Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΛΙΟΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΜΑΙΟΥ ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΝΟ6!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 718
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεια σας κουκλιτσες μου!!!! [smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif]

Αννουλα μου Χρονια πολλα κι ευτυχισμενα γλυκια μου!!!!!Με το καλο να παρεις αγκαλια το μωρακι σου!!!! :-*:-*:-*

Barbitsa με γεια την κουρτινα!!!! :D:D:D Ειχα παρει κι εγω πολλα "ακυρα" δωρα στην Αντωνια μου.....δεν ξερω ποσο κακια θα φανω αλλα οτι δε μου αρεσε δεν της το φορεσα ποτε.... :oops::oops:

bibibo μου, ειδες που ολα ειναι καλα;;; ποτε ειχες πητ;;;

Φιλιω μου το μωρακι σου ειναι μια χαρα γι'αυτο να κανεις μονο θετικες σκεψεις!!!! :-*

Zωουλα του χρονου εσυ θα στολιζεις και ο γιοκας σου θα ξεστολιζει.... :lol::lol::lol:

Ειρηνη μου μ'αρεσει το χρωματακι πολυ!!!! :-*

Φανουλα μου τα μωρακια σου ειναι super!!!!!Εμενα το ποντικακι μου, μονο του ειναι και ειναι μικροτερο.... :D:D Να μην κουραζεσαι πολυ, γιατι τωρα καθε μερα θα ειναι και πιο δυσκολα!!! :-*

Πεννυ μου εισαι γλυκα!!! :-*:-*

Ρεββεκακι ασε τις βολτιτσες γιατι σε βλεπω να γεννας σε κανα παζαρι, πανω σε κανα παγκο...παρεα με τα μαρουλια και τα λαχανα!!!!! :o:o:lol::lol::lol:

Φιλακια κοριτσακια μου!!!! :-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρεββεκακι μου για τα γλυκα που ρωτας....εγω εχω καμια βδομαδα που τρωω καθε μερα ενα γλυκο σιγουρα....καμια φορα και δυο...πατσαβουρα, προφιτερολ, καρυδοπιτα, μηλοπιτακια, σοκολατες και σοκολατακια.............που θα παει αυτο δεν ξερω....και δεν αρχισα ακομα τους κουραμπιεδες και τα μελομακαρονα...... :?:?:? Τωρα αφου δεν ανεβαζουμε ζαχαρο, το πολυ πολυ να βγουν τα μωρακια μας γλυκουλικα!!!!!!! :lol::x:lol::x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα!!!!!!

Αννούλα χρόνια πολλά!!!!!!!! Να είσαι πάντα ευτυχισμένη και με το καλό να έρθει και το μπεμπέ να σου αλλάξει την ζωή!!!!

Ειρηνούλα η ταπετσαρία μου αρέσει πάααααρα πολύ!!!!!!!! Και το καρότσι σου πολύ ωραίο το χρώμα! Τελικά δεν είναι ίδιο με το δικό μου. Είναι άλλο μοντέλο. Εγώ το πήρα σε πράσινο. Με γειά και καλές βόλτες!!!!

Ρεββέκα μην αγχώνεσαι βρε για τα γλυκάκια. Ετσι κι αλλιώς δεν έχεις πάρει κιλάκια. Κι εγώ κάθε μέρα τρώω γλυκό!! :)

Barbitsa εγώ στην βαλιτσούλα έχω βάλει: 3 πιτζάμες, παντοφλίτσες, εσώρουχα, σουτιέν θηλασμού, πετσέτες, τα ρούχα που θα βγάλω το μωρό, κουβερτούλα, σκουφάκι, πετσετάκια για τις γουλιές και ένα λεπτό κουβερτάκι αγκαλιάς. Δεν έχω φτιάξει τα καλλυντικά μόνο που θα τα βάλω τελευταία στιγμή. Ας πούνε και τα κορίτσια να δούμε μήπως ξεχάσαμε τίποτα ;)

φιλάκιαααα :-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ματα μου :D:D:D τι γελιο εχεις!!!!

