Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΡΤΙΟΥ - ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011!!!


Recommended Posts

μη λες τετοια και αγχωνομαι....ωρα ειναι τωρα ναρχισουμε τις διαιτες :P:P αν και σημερα λογω χτεσινου σαβουριασματος εχουμε σουπιτσα ελαφρια με κοτοπουλακι. δεν την σκεφτομαι πια την τρελη απλά πηγα να κοιμηθω χτες και ξυπνουσα τρομαγμενη,ξενυχτησα ολιγοντι, ακουγα το ροχαλητο του αντρα μου και ελεγα τι ωραια που περναμε βρε κλπ κλπ

τωρα για την καινουρια γιατρο ναι ειμαι αρκετα ευχαριστημενη αν και δεν προεκυψε κατι ωστε να καταλαβω πως διαχειριζεται τα δυσκολα. Βεβαια την σχεση που ειχα με τον αλλο δεν προκειται να την εχω νομιζω με κανεναν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 116
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερες καλε,ηρθε και το κακο κοριτσι....Εβαλα ενα γαλλικουλι να πιω εφαγα και το πρωινο μου διοτι εχθες εκαψα πολλες θερμιδες 8-)8-) κοριτσια καντε sex καλυτερο φαρμακο για τα κιλα δεν υπαρχει σας λεω... ;);););) Η μερα ειναι πολυ καλη εδω εχει ηλιο και ευτυχως αλλαζει και η διαθεση..Κατα τα αλλα ολα καλα,ησυχα.Δεν ξερω αν σας το ειπα αλλα θα κανω σε μια μαια μαθηματα ανωδυνου τοκετου και περιποιησης βρεφους,σε ενα χωρο στο σπιτι της μαζι με αλλες μανουλες,και λεω τωρα να την παρω τηλ να μου πει ποτε να αρχισουμε!Αντε φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κουκλες!!!!

πω πω tesh μου ροξακια βλεπω μηλοπιτες βλεπω...μου ανοιξες την ορεξη γιαμ γιαμ!!!

νενα οντως πολυ καλος γιατρος,πηγαμε εκει αλλα εγω δεν ακουσα καλα την ωρα κ πηγαμε μια ωρα νωριτερα του λεω δεν πειραζει γιατρε θα κανουμε μια βολτα κ θα ξανα ερθουμε μας ρωτησε απο που ηρθαμε κ οταν του ειπα ορεστιαδα αφησε πισω τα ραντεβου του κ μας δεχτηκε δεν με αφησε να περιμενω κ το εκτημησα πολυ,εχει ομως κ φοβερα μηχανηματα!!!

κ τωρα για πες μας τι ''γαμοδουλιες''ειχες????αχ κανε κατι κ για μας γιατι το εχουμε ξεχασει το αθλημα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

εχθες πηγα μια βολτα μαρινοπουλο κ δεν αντεξα.....πηρα ενα πακετο πανες για νεογεννητα :lol::lol::lol: καθομασταν μετα στο σπιτι με τον αντρα μου κ τα καμαρωναμε!!!!!!! :lol::lol::lol:

γραφτηκα επισης κ στην pampers k libero για να μου στελνουν κουπονια...απο τωρα ετοιμαζομε για το καμαρι μου :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου αναστασουλα... το λοιπόν με τα γλυκα που τρωω το βλεπω το νινι να βγαινει ζαχαρουχο :-j

νενακι περναμε καλα εεεε???????εχω ξεχασει πως ειναι παιδια χωρις πλακα...καλα τελεια ιδεα τα μαθηματα που θα κανεις,αντε να μας πεις κι εμας μερικα κολπα ;)

happy ελα να τα μοιραστουμε κοριτσι μου διότι εχει μπολικο πραγμα για ολους - ολοι θα παρετεεεεεε

τι τελειες οι πανες οι μικρες βρε παιδια - τι κωλαρακι θα μπει εκει μεσα :P:P:P

εγω προσπαθησα να γραφτω λιμπερο και παμπερς και δεν μπορεσα :roll::roll: θα ξαναπροσπαθησω απτο σπιτι.

