Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΑΠΡΙΛΙΟ-ΜΑΪΟ 2011!!!!!Νο 4


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 975
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ευτυχως που και τα αλλα μωρακια κανουν παρτυ και οχι μονο το δικο μου!!!!!

Ανδρια εφτιαξες το "τσαι"; Βοηθαει λιγο στο λαιμο και γενικα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δηλαδη αν τωρα ειναι στο κιλο κ απο δω κ περα παιρνει ενα κιλο τον μηνα ως που να βγει θα γινει 4 κιλα :shock:

μακαρι να εχει εφημερια αυριο ο γιατρος μου να κανουμε την μηνιαια επισκεψη μας να δουμε πως παει η μπεμπουλα μας η τεμπελιτσα μας :lol:

αχ μακαρι κ οταν γεννησουμε να τα λεμε...μακαρι να μην χαθουμε απο το τρεξιμο κ την συνεχεις ενασχοληση με τα μωρα μας κ να τα λεμε παλι οπως τωρα...μακαρι κ στην δευτερη κ τριτη εγκυμοσυνη να μαστε παλι μαζι....

ααα κοριτσια αυριο ειναι του αγιου σημαιων...προσοχη οσες το πιστευετε!!!εγω παντως το πιστευω ειμαι παιδι του :lol::lol::lol: εχω μια ελια τεραστια στο πιγουνι κ ο αδερφος μου ενα συκο στο ποδι το δικο μου εγινε απο παστα μοκα...αληθεια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Andria δεν είσαι των καυτερών ε? Τότε μη το δοκιμάσεις, θα με βρίζεις!! :lol::lol:

Εγώ πάλι λατρεύω τα καυτερά φαγητά και ακόμα και τώρα στην εγκυμοσύνη τα ζητάω σα τρελή! Πολύ ανατολίτης θα βγει ο μικρός! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακάρι να τα λέμε βρε κορίτσια κ μετά..θα ήταν ωραίο να μοιραζόμαστε τις ανησυχίες,τις χαρές αλλα κ τα ξενύχτια! :D Κοιτάχτε όποια γεννήσει πρώτη να ανοίξει αντίστοιχο θεματάκι

πχ."Μανούλες που γέννησαν Απρίλιο-Μάϊο 2011" ή κάτι τέτοιο κ να την ακολουθήσουμε οι υπόλοιπες!!

Όσο για τα δεύτερα-τρίτα κανονίζουμε να "πιάσουμε" όλες μαζί για να τα ξαναλέμε σίγουρα!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σουλα περιπου ενα κιλο, συνηθως 800-900γρ.

Κοιτα τον πρωτο καιρο μεχρι τα μωρα να μπουν σε μια σειρα οπως και εμεις θα χαθουμε λιγο, μετα ειναι στο χερι μας.

Σαμαρκαδε σε ζηλευω που μπορεις να τα φας χωρις να σε ποναει το στομαχι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοίτα όταν το παρακάνω, την πληρώνω λίγο με φούσκωμα και λίγα πονάκια στα έντερα αλλά μ' αρέσουν, δε μπορώ να σταματήσω! τα περισσότερα πράγματα που μου αρέσουν (καυτερά, φάβα, ρεβύθια, πατάτες τηγανιτές, πιπεριές, χόρτα...) με πειράζουν έτσι κι αλλιώς στα έντερα (εδώ και χρόνια), οπότε έχω συνηθίσει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ ΤΟ 4 ΜΟΝΟ ΚΑΛΑ ΝΕΑ ΝΑ ΓΡΑΦΤΟΥΝ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΘΕΕ ΜΟΥ!!!