η καμπυλη εδειξε πως δεν ανεβαζουμε αλλα μηπως :roll::roll: δεν ξερω θα προσπαθησω να κανω αποχη οσο μπορω!!!!δεν με νοιαζει για τα κιλα αλλα για το μωρο!!!!

εγω στην βαλιτσουλα εχω βαλει 1 νυχτικια διοτι εδω μενεις μονο 1 μερα μεσα αν κανεις φυσιολογικο!!εσωρουχα καλτσουλες καλυντικα οδοντοβουρτσα οδοντοκρεμα,πετσετες,κουβερτουλα και μια πιο ψιλη,ενα σετ ζιπουνακια κτλ ολα για το μωρακι τα ρουχα που θα βγουμε,μωρομαντιλα,παμπερς,επιθεματα στηθους σερβιετες,κρεμα για το ποπουδακι του μωρου!!δεν θυμαμαι τι αλλο εβαλα!!!

σουτιεν θηλασμου να παρω???ειναι πολυ μικρο το στηθος μου γενικα δεν φοραω καθολου σουτιεν,μονο μπουστακια διαφορα αθλητικα κτλ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσαρες μου για τη βαλιτσα οπως εχω ξαναγραψει, παιζει ρολο το που θα γεννησει η καθεμια.....βλεπω η Ζωουλα δε χρειαζεται ρουχαλακια για το μωρο κτλ, ουτε μπουκαλια, πιπιλες ....ενω στην κλινικη που γενναω εγω χρειαζονται! Γι'αυτο καλο ειναι να ρωτησετε πρωτα τη παρεχει η κλινικη η το νοσοκομειο και μετα να κανετε βαλιτσα!!!! ;):-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρεββεκακι μου, οταν γεμισουν γαλατακι θα μεγαλωσουν τα μεμε σου, δεν μπορει!!!!!! ;) Τωρα και να αγορασεις...μαλλον θα παρεις λαθος μεγεθος...αλλα αν θες το ρισκαρεις!!! Εγω ειχα παρει δυο και μετα δε μου καναμε!!!! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρεββεκακι μου, οταν γεμισουν γαλατακι θα μεγαλωσουν τα μεμε σου, δεν μπορει!!!!!! ;) Τωρα και να αγορασεις...μαλλον θα παρεις λαθος μεγεθος...αλλα αν θες το ρισκαρεις!!! Εγω ειχα παρει δυο και μετα δε μου καναμε!!!! :D:D

λες εε???ε δεν περνω ακομα,θα βαλω στην βαλιτσουλα ενα μπουστακι πολυ ανοιχτο μπροστα να υπαρχει και βλεπω πιο μετα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγω Ρεββεκακι μου αν χρειαστω ακομα κανενα θα παρω αργοτερα!!!Eγω επειδη ανεβαινω καμποσα νουμερακια στην εγκυμοσυνη, χρησιμοποιω αυτα στην αρχη!!! Καλα κι αυτα τα δικα σου, ολοκληρη εγκυμοσυνη να μη μεγαλωσουν λιγακι;;;; :-?:-? Μα καθολου δεν ντρεπονται;;; :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ κοριτσάκια μου για τις ευχούλες!!!!!!Και ευχαριστώ και για την θετική ενέργεια,όπως φαίνεται τα πράγματα στρώνουν και μέχρι 15 του μηνός θα ηρεμήσω επιτέλους!!! :D Κουκλίτσα είσαι Ρεββεκάκι μου!! :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τέλεια Ρεββέκααααααααα!!!!!!! Πολύ καλή η φωτό σου! Και σου πάει και το μαλλί κοντό!!!! Κι εγώ πήγα και τα έκοψα χθες λίγο πιο κοντα γιατί ήμουν σαν πατσαβουράκι....

Η ζυγαριά κοντεύει τα 60 επικίνδυνα κορίτσια........και μάλλον φταίνε τα σοκολατάκια και οι μαλακιούλες που τρωω όλη μέρα....αχ και βαχ...αφού σκέφτομαι ότι καλύτερα να μου έβγαινε λίγο ανεβασμένη η γλυκόζη να καθόμουν στα αβγά μου...

