Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μπαμπα τρεχα.....ερχομαι!!!!!


Recommended Posts

01/08/2010 Η μαμα και ο μπαμπας ετοιμαζονται για διακοπες :!: μα,δεν κολλανε πουθενα αυτοι :?: βενζινη τελος,σε ολη την ελλαδα και η μαμα με την κοιλια τουρλα θελει να τρεχει δεξια και αριστερα,για κατσε να παρω μετρα :!::!: θα τους τα πει αυριο ο γιατρος που θα πανε για καρδιοτοκογραφημα :!:

02/08/2010 :lol::lol: σας την εφερα :!: κουνιεμαι πολυ,εχω σκασει απο τη ζεστη και προκαλω συσπασεις στη μαμα :!: ελα,μανουλα μην κλαις,δεν θα πας στη θαλασσα αλλα θα περιμενω :!: θα περασουμε ξαπλωμενες μαζι ολο τον καυσωνα :!:

Δευτερα 30/08/2010Η μαμα νομιζει οτι θα ελθω στις 17/09 :lol::lol::lol: θα πανε στο γιατρο σημερα,ειναι κουρασμενος και ο μπαμπας γιατι ειχε εφημερια :lol::lol: και ξερετε τι θα τους πει :?: να ξαναπαει την Πεμπτη για καρδιοτοκογραφημα,εκτος αν δεν με νοιωθει και τοσο ζωηρη οποτε να παει επειγοντως στην κλινικη :lol::lol: γιατι εγω βαρεθηκα εδω μεσα :lol::lol: το εριξα στις τουμπες και μπερδευτηκα, με το λωρο νομιζω το λεεει ο γιατρος :lol::lol: και το πιο αστειο ειναι οτι η χαζη η μαμα μου ετοιμαζεται να παει Αθηνα το Σαββατο,γιατι παντρευεται ο θειος μου,ο αδελφος του μπαμπα :lol::lol: τι χαζη θεε μου :!: το μυαλο της στα πανηγυρια :lol::lol: ευτυχως ο μπαμπας ειναι σοβαρος ανθρωπος και δεν την αφηνει :roll::roll:

Πεμπτη 02/09/2010 Ο μπαμπας ειναι νοσοκομειο ακομα ο καημενος,παλι εφημερευε εχθες και η μαμα με τον παππου πανε στην κλινικη ανυποψιαστοι :!: απο εδω και περα θα σας τα πει η μαμα,γιατι εγω ειχα αρχισει να κουραζομαι και δεν θυμαμαι καλα.......

Φτανουμε στον καρδιοτοκογραφο και βλεπω το γιατρο ανησυχο,<<ποτε ειναι ο γαμος με ρωταει?>>,αυριο του απανταω,ΩΧ,ΩΧμου λεει :!: για να μην τα πολυλογω εχω διαστολη 3,και η μικρη κανει βραδυκαρδιες λογω περιτυλιξεων :!: θα μου κανει stress testκαι αν ειναι καλο θα περιμενουμε μεχρι αυριο :!: αρχιζω να φοβαμαι,θελω τον ανδρα μου που ακομα δουλευει ξενυχτισμενος,κλαιω και νοιωθω μονη :!: τελικα με διωχνει και μου λεει να παω το πρωι ξανα εκτος αν εχω συσπασεις :!: το βραδυ βλεπω λιγο αιμα,ξυπναω τον δολιο τον ανδρα μου και τρεχουμε παλι στην κλινικη,με βλεπει αλλα μου λεει να παω να ξεκουραστω και τα λεμε το πρωι :!:

Παρασκευη 03/09/2010Δεν εχω κλεισει ματι :!: ειμαι σιγουρη οτι σημερα θα σε δω :!: βιαζεσαι εσυ,αλλα τωρα πια βιαζομαι και εγω :!: θελω να σε δω ,να σε αγγιξω :!: σημερα ειναι μαζι και ο μπαμπας ,το ξερα οτι θα τον περιμενες :!: φτανουμε στην κλινικη και με συνδεουν παλι στον καρδιοτοκογραφο,μας λεει ο γιατρος οτι ηλθε η ωρα :!: μου βαζουν ορο και αρχιζω τις βολτες με τον μπαμπα,ερχονται η γιαγια ,ο παππους,η θεια και το σοι του μπαμπα ξεχναει το γαμο του θειου και περιμενει στο τηλεφωνο κλαιγοντας :!: το μεσημερι στις 3 μου σπανε τα νερα,τοτε ατχιζουν να ερχνται και οι πονοι γλυκα στην αρχη,δεν ηθελες να με ταλαιπωρησεις καρδια μου :!: κατα τις 4.30 οι πονοι δυναμωνουν και ο γιτρος μου λεει οτι οταν δεν ανταχω να ζητησω επισκληριδιο.δεν θελω :!: θελω να σε νοιωθω,τραβαω τα μαλλια μου για να αντεχω και ο μπαμπας μου σφιγγει το χερι :!: με βλεπει ο γιατρος και μου λεει οτι πρεπει να κανω την επισκληριδιο,για να χαλαρωσει ο τραχηλος αφου δεν αυξανοταν η διαστολη :!: μου κανουν 2 φορες επισκληριδιο,φαινεται ηθελες και εσυ να σε νοιωθω και δεν τους αφηνες να την πετυχουν :!: μου κανει δοκιμαστικη δοση,μαλακωνει λιγο ο πονος και μου λεει οτι σε 10min θα μου κανει την οριστικη δοση :!: σε 5min λεω στον μπαμπα<<ερχεται,φωναξε το γιατρο ,την νοιωθω>> :!: ειχα πραγματι διαστολη τελεια :!: σε 10 μιν,με την βοηθεια του καλυτερου γιατρου και μιας γλυκιας μαιας,ακουσα το κλαμα σου :!::!: με εκανες ΜΑΝΟΥΛΑ :!: οπω θελαμε και οι δυο,σχεδον χωρις αναισθησια :!:σε ακουμπανε πανω μου,μας αγκαλιαζει ο μπαμπας και τοτε πραγματοποιηθηκαν τα λογια της γραφης που μας διαβασανε στο γαμο<<και εσωνται οι δυο εις σαρκαν μια>> :!: Μπραβο κοριτσι μου,δεν αργησες :!Αλλωστε ο μπαμπας πρεπει να φυγει ,σημερα γαμος γινεται...παντρευεται ο θειος>>> :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααααχχχχ καλα το ξεκινησες κια γελασα πολυ αλλα στο τελος με ελιωσες

