Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΛΙΟΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΜΑΙΟΥ ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΝΟ6!!!


Recommended Posts

καλε τι πανεμορφα μωρακια εχετεεεε

να σας ζησουν...

πενυ τι εννοεις συσπασεις χωρις πονους?

οτνα πετρωνει η κοιλια δε σε ποναει εστω κ λιγο?

εγω υποτιθεται ειμαι κ δευτεροτοκη κ επρεπε να γεννησω πιο συντομα..κ ολες με φαγατε :lol::lol::lol::lol::lol:

πενυ με το καλοοοο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 718
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα κοριτσάκια!!!Ευχαριστούμε για τα καλά σας λόγια!!Λοιπόν,γράφω στα γρήγορα την εμπειρία μου...

Σάββατο 05.02 πάω το πρωί στο νοσοκομείο να με δει ο γιατρός,με εξετάζει και λέει ότι έχω ακόμα χρόνο αφού δεν είχα ούτε συσπάσεις,ο τράχηλος ήταν σκληρός και ψηλά και δεν βλέπαμε φως....

Εγώ απογοητευμένη,γυρνάω σπίτι,πάμε σουπερ μάρκετ για ψώνια κι ένιωθα πόνους περιόδου αλλά φαντάστηκα ότι είναι από το "πασπάτεμα".Τέλοσπάντων,ψωνίσαμε,μαγείρεψα,φάγαμε και ξαπλώσαμε λίγο το μεσημεράκι.Το απόγευμα είδα λίγο ροζ αλλά δεν έδωσα σημασία αφού μου είπε ο γιατρός ότι μπορεί να βγάλω αιματάκι.Ήμουν και στο μάμμυ και γκρίνιαζα εκείνη την ώρα.Αργότερα κατά τις 7-8,σαν να μου έφυγαν λίγα νεράκια και έτρεξα στο μπάνιο,άλλαξα σερβιέτα.Μετά για κανένα 10λεπτο τίποτα...Απογοήτευση πάλι εγώ...Πάω να σηκωθώ από το κρεβάτι,πάλι νερά!Ε τότε άρχισα να συμμαζεύομαι,πήραμε τις βαλίτσες και είπα να πάω να με εξετάσουν πρώτα πριν ειδοποιήσω γιατρό και συγγενείς.Όσο πηγαίναμε,μου φεύγανε νερά κατά διαστήματα.Φτάσαμε στο νοσοκομείο και ο γιατρός μου έτυχε να εφημερεύει,με εξετάζουν και λένε ότι θα με κρατήσουν αφού σπάσανε τα νερά.Από πόνους,συσπάσεις,διαστολή, ΤΙΠΟΤΑ!!!Τέλοσπάντων,πάω στο δωμάτιό μου και περιμένω να με πιάσουν οι πόνοι.Κατά τις 11:30-12:00 το βράδυ άρχισα να έχω πόνους περιόδου,μέχρι τις 1:00-1:30 οι πόνοι έγιναν 5λεπτοι αλλά όχι πάρα πολύ δυνατοί.Εν τω μεταξύ μου λέγανε να ξαπλώσω κι εγώ ήμουν πάνω κάτω στο δωμάτιο (μου βγήκε σε καλό όμως :mrgreen: ). 2:00-2:30 οι πόνοι έγιναν πιο έντονοι και μου κάνανε κλίσμα και με πήρανε στο χειρουργείο με 4 διαστολή.Εκεί με ετοίμασαν,εγώ άρχισα να μην αντέχω τους πόνους (ήθελα να το παίξω θαρραλέα και να μην κάνω επισκληρίδιο και ούτε παυσίπονο πήρα όταν πονούσα πολύ :roll: ).Γύρω στις 3 και κάτι δεν άντεξα και άρχισα να φωνάζω να μου κάνουν επισκληρίδιο!!!Ήρθε ο αναισθησιολόγος γύρω στις 3:30 και μέχρι να μου κάνει την επισκληρίδιο.Όταν πήγε 4 παρά 10 και τελείωσε με την διαδικασία της επισκληριδίου,ρώτησε πόσο διαστολή έχω για να βάλει το φάρμακο και ήδη πήγε 7!Μου βάζει μια δόση η οποία άρχισε να με πιάνει γύρω στις 4:05,έρχεται ο γυναικολόγος μου,μου δένουν τα πόδια (ακόμα πονούσα λίγο με τις συσπάσεις),μου λέει να πάρω βαθιά ανάσα και να σπρώξω πολύ δυνατά.Εκεί ήμουν ήδη εξαντλημένη αλλά σταμάτησα να ακούω την καρδιά του μωρού!!!! :shock::shock::shock: Τότε βρίσκω μια απίστευτη δύναμη και σπρώχνω 3 φορές με όλη μου την δύναμη και εκεί ακούω το κλάμα του.......Άρχισα να κλαίω κι εγώ!!Μου τον βάλανε αμέσως στην κοιλιά και τα είχα ξεχάσει όλα.....4:14 ήρθε το νινί μου...Δεν σκίστηκα πολύ,ένα μεγάλο ράμμα έχω και ευτυχώς δεν ένιωσα τίποτα αφού με έπιασε η επισκληρίδιος.Τι εμπειρία κι αυτή.... :D Στην ανάνηψη μου φέρανε το μωράκι μου και θήλασε αμέσως!!Η μανούλα μου,μόλις την πήρα από το μαιευτήριο και της είπα ότι θα με κρατήσουν,ξεκίνησε με τρένο από Θεσσαλονίκη και έφτασε 7:30 ώρα.Συγκινήθηκε μωρέ μόλις μας είδε!!Η ανάρρωση μου πήγε καλά ευτυχώς!Μόνο κάτι ζαλάδες είχα..Και τώρα είμαι σχεδόν σαν να μην γέννησα,μόνο το ράμμα με τραβάει λίγο.Αυτά!!!!Περιμένω και τα δικά σας αναλυτικά ε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα μανούλες!!!!!