ELENAKOS ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΣΥΝΑΝΤΗΘΟΥΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΜΑΖΙ ΣΤΑ PRENATAL ΤΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ Η ΕΧΕΙΣ ΠΑΕΙ??ΘΑ ΠΑΡΩ ΑΥΡΙΟ ΤΗΛ ΝΑ ΠΑΩ...ΝΑ ΚΟΙΤΑΞΩ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΒΡΩ ΚΑΜΙΑ ΠΡΟΙΚΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΦΑΕΙ ΤΟ ΤΟΠΟ ΝΑ ΒΡΩ ΑΥΤΟ ΑΚΡΙΒΩΣ ΠΟΥ ΨΑΧΝΩ...ΘΕΛΩ ΝΑ ΞΑΝΑ ΠΑΩ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΣΤΟ ΛΗΤΩ(ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΟΛΥΓΟΥΣΤΑΡΩ ΣΑΝ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΛΕΦΤΕΣ),ΕΠΙΣΗΣ ΘΕΛΩ ΝΑ ΞΑΝΑ ΠΑΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΣΤΟ MOTHERBABY ΠΑΛΙ ΓΙΑ ΠΡΟΙΚΑ....ΓΕΝΙΚΑ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΑΡΚΕΤΑ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΡΩ ΑΛΛΑ,ΘΑ ΜΟΥ ΦΕΡΟΥΝ ΚΙΟΛΑΣ ΠΙΣΤΕΥΩ!!!

ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΚΑΛΛΥΝΤΙΚΑ ΤΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΜΠΑΝΙΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ...ΜΙΑ ΒΟΥΡΤΣΑ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΘΑΡΙΣΜΟ ΤΩΝ ΜΠΟΥΚΑΛΙΩΝ,ΜΙΑ ΒΑΣΗ ΓΙΑ ΝΑ ΣΤΕΓΝΩΝΟΥΝ ΤΑ ΜΠΙΜΠΕΡΟ....ΕΠΙΣΗΣ ΠΗΓΑ ΙΚΕΑ Κ ΒΡΗΚΑ ΜΙΑ ΩΡΑΙΑ ΣΥΡΤΑΡΙΕΡΑ ΛΕΥΚΗ ΠΟΥ ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ.....ΑΥΤΑ!!!!

Καλορίζικο το no 4! Στο prenatal στον Πειραιά έχει "συνάντηση για τη μαμά" στις 22/2. Εγώ λέω να πάω. Από ρουχάκια έχει καλές τιμές. Πήρα ένα φορμάκι χτες για τη μπέμπα σκέτη γλύκα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακάρι να τα λέμε βρε κορίτσια κ μετά..θα ήταν ωραίο να μοιραζόμαστε τις ανησυχίες,τις χαρές αλλα κ τα ξενύχτια! :D Κοιτάχτε όποια γεννήσει πρώτη να ανοίξει αντίστοιχο θεματάκι

πχ."Μανούλες που γέννησαν Απρίλιο-Μάϊο 2011" ή κάτι τέτοιο κ να την ακολουθήσουμε οι υπόλοιπες!!

Όσο για τα δεύτερα-τρίτα κανονίζουμε να "πιάσουμε" όλες μαζί για να τα ξαναλέμε σίγουρα!!! :lol::lol:

sto prwto mou paidaki perasa thn egumosinh mou edw mesa apo thn prwth stigmh ,dethika me tis kopeles pou panw katw gennousame mazi (ote den upirxan ksexorista kafe) gennisame mazi kai akoma kanoume polu parea .

tora pia eutixos hmaste oles mazemenes sto expres tou bizonixtiou ...ta ksenixtia mas desane perisotro :lol: kai akoma kai tora piasame paidaki h mia pisw apo thn alh ksana

makari na simbei kai me emas edw to idio ....den xanese katholou ton prwto kairo ,ante gia ena mhna na xatheis ligo alla palu edw tha hmaste .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

Εχω ξεπαγιασει!! Το βραδυ ξυπνησα απο πονακια περιμενω να παει 9.30 να παρω το γιατρό μου..μηπως ειναι συσπασεις τελικά!!Με επιασε πανικος μετα αντε να ξανακοιμηθω!!!

Σηκωθηκα δεν εχουημε καλοριφερ κ το χω δαγκώσει!! Περιμενω να ερθει ο μαστορας αλλα δεν εχωκαμια ελπιδα να βρει τι φταίει!! Λειπει κ ο αντρας στη δουλεια κ δε μπορω να χω μαστορους στο σπιτι που ρωτανε συνεχως!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α επισης να πω οτι εχθες διαβασα την ιστορια μιας μαμας που εχασε τα διδιμακια της στην 26η βδομδα κ αγχωθηκα μην μου συμβει το ιδιο...με πιανουν μερικες φορες φοβιες... ο αντρας μου λεει γιατι να πιανουμε τις χειροτερες περιπτωσεις κ να μη δουμε οτι καθε ωρα γενιουνται ποσα παιδακια? :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!! τι χαλια μερα ειναι εξω. Ολο βρεχει και φυσαει.

