Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΟΥΣΚΟΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΟΥ 2010!! Νο 7


Recommended Posts

καλοριζικο το νο.7!!!!!οι ευχαριστες δημοσιευσεις ειναι πλεον πολυ κοντα ;) σημερα αρχισα να πλενω τα ρουχαλακια κ ειμαι πολυ χαρουμενη!δεν θελω να τα αφησω τελευταια στιγμη κ να ανχωθω εξαλλου μου εμειναν 6 εβδομαδες αφου θα γεννησω με προκληση την 38η εδδομαδα [smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 695
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Kalispera koritsia ki apo mena... vlepw panw katw oles me ta idia asxoloumaste. Simera egw siderwna rouxalakia, sentonakia, kai ti den exei mazeutei. Ennoeitai oti den ta teleiwsa. Exw alla duo plintiria na valw kai na stegnwsoun aurio me tin proika tou liknou kai kati teleutaia formakia kai zaketoules. Nea me exetaseis kai uperhxo tha exw stis 17 egw.. tin epomeni Pempti, opote tha exw hdh mpei kai sto mhna mou. Pantws exoume arxisei hdh oles kai vlepoume kai oneira sxetika me ton toketo ee? Egw evlepa oti xthes to vradi oti gennisa para polu eukola kai elega ston giatro mou " Na eides Giorgo? Kai oi ponoi den htan kai kati fovero kai tromero, telika gennisa eukola" Hmoun trelameni apo ti xara mou. Mallon ta oneira mou prospathoun na leitourgisoun anastaltika stous fovous mou. O giatros mou leei oti einai apantrhwpo na min kanw episkliridio kai otan tou eipa toulaxiston as to doume an antexw ekeini tin wra mou eipe " Kane kai skolikoiditi meta xwris anesthisia, eee ti les? " Isws telika eimai upervoliki ligo. Me ta vlastokyttara ti tha kanete telika vre koritsia? Ti mperdema kai auto!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

emena i ginaika mou ekane episkliridio sthn prwti tis genna.den ponese katholou.me to kalo na gennisete oles!emeis aurio tha pame gia b'epipedou sto mitera.elpizw na mathoume kai to fylo.simera tetarti eimaste 20 ebdomades akribws.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααααα! Τι κανουμε? Χθες ειδα κι εγω το μωρακι, ειναι 2300 και ολα καλα!

Αχ Lollaki λιγο υπομονη ακομα, πλησιαζουμε.... Sofouki μπηκες στο μηνα σου ε? Πως περνα ο καιρος... Αντε με το καλο! Αλλαξτε μου και μενα ημερομηνια, το κλεισαμε για 17 Μαρτιου! Παω να κανω τσαγακι και θα τα πουμε και μετα! Καλη σας μερα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σας ...νουτελα στης 17 γιατι ?με προκληση η με καισαρικη?πηρα και της εξετασεις μου χτες μια χαρα ολες εκτος απο λιγο ανεβασμενο ουρικο οξυ το ειχε καμμια ποτε αυτο?σε λιγο θα μιλησω με τον γιατρο για να μου πει αλλα απο οτι θυμαμαι ειναι που δεν πινω πολυ νερο...... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κορτσουλια τι κανετε?

βλεπω οργασμό πλυντηρίων ε :lol::lol::lol: γτ απτον αλλο?last year που λεει και μια διαφημιση :lol::lol::lol:

λολακι κάνε λιγο υπομονη ακομα αν και ξερω πως ισως οταν ακους αυτην την λεξη σουρχεται να σκοτωσεις ανθρωπο...κι εγω ετσι ημουν ομως πραγματικα καθε μερα που περναει ειναι κερδος για τις μικρες σου...μετα θα λες χαλαλι τους!!!

νουτελακι κι εμεις ειχαμε γιατρο χθες και ειδαμε την μπουμπουκα μας και ειμαστε στα ιδια κιλα-2300...ηταν τελεια...εχω και φωτο της απο 3D υπερηχο...εχει τελεια μαγουλακια...για τσιμπημα.