Αννούλα μου πολύ ωραία η εμπειρία σου!!!! Να σου ζήσει ο γιος!!!Πολύ καλή η περιγραφή σου!!!!

Η δικιά μου εμπειρία εχει ως εξης: Πήγα στη Θεσ/νίκη να γεννήσω καθώς δεν με αναλαμβάνανε εδω.. Ειχα συσπάσεις εδώ και 2 μήνες αν θυμαστε. Πάω στο νοσοκομείο και μου λένε "καλε εσυ γεννάς"! Ναι καλα, λέω εγω, αφου συσπάσεις εχω εδώ και καιρό. Με τα πολλά, πέρασε ενα εξάωρο, βολτες πάνω κάτω, διαστολή 2.....αφού τσακώθηκα με τις μισες μαμές που μου βαζανε χερι ολη την ωρα :shock::shock: , και με εναν γιατρο που μολις με ειδε ηθελε να μου βαλει οξυτοκινη και αρνηθηκα, αρχισαν να πεφτουν οι παλμοι του μωρου. Κατευθειαν με βαλαν για καισαρική, εγώ να κλαίω από το σοκ και την στεναχώρια οτι θα μου πεθανει το παιδί...ξαπλώνω, παιρνω τον αντρα μου με λυγμούς, του λέω οτι παω για καισαρική γιατί το μωρό δεν είναι καλά, αρχίζει να κλαίει κι αυτός (ήταν στο αεροδρόμιο Ροδου για να ερθει). Ο αναισθησιολογος ένα κουκλί και μισό (ασχετο), κορίτσια πραγματικά καταλαβαίνεις να σε πασπατευουν χωρις να πονας, πολύ περιεργ αισθηση. Σε 5λεπτα βγάλαν το μωράκι μου τυλιγμένο 3 φορες με το λώρο (κοκορέτσι στυλ), βάζω τα κλάμματα, να μην μπορώ να πιστεψω ότι ειναι δικό μου!!!Μετα με κρατησανε στην ανανηψη 2 ωρες. Πήγα μετα πάνω στο δωμάτιο, ήρθε ο αντρας μου, μας φερανε το παιδι και καθησαμε οι 2 μας και κλαιγαμε σαν χαζα...το κοιτάγαμε και δεν το πιστευαμε οτι εμεις το δημιουργησαμε...

