάλαβαν τη ταν αυτό που με ενόχλησε . Μόνο το συγκεκριμένο μέλος άρχιζε να αρνιέται και με προκάλεσε ανοιχτά έτσι λοιπόν και εγω απλά ανέβασα το μήνυμα που είχε στείλει . Απο εκεί και πέρα αν παραδέχοταν ότι ΝΑΙ ΓΟΥΣΤΑΡΑ ΚΑΙ ΕΠΕΛΕΞΑ ΝΑ ΠΑΩ ΑΛΛΟΥ Η ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΤΟ ΞΕΧΑΣΑ θα το καταλάβαινα αλλά να πει τόσο βαρβάτο ψέμα; να χρησιμοποιήσει το παιδί της ; ΄ποτι αρρωστησε; σε ένα φόρουμ όπως λές γλυκό ; δνε θα το έκανα ποτέ και μάλιστα για ένα τέτοιο λόγο ;

Επειδή όμως το θέμα έχει τελειώσει αναφέρω ότι ουδέποτε έιχα κανένα πρόβλημα με κανένα μέλος άλλωστε δνε είναι τυχαίο ότι ακόμα και με μέλη που έχουν αποχωρίσει εγω έχω επικοινωνια και της εκτιμώ και μάλιστα εχουε συναντηθεί με κάποιες απο αυτές σε ένα άλλο φόρουμ και είπα δεν έχω πρόβλημα με κανένα μέλος είμαι άτομο που αν με ενοχλήσει κάτι θα το πω δνε είμα υπεράνω ξέρεις να μου λένε ψέμαα να με δουλεύουν να υποτιμάνε τη νοημοσύνη μου και εγω να λέω έλα μωρε δνε έγεινε και κάτι και ειδικα΄τρελλαίνομαι με άτομα που είχα συμπαθήσει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με συγχωρειτε που πεταγομαι σαν τη τσου.... σε ενα θεμα που δεν με αφορά, αλλα διαβαζα τι εγινε και εχω σοκαριστεί.

βανια μου εισαι στους συντονιστες του φορουμ και μιλας με αυτό το τρόπο?

Δεν ξερω γιατι η καθε κοπέλα δεν μπορεσε να έρθει και δεν εχω επαφές με καμία απο τα ονοματα που αναφερεις. Τελειως αντικειμενικά λοιπον εχω πεσει απο τα συννεφα.

2 χρονια τωρα εχω πετυχει αποψεις σου σε θεματα και ομολογω πως μου αρεσει ο τροπος που γραφεις, αλλα αυτο βρε κορισι μου ειναι απαράδεκτο. Το να βαζεις δημοσια να απολογηθουν καποια ατομα χωρις πρωτα να έχεις μιλησει μαζί τους και να ζητησεις το λογο , ειναι πολυ ασχημο.

Μπορει να εχει προκυψει κατι πολυ σοβαρό. και το τι ειναι σοβαρο στη ζωη της καθε μιας το κρινει η ίδια.

Δεν θα εδινα σημασια στο θεμα, αλλα πραγματικα με σοκαρει το γεγονος οτι είσαι στους συντονιστές , δηλαδη στα αξιοσεβαστα απο ολους μας ατομα.

Με προβληματισατε πολυ

εδω κάνεις λάθος και βέβαι σε αφορά σαν μέλος του mammyland πρέπει να εκφέρεις την άποψη σου μην ξεχνάμε την ποιότητα του φόρουμ τη διαμορφώνουμε εμεις τα ΜΕΛΗ ΤΟΥ :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βανια μου μην ασχολεισε!! εμεις οι γνωστες σιγουρα θα συνεχισουμε τα καφεδακια μας! :);)

Ας τελειωσει εδω το θεμα κοριτσια! η καθεμια εχει την αποψη της! :|

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΙΤΑ ΓΙΟΥΛΑΚΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕΣ ΚΑΠΩΣ ΜΕ ΤΡΟΠΟ ΟΤΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΤΙ ΕΝΝΟΥΣΕΣ ΜΕ ΤΟ ΣΟΚΑΡΟΜΑΙ ΟΤΑΝ ΟΜΩΣ ΤΟ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΥΜΕ ΓΙΑ ΕΝΑ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕΣ ΞΕΚΑΤΙΝΙΑΣΜΑ ΤΟ ΤΕ ΧΑΝΕΙ ΤΗΝ ΑΞΙΑ ΤΟΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΛΕΜΕ ΤΗΝ ΚΑΤΑΛΛΗΛΗ ΕΝΝΟΙΑ ΕΙΣΑΙ ΕΛΕΘΕΥΡΗ ΝΑ ΛΕΣ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΣΟΥ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΜΑΣ ΕΓΩ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΓΙΝΕ ΚΑΝΕΝΑ ΞΕΚΑΤΙΝΙΑΣΜΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΡΟΣΒΑΛΛΑΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΚΑΤΑΓΡΑΨΑΜΕ ΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ ΔΕΝ ΜΠΡΟΥΜΕ ΝΑ ΧΑΙΔΕΟΥΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΓΙΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΡΕΣΤΕΣ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΕΙΝΑΙ ΞΕΚΑΘΕΡΟ ΜΕ ΠΟΙΟΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΠΑΡΕΑ ΚΑΙ ΜΕ ΠΟΙΟΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΕΠΟΙΚΟΙΝΩΝΕΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΟΙ ΔΙΑΜΑΧΕΣ ΟΥΤΕ ΝΑ ΠΡΟΣΒΑΛΕΙ Ο ΕΝΑΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΑΛΛΑ ΑΠΑΝΤΗΣΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΠΕΣ ΟΤΙ ΛΥΠΑΜΑΙ ΑΝ ΣΕ ΠΡΟΣΒΑΛΑ ΑΛΑ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟ ΤΡΟΠΟ ΤΟ ΕΚΑΝΕΣ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΤΙ ΕΝΝΟΥΣΕΣ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΚΛΕΙΣΕ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΒΓΑΖΕΙ ΤΑ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑΤΑ ΤΟΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΠΟΙΟ ΠΑΝΩ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΜΠΡΟΥΣΕΣ ΝΑ ΧΡΗΣΙΜΠΟΙΥΣΕΣ ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΛΕΞΗ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΙΗΤΙΚΗ ΑΔΕΙΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΟΤΙ ΤΟ ΛΕΣ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΛΕΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΜΕ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΙΔΕΣ ΠΩΣ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΜΟΡΕΙ ΝΑ ΠΕΙΡΑΧΤΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΒΑΛΕΙ ΑΥΤΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...
ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΠΟΙΟ ΠΑΝΩ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΜΠΡΟΥΣΕΣ ΝΑ ΧΡΗΣΙΜΠΟΙΥΣΕΣ ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΛΕΞΗ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΙΗΤΙΚΗ ΑΔΕΙΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΟΤΙ ΤΟ ΛΕΣ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΛΕΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΜΕ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΙΔΕΣ ΠΩΣ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΜΟΡΕΙ ΝΑ ΠΕΙΡΑΧΤΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΒΑΛΕΙ ΑΥΤΑ

Πράγματι Αννα μου τα γραπτά παρεξηγούνται.Αλλιώς εννοείς κάτι που γράφεις και αλλιώς το παίρνει ο άλλος!Τέλος καλό όλα καλά!!!!!!

Ας επιλέξει ό καθένας την παρέα που θέλει είτε λέγεται Μammyland είτε Μαμαδοπαρέα έιτε ότιδήποτέ άλλο!!!!Μεγάλα παιδία έιμαστε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...