ειναι και οι ορμονες ειναι το ζωδιο μου ήταν και τα λογια σου...ε και τωρα

ΚΑΙ ΚΛΑΑΑΑΑΑΑΑΜΑ Η ΚΥΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!

καλε να σας ζησειιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι, υγεια και ευτυχια του ευχομαι!!!!

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ τι ομορφη περιγραφη κορης και μαμας!! :D Να σας ζησει η κουκλιτσα, παντα χαμογελα και ευτυχια στην οικογενεια σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tα περιέγραψες τόοσο όμορφα!!Αχχχχ!!!! :D

Να τη χαίρεστε κοπέλα μου, να 'ναι καλά,γερή και ευτυχισμένη και εσείς για να την καμαρώνετε!!

Δε μας είπες όμως, το σόι άφησε το γαμπρό μόνο στην εκκλησία και ήρθαν ή έγινε κανονικά ο γάμος???!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΣΤΕΙΑ Κ ΣΥΓΚΗΝΙΤΙΚΗ ΣΥΝΧΡΟΝΟΣ!

ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΠΡΕΠΕΙ ΟΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΤΥΠΩΣΕΙΣ Κ ΝΑ ΤΗΝ ΔΩΣΕΙΣ ΣΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΣΟΥ ΣΑΝ ΕΝΘΥΜΙΟ! ΑΝΕΚΤΙΜΗΤΟ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tα περιέγραψες τόοσο όμορφα!!Αχχχχ!!!! :D

Να τη χαίρεστε κοπέλα μου, να 'ναι καλά,γερή και ευτυχισμένη και εσείς για να την καμαρώνετε!!

Δε μας είπες όμως, το σόι άφησε το γαμπρό μόνο στην εκκλησία και ήρθαν ή έγινε κανονικά ο γάμος???!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Καλα το μεγαλο γελιο αρχιζει μετα :!: φευγει ο αντρας μου και ο πατερας μου για το γαμο :!: φτανουν εκει αυπνοι-φωτογραφιες-εκκλησια-γλεντι-ξενοδοχειο :!: ολοι ευχοταν στον ανδρα μου και στα πεθερικα μου για το μωρο,κανεις για το γαμπρο :lol:

την αλλη μερα ξυπνανε μετα απο 4 ωρες τπνο,πινουν απο μια κανατα γαλικο καφε ο καθενας και γυρνανε στο καπακι :!: ΟΔΙΚΩΣ ολα αυτα :!::!: ο πατερας μου κοιμοταν 32 ωρες σερι μετα :lol::lol: ο αντρουλης μου ο κημενος εμεινε ξυπνιος 4 μερες,για αυτο και του αφιερωσα τον τιτλο :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω ολες σας για τις ευχες :!: καλη λευθερια στις εγκυουλες :!: με εναν πονο κοριτσια οπως εγω :!: στις μανουλες,να τα χαιρομαστε και γρηγορα ξανα μανουλες :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι ομορφη περιγφαφη :D:D:D

Στην αρχη χαμογελασα και στο τελος με συγκινησες :)

Να ειναι γερη και να την χαιρεστε παντα να σας δινει χαρες :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οντως η περιγραφη σου ειναι τελεια συγκινητικη και αστεια ταυτοχρονα,να σου ζησει και να ειναι γερη και καλοτυχη,να τη χαιρεσαι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΕΛΕΙΑ Η ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΧΑΡΟΥΛΙΤΑ!!ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΑΣΤΕΙΑ Κ ΜΕΤΑ ΣΥΓΚΙΝΗΤΙΚΗ!!!ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΤΗ ΧΑΙΡΕΣΤΕ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η ΤΡΙΧΑ ΚΑΓΚΕΛΟ!!!!!!!!!!!!!!!!ΩΣ ΤΟ ΤΑΒΑΝΙ~!!!!!!!!!!!!!!!!! ΧΑΡΟΥΛΙΤΑ ΤΕΛΕΙΑ ΑΦΗΓΗΣΗ ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ευχαριστω Μαγδουλα :!: περιμενω τη δικια σας :!: να δουμε πως βγηκε ο γαμβρος :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...