Δυστυχως οι επόμενες 18 μερες παραμονης μου στην συμπρωτευουσα ηταν εφιαλτικες, ημουν στην πεθερά μου η οποια μου εβγαλε το λαδι, δεν με αφηνε να παρω το παιδι αγκαλια, το ταιζε, επλενε, αλλαζε αυτη, με την προφαση οτι τα κανει καλυτερα, ολο μου πεταγε μπηχτες οτι δεν το θηλαζω αποκλειστικα, οτι εχει ικτερο και θα μου το κανουν εισαγωγη..οτι ολα τα κανω λαθος τελοσπαντων...αντι να κατσω μεχρι τελη Φλεβάρη, πήρα το παιδι 18 ημερων κι εφυγα Θεσ/νικη-Αθήνα και Αθήνα-Κεφαλονια αεροπορικώς στις 7/2. Και τωρα ειμαι στη μαμα μου και ησυχασα κυριολεκτικα...Πραγματικα, καλες οι πεθερες ΑΛΛΑ ΜΑΚΡΙΑ!!!!

Τώρα το παλευω για αποκλειστικο θηλασμό αν και τα εχω βρει σκούρα...με το συμπλήρωμα παιρνει 120 γρ. καθε 3-4 ωρες, εγω δεν εχω τοσο γάλα να του δωσω καθε φορα που ξυπναει και δεν ξερω τι να κανω...τον βαζω στο στηθος αλλα...ξερω κι εγω ποσο τρωει????

Αν εχει καμια σας ιδεα, ας βοηθήσει....

Σας φιλωωωωω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αννουλα καλε πολυ ευκολα γεννησες..φτου φτουυ

καλα ξενυχτια

αγγελικη καλα πλακα μας κανει η πεθερα σου/>??? :shock::shock::shock:

κ συ ρε κοριτσακι γτ τη αφηνες?δε καταλαβα εσυ εισια η μανουλα εσενα θελει :twisted::twisted::twisted::twisted: οσο για το θηλασμο καλα κανεις κ το επαναφερεις..να σε πω οτι να τον βαζεις συνεχεια στο στηθος..κ μετα συμπληρωμα..σιγα σιγα θα μειωσεις τα μλ..οχι απευθειας απαγορευεται..

πολλα δε ξερω για να σε καθοδηγησω αλλα δε στελνεις πμ μην στη λαλα..αυτη ξερει να σε συμβουλεψει σιγουρα

ευχομαι να τα καταφερεις,..να σου ζησει :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελικούλα μου!!!Για την πεθερά δεν μιλάω.....Θα γίνω κακιά!!Έχω κι εγώ θέματα εδώ με τον πεθερό! :evil::evil::evil:

Όσο αφορά τον θηλασμό,εγώ προς το παρόν τα καταφέρνω πάρα πολύ καλά!!!Αφού να φανταστείς ότι έχουμε συντονιστεί τόσο καλά με τον μικρό που όταν γεμίσει το στήθος μου και αρχίζει να τρέχει,τότε ξυπνάει κι αυτός για μαμ!!Τη νύχτα δεν με ταλαιπωρεί ιδιαίτερα,τον ταίζω 12:00-12:30 και μετά ξυπνάει 4:00-4:30.Τον ταίζω ένα 20λεπτο (τρώμε και γρήγορα εμείς :D ) και μετά ξανά γύρω στις 8-9!Μια χαρά δηλαδή!!Όσο για το αν χορταίνει,μου είπαν ότι αν γεμίζει 4-8 πάνες με τσίσα ανά 24ωρο και 2-5 κακάκια,είναι οκ!!Το σίγουρο είναι ότι αν θέλεις αποκλειστικό θηλασμό,πρέπει να το δουλέψεις αρκετά στην αρχή!Εγώ τον έβαζα συνέχεια στο στήθος!!Αυτά λοιπόν!!Σας φιλώ όλες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννούλα το αγοράκι σου είναι ένα κουκλάκι σκέτο... :D:D:D πραγματικά είναι πανέμορφο!! Να σας ζήσει!!!

