Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ 2011. ΕΛΑΤΕ!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

Geiaaa eimai i Evi..exw ena gio 4 etwn kai eimai eguos sto 2oooo!!!Kanonika perimenw periodo tin triti 11-01-i malon den perimenw-kai extes ksekinise tasi gia emeto kai zalada,ekana to test kai mesa se defterolepta egine thetikoo-THETIKOTATO!!Avrio to prwi tha paw sti gunaikologo mou kai malon kapou 18 septemvri gennaw...ton gio mou ton gennisa 21 semptemri...einai malon o minas mou!!!Perimenw nea sas apo to giatro!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 164
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

με το καλο κισκα μου...κ εγω εχω μια κορη 4 χρονων κ περιμενω το 2ο μαλλον στις 6/9 σιγουρα θα ξερω την τριτη.απο πολυ νωρις σε βλεπω για εμετους...καλο κουραγιο :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

asta sisi..sto gi mou 9 mines emetous ekana kai mexri 5 minwn exana kila den eperna...elpiza se mia kaluteri egumosuni alla den...me vlepw me emetous pali!!!Toulaxiston etsi den pernw polla kila..ade me to kalo kai sto defteero...na exoume oles mia teleiwmini egumosini kai na perasei to prwto trimino grigora!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τα ιδια ημουν κ εγω....μονο μεταξυ 4ου κ 6ου ειχα ηρεμησει κ μετα παλι απο την αρχη.πριν λιγους μηνες που ειχα ξαναμηνει εγκυος παλι τα ιδια.10 μερες αφοτου εμπαινα στο 2ο να σου κ οι εμετοι.τωρα μου ξεκινησαν νωριτερα κ απο οτι φαινεται το εχω ξαναδει το εργο....μπλιαχ!!αλλα δεν με πειραζει καθολου...να ειναι γερο κ να γεννηθει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas korirtsia mou eimai h xristina kai eimai 222 xronon!!!!phga kai egw shmera gia yperhxo !!!!!mou eipe telika oti eimai 6 evdomadwn!!!!!!kai mou edwse pht 9/9/11!!!!!to sporaki mou einai 5 xiliosta kai h kardoula tou xtypaei me 110 palmous!!!! :D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Bravooo teleiaaaaaaaaa!!!Piga kai egw simera sri giatro,eimai 4 vdomades kai akoma den akousa kardia..to iksera vevaia alla piga kai mou edwse magniso gia tous ponous katw xamila pou exthes to vradi den me afisan na koimithw,molis ipia kai vomex giati arxisan oi emetoi mou sisi....esu me katalavaineis sigoura...simera pou eipa tha koimithw ligo to mesimeri me epiasan oi emetoi kai eimai xalia...kai thelw na efxaristithw tin egumosini toooso poli...alla den me afinoun oi emetoi....xalia to stomaxi lemeee :|

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τιτινα μου ωραια η αισθηση του τικ τοκ ετσι δεν ειναι?μακαρι να πανε ολα καλα κ σε λιγες μερες να ακουσουμε κ εμεις καρδουλα.κ για να σου κανω μια εκτιμηση....βαση των 110 χτυπων σε βλεπω για παιδαρο!!!σε λιγες βδομαδες θα ξερεις.γερο κ δυνατο.

κισκα μου μπραβο κ σε εσενα για τον υπερυχο.οσο για το μαγνησιο μη το φοβασαι,καποιο γιατροι το δινουν προλιπτηκα απο την αρχη για να εχουν το κεφαλι τους ησυχο.στον 9ο το σταματαν για να επανελθει ο τραχηλος για να μπορεσεις να εχεις συσπασεις για γεννα.στην μικρη μου τα ειχε δωσει η γιατρος(τωρα παω σε αλλον) αλλα χωρις να εχω καποιο θεμα.κ ο γιατρος του νοσοκομειου που πηγαινα συγχρονως στον 6ο μου τα σταματησε γιατι ειχα ταχυπαλμιες.οσο για το μπλιαχ σε νοιωθω....πριν λιγο ειχα την καθιερωμενη μου επισκεψη.συνηθως το πρωι εχω αναγουλα αλλα ο εμετος με πιανει απο το απογευμα κ μετα.ετσι ημουν κ τις αλλες δυο φορες.το vomex στην προυγουμενη δεν μου εκανε τιποτα,ουτε το σιροπι ουτε το υποθετο.προς το παρον την παλευω.κουραγιο μανες.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αληθεια χριστινα....τωρα το καταλαβα καλα...ακουσατε κιολας καρδια απο την 6η?η πρωτη σου επισκεψη?κ ειπες οτι εισαι στην 6η.κ εγω θεωρητικα αυριο αρχιζω την 6η...λες να ακουσουμε κ εμεις αυριο καρδια?στις δυο αλλες θυμαμαι οτι οταν πηγαινα για πρωτη φορα στο γιατρο καμια δεκαρια μερες απο την καθυστερηση βλεπαμε μονο σακο κ μετα απο δυο βδομαδες ξαναπηγαινα για καρδια.το ιδιο γινεται κ τωρα.μωρε λες να εχουμε καμια τετοια εκπληξη αυριο?βεβαια εξαρταται νομιζω κ απο τα μηχανηματα του γιατρου.θα δειξει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sisi mou emena aftixws me pianei to vomex...egw den exw mono prwini naftia...opote thelei me pianei..simera to mesimeri ekane san trelo to stomaxi mou gia emeto...les kai to thelei vre paidi mou....tromaksa na iremisw..pados to magnisio exei piasei pros stigmis,otan omws perasei i epidrasi arxizei pali o ponos stin kilia...ston gio mou akousa kardia stin 9evdomada alla pio prin den eixa paei giati piga me radevou kai eixe argisei o giatros na me dextei..twra piga amesws meta to test kai etsi den akousa...se 2 vdomades omos nomizw tha akousw!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα καλε εδω ειμαστε...εγραψα τα νεα μου στο αλλο ποστ με τα καλοκαιρινα μωρακια κ η αληθεια ξεχαστηκα για εδω.ολα καλα πηγαν χθες...ακουσαμε κ καρδουλα τελικα 133 παλμους...ειμαι στην 6η εβδομαδα κ πητ μεχρι 5/9.τωρα θα ξαναπαω στις 25/1 να μου δωσει κ τις εξετασεις που πρεπει να κανω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