Ο μπεμπούλης μου αν και μπλεγμένος με το λώρο παίζει ποδόσφαιρο μέσα στην κοιλιά μου!

ΑΑΑΑ ξέχασα! Εγκρίθηκε η μετάθεση του άντρα μου!!!!!!!!!!!!!! Δεν το πιστεύω ακόμα! Τελικά δεν θα γεννήσω μόνη μου!!!!

Την άλλη εβδομάδα θα πάω κι εγώ νοσοκομέιο να ρωτήσω τι χρειάζεται να παρω μαζί μου, αν και ξέρω...ΤΑ ΠΑΝΤΑ...γιατι πλέον δεν δίνουν τίποτα εκέι!

Μακάρι πάντως να κάνω φυσιολογικό τοκετό....σας έχω σκάσει κι εσάς, όλο αυτό λέω...

ΑΝΝΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑ!!! Ελπίζω να σου πάρει κάτι τέλειο ο αντρούλης σου!!

Σας φιλώ σταυρωτά....πάω να κάνω λίγη γυμναστική (το 1/3 του dvd δηλαδή, γιατί μετά τα σοκολατάκια σκέφτομαι και τα παρατάω χιχιχιχχι)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μάτα μου έχεις δίκιο, παίζει ρόλο και τι σου παρέχουν στο μαιευτήριο. Εγώ θα γεννήσω σε δημόσιο και μαι φίλη μου που γέννησε εκεί μου είπε να μην πάρω ρουχαλάκια του μωρού γιατί τους βάζουν εκεί και πάμπερς, μωρομάντηλα και τέτοια σου δίνουν.

Ρεββεκάκι κουκλίτσα στη φωτό!!! Ωραία φορμίτσα!!!! :):) Ξέρω ότι όταν θηλάζεις καλό είναι να φοράς συνέχεια σουτιέν, θηλασμού εννοείται, για να κρατάει το στήθος και να μαζέυει το γάλα. Οπότε πάρε κανένα σουτιενάκι να σε βολεύει και μετά που θα μεγαλώσει το στήθος σου με τον θηλασμό αγοράζεις. Εγώ έχω πάρει ένα και το πήρα αρκετά πιο μεγάλο για να έχει περιθώριο αν μεγαλώσει κι άλλο το στήθος μου και μου έχει δώσει και 2 η αδερφή μου που είναι λίγο μεγαλούτσικα.

Αγγελική συγχαρητήρια για τον άντρα σου!!! Με το καλό να έρθει σπιτάκι σας!!! Τώρα που το λες με το νοσοκομείο με έβαλες σε σκέψεις. Μήπως να ρωτήσω κι εγώ γιατί με τις περικοπές που κάνουν και όλα αυτά μπορεί να μην δίνουν πια πάνες, μωρομάντηλα και τέτοια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααααααααααα και να μην ξεχασω....σημερα μου λεει ο συναδελφος ¨εκτος απο μπροστα εχεις αρχίσει να παχαινεις κι απο πισω"...Ναι ρε, εγω ειμαι εγκυος τουλαχιστον, εσενα ποια ειναι η δικαιολογια σου??? Ουστ πια ολοι τους....

Ναι Ζωη ρώτα γιατί έχουνε και περικοπές τρομάρα τους!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ζωουλα φορεματακι ειναι δεν ειναι φορμουλα :P:P αχ δεν ξερω τι να κανω με τα σουτιενακια!!!!θα παω να αγορασω θα ψαξω να παρω τουλαχιστον ενα και βλεπω!!!

αγγελικουλα μην τους ακους καλε!!!!αχ και γω εχτες το βραδυ με εδειξε η ζυγαρια 59!!!αλλα ολη μερα ειχα φαει το καταπετασμα!!!τελεια με την μεταθεση του αντρουλη σου!!!και με γεια τα μαλλακια σου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια!!!! Αννουλα Χρονια Πολλα και με το καλο ο μπεμπουλης!!!!!!