Τουριστρια μην αγχωνεσε με το πονο, μπορει να τεντωνεται η μητρα ή να κρυωσες απο κατω. Απλα ξεκουραση. Οταν ο πονος ειναι συνεχομενος δεν ειναι και τοσο ανησυχιτικο.

Και εγω διαβασα την ιστορια με την μαμα, και φρικαρα. Το ελεγα στην μαμα μου και μου ειπε πως στα διδυμα ειναι δυσκολο να ζησουν μετα, οταν ειναι ενα υπαρχουν πολλες πιθανοτητες να ζησουν. Και εγω φοβαμαι μη γεννησω προωρα και ειπα στον εαυτο μου να μην ξαναδιαβασει τετοιες ιστοριες για να μην αγχωνομαι.Παρακαλαω τον Θεο και την Παναγια να μας φυλαει και να γεννησω ενα υγιες μωρακι.

Ανδρια πως εισαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπονζούρ Touristria και Georgi!

Ψυχραιμία και όχι άγχος! Σ' αυτή τη φάση κλείστε τ' αυτιά σας και τα μάτια σας σε τέτοιες ιστορίες!! Μια χαρά είναι τα μωρούλια μας και μια χαρά θα είναι όλα και θα τα πάρουμε γερά στην αγκαλιά μας! Είναι λογικό εδώ μέσα να διαβάζουμε πολλά δυσάρεστα γιατί μπαίνουν κοπέλες που έχουν ανάγκη να μιλήσουν και να βρουν υποστήριξη. Τα ευχάριστα και τα εύκολα συνήθως δε τα συζητάμε τόσο. Κι όμως η πλειοψηφία των κυήσεων πάει άψογα και κάθε μέρα γεννιούνται ένα σωρό υγιή παιδάκια! Θέλω θετική σκέψη, οκ? :D:D:D

Εγώ πηγαινοέρχομαι ανάμεσα στο σπίτι και το γραφείο σήμερα κι έχω τη γυναίκα που με βοηθάει να καθαρίσουμε. Είπα να κάνω ένα διαλειμματάκι τώρα γιατί έχω ήδη κουραστεί! Είναι κι αυτός ο σκατόκαιρος που δεν ευνοεί τα πηγαινέλα! Θα μου πείτε, χειμώνας είναι, καλά κάνει κι είναι έτσι.

Touristria η θέρμανση έχει χαλάσει δηλαδή? Μεγάλος μπελάς, ελπίζω να φτιαχτεί γρήγορα γιατί ο καιρός αγρίεψε!!

Οι υπόλοιπες που χαθήκατε αλήθεια???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλορίζικο το no 4! Στο prenatal στον Πειραιά έχει "συνάντηση για τη μαμά" στις 22/2. Εγώ λέω να πάω. Από ρουχάκια έχει καλές τιμές. Πήρα ένα φορμάκι χτες για τη μπέμπα σκέτη γλύκα!!!

STEISY ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΘΕΛΩ Κ ΕΓΩ ΝΑ ΕΡΘΩ ΣΤΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ....ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΤΗΛ ΝΑ ΤΟ ΠΟΥΜΕ Η ΠΗΓΑΙΝΟΥΜΕ ΕΤΣΙ???ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΕ ΔΩ ΕΚΕΙ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Jule πάρε τηλέφωνο να δηλώσεις συμμετοχή, 2104120463 και θα σε ξαναπάρουν εκείνοι μια δυο μέρες πριν για επιβεβαίωση.