αυριο το πρωι εχουμε ραντεβου να δουμε το φατσονι μας - ανυπομονωωωωωωωωωωω [smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εγω το ειχα ξεχασει αλλα δεν γινεται κοριτσια εχουμε και εναν συζηγο να φροντισουμε!!!Πηρα τηλ για τα μαθηματα και μου ειπε οτι σου δειχνει τα παντα πως να περιποιησε το μωρο,πως να το φροντιζεις οταν αρρωσταινει,πως να το κανεις μπανιο,πως να θηλασεις,αναπνοες για τον τοκετο και παρα πολλα αλλα,το μαθημα διαρκει 2ωρες και ειναι γκρουπακι των 4 ατομων οπου κανετε και διαφορες συζητησεις σου λυνουν αποριες και το κυριοτερο μαθαινεις απο μια επαγγελματια..Μπορεις να ξεκινησεις οποτε θελεις και για οσο θελεις και να τα παρακολουθησεις οσες φορες θελεις, τιμη ειναι συνολικα 120 ευρω,και μπορεις και μετα που γεννησεις να την φωναξεις σπιτι σου να σου δειξει πως να θηλασεις γενικα να σου δειξει πανω στο δικο σου παιδι καποια πραγματα,σκεφτομαι να αρχισω κοριτσια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εγω το ειχα ξεχασει αλλα δεν γινεται κοριτσια εχουμε και εναν συζηγο να φροντισουμε!!!Πηρα τηλ για τα μαθηματα και μου ειπε οτι σου δειχνει τα παντα πως να περιποιησε το μωρο,πως να το φροντιζεις οταν αρρωσταινει,πως να το κανεις μπανιο,πως να θηλασεις,αναπνοες για τον τοκετο και παρα πολλα αλλα,το μαθημα διαρκει 2ωρες και ειναι γκρουπακι των 4 ατομων οπου κανετε και διαφορες συζητησεις σου λυνουν αποριες και το κυριοτερο μαθαινεις απο μια επαγγελματια..Μπορεις να ξεκινησεις οποτε θελεις και για οσο θελεις και να τα παρακολουθησεις οσες φορες θελεις, τιμη ειναι συνολικα 120 ευρω,και μπορεις και μετα που γεννησεις να την φωναξεις σπιτι σου να σου δειξει πως να θηλασεις γενικα να σου δειξει πανω στο δικο σου παιδι καποια πραγματα,σκεφτομαι να αρχισω κοριτσια!

νενα που ειναι αυτο?στο νοσοκομειο κανεις τα μαθηματα???ποιες ωρες ειναι κ ποσες φορες την εβδομαδα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια! Είδα ότι έχετε έρθει κ απο εδώ, οπότε μπήκα να πω ένα γεια!

γεια σου demie... :-ss:-ss:-ss happy οχι δεν ειναι του νοσοκομειου τα μαθηματα θα τα κανω σε μαια η οποια τα κανει σπιτι της,στο νοσοκομειο δεν σου δειχνουν και τοσα πραγματα!Ειναι καθε δευτερα 6-8 και πας οποτε θες και για οσο καιρο θες δεν δεσμευεσαι δηλαδη μονο ενα συγκεκριμενο χρονικο διαστημα,απλα επειδη τωρα υπαρχει ηδη ενα γκρουπ πας παρακολουθεις αυτα που κανουνε τωρα και οταν τελειωσουν ξαναπας για να παρακολουθησεις τα αρχικα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου demie :) πως πάς κοριτσι?ολα καλα?

νενα πολυ ωραια ακουγονται τα μαθηματα και τα λεφτα δεν ειναι πολλά αφου ερχεται κ μετα σπιτι σου να σε βοηθησει.αααα κι εγω θελωωωωωωωω,μαθε πραγματα για θηλασμο κ πες, μενδιαφερει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας γεια σας κορίτσια!

Τι κάνετε?

Λοιπόν εγώ πριν λίγο μαζέυτηκα μετά απο μαραθώνιο τρεχάματος στο κέντρο της Αθήνας όπου πραγματικά πόνεσαν τα πόδια μου...είχα μαζέψει εκκρεμότητες σχεδόν 2 μηνών και έτρεχα πάνω κάτω :?:?

Θα κατέβω ξανά κατά τα Χριστούγεννα και αν !!! :D:D

Νένα κάτσε για να καταλάβουμε καλά...και κάνεις γαμο..δουλειες και καις και θερμίδες?? Σαν να μη μας τα λες καλά!!! :D:D

happy πραγματικά αγόρασες το πιο κουφό πράγμα για το μωρό...έχω ακούσει να αγοράζουν φορμάκια, κουβερτούλες κλπ κλπ αλλά πάνες ποτέ!! :D:D

Αναστασία καλησπέρα τώρα πια!! Δεν μπόρεσα καθόλου να μπω σήμερα!!! Μπορεί να σε πετύχω αργότερα :D:D

Demie hello!!!!!!!!

φιλάκια σε όλες :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοπελια εκανα πλακα...αν δεν το καταλαβες...πιστευεις οτι θελω να θιξω κ να σχολιασω το μωρο κανενος?ελεος βαλε ορια στα νευρα σου κ μην πουλας τσαμπουκα,δεν περναει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για προσωπικους λογους δεν θα ξαναγραψω ουτε εδω ουτε στις φουσκοκοιλιτσες...Να ειστε ολες καλα και με το καλο ενα υγιες μωρακι στην αγκαλια σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα μανουλες κ μελλουσες μανουλες!!!!!!!!!!!!!!

