Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το Χαμόγελο του Παιδιού


mdion

Recommended Posts

Καλημέρα σε όλες,

κανονίσαμε και εμείς τη βάπτιση του μικρού μας Φίλιππου για τις 5 Μαρτίου. Πήγα την Παρασκευή στο showroom στο Χαμόγελο του Παιδιού στο Γκύζη (αφού είχα κλείσει ραντεβού) για προσκλητήρια και μπομπονιέρες. Τα έκλεισα από εκεί. Εχει αρκετά ωραίες προτάσεις και το σημαντικότερο είναι οτι τα χρήματα θα πιάσουν τόπο.

Με το καλό να βαφτιστούν τα παιδάκια μας.

Φιλιά σε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΟ showroom ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ?ΕΤΟΙΜΑΖΟΜΑΙ ΚΙ ΕΓΩ ΓΙΑ ΤΗ ΒΑΠΤΙΣΗ ΤΗΣ ΚΟΡΟΥΛΑΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΙΔΕΕΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα!

κ εμεις θα βαφτισουμε τα κοριτσακια μας το μαιο κ εκλεισα κ γω στο χαμογελο του παιδιου τις μπομπονιερες.

νομιζω οτι αξιζει τον κοπο κ τα χρηματα θα αξιοποιηθουν για καλο σκοπο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγαπητή Βίκυ,

δυστυχώς δε γνωρίζω αν υπάρχει κάτι αντίστοιχο στη Θεσσαλονίκη αλλά αν θες κάνε ένα τηλέφωνο στο 2107647760 για να τους ρωτήσεις.

Φιλικά

Μαρία

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βικυ ναι υπαρχει κ στη θεσσαλονικη

υποψιν οταν εκανα το γαμο μου..ηθελα να κανω εκει τα προσκλητηρια κ τις μπομπονιερες εκει

τα προσκλητηρια εκει τα εκανα ..αλλα τις μπομπονιερες οχι..με ειπαν οτι εκει συνεργαζονται με μαγαζια..κ τα λεφτα δε πανε στο χαμογελο..ρωτηστε το..μακαρι αν το αλλαξαν.

ετσι κ γω εκανα μονο τα προσκλητηρια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΥΠΑΡΧΕΙ Κ ΣΤΙΝ ΘΕΣΝΙΚΗ ΕΚΑΝΕ ΕΔΩ Η ΓΕΙΤΟΝΙΣΑ ΜΟΥ ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΑ ΣΤΟ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ.ΠΑΡΕ ΕΝΑ ΤΗΛ.ΣΤΟ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ Κ ΘΑ ΣΟΥ ΠΟΥΝ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΟ showroom ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ?ΕΤΟΙΜΑΖΟΜΑΙ ΚΙ ΕΓΩ ΓΙΑ ΤΗ ΒΑΠΤΙΣΗ ΤΗΣ ΚΟΡΟΥΛΑΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΙΔΕΕΑ!!

Kαταρχην Να σου ζησει η κορουλα. Παρε σε αυτο το τηλεφωνο 211 800 84 50.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...