AFODITH κι εγώ πιστεύω πως δε θα χαθούμε, έτισ κι αλλιώς θα περνάμε πολλέεες ώρες στο σπίτι μετά τη γέννα και θα πέσει και το απαραίτητο ξενύχτι οπότε θα μπαίνουμε εδώ για παρεούλα και κουβεντούλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ??ΚΡΥΩΝΕΤΕ ΚΡΥΩΝΕΤΕ?Μ'ΑΡΕΣΕΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΚΑΙΡΟΣ...ΣΠΙΤΙ,ΖΕΣΤΗ,ΧΟΥΖΟΥΡΕΜΑ,ΕΙΝΑΙ Κ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΣΠΙΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΤΩΡΑ ΓΙΑΤΙ ΧΤΥΠΗΣΕ ΤΟ ΠΟΔΙ ΤΟΥ....ΕΧΩ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΚΑΤΙ....ΧΘΕΣ ΣΧΕΔΟΝ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΜΕ ΠΟΝΟΥΣΕ Η ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ ΧΑΜΗΛΑ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΚΑΤΙ ΣΑΝ ΚΑΨΙΜΟ ΕΝΙΩΘΑ....ΕΡΧΟΤΑΝ ΚΑΙ ΕΦΕΥΓΕ....ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΣ Η ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΣΚΛΗΡΗ....ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΗΤΑΝ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ ΑΛΛΑ ΤΟ ΑΝΥΣΗΧΗΤΙΚΟ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟ....ΑΦΟΥ ΞΑΠΛΩΣΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ Κ ΜΕ ΠΗΡΕ Ο ΥΠΝΟΣ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΜΕΣ ΣΤΗ ΝΥΧΤΑ ΞΥΠΝΗΣΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΟΛΥ ΠΟΝΟ ΣΤΗ ΚΟΙΛΙΑ...ΟΧΙ ΧΑΜΗΛΑ ΟΜΩΣ ΤΩΡΑ....ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΠΟΛΥ ΔΥΝΑΤΟΣ ΠΟΝΟΣ...ΛΕΩ ΠΑΕΙ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΑΠΟΨΕ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ...ΣΗΚΩΘΗΚΑ ΠΗΓΑ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΑΝΑΓΚΗ ΜΟΥ Κ ΑΦΟΥ ΕΚΑΝΑ ΟΤΙ ΕΚΑΝΑ ΕΤΣΙ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΕ Ο ΤΡΟΜΕΡΟΣ ΠΟΝΟΣ...ΤΙ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΑ?ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ!!ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΓΕΝΙΚΩΣ....ΓΙΑΤΙ ΣΥΝΕΒΗ ΑΥΤΟ???ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΣΤΙΣ 8 ΓΙΑ ΤΟΝ ΥΠΕΡΗΧΟ...

ΜΗΝ ΔΙΑΒΑΖΕΤΕ ΔΥΣΑΡΕΣΤΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΑΥΤΗ ΤΗ ΠΕΡΙΟΔΟ...Κ ΕΜΕΝΑ Η ΠΕΡΙΕΡΓΕΙΑ ΜΕ ΤΡΩΕΙ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΝΑ ΜΠΩ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΑΠΩΛΕΙΑ-ΣΤΗΡΙΞΗ ΑΛΛΑ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΑΦΟΥ ΓΕΝΝΗΣΩ....ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ!!ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΠΩ ΣΤΟ ΜΗΝΑ ΜΟΥ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ...ΕΧΩ ΚΟΥΡΑΣΤΕΙ!!!ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΑΝ ΚΛΑΙΓΟΜΑΙ ΑΛΛΑ ΕΤΣΙ ΝΙΩΘΩ...ΟΥΤΕ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ ΠΙΑ...ΟΥΤΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΠΑΝΙΟ ΟΥΤΕ ΤΙΠΟΤΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιουλια γιατι να μας κουρασεις γι' αυτο δεν μπαινουμε εδω για να μοιραζομαστε τις σκεψεις μας και τις ανησυχιες μας. Δεν ηταν τιποτα ο πονος εγω το εχω πολυ συχνα, ειναι απο το εντερο. Κατι εφαγες και σε πειραξε. Αντε να μας πεις το βραδυ ποσο μεγαλωσε ο Αλεξης.

Σαμαρκαδε να προσεχεις στους δρομους.

Που εισαστε σημερα; Ο μπαμπας της παρεας χαθηκε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας όμορφα κοριτσάκια!

Εγώ ανάρρωσα επιτέλους από μια ακόμη γρίπη...και ψώνισα χθες τα τελευταία ρούχα του μωρού (επιτέλους !!!)...πάνες, σεντόνια κλπ κλπ...οπότε τώρα έχει έρθει η μαμά μου για πλύσιμο και σίδερο! :D:D

Αλήθεια, σε ποια θερμοκρασία τα πλένετε? εγώ λέω για τους 40 βαθμούς, λέτε να θέλει παραπάνω?

