Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΗΡΘΕς ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΜΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

μετα απο δυομιση χρονια προσπαθιων,καθως και επειτα απο δυο αποτυχιμενες σπερματεγχυσεις,και ενα βημα πριν την εξωσωματικη, ηρθε επιτελους στη ζωη μου η πριγκιπισσα μου στις 1/04/2008.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

καθως ολη η εγκυμοσυνη προχωρουσε μια χαρα με τα αγχη της βεβαια,ειχα μπει στο μηνα μου και περιμενα ποτε θα ερθει αυτη η μερα.στις 28/4 ειχα παει στον γιατρο μου για την τελευταια επισκεψη,καθως καναμε τον υπερηχο για να δουμε πως ειναι το μωρο μου,ο γιατρος ηταν για αρκετη ωρα σιωπηλος και προβληματισμενος.τοτε λοιπον τον ρωτησα να μου πει τι συμβαινει.μας απαντησε οσο πιο ψυχραιμα μπορουσε πως το κοριτσακι μου ηταν τυλιγμενο με τον ομφαλιο λωρο στο λαιμο γυρω γυρω και στο κεφαλι απο μπροστα μεχρι πισω :cry::cry::cry: και πως εαν δεν φυγει και σπασουν τα νερα δεν θα μπρεσει το κοριτσι μου να βγει και θα .........!μας ειπε να περιμενουμε τεσσερις μερες μηπως και φυγει,να τον παιρνω καθε μερα τηλ, και την τριτη να παμε παλι.περασανε αυτες οι τεσσερις μαρτυρικες γι μενα ημερες που τις περασα μεσα στα κλαματα εχοντας τον αντρουλη μου διπλα μου να μου συμπαραστεκεται και ηρθε επιτελους η τριτη.πρωι πρωι πηγαμε καναμε τον υπερηχο και αφου ειδαμε πως δεν ειχε φυγει και ηταν ακομα τυλιγμενο το κοριτσακι μου,αποφασησαμε να προχωρησουμε να γεννησω με καισαρικη.φυσικα παλι εγω μεσα στα κλαματα και το αγχος για ακομη μια φορα.αυτη τη φορα μας χωριζαν μονο λιγες ωρες απο το να ειμαι αγκαλια με την πριγκιπισσα μου και να ενωσουμε τις αναπνοες μας για να μην αισθανεται οτι την εχω αφησει μονη.το απογευμα στις .4.40 και επειτα απο μια δυσκολη καισαρικη, (α παρεπιπτοντως αφου γεννησα μας ειπε ο γιατρος πως ηταν τυλιγμενη και στο κορμακι της ημικρη μου)ειχα επιτελους στην αγκαλια μου την πολυτιμη κορουλα μου και οπως σας ειπα ενωσαμε τις αναπνοες μας για να μην αισθανθει λεπτο μονη .την ειχα στην αγκαλια μου και εκλαιγα ευχαριστοντας τον θεο που μου την εδωσε γερη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

συγνωμη αν σας κουρασα αλλα αυτη ηταν η δικη μου ιστορια της γεννησης του πρωτου μου παιδιου,της πριγκιπισσας μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!( καθως η δευτερη ηταν πολυ πιο ευκολη οτν απεκτησα στις 16/04 2010 τον αγγελο μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ευχαριστω!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ζησουν :!: εχουμε πολλα κοινα στις ιστοριες μας μονο που εγω γεννησα τελικα φυσιλογικα :) γερο παιδι ομως και ολα καλα :!: και εγω ενα βημα πριν αρχισω εξωσωματικη ανακαλυψα οτι ειμαι εγκυος στη μπουμπου μου :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 4 weeks later...

Ηλιαννακι μου τωρα διαβασα το θεματακι...

Φανταζομαι αγχος μολις ειδες οτι ηταν τυλιγμενη!Τελος καλο και ολα καλα ομως και τωρα εχεις δυο μπουμπουκακια!

Να σου ζησουν και να τα χαιρεσαι και απο δω!

Φιλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ ελιζακι μου ναι ειχα τρελαθει!!!!εκλαιγα συνεχεια!! :cry::cry::cry::cry: ηθελα να την βοηθησω κ δεν μπορουσα!!!! :cry::cry::roll::roll:

τωρα ομως οπως λες τελος καλο κ ολα καλα!!!!!

σε ευχαριστω πολυ κοριτσακι μου!!!!!!!να εισαι καλα κ να χαιρεσε κ εσυ τα δυο σου αγγελουδακια!!!!!!!!

πολλα πολλα φιλακια!!!!! :-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...