Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΑΠΡΙΛΙΟ-ΜΑΪΟ 2011!!!!!Νο 3


Recommended Posts

Afroditaki mou na sou zisei to agoraki sou, panta me igeia k kalotixos!!!!! Ta filia mou apo tin 8eia Andria :))..Oso gia to kiklo tis periodou mou sta8erotatos 28 imerwn alla apoti mou eipate k eseis apo ta iperixografimata fenete i "ilikia" tou mwrou mas..K vasi tis imerominias tis spermategxisis mou vgenei auti i PHT pou exw twra, epomenws eimai swsti k s'auto vasizome egw..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 941
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

τουριστρια τι εγινε με την αδεια; την πηρες τελικα;

εγω παιρνω 1 μαγνησιο αντο 2 που μου ειπε. Σουλα ουτε εγω στο πρωτο μου δεν ειχα τπτ, αναλογα με την εγκυμοσυνη. Δουλευα μεχρι τον 8ο και αντεχα και αλλο, τωρα δεν μπορω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κοριτσακια μου δε ηερω σας ειχα γραψει για την αδει αλλα μαλλον απο βλακειαμου δεν δημοσιευτηκε :lol::lol:

Αδεια μου εγραψε ο γιατρος την Δευτεέέρα κ θα περασω απο επιτροπη την δευτερα που μας ερχεται!! Αγχωμενη ειμαι αλλα προσπαθω να ειμαι αισιοδοξη μις που ολοι λενε οτι θα την παρω την αδεια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αφροδιτακι μου αυτο το περιοδικο το παιρνω γιατι εχει υπεροχα θεματα ας πουμε αυτο εχει πχ για την φιλια!που απομακρυνοντε οι κολλητη μας οταν ερχεται ενα μωρο σιγα σιγα...το εχω νοιωσει κ δυστιχως εχω κεγω απομακρυνθη απο φιλη που εκανε παιδακι παλαιοτερα :oops: εχει ερωτηματα κ απαντησεις απο παιδιατρο πχ γιατι το νεογεννητο κοριτσακι μου βγαζει αιματακι απο κατω κ αλλα πολλα!!!!πολυ πολυ ενδιαφεροντα για νεογεννητα κ μεγαλυτερα παιδακια για τον θηλασμο διαβαζω στον υπολογηστη οτι βρω αρχισα να ειμαι αισιοδοξη οτι θα τα καταφερω κ δεν θα παει τιποτα στραβα :D:D:D

θελω να γεννησωωωωωωωω!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σουλα δεν θα με πιστεψεις αλλα δεν θελω να γεννησω. δεν εχω χορτασει ακομη την εγκυμοσυνη, παρολο τα προβληματα.

Το μωρο σου γυρναει αυτες τις μερες πιο ζωιρα; Επειδη ειμαστε μαζι στις μερες. Με ποναει αρκετες φορες οπως γυρναει.

Ανδρια παλι για ψωνια εισαι; το κρυολογημα πως παει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια! Κ καλο μηνα!!

Σουλακι αντε μπηκες στο 3ο τριμηνο....τον φαγαμε τον γαιδαρο!!!

Ωραια κοιλοιτσα samar!

ΚΟΡΙΣΙΑ ΠΗΡΑ ΑΔΕΙΑ!!! Δευτεαρ περναω απο επιτρποη..τιλετε ναπαω εγω η οχι? Ανεμφανιστωμμπορει να με κόψουν?

Βλεπω αριχσαμεσυζητησεις για τον τοκετο ε? Παναγια μου!! Φοβαμαι στις σκέωεις!! Σουλα κι εγω δεν ειχα συσπασεις που να της καταλαβαινω... ισως μερικα βραδια νοιωθ κατι να παλετε λιγο χαμηλα αλλα δε ξερω τι ειναι!!

Εγω σημερα ξυπνησα με αναστατωση για το δωματιοτης μπεμπας..μου φαινονται εντονα ταχρωμτα.. θελω κ την γνωμη σας!! Να σας βαλω φψτο??

http://img842.imageshack.us/i/dsc021301.jpg/ 1η αποψη δωματιου

http://img689.imageshack.us/i/dsc021401.jpg/ απεναντιμερια με κουρστινα

http://img823.imageshack.us/i/dsc021901m.jpg/ μπορνοτυρα στο μωβ

http://img88.imageshack.us/i/dsc021801.jpg/

καλε να!! εχθες σας τα λεγα γηια την αδεια!!! Αναρωτιωμουν που πηγε το ποστ μου!!!

οσο για το θηλασμο θελει υπομονη απο οσο διαβαζω κ ακουσα σε ενα σεμιναριο κ οτι δεν θπαρχουν κανονες για τι το παιδι μαςδειχνει... θα τα καταφερουμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

GEORGI μου έλειπα απο το πρωι κ ήθελα να μπώ να στο πώ!!Τους πήρα κ εγώ τήλ γιατί βρήκα κλήση τους κ μου είπαν για τις 6 αύριο Πέμπτη!! Σίγουρα θα είμαι εκεί!Το κατάστημα είναι στο πεζόδρομο Περιστερίου,άν ξέρεις που είναι το Δημαρχείο είναι πολύ εύκολο να το βρείς!Μπορώ άν τελικά έρθεις να σε περιμένω στο Δημαρχείο να πάμε μαζί.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

georgi να κινητε περισσοτερο οχι κουνιετε οσο κ πριν ειναι τεμπελιτσα απλα τωρα την νοιωθω πιο εντονα οταν κουνιετε σημερα εκει που περιμενα στο κεντρο υγειας μου εδωσε μια κλωτσια πολυ γερη ετσι εμεινα :shock: κ στο χερι μου την νοιωθω καλυτερα...

βρε καλως την συμπεθερα!!!

αντρια περαστηκουλια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθερούλαααα;;;;;;Την έκανες την καμπύλη σήμερα;;Πώς πήγε; Ζωηρή νυφούλα θα κάνω..θα μου τον τρελάνει τον γιό με τα τσαλίμια της!!!χαχα! =))=))

Καλέ μου βγήκαν τα μάτια απο το διάβασμα! :shock::lol: Να ανοίξω το Ν0 4 να μην σερνόμαστε ή αντέχετε ακόμα;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενα θελω να ερθω να δουμε με τις απεργιες αυριο. Δεν ξερ πως να σου στειλω μνμ προσωπικο με το τηλ. μου. Στειλε μου κατι ασχετο για να σου απαντησω. Θα ερθεις μονη σου;

Τουριστρια ειναι περιεργο αυτο το μνμ δεν το εμφανισε σε μενα και δεν ειναι η πρωτη φορα που το κανει. Ωραια χρωματα εχεις βαλει, εντονα τελεια!!!!!!!!!!!

Σουλα μου εμενα με εχει τρελανει και με ποναει πολλες φορες. Ειναι απιστευτος μολις χαιδευω την κοιλια αρχιζει να κλωτσαει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...