Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΑΠΡΙΛΙΟ-ΜΑΪΟ 2011!!!!!Νο 2


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 963
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Swetty με γεια το τικεράκι! Μ' άφησες μόνη μου στην 1η Ιουνίου... :cry::lol::lol:

Περνάω μια χαλαρή Κυριακή μετά από ένα πάρτυ χθες, στο οποίο μετάνιωσα που πήγα... Μου 'πεσε πολύς ο κόσμος, πολύ δυνατή η μουσική, πολλή βαβούρα γενικώς και με πιάσαν τα διαόλια μου!

Επίσης δε ξέρω αν εγώ είμαι παράξενη αλλά δε καταλαβαίνω τη συνήθεια πολλών ανθρώπων μόλις σε βλέπουν να σου χαϊδεύουν τη κοιλιά και ν' αρχίζουν τις αγκαλιές και τα φιλιά και τα χαδάκια. Δε θέλω ρε γαμώτο ένα σωρό χέρια πάνω στη κοιλιά μου (που να μεγαλώσει κιόλας...), είναι τόσο περίεργο αυτό? Την ίδια βλακεία θεωρώ πως κάνουν πολλοί με τα παιδιά και τα σκυλιά. Ούτε τα παιδιά θέλουν 10 χέρια πάνω στο κεφάλι τους και να τους τσιμπάνε τα μάγουλα, ούτε τα σκυλιά να τα χαϊδεύει όποιος άσχετος τα συναντάει στο δρόμο! Ουφ, τα είπα και ξέσπασα!!

Εύχομαι σε όλους ένα γλυκό και ήρεμο απόγευμα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!!Τί κάνετε;;Κυριακή σήμερα κ όπως συνήθως οι περισσότερες βολτάρετε τυχερούλες! Εγώ είμαι πτώμα..πριν καμια ώρα γύρισα απο το καινούριο σπίτι,καθάριζα απο τις 9 το πρωί κ ακόμα έχω πολλά να κάνω! Τα έχω παίξει,νομίζω οτι δεν έχω πολλές αντοχές ακόμα,πού να παχύνω κιόλας..Αλήθεια βρε κοιλίτσες όμορφες,εσάς σας πονάνε καθόλου τα ισχύα; εμένα παραλύει συνέχεια το δεξί πόδι.

Λοιπόν κοριτσάκια μου σα να ζήλεψα με τα ψώνια που έχετε κάνει..κ το πήρα απόφαση!Την επόμενη φορά που θα βγώ θα πάρω κ εγώ κάτι στο μικρούλι μου έτσι για το καλό!Σούλα μου έχεις δίκιο..

sweety καλωρίζικο το τικεράκι!!

samarcande δεν είσαι παράξενη..άν θεωρείται αυτό παραξενιά..ούτε εμένα μ'αρέσει να μου χαϊδεύουν τη κοιλιά κ ειδικά όταν σκύβουν κ τη φιλάνε ή μου σηκώνουν τη μπλούζα για να τη δούν καλύτερα!Έλεος! Τραβιέμαι ένα βήμα πίσω μπάς κ πάρουν χαμπάρι όταν μου το κάνουν και σε αυτούς που έχω οικειότητα απλά το λέω χύμα ότι με εκνευρίζει!Ο μόνος που δε με ενοχλεί να τη χαϊδεύει είναι ο άντρας μου.Επίσης κ στο μωρό πιστεύω έτσι πρέπει να γίνεται,δε θέλω ένα σωρό μικρόβια απο πάνω του!

