Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΑΠΡΙΛΙΟ-ΜΑΪΟ 2011!!!!!Νο 4


Recommended Posts

Γιουλια ειναι πολυ καλο το βαρος του μωρου σου μπραβο, πολυ χαιρομαι!!Ο Αλεξανδρακος μου ηταν την ιδια εβδομαδα 1340γρ. Καλη τυχη με τις εξετασεις. Το ντοπλερ εγω θα το κανω στο Μητερα σ'ενα μηνα. Εγω βρηκα παντα με που ξεκιναγανε απο 50ε. Μιλαμε καλη ποιοτητα απλα ειναι βιοτεχνια. Εχει καλες τιμες.

Στειση με γεια τα πραγματακια του μωρου! Πραγματη η προικα ειναι ακριβη. Τι περιλαμβανει ακριβως στην τιμη;

Θα με κανετε αυριο να φτιαξω καμια πιτσα ή θα παραγγειλω σουβλακια!!ΔΕν ειμαι φαν της πιτσας, επειδη εχει κοκκινη σαλτσα. Αλλα ζηλεψα σημερα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 975
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Steisy mou ta krevvatakia pou me en8ousiasane itan tis Pali to gigi & lele k itane 750,00 evro k to allo 520,00 i proika tis pou prepei na itan auti pou pirate eseis itan 280,00 :shock: trella8ika polli alla logw oikonomikwn den mporousame na ta parw :(

http://www.buybaby.it/customer/product. ... 55&cat=147

http://www.buybaby.it/customer/product. ... 56&cat=147

To prwto krevvataki stin 1i photo itan 750,00 k to allo krevavtaki stin 2i photo 520,00 k einai auta pou anafera sto pio panw minima mou..Telika 4wnisa apo allou giati ta oikonomika mas den ftanane gia auta :(..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Steisy mou ta krevvatakia pou me en8ousiasane itan tis Pali to gigi & lele k itane 750,00 evro k to allo 520,00 i proika tis pou prepei na itan auti pou pirate eseis itan 280,00 :shock: trella8ika polli alla logw oikonomikwn den mporousame na ta parw :(

http://www.buybaby.it/customer/product. ... 55&cat=147

http://www.buybaby.it/customer/product. ... 56&cat=147

To prwto krevvataki stin 1i photo itan 750,00 k to allo krevavtaki stin 2i photo 520,00 k einai auta pou anafera sto pio panw minima mou..Telika 4wnisa apo allou giati ta oikonomika mas den ftanane gia auta :(..

Andria μου, εδώ με την έκπτωση το 1ο κανει 550 κ το 2ο 380. Κι εμάς αυτά μας άρεσαν αλλά ακόμη κ με την έκπτωση ήταν ακριβά. Οπότε για να βρούμε μια μέση λύση διαλέξαμε την τελείως απλή κούνια και θα την στολίσουμε με την προίκα gigi & lele!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Poli kali epilogi :)..Telika kleisame apo allou episis me kamilopardali alla sou tin zwgrafizoune k etsi epile3ame dika mas xrwmata..Aspro to krevvataki, ta mprostina kagkela lila k ta alla laxani k i kamilopardali me voules laxani,mple,lila k portokalies k i proikoula pali ta idia xrwmata (nikaei to lila) k idio sxedio k an to 2o mwraki er8ei agoraki :) allazeis to cuilt cover pou exei to idio 8ema alla nikaei to mple xrwmataki..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Poli kali epilogi :)..Telika kleisame apo allou pali me kamilopardali alla sou tin zwgrafizoune k etsi epile3ame dika mas xrwmata..Aspro to krevvataki, ta mprostina kagkela lila k ta alla laxani k i kamilopardali me voules laxani,mple,lila k portokalies k i proikoula pali ta idia xrwmata (nikaei to lila) k idio sxedio k an to 2o mwraki er8ei agoraki :) allazeis to cuilt cover pou exei to idio 8ema alla nikaei to mple xrwmataki..

Πολύ καλή επιλογή! Μ'αρέσουν αυτές οι ιδέες για να είναι τα δωματιάκια unisex! Το λιλά δεν το είχα σκεφτεί...χμμ...πώς μου ξέφυγε!! χα,χα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsia kalispera kai apo mena...

