Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ 2011. ΕΛΑΤΕ!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

Εδω ειμαι και εγω παλι....τελεια τα νεα kalliopap...εγω το εχω πει σε οοοολους μα σε ολους...το ανακοινωσα και μεσω Facebook για να μην τηλεφωνο σε ολους εναν εναν..δεν σκεφτομαι εγω αυτα με το τριμηνο και ετσι..helena γεια και σε εσενα,και εγω ειχα πονακια χαμηλα και μου εδωσε η γιατρος μου τα utrogestan μεχρι τις 12 εβδομαδες μου ειπε να τα πιω...επρεπε την Τεταρτη να παω για καμπυλη ζαχαρου αλλα ημουνα τοοοσο χαλια που δεν μπορεσα και σκεφτομαι να παω την αλλη βδομαδα..δεν μπορω αλλο εμετους και ανακατοματα δεν μπορω να ειμαι ο εαυτος μου..ολη μερα στο κρεβατι τη βγαζω,εντωμεταξυ διαπιστωσα πως οταν πινω τα utrogestan το στομαχι μου ειναι τοσο χαλια και τριζουν τα εντερα μου και ποναω(εχω γενικα και προβλημα με το στομαχι μου απο παλια)και το ειπα στη γιατρο και μου ειπε να τα βαζω κολπικα...λιγο καλυτερα ειμαι αλλα εχτες που πηγα να πιω τα trofocard τα εβγαλα αμεσως...ελεος...8 Μαρτιου παω για αυχενικη και ανυπομονω ..ελπιζω να καθεται καλα μπας και δουμε και το φυλο!!Μακαριιιιι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 164
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

poly wraia ta nea sou kiska mou!!!!!!!!!!!kai egw ta utrogestan kolpika ta pernw!!!!kai emena me enoxxloun ta farmaka sto stomaxi merikes fores!!!!!entometaxy 2 meres doulevw mono twr(se esthatorio kouzina....dykolo prgma :( )kai gyrnae kommatia kathe fora sto spiti....ti pragma einai ayto....olh mera sernomai meta!!!!!!!!axxx pws ginete na perasoun oi meres grhgora mexri tis 14 fevrouariou\?????e?????kai egw ayto perimenw na dw prwta oti ola einai kala na hremisw kai meta na dw mpas kai fanei to fyllo tou mwrou!!!!eimai poly periergh!!!!!!

ELENA mou kalws hrthes sthn parea mas eyxomai na exeis mia yperoxh egymosynh tha ta leme kai apo edw :) :) :)kai egw exw ponakia pou kai pou mhn anhsyxeis den einai tipota!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια γειά σας και πάλι! Πήγα σήμερα στο γιατρό και γύρισα με ανάμικτα συναισθήματα! Το ένα εμβρυάκι προχωράει πολύ καλά και άκουσα και την καρδούλα με φυσιολογικούς παλμούς, αλλά δεν μπόρεσα να τη χαρώ αυτή τη στιγμή που φαντάζομαι και εύχομαι για όλες να είναι υπέροχη, γιατί στον 2ο σάκκο εξακολουθούν να μην φαίνονται στοιχεία καρδιακής λειτουργίας. Ο γιατρός δεν πιστεύει πια ότι θα προχωρήσει και κατά 90% θα απορροφηθεί από τον οργανισμό. Κάνω το σταυρό μου το άλλο να είναι γερό και να εξελιχθεί φυσιολογικά. Τρέμω μην συμβαίνει κάτι και με αυτό. Ευτυχώς μέχρι στιγμή καθόλου ναυτίες-εμετοί. Καλή συνέχεια σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsia....

apoti eida arketes exume ponakia xamila. egw apo xapia pernw mono foliko oksy k vitamines.