εμενα μου πε να προσεξω γτ πηρα 3 κιλα σε 3 βδομαδες και γενικά εχω χτυπήσει 15 κιλακια και εχουμε ακομα 1μιση μηνα περιπου :roll::roll:

κατα τ'αλλα κανω οτι κι εσεις...το πλυντηριο δεν σταματαει...τωρα αρχισα με τα δικα μου και μου μενουν λιγα ακομα της μικρης..ευτυχως ο καιρος βοηθαει...

λεμε να κανουμε και μια γενικη με πλυσιμο χαλιων(οχι εγω-η μαμα) και καθαριοτητα γτ μετα θα εχουμε και τις περιβοητες επισκεψεις...ελπίζω να μην πλακωσουν ολοι με το που γυρισουμε σπιτι :lol::lol:

αντε φιλουρεεεεεςςς!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και παλι !!! Κανω δουλειες, πλυντηρια κτλ με διαλειμματακια και μπηκα στο φορουμ παλι! Χαχα!

Mamys love με καισαρικη ναι, στις 17. Θυμασαι που συζητουσαμε και σε ρωτουσα για επισκληριδιο η ολικη, τελικα ειπαμε με το γιατρο για επισκληριδιο, οπως μου ειχες προτεινει κι εσυ.

Tesh κι εγω ακριβως οπως κι εσυ, 15 κιλα πλεον και αυτο που ελεγα και χθες στο γιατρο ειναι οτι ειδικα μετα τα Χριστουγεννα (που ομολογω το ειχα παρακανει με τα γλυκα) ειμαι ολο με σαλατες, σχαρα, ψητα, για βραδυνο ενα γιαουρτακι κτλ. Βεβαια παντα ειχα προβλημα με το μεταβολισμο μου, επαιρνα με το παραμικρο και παντα επρεπε να προσεχω. Μου ειπε οτι οντως ετσι ειναι οι κοπελες που το χουν να βαζουν ευκολα συνεχιζουν και στην εγκυμοσυνη... Επειδη ξεκινησα με λιγα κιλα ειπε οτι δεν τον ανησυχει, αν και αν το παρουμε στατιστικα ακομα ενα 5κιλο θα το παρω στις 5 βδομαδες που απομενουν... Συνεχιζω σημερα με τοστακι το πρωι, τωρα φρουτακι και ο,τι γινει... Εν τω μεταξυ με το θηλασμο θα μπορουμε να κανουμε καμια διαιτα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτο με τον θηλασμο με προβληματιζει κι εμενα...γενικα λενε οτι δεν χρειαζεται να τρωμε σαν βισωνες...να τρωμε κανονικα...αλλά το θεμα ειναι θα μπορουμε να συγκρατηθουμε? ολο και καποιο γλυκο θα παιζει στο σπιτι με τους επισκεπτες κλπ εχω ηδη παθει εξαρτηση...μετα το φαγητο το μεσημερι αλλά και το απογευμα μετα τον υπνο θελω σοκολατα σαν τρελήηηηηηη!!!!!!!!!!και δεν ικανοποιουμαι με ενα κομματακι...θελω ποσοτητα :lol::lol: χτες εφαγα ενα προφυτερολ μουρλια...πως θα τις κοψω τις λιχουδιες δεν ξερω :?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!! μπηκα και γω λιγο να δω τα νεα σας και να σας πω τα δικα μου που μολις γυρισα απο το γιατρο. Το μπεμπακι μου ειναι μια χαρα!!! 2380 kgr και τα δικα μου κιλα που εφτασα τα 10 :o:o:o:o:o ειναι λεει μια χαρα, ειναι πολυ ικανοποιημενος απο μενα....

Ειδε βεβαια στον υπερηχο οτι το μπεμπακι ειναι πολυ χαμηλα αλλα ο τραχηλος μου ευτυχως κραταει γερα λεει.... ας περασουν ακομα 4 βδομαδες λεω εγω και μετα να κανει οτι θελει :D:D:D:D:D:D

αα σημερα πηραμε και την καλαθουνα μας!!! τι καλα!!!