Ειρηνούλα μου πήγαινε να μάθεις κ εσύ!!Αργεί πολύ το επόμενο σου ραντεβού;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια!!!!!κατ'αρχας, ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ για τα αγορακια σας!!!!νομιζω οτι επεσε αγορο-επιδημια!!!!!καλα να'ναι τα μωρα μας, κι οπως λεει ενας φιλος, ο,τι γεννηθουν να μεινουν!!!!!!χιχιχιχι!!κι εγω καλα ειμαι, με τις ανακατοσουρες μου, για τις οποιες ειμαι πολυ ευγνωμων, καθως καθησυχαζουν τις ανησυχιες μου!!!!την πεμπτη θα κανω την αυχενικη στα γιαννενα( ακομα ειμαι στην αρτα) κι εχω μεγαλη αγωνια, γιατι θελω ολα να πανε πολυ πολυ καλα!!!!υποσχεθηκα στον εαυτο μου, πως αν ολα ειναι καλα, θα παρω απο κατι σ'εμενα και στο μπεμπε!!!!!εεεε, ειμαστε πολυ συγκρατημενοι μεχρι τωρα, και θελω λιγο να το χαρω παραπανω!!!!αυτααααααα!!!!!σας φιλω ολες, καλες μου εγκυουλες!!!να φυλαει η παναγιτσα τα μωρακια μας!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Afrodite! Όλα τέλεια θα είναι στην αυχενική! Να το δεις το μωρούλι σου και να το απολαύσεις! Και να μπεις να μας πεις τα νέα μετά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροδιτούλα μου όλα μα όλα θα έιναι τέλεια!!Η Παναγίτσα μας προσέχει όλα τα μωράκια μας μην ανησυχείς!!Θα το απολαύσεις κιόλας το μωρούλι σου όσο θα μετράει ο γιατρός..άλλο πράγμα..μετά απο αυτό θα ηρεμήσεις πάρα πολύ!Να μας πείς τα νέα γιατί πιθανόν να δείτε κ φύλλο άν δεν κάνει νάζια!!Άντε να περάσουν κ οι ανακατοσούρες σου(εγώ ακόμα έχω ελπίζω να έισαι πιό τυχερή!) για να μαθαίνουμε νέα σου πιό συχνά! ;):D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera koristakia mou!!! Ti mou kanate? Axx efige k auto to s/k :(..8a doule4w mexri telos tou mina diladi k tin alli triti k meta ka8ome mexri .....oute egw 3erw :D..8a gennisw 8a kanw k tin adeia toketou k meta 4axnoume gia kainourgia douleia,epomenws den 3erw poswn minwn 8a kanw to zouzouni mou gia na paw douleia k na to afisw stin mama mou..Alla 8a prospa8isw (an mporoume oikonomika) na meinw na to zisw oso mporw to 8aumataki mou :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια μου κ χαζομπαμπακα!!!τι κανετε?

αφροδιτη με το καλο η αυχενικη,ειναι οντως φανταστικη εμπειρια!!!

καλως την αντρια που εισαι εσυ βρε εξαφανισμενη???μην ανχωνεσαι απο τωρα ολα θα στρωσουν σιγα σιγα,οταν υπαρχει θεληση κ καλη διαθεση ολα γινονται,ευτυχως εχεις και τους δικους σου να προσεχουν το μωρακι σου,οσο για το θεμα της δουλειας μπορει να βρεις κ καλυτερη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nai soulla mou xa8ika :(..Opws proanafera feugw telos tou minos k mou evgale ton kwlo (sorry gia tin ekfrasi) mou vazei oti tou katevei sto mialo gia na prolavei prin figw na tou vgalw tin perissoteri douleia..Vlammeneeeeeeeee!!! :lol::D

Eseis ti kanete?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Hehe trelokomeio tipota den 8a ginei..afou milaw sto tils me tis files mou k me ti mama mou k me perimenei na teleiwsw gia na mou pei ti na tou kanw..hehe..toso kairo antexw tis idiotropies tou kairos na talaipwri8ei k ekeinos ligo..ee ama pia 8a me spasei :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο αντρια ετσι σπαστον τα νευρα του γελιου!!!εμεις μαζι σου!! :lol::lol::lol::lol:

γιωργο μου τι κανει το αντρακι σας??????μεγαλωσε η κοιλιτσα σας??το μαριανακι πως νοιωθει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia kai agori ti kanete?

egw ektos apo tis nauties...pou me exoune trelanei...exw kai to xarouli apo xtes me pureto!!!eutuxws den kanei ana ligi wra alla kathe eksawro peripou einai kalutera apo to sunexeia!vevaia ofeilw na omologisw pws molis tou peftei o puretos arxizei kai xoropidaei san ton tarzan kai anarwtiemai ti vazoune mesa sta antipuretika??xaxa!!!piga kai sto giatro,afisa to xari me ton antrouli mou gia 2 writses..kai..ekei pou perimena sto nosokomeio arxizw na aisthanomai oti den mporw na anasanw!lew ti kala...vgainw na parw ligo aera kai ola arxizoun na maurizoun...wspou trexw na katsw na min pesw!na niwthw xalia..kai mou rxetai emetos..kanw emeto..sunexizw na eimai xalia..ki ekeini tin wra erxetai o giatros kai arxizei na me mazeuei me to koutalaki!eixe pesei i piesi sto 8...suniltha ligo kai apla eide ligoo to mwro kai mou eipe fuge..den tha se koitaksw allo gia na min se epivarunw.opote pali den eidame fulo!auta!episis xtes pou imouna ksaplwmeni to eniwsa..eimai kai leptoula,logw empeirias kai apo to prwto..