egw exthes phga ston kainourgio mou giatro!!!!!!!mou egrapse oles tis exetaseis pou prepei na kanw!!!!mou edwse kai vitamines kai filicine!!!!!eimai 6 evdomadwn vasei yperixou alla 7 vasei teleyteas periodou!!!exei ginei ena mperdema tha to vroume!!!!!14 fevrouariou m ekleise k rantevou gia thn afxenikh!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsiaaaa egw xalia eimai..sinexizw na exw sispaseis sti mitra kai mou edwse utrogestan na pinw 3 fores tin imera kai na min kouniemai mou eipe..stis 25 tha paw kai egw pali sia mou na deis kai tis prwtes eksetaseis pou ekana kai na mou grapsei na kanw kai tin kabili zaxarou kai tote tha kleisw radevou kai gia tin afxeniki...exw fovithei borw na pw giati sto gi mou den ta eixa afta kai skeftomai bas kai ekana egw tpt kai ponaw??alla po tin alli apo tin arxi ta eixa mono pou den stamatane kai wres wres exw kati dunates souvlies....na doume twra me afta ta xapia,simera ta ksekinisa kai exw parei mono 2 opote tha deiksei

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kiska μου περαστικα σου κ μην ανυσηχεις...αλλωστε καθε εγκυμοσυνη δεν ειναι ιδια...περνανε κ τα χρονια...να σε ρωτησω: γιατι θα κανεις καμπυλη ζαχαρου απο τωρα....αυτην αν θυμαμαι την κανουν στον 6ο-7ο.εχεις καποιο προβλημα με το ζαχαρο?κοιτα να ξεκουραζεσαι (οσο ειναι εφικτο).σε καταλαβαινω γιατι κ με ενα παιδι να περιμενει απο σενα ειναι λιγο ζορι.εσυ να ξεκουραζεσαι οσο μπορεις.εχεις βοηθεια απο κανενα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου sisi μου,δεν εχω προβλημα με το ζαχαρο και στο γιο μου το εκανα στον 7ο μηνα και μαλιστα τοτε ο γιατρος μου,μου ειχε πει πως στο 2ο παιδι δεν θα ξανα εκανα αλλα αλλαξα πολη και αλλαξα και γιατρο και εδω ολοι οι γυναικολογοι κανουν την καμπυλη 2 φορες,μια στο 2ο μηνα και την αλλη στον 7ο...και τη συχαινομαι τη ριμαδα...χαλια η γλυκοζη που πινουμε..ασε τα τσιμπιματα με τη βελονααα δεν τα θελω καθολου...σημερα ημουνα λιγο καλυτερα και πηγα να μαγειρεψω..μιας και μαγειρευα λεω ας βαλω και κανα πλυντηριο μετα μαζεψα και λιγο το σπιτι και στο τελος με πιασανε πονοι και ξαναπεσα στο κρεβατι...χαζομαραααα...και εγω νομιζα οτι ειμαι καλα...βιαστικα πολυ...τωρα περιμενω πως και πως να παω στη γιατρο να δω αν ειναι καλα εκει κατω...και δεν υπαρχει αλλος τροπος να ξερουμε εκτος απο τον υπερηχο γαμ...το...εσυ sisi ολα καλααα??καλε ι titina που ειναι??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ameeeeeeeee exw mpolikes!!!!!!!!!!!!!twra efaga dyo panakotes.....ma ti wrees pou einai oi atimes vre koritsia!!!!!!!!!!!!den mporw na antistathw!!!!!!!!kai na fantastite oti prin etrwga poly spania glyka!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μην μιλατε για γλυκο.....εχω φτιαξει προφιτερολ για την γιορτη της μικρης μου κ μου περισεψαν αρκετα στο ψυγειο....δεν τολμω να τα κουμπησω...τρεμω....δυο μερες με τι ενεσεις ειμαι καλα αλλα φοβαμαι να φαω πολυ μηπως κ τα βγαλω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω για κανα 2 μερες καλα ημουνα αλλα αρχισαμε παλι με τα ανακατοματα...vomex και τουαλετα οι καλυτεροι φιλοι μου,εχω πεθανει και με την συχνοουρια ελεος,,βαριεμαι να ξυπναω τη νυχτα για να παω για πιπι...τυχερη titinaaa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vre koritsia mou toso asxhma?????egw giati eimai toso kala???????mono ypervoliki ypnilia exw kai poles ligoures.....mhpws na anhsyxw?????????eyxomai na stamatisoun grhgora na sas talaiporoun oi xazoanagoules koritsi!!!!!!!!!!!!! ;);););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εισαι απο τις τυχερες που ειναι μια χαρα..και εγω ετσιο θα ηθελα να ημουνα..καλα απο υπνο ριχνω και εγωωωω...πολικη αρκουδα με λεει ο αντρας μου ..ασε δεν μπορω αλλο τις μυρωδιες ειλικρινα δεν αντεχω!!Την Δευτερα παω στο γιατρο να δω και το νινι..η καλυτερα την κουκιδααα :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...