φιλια σε ολες και καλα σιδεροπλησιματα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολλα πλυντηρια και πολλα σιδερα. κι εγω σημερα σιδερωνα τα τελευταια του μωρου.

Καλε τοσο μεγαλα ειναι τα μωρα??? :o:o:o:o:o:o:o

Εγω αυριο θα παω και ευτυχως που βλεπω που βρησκονται τα κιλακια, οποτε δεν θα παθω κανενα σοκ!

Σπιρτουλι κρατα γερα, σφιξου να αντεξει :lol::lol::lol::lol::lol:

Τεση μου κι εγω στα 15 εφτασα!!!!!!!!!Αντε να δουμε που παμε.....

νουτελα μου δεν νομιζω ν αμπορουμε να κανουμε διαιατα. Ισα ισα, στο θηλασμο λενε οτι πρεπει να τρωμε πιο πολλες θερμιδες!

Θα φυγουν τα κιλακια μην αγχωνεστε, με το καλο να ερθουν τα νινια μας!!!

θα σας βαλω μια φωτο απο τη γωνιτσα μας στο δωματιο. Ειναι πριν ερθει το στρωμα κ η παντα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και απο μενα!

Καταρχην να ζητησω συγγνωμη απο τον aras :oops::oops::oops: ...... Ειχα καιρο να μπω κ δεν ηξερα οτι εχουμε κ μπαμπουλη στην παρεα μας!

Εμεις τελειωσαμε τα παντα!

Βαλιτσα ετοιμη (γιατι προχτες που ρωτησα τον γιατρο ποτε θα πρεπει να την ετοιμασω,μου ειπε οτι επρεπε να την εχω ετοιμη απο τον 7ο :shock::shock::shock::shock: ) .

Μαθαμε κ το κοστολογιο της κλινικης κ τωρα αναμενουμε να παρουν γραμμαριακια οι μικρες κ να ερθει η ωρα τους!

Πηγα και πηρα σουτιεν θηλασμου........πολυ σεξυ! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια κι απο μενα! επισημα μπηκα στο μηνα μου!!! οσο σκεφτομαι οτι απο στιγμη σε στιγμη θα μπορουσαν να με πιασουν οι πονοι... τρελαινομαι και απο λαχταρα και απο αγωνια αλλα και απο φοβο!! :D:D:?:? το μωρο ειναι σχεδον 3 κιλα (κι εγω εχω παρει 15) και ειναι απλα καλοδεχουμενο οποτε και να ερθει απο εδω και στο εξης!! ;);) ακομα δεν εχω πλυνει και σιδερωσει τιποτα!!!! το προβλημα με τα υδραυλικα που σας ελεγα μας εχει παει πισω σε αυτα δυστυχως! αυριο ελπιζω να ξεκινησω! αληθεια τι απορρυπαντικο πηρατε? εγω πηρα το αρκαδι αλλα σημερα πηρα και το προδερμ που μυριζει πολυ ωραιοτερα! :D η μαια μου ειχε συστησει να μη χρησιμοποιησω μαλλακτικο στην αρχη... οι φιλες μου παρ ολα αυτα χρησιμοποιησαν (οι περισσοτερες προδερμ) και τα ρουχαλακια ηταν μοσχομυριστα και μαλακα. δεν ξερω τι να κανω... εσεις τι λετε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα και απο μας ! :oops: που ΑΚΟΜΑ δεν εχω σιδερώσει τιποτα......... τα εχω ομορφα, πλυμμενα και τα καμαρώνω.... με βλέπω τελευταία στιγμή, ΑΦΟΥ σπάσουν τα νερά να σιδερώνω τα βασικά που θα θελω να παρω μαζί μου .... ολα ειναι πιθανά !!! αχαχαχαχα!!

