Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΑ ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΙΑ


barbiepa

Recommended Posts

Κορίτσια γεια σας και από εμένα!

Τον Ιούλιο βαφτίζω την κορούλα μου και έχω δει κάτι μπομπονιέρες παπουτσάκια που μου αρέσουν αλλά είναι πολύ ακριβές. Σκεφτόμουν μήπως μπορούσα να βρω να πάρω σκέτα τα παπουτσάκια και να τις ετοιμάσω μόνη μου! Μήπως γνωρίζετε τίποτα σχετικό? ή αν ξέρετε κανένα μαγαζί που να έχει οικονομικές τέτοιες μπομπονιέρες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλμημέρα και να χαίρεσε την μικρή σου !! Αν μένεις Αθήνα θα πας στο κέντρο και στα στενά κοντά στην Ερμού, στα παράλληλα και στα κάθετα έχει πολλά μαγαζιά με είδη συσκευασίας, γάμου και βάπτισης. Επίσης υπάρχει και ένα κατάστημα στο Μοσχάτο, Νάκος λέγετε. Απλά αν βρεις το σχέδιο που ψάχνεις θα πρέπει να το φτιάξεις μόνη σου σε μπομπονιέρα. Δηλαδή να πάρεις τα παπουτσάκια, κορδελίτσες, τούλια να τα φτιάξεις εσύ. Σίγουρα θα σου βγει πιο οικονομικό έτσι αλλά θα πρέπει να αφιερώσεις κάποιο χρόνο παραπάνω. Καλό είναι να επιστρατευσεις και φίλες, αδερφές, ξαδέρφες για να σε βοηθήσουν.

Καλή επιτυχία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχω δει τετοια μπομπονιερα κ ειναι τελεια!!!

μια πολυ ωραια οικονομικη λυση ειναι να αγορασεις παπουτσακια απο το τζαμπο που ειναι κ πανεμορφα με 99 λεπτα το ζευγαρι βγαζεις 2 μπομπονιερες απλα πρεπει να τις φτιαξεις μονη σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ κορίτσια! Ναι το έχω σκεφτεί να τις φτιάξω μόνη μου αν έβρισκα παπουτσάκια! Ξέρω που να βρω τα υπόλοιπα τούλια κορδέλες και κουφέτα αλλά δεν ξέρω που να βρω τα παπουτσάκια! Ελπίζω να βρω σε αυτά που μου λες!

Άντε κορίτσια με το καλό και εσείς! Σας εύχομαι όλα να πάνε καλά και με έναν πόνο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου ...

σκεφτομουν να κανω κι εγω παπουτσακια ..δεν εχω αποφασισει ακομα ...

τα jambo ειναι μια καλη λυση ...αν εχει ωραια σχεδιακια ...

μια αλλη λυση ειναι να κανεις μονη σου το πατρον με δικο σου υφασμα ....θελει πολυ χρονο ομως ...

ψαχνοντας στο ιντερνετ βρηκα αυτο το τοπικ ελπιζω να σε βοηθησει http://www.parents.gr/forum/showthread.php?t=30977

καλη επιτυχια !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ για τη βοήθεια! Θα πάω και εγώ στο jumbo να δω αλλά για να τα κάνω μόνη μου λίγο δύσκολο ρε παιδί μου! Είναι και γύρω στις 200 μπομπονιέρες! Τελοσπάντων θα δω.

Να σου ζήσει ο αγόραρος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...