elenaki den pswnisa tipota giati exa apo to prwto gi arketous mines an einai koritsai!an einai agori ta xw ola!episis ki emena mia ksaderfi mou mou ta edwse ta rouxa kai sunexizei na mou dinei kai den exw agorasei sxedon tipota apo rouxa..afou einai aforeta..megalwnoune polu grogora!!episis exw kai koritsi,krevati...klp apo to prwto opote oute kan anusixw..gi auta..

andria kala tou kaneis..etsi..tou M@@@ka...giati auto tou aksizei!!

afro mou pou eksafanistikes??

afrodite ante na mas peis omorfa neakia...isws kai fulo...

happy ola kala??kala kaneis kai pairneis pragmata....i aisiodoksia sou i kalosuni sou kai i xara sou ta lamvanei kai to paidi kai megalwnei ugies mesa sou!!!mpravo sou!!

oi upoloipes???

filakia!

jule pws pas??o mpempis??

filakia se oles!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μόλις πέρασα ένα τρίωρο στο ίντερνετ χαζεύοντας διάφορα μωρουδιακά! Αχ έχω χαζέψει τελείως!!! :lol::lol::lol: Βρήκα και κάποια ενδιαφέροντα πραγματάκια στο Amazon κι έκανα μια παραγγελία καθώς οι τιμές ήταν χαμηλότερες από εδώ... Χαζεμένη σας λέεωωω!!! Φιλιάααααα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλημερα ! χαθηκα γιατι τρεχω το σπιτι εχει σχεδον τελειωσει κουρτινες και χαλια μου μενουν...

Η προβα πηγε καλα μου κανει κατι διορθωσεις στο νυφικο... βρηκα και παπουτσια... αγχος και πανικος. μαλλον μου εχουν πεσει λιγο μαζεμενα και οι ορμονες εξισου χαλια και κανω κατι ξεσπασματα στο γιαννη ο οποιος δεν ειναι για πολλα και μου την ειπε αρκετα χθες, τι να πω... daddy κι αλλο αγορι? τελειας :lol::lol::lol:

εγω περιμενω μεχρι 8 δεκεμβρη μου πε τοτε θα μου πει σιγουρα γιατι γενικα δυσκολευομαστε να δουμε παντα εχει αβολη για εμας σταση... μωρουδιακα δεν ψωνιζω ακομη φοβαμαι μωρε, εχω βαλει οριο το φλεβαρη τοτε θα ξεκινησω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ!!ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ?AFRO MOY ME TO KΑΛΟ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΚΑΛΕ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ,JOANNAKI ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΙ ΝΑ ΕΔΩ ΠΈΡΙΜΕΝΩ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΑΚΟΥΣΩ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΟ ΜΠΕΜΠΗ.ΝΟΜΙΖΩ ΤΟΝ ΑΚΟΥΣΑ ΕΝΑ ΠΡΩΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΤΙΠΟΤΑ.ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΑΣ ΕΙΠΕ,ΕΚΛΕΙΣΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΣΤΙΣ 2-12 ΣΤΟ ΙΑΣΩ.ΕΠΙΣΗΣ ΕΩΣ ΤΩΡΑ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΑΓΟΡΑΣΕΙ ΒΡΑΣΤΗΡΑ ΜΕ 9 ΜΠΟΥΚΑΛΙΑ,ΠΙΠΙΛΑ ΜΕ ΤΗ ΘΗΚΗ ΤΟΥ,ΚΟΥΒΕΡΤΟΥΛΑ ΑΓΚΑΛΙΑΣ ΚΑΙ ΚΟΥΒΕΡΤΟΥΛΑ ΚΟΥΝΙΑΣ,ΚΑΤΙ ΣΑΛΙΑΡΕΣ ΚΑΙ ΜΕΡΙΚΑ ΖΙΠΟΥΝΑΚΙΑ...ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΕΩΣ ΤΩΡΑ.ΕΠΙΣΗΣ ΜΙΑ ΘΕΙΑ ΜΟΥ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΚΟΥΝΙΑ,ΣΥΡΤΑΡΙΕΡΑ,ΜΠΑΝΑΚΙ ΚΑΙ ΚΟΥΡΤΙΝΕΣ ΑΣΟΡΤΙ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΤΑ ΕΧΕΙ ΦΕΡΕΙ ΑΠΟ ΤΗ ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗΣ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΕΧΕΙ ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ.ΚΑΡΟΤΣΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΜΟΥ ΠΑΡΟΥΝ ΟΙ ΘΕΙΟΙ ΜΟΥ....Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΜΕ ΚΟΡΟΙΔΕΥΕΙ..ΕΣΕΙΣ ΘΑ ΠΑΡΕΤΕ ΤΙΠΟΤΑ??ΧΑΧΑΧΑΧΑ....ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΝΙΟΜΑΣΤΕ ΠΟΤΕ ΘΑ ΤΟ ΑΚΟΥΣΩ?ΤΟΣΟ ΗΣΥΧΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ...ΑΝΥΣΗΧΩ!!ΑΥΤΗ Η ΗΡΕΜΙΑ ΜΕΣΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΡΕΛΑΙΝΕΙ.ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΡΧΙΣΟΥΜΕ ΝΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΟΥΜΕ ΝΑ ΤΟΥ ΜΙΛΑΩ ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΕΔΩ ΕΙΜΑΙ!!!ΤΙ ΖΗΤΑΩ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ...ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΠΑΡΤΕ ΟΣΑ ΛΙΓΟΤΕΡΑ ΜΠΟΡΕΙΤΕ,ΤΑ ΔΩΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΛΑΒΕΤΕ ΘΑ ΣΑΣ ΚΑΝΟΥΝ ΝΑ ΠΕΙΤΕ ΚΡΙΜΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ...ΚΑΙ ΣΚΕΦΘΕΙΤΕ ΟΤΙ ΓΕΝΝΑΜΕ ΠΡΟς ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ...ΑΛΛΕς ΑΝΑΓΚΕΣ ΤΟΤΕ (ΣΑΦΩΣ ΛΙΓΟΤΕΡΕς).ΤΟ ΓΕΝΑΡΗ ΤΡΕΛΛΕς ΕΚΠΤΩΣΕΙς...ΠΑΡΤΕ ΣΥΜΒΟΛΙΚΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ...ΝΑ ΞΕΡΕΤΕ ΟΤΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΘΑ ΤΑ ΕΧΕΤΕ,ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΤΗς ΜΙΚΡΗς 17 Ν,ΤΑ ΕΧΩ ΓΟΥΡΙ ΣΤΟ ΑΥΤΙΚΙΝΗΤΟ ΜΟΥ.....ΔΕΝ ΤΑ ΕΒΑΛΕ ΠΟΤΕ ΓΙΑΤΙ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΗ.ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΘΑ ΤΑ ΕΧΩ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ,ΝΑ ΜΟΥ ΘΥΜΙΖΟΥΝ ΤΗ ΛΑΧΤΑΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΤΑ ΑΓΟΡΑΣΑ ΟΤΑΝ ΗΜΟΥΝ 3 ΜΗΝΩΝ....ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα στις μανούλες κ στον μπαμπάκα!! Joanaki μου πώς είναι ο μικρούλης σου;Έχει ακόμα πυρετό;;Περαστικά να είναι!! Αfro μου καλωρίζικο τα καινούρια πράγματα!Κοντεύεις να τελειώσεις με τις ετοιμασίες.. Samarcande μου όλες τρελαμένες είμαστε εδω μέσα!!Άστα να πάνε! :D Θα μπώ σε αυτό το site μπάς κ παραγγείλω τπτ! Χθές μπήκα στον πειρασμό παρότι φοβόμουν να ψωνίσω μωρουδιακά..του πήρα 3 φορμάκια Νο 0 κ 3 ζευγάρια καλτσάκια έτσι για το καλό!!Είναι τόσο μικρούλια κ πανέμορφα! Τα κανονικά ψώνια(πράγματα γιατί απο ρούχα όντως θα πήξουμε) θα τα κάνω με τις εκπτώσεις.Αλήθεια βρε κουκλίτσες μου τι πρέπει να φοράνε Μάϊο μήνα,μακρυμάκινο ή κοντομάνικο;; Jule μου μην αγχώνεσαι καλή μου,όπου να ναι θα σου "μιλήσει" ο γιόκας σου!Μπορεί να είναι η θέση του τέτοια που κ να κλωτσάει να μη το νιώθεις!Ή να σου κάνει τα κολπάκια του τις ώρες που κάνεις δουλειές κ να μη το αισθάνεσαι επειδή κινείσαι!!Φυσιολογικό είναι ακόμα..μην ανησυχείς.. ;) η κολλητή μου πρώτη φορά το ένιωσε στην 21η εβδομάδα κ απο τότε δεν ξανακοιμήθηκε απο τις κλωτσιές! Γιωργάκη τί κάνεις;μεγιά τα ρουχαλάκια σας!!Καλά να περάσετε στη βολτούλα σας σήμερα! Άχ,ανυπομονώ να περάσουν οι 9 μέρες που απομένουν για να δώ τη ζωούλα μου!! [smilie=angel13.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΕΝΑ .ΦΟΡΑΝΕ ΟΤΙ ΚΙ ΕΜΕΙς....ΖΕΣΤΑΙΝΟΝΤΑΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΜΑς,ΕΝΑ ΟΛΟΣΩΜΟ ΦΟΡΜΑΚΙ ΠΟΛΥ ΕΛΑΦΡΥ ΚΑΙ ΑΣ ΕΧΕΙ ΜΑΚΡΥ ΜΑΝΙΚΑΚΗ.ΟΧΙ ΤΑ ΧΟΝΤΡΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΩΡΑ,ΣΤΟ ΛΕΩ ΕΓΩ ΠΟΥ ΕΝΤΥΝΑ ΤΗ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΛΑΧΑΝΟ,,,ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΣΚΑΣΑ....ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΛΑΦΡΙΑ ΚΟΥΒΕΡΤΟΥΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΒΡΑΔΑΚΙ...ΕΚΤΟς ΑΝ ΤΟ ΧΕΙΜΩΝΑ ΠΟΥ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΩΡΑ ΤΟΝ ΚΑΝΕΙ ΤΟΤΕ!!! :?::?::?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο ελενακι μου πανεμορφα θα ειναι τα πραγματακια που πηρες για τον γιοκα σου!!!