Den sas prolavainw..eixa na mpw mia mera kai exete grapsei tosa polla. Edw ola kala, Exw pesei me ta moutra gia tis teleutaies pinelies sto dwmatio tis mikris kai thelw na plinw kai ta upoloipa rouxalakia tis alla o kairos den voithaei katholou. Ante na doume pote tha stamatisei na vrexei.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!!!!!! Ανδρια ειναι τελεια οι κουνιες, ειδικα η πρωτη!! Και το δωματιων των παιδιων μου το εχω βαψει μωβ με λιλα-μπλε. Τελικα δεν θα πας στον γνωστο της μαμας σου να κλεισεις την κουνια; Πως εισαι σημερα; Κοιμηθηκες καλυτερα;

Εχθες η μαια στην συναντηση μας ειπε πως ειναι καλυτερα να αγορασουμε εσωρουχα μιας χρησης για το μαιευτηριο και γενικα για τις πρωτες μερες.

Τι θα κανετε σημερα; Τι καλο θα μαγειρεψετε; καμια ιδεα γιατι δεν ξερω τι να κανω για βραδυνο.

Γωγω πηγες χθες για ψωνια τελικα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα τι μου κάνετε??

Τα νευρα μου!!Εγραφα 10 ωρες και χαθηκαν ολα!!!ΓΡΡΡΡ

Αντρια μου ωραια κρεββατακια!! Εμας βγηκανε 900 ευρω αλλα με τν εκπτωση τα πηραμε 650 περιπου..συρταριερα κ κουνια!!

Τι αλλο κανετε? Εγω σημερα ξυπμνησα..αποφασισα να ΜΗΝ κανω τον υπερηχο ,θα παω με τον παλιο του γιατρουμου..δε θξελω να κουραζω το μικρο μου...φοβαμε μη γινει κανενα κακό..εχω ακομη πονακια!! Αφουξυπνησα πηγα στην εκκλησια στον Αγιο μου Νεκτάριο αναχαενα κεράκι κ ηρθα σπιτι..ηθελα απο μέρες να παω αλλα σημερ αειχα τουτουτι!!!

Ειπα να μην ξανα αγχωθω με πραγματγα που διαβαζω... αντρας μου ειπε οτι αν ξανα αγχωθω τερμα οι σοκολατες κ τα παγωτα ...τρελη ειμαι να πω οχι?!! :lol::lol::lol::lol:

ΕΙΜΑΙ ΓΟΥΡΟΥΝΑ!!! Εχθες το βραδυ εφατγα 2 μπολακια μικρα παγωτο...η μπεμπα δλδ οχι εγω :lol::lol:

Οι προικουλες πανακριβες!! ΓΙατι δεν κοιτατε στο blog που εδωσε η happy που το εχουν κανει αλλες μανουλες εχει ομορφες προικουλες κλπ σε σελιδαστο εξωτυερικο...εγω ηδη βρηκα αυτη http://www.bedebyes.com/baby/bedebundle ... g-bale.php κ μαλον θα την παραγγειλω αν και φοβαμαι τις online αγορες!!

ΚΑτα τα αλλα πως εισαστε?> Εγω περιμενω τον καλοριφερα στις 11..ελπιζω να ερθει...εχω τσουτσουριασει απο το κρυο!! :evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!! καλοριζικα τα επιπλακια σας, απ'ο,τι ειδα αντρια τα εκλεισες, μπραβο!!! εμεις μεχρι τελος φλεβαρη, να προλαβουμε και τις εκπτωσεις!!!

toyristria, καλα εκανες που απεφυγες τον αλλο υπερηχο, οσο μπορουμε ας εχουμε το κεφαλι μας ησυχο... κι εγω που εκανα δευτερα και τριτη συνεχομενα, με βαρια καρδια, αλλα τι να κανουμε, εντολη γιατρου..