εννοείται οτι ΔΕΝ εχουμε στήσει ακόμα ουτε την κουνια (σπιρτούλιιιιιι !! δεν ξεχασα την φωτό !) και αυτο απλά απο χαζολόγημα.... :? (μα θα σοβαρευτούμε επιτέλους ;;!!!αναρρωτιέμαι...)

κατα τα αλλα σημερα εδωσα αίμα+ούρα και Σαββατο εχουμε date με την γιατρέσα να μαθουμε ΤΙ κανει και ο δικος μας μπέμπης !! :x:x:x:x:x:x:x:x:x

καλε τι ωραία λιακάδα εχει βάλει ;;;;;!!!!!! αχ να ειχαμε τα ζουζούνια μας τώρα! θα καναμε κατι βολτιτσες ....!!!! ας ειναι.... κοντοζυγώνουν !!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

SOFOUKI εγω τα επλυνα με προδερμ (απορρυπαντικο-μαλλακτικο) και τα δικα μου και των μωρων. Μην φανταστεις οτι θα σου σπαει η μυτη απο το αρωμα....εμενα τουλαχιστον μου φανηκε απο διακριτικο εως αοσμο......

Ααααα σερβιετες λοχειας πηρε καμια;;;; Εγω πηρα τις ΤΕΝΑ κ μου φανηκαν και ακριβες. Εψαχνα να βρω καμια με φτερα αλλα δεν βρηκα......Εσεις κοιταξατε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λολλακι εγω σερβιετες πηρα απο τα mothercare, 2 ευρω και κατι ψιλα αν θυμαμαι καλα, και απο εκει πηρα και επιθεματα στηθους. (νομιζω 8 ευρω τα 100, δεν κοβω και το κεφαλι μου). τελικα με προδερμ με βλεπω να πλενω... ενδοεπικοινωνια πηρε καμια? εχω μια δωροεπιταγη 250 ευρουλακια απο λητω και μου λειπει ακομα αυτη και μπανακι. τα εχετε παρει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σοφουκάκι ΠΟΛΥ καλή η πληροφορία σου για τις σερβιετες λοχείας απο τα mothercare !!!

παιδιά την ενδοεπικοινωνία ξέρετε ε; ΟΧΙ πολύ κοντά στο βρέφος εχει ακτινοβολία ....!! οποτε προσοχή ΠΟΙΑ συσκευή θα επιλέξετε ;)

και μπανακι μας ειπαν οι μαίες στις συναντήσεις οτι θα μας βολέψουν αρκετά αυτά που εχουν μια ταπα στον πατο (σαν αυτό της φωτό περίπου) και αδειάζουν γρήγορα, για να ανανεώσουμε το νερό απο σαπουνόνερο σε καθαρούλι ξεβγάζοντας το νινί ! σκεφτείτε το ;)

καλά ψώνια σοφουκάκι !

post-12238-13873936178915_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κοριτσάκια!!!

Κι εγώ σήμερα ξεκίνησα τα πλυσήματα τ'ωρα πλένεται το πρώτο πλυντήριο με τα σεντονάκια. Αχ αυτό το απορρυπαντικό που έχουν στην αμερική για τα μωράκια έχει μυρωδιά μωρού τέλειο. το πλύσιμο είναι το ευχάριστώ μέρος το σιδέρωμα είναι το δύσκολο. Εχω και κάτι πλαστικές θήκες που ότι σιδερώνω θα το βάζω μέσα για να μην σκονιστεί. Αχ περιμένω πως και πως να γεννηθεί ο πριγκηπάς μου και να τον πάρω αγκαλιά.

Εγώ μπανιερίτσα πήρα της fishcer price που είναι σαν φαλαινίτσα. Το μόνο που δεν έχω πάρει ακόμη είναι σουτιέν θηλασμου που δεν μου αρέσει τίποτα και δεν με βολεύει. Θα δουμε θα βγω και αύριο στα μαγαζιά μήπως και βρώ τίποτα.