apla me fovizei to gegonos ligo. giati na ponaw afu ola eine mia xara m eipe o giatros

apo anagules tpt mexri stigmis.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia geia sas kai apo emena!!! tha gino kai ego manoula gia prwti fora ton septemvri!!! exo ΠΗΤ 27/9/2011...eyxomai se oles mas na exoume kali egimosini kai me to kalo na feroume ston kosmo ta ninakia mas......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειααα και καλως ηλθες....σημερα παλι χαλια ειμαι και με εχει πιασει μια ανησυχια γιατι ποναω...και παιρνω και τα χαπια..θα περιμενω να δω αν θα συνεχιστει και μετα θα παρω τη γιατρο μου..ποναει χαμηλα αλλα σε ολο το μηκος μεχρι τα κοκκαλα στη λεκανη...χαλια..και το προβλημα ειναι αμα μου πει να παρω τπτ αλλο να πιω πως ειναι ολα κλειστα...για να δουμε τι θα γινει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalws orise totoula sthn pareoula mas!!!!!!me to kalo na erthei to mwraki sou kai esena na exeis mia ygiei teleiomhnh egymosynh!!!!!!!!!!!helenaki mou mhn anhsyxeis einai pou prosarmozdete h mhtra mas stis allages giayto kai yparxoun ayta ta mikroponakia!!!!!!!1afou o giatros sou leei oti pane ola kala etsi einai!!!!!!!!!!kai egw exw anxos ennoeite alla prospathw oso mporw na mhn skeftomai arnhtika!!!!!!!!!!!!OLA TELEIA THA PANE KORITSIA MOU!!!!!!!!!!! :D:D THA ERTHOUN TA MWRKIA MAS STHN AGALITSA MAS KAI THA EINAI YGIESTATA :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Helena83 τα πονάκια, αν είναι όπως νομίζω και όχι κάτι τρομερό, δικαιολογούνται από το ότι μεγαλώνει η μήτρα. Κι εγώ έχω λίγα από την αρχή της εγκυμοσύνης χαμηλά, σαν τους πόνους της ωορρηξίας, αλλά όχι έντονους και όχι μόνιμους. Περίπου 2-3 φορές την εβδομάδα. Με βοηθάει η ζέστη για να μου περνάνε. Συνήθως αγκαλιάζω το καλοριφέρ και ανακουφίζομαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Helena83 τα πονάκια, αν είναι όπως νομίζω και όχι κάτι τρομερό, δικαιολογούνται από το ότι μεγαλώνει η μήτρα. Κι εγώ έχω λίγα από την αρχή της εγκυμοσύνης χαμηλά, σαν τους πόνους της ωορρηξίας, αλλά όχι έντονους και όχι μόνιμους. Περίπου 2-3 φορές την εβδομάδα. Με βοηθάει η ζέστη για να μου περνάνε. Συνήθως αγκαλιάζω το καλοριφέρ και ανακουφίζομαι.

vally m OXIIIIIIIIIIIIIIIIII. Makria apo ta zesta sti perioxi tis koilias kai popo.

min ka8ese se zesta patwmata, mprosta sto tzaki, i na zestenete i koilitsa sou apo sompes, takia pougiotes k alla. APAGOREYTIKO!!! den sto eipe o giatros?

zesta vazun stis kopelles gia na gennisun i otan den gennane sti mera tus systinun zesta mpania.

MAKRIA apo poly zesta mpania k oti allo zesto iparxei. apo ti zesti tis kilitsas i ston popo pou pernaei i 8ermotita, reei aima.... prosekse glikia m.

oute gw to iksera k otan to eipa sto giatro k se 2,3 alles egkies kopelles moy 8imosan.

