Μετάβαση σε περιεχόμενο

Περιττά κιλά εγκυμοσύνης!


**Happy-mother**

Recommended Posts

Κορίτσαρες καλησπέρα!Τι κάνετε?Είμαι καινούργια στο φόρουμ σας και θα ήθελα μια βοήθεια!Φαντάζομαι όλες πήρατε κάποια κιλά στην εγκυμοσύνη!Το πρόβλημα μου είναι οτι τέλη Ιανουάριου έχω την βάφτιση της πριγκηπέσσας μου,και θα ήθελα να χάσω μερικά απο τα κιλά που μου έμειναν μετά απο την γέννα!Δεν θέλω στο τραπέζι να μου μετράνε τις μπουγκιές!Ειδικά η πεθερά μου έχει γίνει ανυπόφορη! :evil: Κορίτσια πείτε μου συμβουλές γιατί έχω αγανακτήσει!όχι τιποτα άλλο,αλλα ο άντρας μου διατηρείται κούκλος και φοβάμαι μην μου τον κλέψει και καμια μικρούλα ξέρεται :evil::shock: !Περιμένω νέα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΟΤΕ ΓΕΝΝΗΣΣΕΣ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Η ΒΑΦΤΙΣΗ ΕΓΩ ΠΗΡΑ 17 ΚΙΛΑ ΚΑΙ ΤΑ ΧΑΣΑ ΣΕ 2 ΜΗΝΕΣ Κ ΠΟΛΥ ΛΕΩ ΑΠΟ ΣΚΑΛΑ ΚΑΛΑ ΑΚΟΥΣΕΣ ΕΧΩ ΔΙΠΑΤΟ ΣΠΙΤΙ ΟΠΟΤΕ ΑΝΕΒΟΚΑΤΕΒΑΙΝΑ ΤΗΝ ΣΚΑΛΑ. :P:P ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΤΑ ΧΑΣΑ.ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΠΟΔΗΛΑΤΟ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ Η ΚΑΤΙ ΣΑΝ ΣΤΕΠ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΣΚΑΛΑ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειά ! και να σας ζήσει το κουκλάκι σας !!

με το καλό και τα βαφτίσια ..!!

καλό ειναι να μην τρελαθείς τωρα στη δίαιτα γιατί μπορεί να επιδράσει και ασχημα στην υγεία σου μια δίαιτα-αστραπή ! Ωστόσο θα σου πρότεινα το πιο απλό που μπορείς να κάνεις : να βρεις ΕΞΥΠΝΑ ρούχα για εκείνη την ημέρα για να εισαι "εντυπωσιακή" και ομορφη !

Ρούχα που να καλύπτουν τα επιμαχα σημεία και να τονίσεις αλλα στοιχεία επανω σου !

Οπως πχ ριχτή πουκαμίσα αλλα σε εντονο χρώμα που να σου ταιριάζει ! και φυσικά προσεγμένο και ομορφο μακιγιάζ !

Δώσε χρόνο στον εαυτό σου να χασει τα περιττά κιλά και φυσικά μην αμελείς να προσεξεις ΜΑΚΡΟΠΡΟΘΕΣΜΑ την διατροφή σου !!

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ !!!!!!!!! ΦΙΛΙΑ !

ΥΓ: Καλώς μας ήλθες κιολας στο site !!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...