εφοδιαζομαι απο τωρα samantha :lol::lol::lol: εχω παρει ενα σωρο πργματα εκτος απο αυτα που χρειαζομαι!!!!κ φανταζεσε τελικα στην β επιπεδου να με πει αγορι??????ε ρε γελιααα =))=))=)):)):)):((:((:((

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα happy μου τι κάνεις? εγω ακόμα στην δουλεια και εχω μια νυσταααα δεν βλεπω μπροστα μου...σημερα ειδα την μπουμπουκα μου η οποια βαριοταν κ νυσταζε,δεν μας εκανε κολπακια πολλά....μεγαλώσαμε και φτασαμε το μισο κιλο. :lol::lol::lol: σε 15 μερες μου ειπε να κανω καμπυλη ζαχαρου. :roll::roll: επίσης μου ειπε να κανω διαιτα...να προσεχω μην τρωω βλακειες κ γλυκα :? μα αφου μαρεσουν οι βλακειες κ τα γλυκαααα :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επιτελους καποια!!!!ειχα αρχισει να νοιωθω μοναξια!!!!!

μισο κιλο εγινε το κουκλακι σου ε????ειδες την φατσουλα της????

καλα ακομη δουλευεις???σε εργοδοτη η σε δικη σου δουλεια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και από εδώ!

Happy και σε εμάς κοριτσάκι έχουν πει αλλά δεν κάναμε ακόμα την β επιπέδου!

Και στην προηγούμενη επίσκεψη στον γιατρό ρωτάει ο άντρας μου: Γιατρέ τελικά είναι σίγουρα κοριτσάκι? Και απανταει ο γιατρός: Ε δεν βλέπω να φύτρωσε κάτι :D:D:D

Είχε μια κρυφή ελπίδα!! XAXA

Εμένα η ζουζούνα σήμερα κλωτσάει αρκετά συχνά και χθες το βράδυ το ίδιο!

Tesh μεγαλώνει η κουκλίτσα σου! Κάνατε τον υπέρηχο πρωί και για αυτό δεν ήταν πολύ ζωηρή? Καλό θα σου κάνει η σωστή διατροφή! Ελπίζω τα γλυκάκια που έφτιαξες να μείναν και καθόλου!!!

φιλάκια :D:D

Happy εσύ σταμάτησες την δουλειά? Εγώ λέω να συνεχίσω μέχρι να μην μπορώ να "κουνηθώ"...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε υπηρεσια ειμαι και σε μιση ωριτσα σχολαω...ναι ειδαμε το φατσονι μας και φυσικα μοιαζει στην μανουλα :lol::lol::lol: γλυκα ειναι ...η μυτουλα παντως μοιαζει τωρα για τα αλλα δεν ξερω.πηρε και βαρος απο την β επιπεδου που την ειχαμε δει οποτε ολα πανε καλα αποτι ειπε η γιατρος...μονο να μην σαβουριαζω :? πως θα το καταφερω αυτο δεν ξερω :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ και εγώ είδα λιγο από την φατσούλα του την Δευτέρα αλλά όχι πολύ καλά γιατί είχε το χεράκι του μπροστά...

Αλήθεια φαίνεται και σε ποιον μοιάζει? :shock::shock:

Λοιπόν εμένα για καμπύλη ζαχάρου δεν μου έχει πει ακόμα ότι πρέπει να κάνω, αλλά έχω πολύ χαμηλό ζάχαρο...για την ώρα! Από ότι διάβασα σε άλλα θέματα στο φόρουμ την κάνουν αρκετά συχνά...Ίσως και σε κάθε εγκυμοσύνη, δεν γνωρίζω αλλά θα ρωτήσω!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμενα δεν μου ειπε τιποτα για καμπυλη ζαχαρου ακομη μαλλον ειναι νωρις για μενα

στην κουνιαδα μου παντως κοριτσια φαινοταν η φατσουλα της μπεμπας κ εμοιαζε τον μπαμπα της κ οντως πριν λιγο καιρο γεννηθηκε κ ειναι ιδια!!!!!!!!!!!!!!οι κοιλιτσες σας μεγαλωσαν πολυ????εμενα αρχισε να ξεπροβαλει δειλα δειλα ειμαι κ χοντρουλα δυσκολευετε να διαπεραση το λιπος μου =))=))=))=)) για αυτο μην μιλατε για φαγητα κ γλυκα.....αχ αυτα τα ροξακια.......

σταματησα την δουλεια στην 8 εβδομαδα φοβομουν για την μεση μου αλλα ηταν κ ζορικη δουλεια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...