opote otan paname...anaskela sto krevati gia 5 lepta k ola 8a eine ok

:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια γεια κ απο μενα.χαθηκα αυτες τις μερες γιατι ειχα την μικρη μου στο νοσοκομειο.τωρα ειμαστε σπιτι κ ειμαστε καλα,εμενα με ταλαιπωρει μια ιωση αλλα την παλευω.στα καινουργια κοριτσια που μπηκαν στην παρεα μας να ευχηθω τα καλυτερα μεχρι τελους...γερα μωρακια σε ολες!!!εμεις ειδαμε το μωρακι μας την τριτη κ ολα ηταν μια χαρα,εχουμε ραντεβου στις 15/2 κ αν ειναι σε καλη θεση θα κανουμε κ αυχενικη.κατα τα αλλα οι εμετοι συνεχιζονται ακαθεκτοι κ εχω χασει ηδη 5 κιλα.καλα παμε.ελπιζω οι μερες να περασουν γρηγορα κ να συνελθω γιατι δεν μπορω αλλο.φιλια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια ...sisi μου ποσο σε καταλαβαινω...τα ιδια ειχα και στο γιο μου τα ιδια εχω και τωρα..ακομα δεν ξερω αν εχω χασει κιλα γιατι δεν εχω ζυγιστει αλλα στο γιο μου εχανα καθε μηνα ..το καλο ηταν οτι στο τελος ειχα παρει γυρω στα 10 κιλα οποτε απο τι μια λεω δεν αντεχω αλλο αλλα απο την αλλη τουλαχιστον δεν τρωω..Η Φαιη Σκορδα ειναι 5 μηνων και ηδη εχει παρει 8 κιλα..οποτε καλυτερα νιωθω ετσι.λεμε τωρα καλυτερα αν εξαιρεσεις τους εμετους..τα πονακια περασαν και αρχισαν τα τραβιγματα στα πλευρα...λιγο νωρις μεν αλλα εχτες ποναγα...σημερα πινω κοκα κολα...τη θελει πολυ ο οργανισμος μου,μου κανει το στομαχι μου πιο καλα δεν ξερω γιατι..και η ζαχαρη που εχει μμμμμ..τελειααα..κατα αλλα χωρις φαι και σημερα...και συνεχιζουμε την απεργεια πεινας σε συμπαρασταση στους λαθρομεταναστες(χιχιχιχιχιχ)αααα εγω αυχενικη εχω 08 Μαρτιου....περιμενω πως και πως....και την αλλη Δευτερα(οχι μεθαυριο)παω στη γιατρο μου για υπερηχο και ανυπομονω!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakiaaaa ti kanete???xathikame pws eisaste?????????elpizw na eisaste oles kala!!!!!!!!!kiska mou eyxaristoume poly gia thn lista pou eftiaxes!!!!!!egw pantws stis 14 pou tha paw gia ayxenikh tha doume kai akrivws se poia evdomada eimai kai tha mou dwsei k thn swsth hmeromhnia giati eixa diafora apo thn teleytaia periodo me to yperixografima 1 evdomada!!!!Mou eipe o giatros oti sthn ayxenikh tha doume sigoura poso eimai!!!!!perimenw ta nea sas koritsia!!!!!!!!!!!!! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλήμερα! Μανούλα λογικά Σεπτεμβρίου και γω. Χθες έκανα χοριακή και έμαθα τα ευχάριστα. Είναι η δεύτερη εγκυμοσύνη μου. Εχω μια κορούλα 21 μηνών. Ελπίζω να τα λέμε συχνά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsia!!! ti kanete? ego talaiporoume apo angoules alla den eimai kai xalia...afou einai gia kalo :D to antexo!!! tin tetarti tha pao gia ton 2o yperixo na akousoume kai tin kardoula!!!! filia se oles

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια!!!

Τοτούλα και twinky καλώς ορίσατε!

Είχα λίγες μέρες να μπω, είχα τρέξιμο αλλά και απίστευτη νύστα....

Αναγούλα στο φουλ, εξακολουθεί, συνοδευόμενη από τάση για εμετό, αλλά χωρίς εμετό τελικά!

Πέρασε ο καιρός και άρχιζουν και οι αυχενικές σιγά σιγά?? μπραααβο!

Εγώ έχω ακόμα, πάω την άααλλη τρίτη στο γιατρό. Αυχενική να πω την αλήθεια δεν θέλω να κάνω γιατί πάω για άμνιο λογικά, οπότε δεν νομίζω να μου δώσει σαν εξέταση κάποια παραπάνω πληροφορία. Έχω και την πρότερη κακή εμπειρία... θα προσπαθήσω να την αποφύγω!