Εγω σημρα απο το πρωι εκανα κοπανα απο τη δουλεια και βγηκα για ψωνια. Αγορασα τα τλευταια νομιζω και αυτοκολλητα για τα δωματια και των 2. Την αλλη εβδομαδα ερχεται το δωματιο της μεγαλης και θα τα βαψουμε κιολας.

Ειρηνη το καροτσι μου αρεσει πολυ!!!!

Καλα Ρεββεκα θεα. Ξερεις τι ζηλευω? Που οταν θα γεννησετε θα ειστε αδυνατες οταν θα βγαινετε βολτα με τα μωρακια σας!!!!! Εγω παλι χοντρουλα :(:(

Χαιρομαι που ειστε ολες καλα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοιλιτσες ομορφες!!!

Αννουλα χρονια πολλα σου ευχομαι με το καλο το μωρακι σας και με ενα πονο!!!

Rebbeka μια κουκλιτσα εισαι και απορω που τα πηρες τα κιλα???? Μονο κοιλιτσα εχεις!!

Penny και εσυ το ιδιο!!! Μα καλα δεν τρωτε καθολου??

Ειρηνη το καροτσι το βρισκω πολυ super και με πολυ καλη τιμη θα ελεγα, εχει τοσα πραγματα!!

Αggeliki θα πρεπει να εισαι τρισευτυχισμενη που ο αντρουλης σου τα καταφερε τελικα και θα ειναι μαζι σου εκεινη τη 'δυσκολη' ωρα!

Faniko με το καλο τα μωρακια σου!! Εσυ πραγματικα θα ξαλαφρωσεις οταν γεννησεις!!

Οσο για τα γλυκα που λετε, εγω αν και προσπαθω να μη τρωω, εχω τον αντρουλη μου που κανει σαν τα μικρα παιδια!!! Στανταρ θα φαει τη σοκολατιτσα του μετα το φαγητο και οχι τπτ αλλο ριχνει και εμενα στην ακολασια!!!!!!!

Σχετικα με τη βαλιτσουλα, εγω εχω σχεδον τα παντα!!! Για το μωρο μεχρι και βαμβακι και καθαρο οινοπνευμα ζητανε!!! Δημοσιο νοσοκομειο!!

Θα σας βαλω φωτο να δειτε κοιλιτσα (μμμμμμμ μαλλον κοιλουμπα...) και το δωματιο αν και δεν ειναι ετοιμο και το καροτσακι...

Φιλακια!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειια σας κοριτσακια ωχ τωρα διαβαζω κ σκεφτομαι μην εκανα βλακεια γιατι πηρα ηδη 2 σουτιεν θηλασμου που εχουν περιθωριο βεβαια, αλλα αν πρηστει πολυ το στηθος λετε να βγουν αχρηστα;εκαναν κ 35 ε.δε πειραζει θα δειξει

πηρα κ για κλινικη -περα απο νυχτικουλες κτλ- πυζαμουλες τελειες ροζ ,ρομπιτσα με καρδουλες κ ασορτι παντοφλιτσες κ καλτσουλες ,αντε εγω θαμαι στα ροζ κ ο μπεμπουλης μου στα μπλε θα βγαλω πολλες φοτο :D:D

πηρα κ αυτα τα εσωρουχα μιας χρησης κ μεγαλες σερβιετες για μετα τη γεννα, βολευουν αυτα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια μου ,

σημερα ξυπνησα πολυ πρωι απο οτι βλεπετε , διαβασα τα νεα σας , ολες καλα ειμαστε και ετοιμαομαστε σιγα -σιγα , εχω ετοιμασει και εγω βαλιτσουλα , μενει μονο να βαλω τα ρουχαλακια που θα παρω μαζι μου για τα μπεμπακια μου οταν θα βγουμε απο το μαιευτηριο ...... αντε λιγες μερες μεινανε για ολες μας , υπομονη και φετος θα ειναι οι καλυτερες γιορτες για ολες μας !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

για οσες γεννησουν στο ΙΑΣΩ :

ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ

Δωρεάν φύλαξη στα βλαστικά κύτταρα από ομφαλοπλακουντιακό αίμα. Μείωση τιμών στην οικονομική θέση στο «ΙΑΣΩ» και στο «ΙΑΣΩ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ».