Αγγελική διάβασα για την πεθερά σου! καλά βρε...στο στόμα του λύκου πήγες και εσύ να μείνεις λεχωνα? απαπαπαπαπα δεν κάνουμε τέτοια λάθη!! απο μακρυά και αγαπημένοι :lol::lol::lol::lol: πλάκα κάνω εννοείται!

Κορίτσια να χαίρεστε τα μωράκια σας !!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια ευχαριστώ πάρα μα πάρα πολυ΄για τις συμβουλες!!!

Εστειλα και στη ΛάΛα πμ και ελπίζω να με βοηθήσει! Μάλλον το κόλπο είναι να τον βάζω συνέχεια στο στήθος! Αν και δαγκώνει ο άτιμος!!

Αννούλα μου πολύ χαίρομαι για σένα!! Μια χαρά το πρόγραμμα ύπνου φτου να μη σας ματιάσω!!!!

Σαμάνθα ασε, θα την πνίξω την πεθερά.....

Thouli μου εχεις δίκιο, θα μειώνω το συμπλήρωμα σιγα σιγα!! Σε ευχαριστώ πάρα πολύ!!! Πραγματικά ρε γμτ σας ζηλεύω που θηλάζετε με ευκολια!!! Μακάρι να τα καταφέρω! Πάω να πάρω έναν υπνάκο για να ανταπεξέλθω στα βραδινά καθήκοντα!!!!!

Σας φιλώ όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω ακομα εδω ειμαι..αυριο κ καλα ειναι η πητ μου

χαχαχαα

καλο ε?????????

πενυ σε εχασα,...μαλλον γεννησες ε/> :mrgreen:

Η Πέννυ μάλλον γέννησε...Εσύ γιατί άργησες τόσο??Αντέχεις ακόμα?Ωραία φωτογραφία έβαλες!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι..εγω εμεινα..ακομα να γεννησω..

πηγα γιατρο..το μωρο δε ειναι μπρουμυτα..με εδωσε διορια μεχρι το αλλο σαββατο..εσεις θα τα 40 ντησετε κ γω ακοοοομα :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Καλημερα σας :D

Καταρχην χιλια συγνωμη που εξαφανιστηκα ετσι.....

Καλε γεννησα :D 01/02 στις 12.55 το πρωι(Υδροχοος με Καρκινο).....

Σημερα ειμαστε 28 μερες ακριβως!!!

Σε γενικες γραμμες ειναι ησυχουλα, εχει λιγους κολικους αλλα αντεχονται.

Θελω να σας πω τοοοσα πολλα αλλα δεν εχω και πολλη χρονο, το ιντερνετ ειναι δανεικο....

Λοιπον, οπως σας ειπα γεννησα με κανονισμενη καισαρικη 01/02, το μπεμπακι μου, παρουσιασε γογγισμο και τη κρατησανε μεσα στη μοναδα νεογνων οσες μερες εκατσα μεσα στο νοσοκομειο, στη συνεχεια εδειχνε απροθυμια να φαει, προσπαθουσα να τη θυλασω οσο μπορουσα, μια ετρωγε απο μενα μια ετρωγε απο το ξενο γαλα....

Στη πορεια εκανε ικτερο και τη βαλανε στη φωτοθεραπεια και στο τελος πριν βγουμε ακουσανε τη καρδουλα και ειδανε οτι ειχε ενα λειτουργικο εμφυσημα....

Τωρα ευτυχως ειναι ολα καλα!

Δυστυχως δε μπορω πλεον να μπαινω τοσο συχνα οσο εμπαινα πριν γιατι ειμαι στο σπιτι κι εδω δεν εχω internet :(

Επεισης δεν εχω διαβασει ποιες εχουν γεννησει και ποιες οχι, συγνωμη....

Να σας ζησουν σε οσες εχουν γεννησει και με το καλο σε οσες περιμενουν ακομα....

Πρεπει να σας αφησω τωρα, γιατι φευγει το "δανεικο" internet.......

Θα τα ξαναπουμε τωρα οταν θα ξαναερθει η αδερφη μου με το Laptop.....