Εσείς όμως που θα κάνετε σίγουρα θα δείτε τα μπεμπάκια και θα πάρετε και φωτό! Αυτό είναι το καλό της υπόθεσης της αυχενικής! Καλά αποτελέσματα σε όλες, να δούμε και φύλο σιγά σιγά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα! Απο αναγούλες και γω φουλ, αλλα χωρις εμετο. Και εχω και λίγους πόνους περιόδου! Γιατρό εγώ θα πάω την άλλη Παρασκευή.

Kalliopap γιατι είσαι τόσο σίγουρη ότι θα κάνεις άμνιο; Μπορεί και να την αποφύγεις.

Όσο για το φύλο δεν ξέρω για σας, αλλά έχω ένα προαίσθημα ότι είναι αγόρι. Πολύ νωρίς θα μου πείτε, αλλά δεν ξέρω, έτσι νιώθω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εδω και εγω..τοσο χαλια που δεν μπορω να γραφω..ολο εμετους δεν προλαβαινω...εκανα καμπυλη εχτες και μου χαλασε το στομαχι και κανω εμετους..πηρα τη γιατρο και μου εδωσε υποθετα αλλα και παλι μεχρι να δρασει κανω τοσους που εξαντλουμε...γεια σας καινουργιες περιμενω ΠΗΤ για να σας βαλω στη λιστα...αα και απο την kalliopap περιμενω..την Δευτερα αν ειμαι καλα παω για υπερηχοοο..επιτελους...τιτινα οταν αλλαξει το ΠΗΤ πες μου και θα βαλω το αλλο,γενικα καποια στιγμη νομιζω σε ολες αλλαζει,βλεπουν τον υπερηχο και ποσο ειναι το μωρο απο της μετρησει και αλλαζει εκει περιπου στην αυχενικη!!Φιλιαααα κρατατε γερααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kiska mou ennoeite oti tha sou steilw na to allaxeis!!!!!ax aytoi h emetoi....ti krima pou se taleporoun toso....:( :( :( makari na einai oi teleytaioi pou kaneis!!!!egw pantws eimai mia xaroula!!!!!!!h ypniia kala kratei!!!!!!kata ta alla den exw ati allo!!!periergo mou fenete!!!!!to mono pou exw einai oti de exw oreksh na vgw exw olo mesa kathomai!!!!!!!symvainei k se esas h mono se mena????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερούδια!!!

πώς είναι τα κορτσούδια μου σήμερα? εγώ συνεχίζω σε αναγούλα, έχω φοβερό πρήξιμο (πω πωωω, δείχνω έχει πεταχτεί μια κοιλάρα, οοιιιιι, τι με περιμένειειεειιειειειιι)....

twinky μου πιστεύω ότι θα κάνω άμνιο διότι γενικά συνίσταται μετά τα 35 κι εγώ έχω ήδη κλείσει τα 36.... Θα το συζητήσω βέβαια και με τον γιατρό μου, αλλά ήδη από την προηγούμενη εγκυμοσύνη είχαμε πει ότι τη γλίτωσα οριακά (τελικά όχι, την έκανα και τότε στα 34).

Kiska μου ελπίζω να είσαι καλύτερα από τους εμετούς! να προσέχεις να μην αφυδατωθείς

Τιτινα ίσως λόγω υπνηλίας να θέλεις να μένεις σπίτι. Εγώ σε αυτή τη φάση το θέλω το έξω μου. Όχι τίποτα σπουδαίο, αλλά θέλω να βλέπω φίλους, για καφέ, σε σπίτια, επιζητώ την παρέα. Μάλλον παραμέιναμε μέσα εμείς και μας έλειψαν οι φίλοι μας...