Τα Διοικητικά Συμβούλια των εταιριών «ΙΑΣΩ Α.Ε.» και «ΙΑΣΩ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ» αποφάσισαν να παρέχουν στους γονείς των παιδιών που γεννιούνται εντός των Μαιευτικών Τμημάτων τους δωρεάν τη λήψη, επεξεργασία και φύλαξη των βλαστικών κυττάρων από το ομφαλοπλακουντιακό αίμα.

Η επεξεργασία των δειγμάτων και η φύλαξη θα γίνεται για οικογενειακή χρήση από την θυγατρική εταιρεία του ομίλου «ΙΑΣΩ» με την επωνυμία Medstem Services Α.Ε. στην οποία ανήκει η τράπεζα βλαστοκυττάρων Cryobanks International Services Athens που στεγάζεται εντός του «ΙΑΣΩ» και έλαβε διαπίστευση το 2007 από την AABB (American Association of Blood Banks) και είναι η μοναδική τράπεζα φύλαξης βλαστοκυττάρων στην Ευρώπη με την διαπίστευση αυτή.

Η προαιρετική φύλαξη βλαστικών κυττάρων από τον ομφάλιο λώρο θα επιβαρύνεται με 766 ευρώ ανά δείγμα.

Η προσφορά των βλαστοκυττάρων όπως δήλωσε ο Πρόεδρος του Ομίλου ΙΑΣΩ κ. Γεώργιος Σταματίου είναι ένα επιπλέον σημαντικό βήμα μείωσης του κόστους των παρεχόμενων υπηρεσιών. Θα ακολουθήσουν και άλλα αφού διανύουμε μια εποχή όπου οι οικονομικές συνθήκες διαρκώς επιδεινώνονται και η αγοραστική δύναμη της Eλληνικής οικογένειας συρρικνούται καθημερινά. Έχουμε υποχρέωση όλοι μας να κάνουμε το καλύτερο δυνατό, ιδίως για τα μεσαία και τα χαμηλά εισοδήματα.

Στο πλαίσιο της Εταιρικής Κοινωνικής Ευθύνης, ο Όμιλος ΙΑΣΩ αποφάσισε να μειώσει περαιτέρω τις τιμές της Οικονομικής θέσης νοσηλείας για τους φυσιολογικούς τοκετούς και τις καισαρικές τομές.

Ειδικότερα από τη Δευτέρα 6 Δεκεμβρίου 2010 στο ΙΑΣΩ Θεσσαλίας οι τιμές μειώθηκαν κατά 30% και πλέον. Eνώ στο ΙΑΣΩ (Αθήνας) από 20 Δεκεμβρίου θα ισχύουν νέες μειωμένες τιμές τουλάχιστον κατά 15%.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια!!Δεν μπηκα χτες και δεν προλαβαινω να σας διαβασω!!!Χτες ξαμοληθηκα για ψωνια και αν και το παρακανα το ευχαριστηθηκα!!!!!Πηρα τριπλο καροτσι της chicco με 400 ευρω προσφορα :):):):) και πηγα το απογευμε με την μαμα μου και μου αγορασε την κουνια και την προικα του μωρου!!!Πηραμε μια πολυ γλυκουλα ροζ κουνια απο τα mothercare σε πολυ καλη τιμη 189 ευρω χωρις το στρωμα!!!!Στρωμα θα παρω χονδρικη μιας και στο μαγαζι πουλαω και στρωματα!!!!Τωρα μου μενει μπανακι του μωρου κουρτινουλα και κανα αυτοκολλητακι για το δωματιο της και απο τα χοντρα ειμαι ετοιμη!!!!Ρουχαλακια μπιμπερο κτλ σε επομενη εξορμηση!!!Τι ωραια που ειναι τα μωρουδιακα :D:D:D:D

Ειδα και ομορφες φωτο με ομορφες εγκυουλες :):):):) Ρεββεκακι πολυ ωραιο φορεμα μια κουκλιτσα εισαι!!!Πεννυ σεξι και οποιος αντεξει ακομα και στην εγκυμοσυνη ;);););) λυπαμαι τον αντρα σου που πρεπει να απεχει για λιγο καιρο τωρα :lol::lol::lol::lol:

minie 82 μια κουκλα και εσυ!!!!φρου φτου μην σας ματιασω!!!!