οσο για το φαγητο, κι εγω γουρουνιαζω, αλλα πειναω κι ολας.....ο γιατρος μου ειπε οτι εβαλα 2 κιλα αυτο το μηνα και μου κακοφανηκε....!!αντε, θα κοψω τα γλυκα!!!καμπυλη ζαχαρου μου ειπε να την κανω τελη φλεβαρη, τουλαχιστον να παω στη μαμα μου, να φαω τιποτε απο τα ωραια που κανει!!!

georgi μου, δε μαγειρευω σημερα, θα φαμε φακες απο την τεταρτη....καλα περασατε στη συναντηση;;;; εγω λεω να παω στο ελενα, εσυ τι λες;;

γιωργο μας, μας ελειψες!!!αντε υπομονη μεχρι να επιστρεψει η συναδελφος, και περαστικα στη μαριαννα σου!!! με το καλο να ερθουν τα επιπλακια σας!!!

απο χθες, εχουμε πελαγωσει με το θεμα καροτσι, κι αυτος ο αντρας μου, ωρες ωρες πολυ ψειρας!!!! ενα καροτσι θελω, βολικο, που να μην πιανει πολυ χωρο......μεσανατολικο το εχουμε κανει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωραια η συναντηση, αλλα στο ελενα τι ειναι; Για τα μαθηματα εννοεις;

Καλα εκανες Ειρηνη και δεν εκανες υπερηχο, να κοιταξεις για την Δευτερα για την επιτοπη επειδη εχουν απεργια διαρκειας. Και εγω παρακαλαω να μην εχουν την Πεμπτη γιατι δεν εχω γραψει ακομη την αδεια του Φεβρ.

Στειση τι περιλαμβανει η προικα που πηρες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πριν απο λιγο μου ηρθε και το βαλιτσακι. Χαρτια ειχε μεσα, μια κρεμουλα και ενα αντισιπτικο. Αχρηστο το βαλιτσακι.

Ειχε ενα περιοδικο απο αυτο το σιτε, δειτε το ειναι τελειο.