Jule αυτόν τον πόνο που λες τον νοιώθω και εγώ και αν καταλαβαίνω σωστά είναι από το έντερο που πιέζεται...για αυτό και μετά την 'κένωση' μας περνάει...

αν κλωτσάει το μωρό και έχεις και ραντεβού με τον γιατρό τότε μην ανησυχείς!!!

Συμφωνώ με την samarcande ότι πρέπει να σκεφτόμαστε πως κάθε μέρα γεννιούνται τόσα υγιή μωράκια και μάλιστα με πολύ λιγότερα ιατρικά μέσα!!!!

κορίτσια κάθε πότε πάτε στον γιατρό? εγώ μπήκα στον 8ο και μου έκλεισε ραντεβού σε 1 μήνα πάλι.....

πάρα πολλά φιλάκια και να είστε όλες καλά!!! :):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αααα και τα ονοματάκια σας είναι ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!! πραγματικά είναι υπέρχοχα!!!

εμείς δεν έχουμε αποφασίσει ακόμα αλλά ΕΓΩ έχω αποφασίσει σαν δεύτερο όνομα να δώσω της μανούλας μου που την λατρεύω και που μας βοηθάει πάρα πάρα πολυ! Ανδρομάχη λέγεται μόνο που δεν θα το δώσω σαν πρώτο γιατί μου φαίνεται λίγο 'άγριο' και προτιμώ να δώσω ένα πιο ...ανάλαφρο όνομα :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιουλια γιατι να μας κουρασεις γι' αυτο δεν μπαινουμε εδω για να μοιραζομαστε τις σκεψεις μας και τις ανησυχιες μας. Δεν ηταν τιποτα ο πονος εγω το εχω πολυ συχνα, ειναι απο το εντερο. Κατι εφαγες και σε πειραξε. Αντε να μας πεις το βραδυ ποσο μεγαλωσε ο Αλεξης.

Σαμαρκαδε να προσεχεις στους δρομους.

Που εισαστε σημερα; Ο μπαμπας της παρεας χαθηκε!

ΝΑΙ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ Κ ΕΓΩ....ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΕΙΜΑΙ ΓΚΡΙΝΙΑΡΑ ΚΑΙ ΤΑ ΒΛΕΠΩ ΟΛΑ ΜΑΥΡΑ...ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΟΜΑΙ ΚΑΙ ΦΟΒΑΜΑΙ!!!ΕΙΝΑΙ Ο ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ ΜΟΥ ΕΤΣΙ ΑΓΧΩΔΗΣ...ΜΗ ΝΟΜΙΖΕΤΕ Κ ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΟ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΤΣΙ...ΤΟ ΔΟΥΛΕΥΩ!!!ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗ ΚΑΤΑΝΟΗΣΗ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!! τι χαλια μερα ειναι εξω. Ολο βρεχει και φυσαει.

Τουριστρια μην αγχωνεσε με το πονο, μπορει να τεντωνεται η μητρα ή να κρυωσες απο κατω. Απλα ξεκουραση. Οταν ο πονος ειναι συνεχομενος δεν ειναι και τοσο ανησυχιτικο.

Και εγω διαβασα την ιστορια με την μαμα, και φρικαρα. Το ελεγα στην μαμα μου και μου ειπε πως στα διδυμα ειναι δυσκολο να ζησουν μετα, οταν ειναι ενα υπαρχουν πολλες πιθανοτητες να ζησουν. Και εγω φοβαμαι μη γεννησω προωρα και ειπα στον εαυτο μου να μην ξαναδιαβασει τετοιες ιστοριες για να μην αγχωνομαι.Παρακαλαω τον Θεο και την Παναγια να μας φυλαει και να γεννησω ενα υγιες μωρακι.

Ανδρια πως εισαι;

Καλημέρα, κορίτσια! Διάβασα κι εγώ την ιστορία με τα διδυμάκια και έριξα πολύ κλάμα. Πριν 2,5 χρόνια έχασα κι εγώ το ¨σποράκι μου" στις αρχές του τρίτου μήνα. Δεν το ξεπέρασα ποτέ. Ακόμη και τώρα που είμαι ξανά έγκυος. Απλά δεν μπορώ να αποφύγω να διαβάζω τέτοιες ιστορίες! Πριν διάβαζα για παλλίνδρομες κ τώρα για μεγαλύτερα μωράκια.. Γιατί το κάνω αυτό βρε κορίτσια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...