Σας φιλώ, καλό βράδυ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τιτινα μου εγω επειδη ειμαι χαλια δεν θελω ουτε μπανιο να κανω να μην μυριζω κιολας..και ολη μερα κρεβατι..σημερα ζυγιστικα και εχω χασει 2 κιλα...αλλοι βαζουν κιλα και εγω χανω..χαλια μαυρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κορτσουδια,εχω χαθηκα αυτες τις μερες γιατι δεν εχω διαθεση για τιποτα...ολο εμετο κ συνεχεια αυτη η αναγουλα.εχω κουραστει αφαναταστα κ ψυχολογικα με εχει ριξει πολυ.εφτασα στο σημειο να λεω χιλιες φορες να ημουν στο κρεβατι παρα αυτο το πραγμα.κλεινομαι στο σπιτι γιατι δεν τολμω να παω πουθενα με το φοβο οτι που θα κανω εμετο.το πρωι στο γραφειο καπως την παλευω.τα δυσκολα ξεκινουν μετα το μεσημερι,οταν φαω κ μετα.αφου το βραδυ παω οσο πιο νωρις για υπνο μονο κ μονο για να μην κανω εμετο.με τις ενεσεις ειναι καλυτερα απο το καθολου αλλα κ παλι κανω εμετο.σημερα μπαινω στον 3ο κ ευχομαι να σταματησουν πριν τελειωσει κ αυτος ο μηνας.αυτην την φορα ξεκινησαν πολυ νωρις(μολις εμαθα οτι ειμαι εγκυος να σου κ οι εμετοι) κ εχω κουραστει πολυ.οπως λες κισκα μου αντι να βαζουμε... χανουμε κιλα.το μονο καλο απο την ολη υποθεση.το διαστημα που ημασταν με την μικρη μου στο νοσοκομειο εχασα 5 κιλα.μετα απο δυο μερες που ζυγιστηκα με εδειχνε -2,μαλλον ηταν τα υγρα που με εδειχναν τοσο μειον γιατι μετα επανηρθα στα -2(πιο νορμαλ μου φαινεται).ενα ψιλοσοκ το επαθα η αληθεια.οι υπολοιπες ολα καλα?την δευτερα εχω ραντεβου με το γιατρο του νοσοκομειου κ στις 15 με το γιατρο μου κ μαλλον θα κανουμε κ αυχενικη αν ειναι σε καλη θεση.φιλια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βρε sisi ολα αυτα που λες τα ιδια τραβαω..ολο στο κρεβατι τη βγαζω για να κοιμαμαι και να μην μου μυριζει τπτ..ολο κρεμμυδι μου μυριζει και σκορδο..εγω τωρα αρχισα τα υποθετα αλλα και παλι κανω εμετο..δεν εχουν βοηθησει και καθολου.Αυριο παω και αεγω στι γιατρο για υπερηχο..εγω ακομα μια βδομαδα και μπαινω στον 3ο..και καθε φορα ελπιζω να τελειωσουν ολα αυτα γιατι ουτε νερο δεν μπορω να πιω και το λαχταραω τοοοσο πολυ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε όλες!