www.cosycorner.gr

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!! Μiss u George!! :) Χαίρομαι που είναι όλα καλά.Περαστικά στο Μαριανάκι κ φιλιά στον Χρυσοβαλάντη! Άντε να γυρίσει η συνάδερφος να μας μιλάς πιο συχνά.Να μας βάλεις φωτό τα έπιπλα όταν έρθουν!Τελικά μόνο εμένα αργούν πολύ :( ακριβώς 2 μήνες θα περιμένω ακόμα. Ανδριάκι μεγιά η κουνίτσα της Βικτώριας!!Έτσι όπως τη φαντάζομαι θα είναι πολύ όμορφη!! Georgi μου τί κάνεις;; Τί καλό θα μαγειρέψεις πάλι;; Απο που είχες παραγγείλει το βαλιτσάκι;απο το babyspace; Κορίτσια έχω να σας πώ οτι ο Αλεξανδράκος ο γιός της Georgi είναι ΌΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ!! :D:D Καταπληκικό παιδάκι,χθές στην συνάντηση μας είχε τρελάνει όλους με τις ατάκες του!! :lol::D afrodite μου όντως μεσανατολικό ζήτημα το καρότσι..ελπίζω η ταλαιπωρία σας να τελειώσει σύντομα κ να καταλήξετε κάπου! Α!Δε ξέρω άν έχεις κοιτάξει ή σε ενδιαφέρει στα prenatal,απο σήμερα πάντως έχουν καρότσια(peg perego,chicco κ άλλα) -25%. Ειρήνη καλή επιτυχία με την επιτροπή,αποψή μου καλύτερα να μην πάς εσύ κ να στείλεις κάποιον άλλο. Επίσης μόλις είδα την υποφραγή σου κ έριξα πολύ γέλιο! :lol: "Φώναζε με Ρούνα...απο το γουρούνα!!!! " :lol::lol: Τρελοκομείο!! Samarcande μου πώς πάνε οι δουλειές; Σήμερα τί έχει το πρόγραμμα;; Γιουλάκι τέλειος ο μπέμπαρος σου!!Φτού φτού! Steisy μεγιά οι προίκα σου!! Μaritina τον έφαγες τον γάϊδαρο,η ουρά έμεινε!Με το καλό! Συμπεθερούλα που είσαι;; Ηλιοδώρα; Αφροδίτες; Κ οι υπόλοιπες για εμφανιστείτε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!! Μiss u George!! :) Χαίρομαι που είναι όλα καλά.Περαστικά στο Μαριανάκι κ φιλιά στον Χρυσοβαλάντη! Άντε να γυρίσει η συνάδερφος να μας μιλάς πιο συχνά.Να μας βάλεις φωτό τα έπιπλα όταν έρθουν!Τελικά μόνο εμένα αργούν πολύ :( ακριβώς 2 μήνες θα περιμένω ακόμα. Ανδριάκι μεγιά η κουνίτσα της Βικτώριας!!Έτσι όπως τη φαντάζομαι θα είναι πολύ όμορφη!! Georgi μου τί κάνεις;; Τί καλό θα μαγειρέψεις πάλι;; Απο που είχες παραγγείλει το βαλιτσάκι;απο το babyspace; Κορίτσια έχω να σας πώ οτι ο Αλεξανδράκος ο γιός της Georgi είναι ΌΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ!! :D:D Καταπληκικό παιδάκι,χθές στην συνάντηση μας είχε τρελάνει όλους με τις ατάκες του!! :lol::D afrodite μου όντως μεσανατολικό ζήτημα το καρότσι..ελπίζω η ταλαιπωρία σας να τελειώσει σύντομα κ να καταλήξετε κάπου! Α!Δε ξέρω άν έχεις κοιτάξει ή σε ενδιαφέρει στα prenatal,απο σήμερα πάντως έχουν καρότσια(peg perego,chicco κ άλλα) -25%. Ειρήνη καλή επιτυχία με την επιτροπή,αποψή μου καλύτερα να μην πάς εσύ κ να στείλεις κάποιον άλλο. Επίσης μόλις είδα την υποφραγή σου κ έριξα πολύ γέλιο! :lol: "Φώναζε με Ρούνα...απο το γουρούνα!!!! " :lol::lol: Τρελοκομείο!! Samarcande μου πώς πάνε οι δουλειές; Σήμερα τί έχει το πρόγραμμα;; Γιουλάκι τέλειος ο μπέμπαρος σου!!Φτού φτού! Steisy μεγιά οι προίκα σου!! Μaritina τον έφαγες τον γάϊδαρο,η ουρά έμεινε!Με το καλό! Συμπεθερούλα που είσαι;; Ηλιοδώρα; Αφροδίτες; Κ οι υπόλοιπες για εμφανιστείτε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsakia mou sas euxaristw gia ta wraia sas logia gia ta pragmatakia mas..

georgi mou ekeines oi 2 photos pou sas dimosieusa einai ta krevvatakia mou eida ston gnwsto tis mamas me tin proika tous pou einai k auti marka Pali opws k ta krevvatakia k itan panakriva.To 1o krevvataki 750,00 to 2o 520,00 antistoixa k i proikoula 280,00 :shock: k etsi den ta pira auta ap'ekei..Ekleisa ola ta ipoloipa sistima endoepikoinwnias,karotsi 3 in 1 peg-perego, mpanaki,aposteitwti k relax itan k i mama mou mazi mas k mas ekane kales times k ekleisa apo allou strwma,proikoula,allaxtra k krevvataki k 8a mou to zwgrafisoune opws 8elw egw me dika mas xrwmata k me kamilopardali opws eixane k ta pio panw krevvatakia :D..Ola mazi (k apo ta 2 katastimata) vgikane 1,510 :cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εδω ειμαι συμπεθερουλα μου σας παρακολουθω εχθες ημουν πολυ πεσμενη ψυχολογικα...δεν μπορω να καταλαβω τι με πιανει ωρες ωρες ξενερωσα κιολας γιατι ο γιατρος μου εχει εφημερια την τριτη ηθελα να δω χθες το μωρο μου κ εφαγα ακυρο...σημερα με ξυπνησαν τα κλωτσιδακια τις μικρης μου εφαγα κ τις φραουλιτσες μου κ ολα ειναι υπεροχα :lol::lol:

αντε βρε γιωργο να ερχεσαι να μας λες ενα γεια ανησυχουμε!!!!περαστικα στο μαριαννακι σου!!!κ μην ξεχαστεις μολις ερθουν τα επιπλα φωτογραφιες ε!!!!