Φιλακια πολλα στα μωρακια σας και στις κοιλιτσες σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κ γω γεννησα..δε εγραψα να σας το πω :oops::oops::oops:

η τελευταια ειμαι οποτε σιγα μη το διαβασετε..

εγω ας πω τον πονου μου..

γεννησα 18 του μηνα φυσιολογικα ενα παιδαρο 3250 κ 51 πονοτυς..

ολα καλα..

να μας ζησουν :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας γλυκα μου κοριτσακια.......αργησα να σας πω νεα μου μιας κ σπιτι δεν εχω ακομα ιντερνετ...μαλλον τελος του μηνα υθα το συνδεσω...σημερα σαραντησαμε κ ηρθα στην μανουλα μου,,,,λοιπον να σας πω τα νεα μας//////24 ιανουαριου εαν θυμαστε ειχα παει στη γιατρο μου κ ειχα 2 διαστολη αλλα εγω πονους 0..ετσιο λοιπον 26 γεναρη απο το πρωι ειχα κατι ψιλοενοχλησεις κ εντονα τραβηγματα αλλα το εριξα κ καλα οτι κουραστηκα κ ειναι πονοι φυσιολογικοι απο τις δουλειες που χα ξεσκισετει να κανω ολη μερα,,,ετσι λοιπον κατα τις 8 το βραδυ παω κανω μπανακι χτενιζομαι κ με το που τελειωνω νιωθω εντονους πονους που ηταν καθε 30 λεπτα,,περνω την γιατρο μου κ επειδη αλλες φορες ηταν 30λεποι κ αλλες 45λεπτοι οι πονοι μου πε να την ξανακαλεσω οταν ρυθμιστουν οιι πονοι μου...οντως λοιπον μετα απο καμια ωρα δεν ενιωθα κανενα πονο ...αλλα κατα τις δεκα κ μιση το βραδυ με επιασαν ξαφνικα καθε 15 λεπτα ..σηκωνομαστε ετοιμαζομαστε κ φευγουμε για γεννα....11 κ κατι φτανουμε στο ιασω νερα ακομα δεν μου χαν σπασει κ ειχα 5 εκατοστα διαστολη 3λεπτους πονους κ τρελο τρελο τρεμουλο σε ολο το κορμι μου....με ετοιμαζουν κ αρχιζει η διαδικασια...12 ακριβως μου σπανε τα νερα...6 διαστολη κ ο τραχηλος ειχε εξαληφθει τελειως,,,ημουν ετοιμη για γεννα κ ετσι στις 1 κ 20 ακριβως εφερα με φυσιολογικο τοκετο κ χωρις επισκληριδιο την κορακλα μοθ 2750 κ 51 εκατοστα.....ειναι ενας ξανθος αγγελος κ ειμαστε ολο ιδιες αν κ αρχικα οταν γεννηθηκε εμοιαζε στον αντρουλη μου αλλα τωρα την ρεβανς την πηρα εγω..ειναι πολυ καλη υσηχη κ μονο για μαμ ξυπαναει...μαμ κακα κ νανι ειναι την θηλαζω αποκλειστικα κ δοξα το θεο σημερα ειμαστε 4650 απο 2700 που βγηκαμε απο το ιασω!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
    • Σώπα ρε!!!! Τι λες τώρα!!! Πάει ένας χρόνος.. Φτου φτου φτου φτου το παιδάκι!!! Μπράβο!! Πως πέρασε έτσι ο καιρός;;! Έλα βρε αγάπη, μπράβο!! Να τον χαίρεσαι!! Να τους χαίρεστε και τους δύο βασικά, υγιεστατους πάνω από όλα στη ζωή τους πάντα!!!  Δεν θες ένα ακόμα καλέ;; Μπορεί να έρθει και η κόρη επιτέλους;! 😝🤣🤣🤣 Όχι, πέρα από τη πλάκα, το ξέρω και μπράβο που συνεχίζεις να στηρίζεις τα κορίτσια! Απορώ που βρίσκεις το χρόνο βέβαια..!!! 😄😄  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...