Χάθηκα γιατί είχα πρόβλημα με τη σύνδεση για μερικές μέρες. Εγώ εμετούς, αναγούλες, τίποτα. Υπνηλία λίγο. Μόνο το στήθος μου έχει γίνει μπαλόνι (και δεν με έπαιρνε γιατί ήταν ήδη μπόλικο) και ήδη αγόρασα μερικά σουτιέν σε μεγαλύτερο νούμερο. Ο υπέρηχος έδειξε ότι προχωράει μόνο το έμβρυο στον ένα σάκκο και αισθάνομαι ότι με το σοκ που έπαθα όταν είδαμε 2 σάκκους το γρουσούζεψα. Μακάρι να πάει καλά αυτό το ένα. Ο γιατρός είπε ότι συμβαίνουν αυτά στις εξωσωματικές που φορτωνόμαστε χάπια για να μην χάσουμε το καλό έμβρυο και έτσι καμιά φορά κρατάμε και τα άλλα που κανονικά δεν θα εμφυτεύονταν. Αυχενική θα ξέρω στα επόμενο ραντεβού γύρω στις 15 του μηνός πότε θα κάνουμε. Πρέπει να αλλάξω το στριπ στην υπογραφή μου που έχει δύο μωράκια. Καλή συνέχεια σε όλες και να προσέχετε τον εαυτό σας και τα μωρά σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα! Χάλια είμαι! Αναγούλες συνέχεια και ζαλάδες πολλές. Πωπω δεν την παλεύω. Και μου φαίνεται κάπως γιατί στην πρώτη εγκυμοσύνη μου ήμουν σούπερ. Καλά ακουω για αυχενικές και εγω ούτε στον γιατρό δεν έχω πάει ακόμα. Την Παρασκευή θα πάω γιατρό. Αντε να δω το φασολάκι μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ετσι ειναι!!! Κι αυτος ο ανθρωπος ησουν εσυ γ μενα!!❤️🫶 Μια κοπελα π δν ξερω καλα καλα κ π μου σταθηκε καλυτερα κ απο φιλη!! 😍 Δε λεω κ ο αντρας μου διπλα μου σε ολα! Βραχος... αλλα ειναι αλλιως οταν ο αλλος το εχει ζησει κ εχει τις ιδιες αγωνιες.. περναει τα ιδια σκαμπανεβασματα, εχει κ τις ορμονες να βαρανε κοκκινο, μπαινει στη θεση σου γτ το ξερει πως ειναι κ σε νιωθει με μια λεξη π θα πεις..  Σε ευχαριστω πααααααρα πολυ!!💞💞💞
    • Ευχαριστω Ραμ μου!!!! 🥰 με το καλο ολα!!! 🙏❤️ Καλη αρχη στη νεα προσπαθεια κ με το καλο να μεγαλωσετε την οικογενεια σας!!!💫
    • Γλυκο μου μισοφεγγαρο!!! 🫶❤️🫶 Σε ευχαριστω για ολες τις ευχες!!! 🥰 Μακαρι ο θεος ν μας αξιωσει να γινουμε γονεις!!! Ελπιζω να πανε ολα καλα σε αυτο το ταξιδι π μολις ξεκινησε μεχρι το τελος!!! 🥹
    • Η αλήθεια είναι ότι και εμένα μου φάνηκε κάπως όμως δεν μου έδωσε περιθώρια ο γιατρός να το επεξεργαστώ! Με κοίταξε μου λέει είναι όλα καθαρά ντύσουν και έλα να τα πούμε! Μας ξεκίνησε με τις έρευνες και μας διάβαζε διαφορα πράγματα που είχε μελετήσει και μας λέγε το θα κάνουμε και πως θα προχωρήσουμε όποτε δεν πρόλαβα να σκεφτώ την παλινδρομη! Ναι δεν υπάρχει λογος για εξωσωματικη για την ωρα! Θα δούμε και τις εξετάσεις και τι θα μου δώσει και μετά αν δεν είναι εδώ ο σύντροφος θα καταψηξουμε σπερμα και θα κάνω σπερματεγχυνση! Μου είπε ότι μπορεί να αργησει να έρθει η περίοδος λόγω ΣΠΩ όχι όμως ότι είναι απόλυτο! Απλά για να μην ανησυχήσω! Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου🙏
    • Τοκυο μου!!!! ❤️ Σε ευχαριστω κι εσενα για ολα!!! 🥰 Αληθεια αν δεν ησουν εσυ ν τα λεμε με dm κ να μου συστησεις αυτο τον τρομερο γιατρο (γενικα ειχα φτασει σ ενα σημειο π ειχα μπλοκαρει κ με ξεμπλοκαρες..), μπορει ακομα να εχανα χρονο κ να ημασταν στο μηδεν οπως τοσα χρονια π ψαχναμε ψαχναμε κ ακρη δε βγαζαμε!!!  Να εισαι καλα κ να χαιρεσαι την οικογενεια σου!!!😊 Με το καλο ν ερθει κ το 2ο παιδακι σας γερο και καλοτυχο!!!🙏💫🎈 Μακαρι κι εμας τα εμβρυακια μας να ερθουν στην αγκαλια μας καποια μερα!🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...