καλοριζικα τα πραγματακια σας κοριτσια!!!!ψωνισατε ολες τι ωραια!!!!με το καλο να τα στησετε!!!μαριτινα κοντευεις λιγο σου εμεινε ακομη τι ωραια να μετρας αντιστροφα....

γιουλι βρε πολυ μεγαλωσε ο παιδαρος!!!μεγαλο νινι γερος να ειναι φτου φτου σκορδα!!!

ειρηνη τα καλοριφερ ηρθαν να τα κανουν τελικα???μου αρεσε κ μενα πολυ αυτη η προικα αλλα δεν ξερω καλα αγγλικα κ δεν μπορω να καταλαβω τι γινετε σε ευρω ποσο πληρωνουμε κ εχει η συγκεκριμενη κουνουπιερα???εδω εμεις εχουμε ποταμι το καλοκαιρι ειναι φουλ κουνουπι πρεπει να παρω οπωσδηποτε!!

σημερα θα φτιαξω κοτοπουλο με πατατουλες στον φουρνο αν κ πολυ θα ηθελα να φαω ενα φρικασε...δεν εχω ξανα κανει λεω να το επιχειρησω μες την εβδομαδα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Soulla mou min arxisete me ta fagita k mou anoi3ete tin ore3i :lol: k den 8a mageire4w giati o george trwei stin douleia ta mesimeria k apo4e mallon 8a pame stin manoula mou, twra na doume, an paei sto spiti tou aderfou mou (sta ktsimata) sigoura den 8a ta kataferei na mas mageire4ei..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελπίζω να είναι καλά το όμορφο κορίτσι μας σήμερα..που μάλλον είσαι αφού έχεις τη κοράκλα να σε ταρακουνάει!! :D Μη στεναχωριέσαι κοριτσάρα μου,θα την δείς τη μπεμπούλα σε λίγες μέρες..μέχρι τότε λίγηηηηη υπομονή!Κ λίγη περισσότερη υπομονή κ θα την κρατάς στην αγκαλιά σου!!! Φραουλίτσες για πρωινό ακούω..χμ...με ζαχαρίτσα κ γιαούρτι είναι μούρλια!Κ αφροδισιακό βεβαίως βεβαίως.. ;) Το μεσημεριανό σου ωραίο είναι άν κ εγώ φρικασέ θα προτιμούσα.. :roll: Εσάς βρε τσούπρες σας έχει "κλείσει" το στομάχι τελευταία; Αισθάνομαι γεμάτη όλη μέρα κ δεν πολύ καλά.Σύν οτι δυσκολεύομαι πολύ να ανασάνω. :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Elenaki mou egw se oli mou tin egkimosini niw8w pws einai gemato to stomaxi mou skeftou mexri twra mono 4 kg evala alles perimenoun tin periodo tis egkimosinis gia na fane ane3elexta k na exoun mia dikaiologia :lol: k emena i ore3i mou pige peripato :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχεις δίκιο Ανδριά μου..το έχω ακούσει κ αυτό που λές!Για να μη λέω ψέμματα πρό εγκυμοσυνης έτσι σκεφτόμουν κ εγώ..έλεγα όταν μείνω έγκυος δε θα έχω περιορισμούς..αλλα τελικά αποδείχθηκε οτι δεν είμαι του "πολύ φαγητού" κ να μπουχτίζω. Ευτυχώς δηλαδη!Αλλα παρ'αυτά τα 5.5 κιλά τα πήρα.. Εσύ στα 4 είσαι κομπλέ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

K egw etsi elega hehe :lol: k to para3eno einai oti prin egkimosinis etrwga poli, eimai tou poli fagitou eimai mezeklou :D alla sigkratousa ligo ton euato mou gia na min ginw gourouna k twra pou exw dikaiologia pou einai i ore3i mou? :(.. K esena einai liga ta kilakia pou evales :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...