Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΕΝΝΗΣΑΜΕΕΕΕΕΕΕ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

Καλησπερα σε ολες κοριτσια, παρα τους φοβους μου(ποσες φορες αν δε σας ζαλισα με γατες,κρεατα,σαλατες)γεννησα ενα υγιεστατο αγορακι κ τον κραταω συνεχεια στην αγκαλιτσα μου, ευχομαι σε οσες περιμενετε μωρακια με το καλο να τα κρατησετε στην αγκαλια σας κ οσες δε γινατε ακομα μανουλες συντομα να τα εχετε στην κοιλιτσα σας, να ειστε ολες καλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σου ζησει το μπεμπακι σου,καλοτυχο και υγειεστατο!!!!!!!!και οταν θα μπορεσεις γραψε μας την εμπειρια τοκετου να προετοιμαζομαστε και μεις :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια σας ευχαριστω παρα πολυ και εσεςις με το καλο τα νινακια σας, λοιπον να σας πω την εμπειρια μου, καταρχην να ξερετε οτι δεν υπαρχει ατομο που να φοβαται περισσοτερο απο εμενα, ολη η εγκυμοσυνη ηταν μαρτυριο για εμενα κ τους αλλους γυρο μου, οχι οτι ειχα κανενα προβλημα ολα ηταν πολυ καλα απλα ειχα φοβιες, τοξοπλασμα και πολλα αλλα. Ομως τη μερα που γεννησα δεν φοβηθηκα καθολου, ειχα αγωνια να τον δω και να τον κρατησω στην αγκαλια μου, ο αντρας μου ηταν αλεξανδρουπολη και εγω 500 χλμ μακρια στη μαμα μου για να με φροντιζει τον τελευταιο μηνα και να γεννησω εκει, λοιπον το πρωι πηγα για εξεταση στη γιατρο μου και μου ειπε οτι θα με ξαναδει σε 2 μερες, εφυγα απο το ιατρειο της κ το μεσημερακι μπηκα να κανω μπανιο κ ειδα αιμα, εφυγα αμεσως πισω στην κλινικη και ειχε αρχισει ηδη η διαστολη, πηρα τον αντρα μου κ ξεκινησε αμεσως, πηγα στην κλιικη στις 3 το μεσημερι και γεννησα 12 παρα πεντε το βραδυ στισ 30 νοεμβριου, ο αντρας μου ηταν κατα τις 9 κοντα μου, πονους δεν ενιωσα εκανα επισκληριδιο η οποια ειναι τελειως ακινδυνη παρα μονο κατι μικρα πονακια οταν περνουσε η δραση του φαρμακου και ανα μια ωρα μου συμπληρωναν δοση, με 2 σπρωξηματα γεννησα χωρις να πονεσω καθολου και το πιο σημαντικο ηταν ο αντρας μου διπλα μου, στην αρχη δεν ηθελα να ειναι μεσα κ τον εβγαλα εξω αλλα μετα τον ζητησα ξανα, δεν υπαρχει πιο ωραιο πραγμα να υποδεχεσαι το μωρακι σου κ να σου κραταει ο αντρας σου το χερι,δε θα ξεχασω ποτε τη στιγμη που τον ακουμπησαν επανω μου κ τον φιλησα,τελικα δεν ηταν τιποτα,τζαμπα τοσος φοβος και αγχος, να ειστε χαλαρες και να το απολαυσεται,εγω εκεινη τη μερα πετουσα απο χαρα, ευχομαι σε ολες σας με το καλο να κρατησετε τα μωρακια σας, δεν υπαρχει ωραιοτερο πραγμα απο το να εισαι μανουλα, δεν χορταινω να τον κοιταω και να τον μυριζω, αυτος ο ανθρωπακος ηταν που κουνιωταν μεσα στην κοιλιτσα μου κ τωρα τον εχω στην αγκαλια μου.Με το καλο κοριτσια να ειστε ολες καλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ!!! ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΟΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΡΕΙΤΕ ΤΗΝ ΟΜΟΡΦΗ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΑΣ ΠΟΥ ΜΟΛΙΣ ΟΛΟΚΛΗΡΩΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟΝ ΕΡΧΟΜΟ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ ΣΑΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σας ζησει το παιδακι σας :!::!: γερο και ευλογημενο :!::!: συγκινηθηκα που διαβασα την εμπειρια σου,μου θυμισε πολυ τη δικια ,πριν 3 μηνες γεννησα και εγω τη ζουζου μου :):) με το καλο να το ξαναζησουμε :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

euxaristw polu polu me to kalo to mwraki sas, megalh eutuxia na to exeis stin koilitsa k akomi megaliterh na to kratas agkalitsa,me to kalo,xazompampaka na eise mesa sti gennhsh tou mwrou sas na to upodexteite mazi den uparxei wraiotero sunaisthima, de tha ksexseis pote auth tin eikona,euxomai me to kalo na exete polu eukoli genna opws egw aaaaa k kouragio sta ksenixtia, na voithate k ligo oi mpampades oxi mono paixnidia me to mwro...kai pali euxomai ta kalitera

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...