Κατά τ'άλλα πολύ σας ζηλεύω που τρ΄ωτε γλυκάκια γιατί εγώ είμαι στη δίαιτα. Μέχρι στιγμής εχω πάρει 9 κιλά και ο γιατρός μου είπε με τη διατροφή που κάνω δεν θα πάρω άλλα. Το μωρό θα μεγαλώνει και εγώ θα χάνω στην πραγματικότητα. το μόνο θετικό είναι ότι μετά τη γέννα θα επανέλθω γρήγορα στα κανονικά μου.

Φιλάκια σε όλες και στα ζουζουνάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας παλιοφουσκοκοιλίτσες!!!

πω πω! αρχίσαμε να λέμε για τις γέννες.... τελικά κλίνω στο να γεννήσω χωρίς επισκληρίδιο γιατί νομίζω πως δεν υπάρχει λόγος να φορτωθώ ένα φάρμακο προκειμένου να διευκολυνθεί πρωτίστως ο γιατρός... από αρκετές συζητήσεις που έχω κάνει - με αφορμή την πληροφορία της Μαρίας για την οξυτοσίνη - διαπιστώνω πόσο βλάκες μπορεί να είναι οι γιατροί! :evil:

εάν αφήσουν να εξελιχθούν νορμάλ οι διαστολές μας, τότε οδηγούμαστε κανονικά προς έναν φυσιολογικό τοκετό. τα παρατράγουδα ξεκινούν όταν χορηγήσουν μέσω του ορού την οξυτοσίνη, η οποία προκαλεί ακανόνιστες κ εντελώς επώδυνες συσπάσεις (σαν να βιάζουν τον οργανισμό μας να γεννήσει δλδ), γι'αυτό κ τσουπ! χορηγούν και την επισκληρίδιο, τάχα μου για να κατευνάσουν τους πόνους που οι ίδιοι προκαλούν!

γενικά, η επισκληρίδιος είναι μια αναλγησία που προτείνεται στην καισαρική κ σε άλλες επεμβάσεις.

τεσπα, ίδωμεν πώς θα πράξουμε! ας έρθουν με το καλό τα νινάκια μας!

εντωμεταξύ, ακόμη δεν έχω αρχίσει πλυσίματα, αλλά πρέπει σιγά-σιγά... από σκόνη πήρα αρκάδι, κ μου έχουν δώσει επίσης αρκετές διαφημιστικές από babyplanet. μαλακτικό πήρα το προδέρμ.

βρε κοριτσάκια, θα ήθελα τη γνώμη σας, πόσα νυχτικάκαι θα χρειαστούμε στο μαιευτήριο :roll:

προς το παρόν πήρα 1 ζευγάρι πυτζαμάκια κ 1 νυχτικιά. λέτε να θέλουμε κ κάτι ακόμη?