οσο για τι να φοραμε στα μωρακια μας τωρα...εγω θα της φοραω ενα μακρυμανικο πολυ ελαφρυ κ το κουβερτακι της μεσα στο νοσοκομειο εχει πολυ ζεστη,εχει δικιο η sweety!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σούλα μου που ήσουν σήμερα κ δεν φάνηκες;Ξεκουράζεσαι ή τρέχεις με τις ετοιμασίες της κορούλας σου;; Δίκιο έχετε,λένε κιόλας οτι τα μωράκια έχουν μεγαλύτερη θερμοκρασία απο εμάς οπότε άν το ντύσω σαν κρεμμύδι θα βγάζει καπνούς κ απο τ'αυτάκια το καλό μου.. =))=)) Διάλεξα κ το μπανάκι που θα του αγοράσω αργότερα..είναι της chicco ένα μπλέ,(με θέση για το σαμπουάν κ δώρο 3 παιχνιδάκια) που έχει στρωματάκι με δυχτάκι κ όταν μεγαλώσει το αφαιρείς κ μπαίνει κανονικά,μόνο που θα χρειαστώ βάση γιατί το καινούριο σπίτι έχει χτιστεί μπανιέρα με συρρομενο τζάμι κ θα μου βγεί η μέση απο το σκύψιμο!40.00€ το είδα στα jumbo.Το φανταζόμουν εκει μέσα κ χαμογελούσα μόνη μου!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο ελενα .θετικες σκεψεις οτι καλυτερο....λεγε τα να τα ακουμε κι εμεις......χαμογελατε ειναι μεταδοτικο και σπανιο στις μερες μας.... :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...