Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΙΣΤΕ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΕΣ!


Βανια

Recommended Posts

Είμαι εξοργισμένη και θυμωμένη με κάποια μέλοι του mammyland και επειδή εμένα δεν μου αρέσει να μιλάω με γενικότητες θα μιλήσω με ονόματα και δεν με απασχολεί καθόλου αν παρεξηγηθείτε η οχι είναι καθαρά δικό σας θέμα . Η μαμά χήνα πρότεινε να συναντηθουμε και αμέσως είπαμε το ναι έτσι προτεινα να συναντηθούμε σημερα. κάποια μέλοι είπαν το ναι εκτος τη παναγιωτα και τη μπουγατσούλα οι οποίες εξ αρχής είπαν ότι δνε μπορούν κατανοητό και σεβαστο .Η DORA μάλιστα προθυμοποιηθηκε να φτοιάξεικαι βασιλόπιτα αλλά δυστυχω΄ς η ιωση την έρειξε στο κρεβάτι και αυτο είναι μέσα στο πρόγραμμα , επίσης η Ρούμπελα δνε μπόρεσε και ενήμερωσε , όλες οι υπόλοιπες που είσασταν ; Ούτε καν είχατε την αξιοπρέπεια να ενημερώσετε καιμιλαω συγκεκριμένα για την μαμά χήνα την stammymammy και τη Μπεμπούλης οι οποίες λέγατε ότι θα έρθετε . Τελικά συναντήθηκα μόνο με την άννα 1975 και ειλικρινά ευχαριστηθηκα το καφεδάκι μου αλλά έπρεπε να στα χώσω γιατί είμαι άνθρωπος που τα λεει έξω απο τα δόντια και όχι μέσω τρίτων . Αρχικά είμασταν στο mammyland γυρω στυα 30 άτομα που ερχόμασταν σε συναντησεις και εντάξει κάποια μέλοι απο δικήτ ους επιλογή έφυγαν και πήγαν σε άλο φόρουμ και καλά έκαναν οι υπόλοιπες που είσαστε; επειδή δνε μου αρέσει όλο αυτό εγω προσωπικά δεν κανονίζω συνάντηση να φεύγω 1,30 ωρα και να μην βρ΄σικω καμία αλλά να μην έχετε και την τσίπα να ενημέρωσετε όχι απο εδω και πέρα με 4 άτομα που πάντα βγαίνουμε θα βγαίνουμε και επειδή εμένα άτομα τα οποία δνε κρατάν το λόγο τους δνε μου κάνουν θα διαγραφτούν απο τις επαφές μου .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...