Α! επίσης μου είπε μια φίλη ότι καλό θα ήταν να πάρουμε τα χαρτάκια για το καπάκι της λεκάνης - όσες τουλάχιστον πρόκειται να μοιραστείτε το δωμάτιο. αυτό ομολογουμένως δεν το είχα σκεφτεί, αλλά λένε ότι εξυπηρετεί.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsia ta xartakia auta gia to kapaki tis lekanis den ta eixa skeftei oute ki egw kai mou ta sustise mia fili mou pou gennise prosfata. Vrika sto Jumbo suskeuasia twn deka akrivws sto tameio ta exoun kai exei an thumamai kala 0.50 lepta h syskeuasia, den xanoume kati kai auta mesa sti valitsoula. Egw phra 2 soutien thilasmou, 2 pitzamoules, ena paketo epithemata stithous, apo servietes ena paketo tena tis megales, petsetes, ena zeugari thiles silikonis apo ta mothercare kai krema gia tis thiles, pantoflitses, sagionares gia tin ntouziera (eimai ligo sixasiara), petseta mpaniou kai proswpou kathws kai mikra petsetakia. Mou eipan oti mporeis na ta vrexeis me zesto nero gia na ta valeis sto stithos sou kai na voithiseis na malakwsei kai na katevei to gala pio eukola. 2 paketakia eswrouxa mias xrisis kai kana duo kanonika, kalintika, etoimaste kai ta dikaiologitika na uparxoun sti valitsoula, lhxiarxiki praxi gamou, tautotita, vivliario ugeias ktl, analoga ti zhtaei stin upodoxi to kathe maieutirio, lavetes gia to mwro gia na min akoumpaei sta rouxa tou kathenos pou thelei na to parei agalia kai ta mikra panakia pou ta vazoume ston wmw mas gia meta to thilasmo pou mporei na vgazei galataki. H tsantoula exodou tou mwrou kalo einai na sas ti feroun me ta aparaitita tin mera pou tha vgainete apo to maieutirio, opws kai ta rouxa exodou ta dika sas. Auta nomizw ee? Lete na einai upervolika? Mia erwtisi koritsia kai agori, exei rwtisei kamia sas ti maia an mporoume na valoume korsedaki meta ton toketo? Milame gia fusiologiko, xerw oti stin kaisariki den epitrepetai sigoura kai an nai ti eidous kai pote? amesws h meta apo kapoies meres?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσακια!μου φαινονται τοσο μακρινα ολα αυτα που διαβαζω..εγω δεν εχω παρει καν απορυπαντικο,ουτε εχω σκεφτει τι θα βαλω στη βαλιτσα.λες και θα παω μια βολτουλα για ενα καφε και θα γυρισω σπιτι με μωρο που θα το εχει κανει αλλη.γιατι εννοειται πως δεν σκεφτομαι τον πονο(αν και δεν κανει επισκληριδιο ο ντοκτορ μου).θα βγω το σαββατο να παρω κανα μπιμπερο που δεν εχω,κανα επιθεμα στηθους(δεν ξερω γιατι ειναι αυτο αλλα για να το λετε κατι θα ξερετε),κανα σεντονακι,πετσετουλες να ξεμπερδευω..

τη δευτερα θα παμε στο γιατρουλη,του αγιου βαλεντινου και επετειο μας!κλεινουμε 2 χρονια παντρεμενοι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρανια μου να ζησετε....

εγω παλι ειμαι αρρωστη δεν ξερω τι θα κανω μεχρι να γεννησω, εχει πεσει το ανοσοποιητικο μου κ κολλαω οτι βρω μου φαινεται.... :cry::cry::cry:

κ μενα μου κλεισε ραντεβου για 4 Μαρτιου οποτε αλλαξτε μου ημερομηνια!αν κ ειχα αγχωθει πως θα κανω καισαρικη παλι αλλα τωρα αρχισα να ανυπομονω...κουραστικα λιγακι!σε μια βδομαδουλα μπαινω κ γω στον μηνα μου! βρακακια μιας χρησεως ξερει καμια αν εχει στα mothercare?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

martina αν γεννησεις φυσιολογικα μπορεις να βαλεις κορσε την ιδια μερα αρκει να μην σε ενοχλουν τα ραμματα, αν κ μου ειχαν πει οτι εχει καποιους με κουμπακια απο κατω οποτε τις πρωτες μερες μπορεις να το αφηνεις ξεκουμπωτο. αν γεννησεις με καισαρικη μπορεις να βαλεις απο την δευτερη μερα ζωνη , εγω αυτην ειχα βαλει . αλλα επειδη ποτε δεν ξερεις πως θα γεννησεις διαλεξε τι θες σε καθε περιπτωση κ ολο κ καποιος θα πεταχτει να σου το παρει, ετσι ειχα κανει εγω. παντως κανουν δουλεια γιατι πιεζουν την κοιλια κ φευγουν τα λοχεια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsia.mi zitas sygnwmi kali mou.simera pigame gia b'epipedou kai itan ola kala.doksa tw thew.agoraros kai o deyteros.itan 270gr.i gynaika mou telika simera diladi tetari einai 19 ebdomadwn kai 3 imerwn.thn edikse 4 me 5 meres pio mikri o uperixos.pit exei 3 iouli alla logw diaviti kiisis tha gennisei mallon mesa iouni.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...