Διαβασα πολλα αλλα δεν τα θυμαμαι ολα!!!!Φιλακια στις Ειρηνη Φιλιω Λενακι Ματα Faniko Ελενα Αγγελικη Ζωουλα Barbitsa Bibibo Χρυσα Δεσποινακι και σε οσες ξεχασα!!!Παω για δουλιτσα καλημερα σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κουκλιτσες...!!!

Αννουλα χρονια σου πολλα~~απο του χρονου 8α γιορταζει κ η μπεμπουλα μου αυτη την μερα ;);) Αννα 8α την βγαλω!!!!οταν περασει το κυμα κακοκαιριας κανονιζουμε για καφε στο χαιδαρι οποτε 8ες! Εγω μενω Αιγαλεω αλλα στο χαιδαρι με βολευει γιατι ειναι κ το μαγαζι του συζηγου! Και οποια κοπελα ειναι απο α8ηνα ας ερ8ει να γνωριστουμε και να τα πουμε :D

Rebbeca εισαι πολυ τυχερη...οταν γεννησεις 8α βγεις η μιση απο το μαιευτηριο! Μαρεσει που ανησυχεις που σε εδειξε η ζυγαρια 59 κιλα :D:D σημερα κιολας η ζυγαρια μου πατησε τα 65 (+9)..και εχει κ συνεχεια :lol:

Ιoanna123456 εχουμε αποχη απο το σεχ 7 μηνες :shock::shock: στην αρχη ηταν δυσκολα αλλα τωρα συνη8ισε ο αντρας μου και δε τον νοιαζει :lol::lol::lol: (ευτυχως)

Mini82 τελεια τα επιπλακια...και μαρεσει πολυ και τα χρωματα του τοιχου! Αλλα και εσυ δεν πας πισω...μια σεχυ εγκυουλα :o:o:o

Aggeliki27 μhν δινεις σημασια σε αυτα που σου λενε! Ετσι κι εμενα με ειχαν συνη8ισει κοκαλιαρα και τωρα με βλεπουν και μου λενε πως εχω γινει σαν μπαλονι...τι μεγαλος κωλος σαν πλατεια και διαφορα τετοια :roll:

Faniko με το καλο να γεννησεις τα μωρουδακια σου...αντε ξεμπερδευεις και εσυ! Να μας στειλεις και photo :)

Για το doppler ο γιατρος μου εχει πει να παω την 32η βδομαδα....αλλα τοτε πεφτουν τα χριστουγεννα και ο αντρας μου 8α με χρειαστει στο μαγαζι! Ρε κοριτσια αν πηγαινα την 31η βδομαδα 8α υπηρχε προβλημα?? Δε νομιζω να ακουσω τις αγριοφωναρες του 8ειου μου (γυναικολογος μου)

Για την βαλιτσα εγω 8α παρω μονο 2 αλλαξιες για μενα τα καλλυντικα μου παντοφλιτσες και τα ρουχα του μωρου για την εξοδο προς το σπιτι! Απο οτι ξερω στο ΜΗΤΕΡΑ τα προσφερουν ολα μεχρι και σερβιετες και ειδικο εσωρουχο! Η αδελφη μου δουλευει εκει και απο τωρα μου φερνει διαφορα διαφημιστικα!

Αυτα....παω να κανω καμια δουλεια στο σπιτι και να βαλω και φαι ( γεμιστα) ! φιλακια πολλα πολλα πολλα!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...