Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΡΤΙΟΥ - ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011!!!


Recommended Posts

τιποτα βρε...αντε να περασουν οι γιορτες και να βαζουμε φωτο απο τα δωματιακια τους,ετοιμα,βαμμενα και με τα επιπλακια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 116
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλησπερα κοριτσακια τι μου κανετε?Εγω τα ιδια μια χαρα,λοιπον σχετικα με την κοπελα που ρωτησε για χρωματα για το δωματιο της κορης της εγω θα προτιμουσα ροζ με λαχανι ειναι τελειος ο συνδιασμος και μπορεις να βαψεις ενα τοιχο λαχανι και ενα τοιχο ροζ και να παρεις τα κυριως ειδη φωτιστικο και κουρτινα σε λαχανι και το χαλακι με καποιον παιδικο ηρωα ισως..Εχω δει καπου μια φωτο περιπου οπως σου το λεω θα την βρω και θα την ανεβασω..Tesh η σελιδα που εψαχνες καλη μου http://www.spitokosmos.gr/index.php?page=products&cat_o=4&cat_01=44..Oσο για τα Looney tunes ειναι τελεια θα βαλω και μια σελιδα που εχει πολυ ωραια τετοια επιπλα..Φιλακια στις υπολοιπες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια η σελιδα που σας υποσχεθηκα να βαλω δεν ναεβαινει γιατι τα δωματιακια ειναι σαν φυλλαδιο σε μορφη pdf θα σας στειλω την σελιδα,πηγαινετε εκει που λεει παιδικο δωματιο και δειτε εκιε που λεει looneυ tunes,βασικα δειτε ολες τις μαρκες γιατι απλα δεν εχετε ξανα δει τοσο ποικιλια και σχεδια σε βρεφικα δωματια,απο αυτον θα παρουμε εμεις τα δικα μας ειναι στην καβαλα και κανει τις καλυτερες τιμες..http://www.narlis.gr/home.php...Μην με πειτε μετα ομως οτι σας ξεσηκωσα,εγω για εσας δουλευω και αφου θελατε την βοηθεια μου,παρτε να εχετε!!!! \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΑΑΑΧΧΧΧ νενακι σευχαριστω παρα πολυ μεκανες ευτυχισμενη για σημερα :P:P:P , παντως ροζ με λαχανι ψηφιζω κι εγώ. μαρεσει πολύ... καλως τον αντρα της παρεας μας...με τοσα κοριτσια σαν πασας θα ειναι ο μικρος σου νενα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΑΑΑΧΧΧΧ νενακι σευχαριστω παρα πολυ μεκανες ευτυχισμενη για σημερα :P:P:P , παντως ροζ με λαχανι ψηφιζω κι εγώ. μαρεσει πολύ... καλως τον αντρα της παρεας μας...με τοσα κοριτσια σαν πασας θα ειναι ο μικρος σου νενα!!!

παρακαλω.... :):):) ναι το καμαρι μου θα ειναι ο πριγκηπας εδω.... [smilie=icon_king.gif] [smilie=icon_king.gif] [smilie=icon_king.gif] [smilie=icon_king.gif] [smilie=icon_king.gif] [smilie=icon_king.gif] [smilie=icon_king.gif] Παντως κοριτσια η αληθει ειναι οτι εχω κατα μπερδευτει απο οτι βλεπω σε πολλα δωματια μπορεις να κανεις και ριγα και παιδικη φιγουρα μαζι δεν δειχνει ασχημα,αρκει να μην υπερβαλεις,θα το δοκιμασω και θα δω πως φαινεται,πρεπει ομως πρωτα να παραγγειλω τα επιπλα και μετα να αρχισω την διακοσμηση!Ανυπομονω....... :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ Κ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ!!ΕΜΕΙΣ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΟ ΒΑΨΑΜΕ ΛΑΧΑΝΙ ΜΕ ΚΡΕΜ ΑΝΟΙΧΤΟ..ΕΓΙΝΕ ΤΕΛΙΟ!!ΑΓΟΡΑΣΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ WINNIE THE POOH ΚΑΙ ΤΙΣ ΜΠΟΡΝΤΟΥΕΣ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΣΧΕΤΙΚΑ....ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΗ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΦΤΙΑΞΕΙ ΕΝΤΕΛΩΣ...ΜΟΝΟ ΤΟ ΒΑΨΑΜΕ!!ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΣΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΜΗΝΑ ΔΗΛΑΔΗ ΤΟΝ ΜΑΡΤΙΟ,ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ.ΑΥΤΑ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

jule καλως μας ηρθες καλε,τι κανεις?Εκανες την αρχη και εσυ με το χρωμα μπραβο,αντε οταν αποφασισεις για τα επιπλακια πες μας στο συνολο πως θα το κανεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

jule καλωσηρθες...πες μας την ΠΗΤ σου και φυλο να σε βαλουμε στην λιστα μας...αντε να μεγαλωνουμε κυριες μου!!!!

πήρα απίστευτη συγχηση κοριτσια...ηρθε μια τρελη εδω στο γραφειο που μας δημιουργει γενικως πολλά προβλήματα και μαλωσε με ολους και με μενα φυσικα και με απειλησε οτι θα με χτυπησει. :shock::shock: κρατησα την ψυχραιμια μου και της ειπα οτι θα φωναξω την αστυνομια και εγινε ακομα πιο έξαλλη :x:x ταραχτηκα οσο δεν λεγεται... παιδιά κυκλοφορεί πολυ τρελος κοσμος εκει εξω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα tesh προσεχε στην κατασταση σου μην ταραζεσαι,το μπεμπακι δεν φταιει σε τιποτα,τρελοι παντου και παντα θα υπαρχουν,οι λογικοι αρχιζουν να εξαφανιζονται!!!!!! 8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααα καλώς την Jule που έχει και τα γεννέθλιά της σήμερα ε???? :D:D:D Χρόνια πολλά και από εδώ λοιπόν και με το καλό να έρθει το ΑΓΟΡΑΚΙ σου ε??? σου στην αγκαλιά σου!

'άντε και ένα ακόμα αγοράκι γιατί σε λίγο θα παρακαλάγαμε όλες την Νένα για τον ΓΑΜΠΡΟ χιχιχιχιχιχιχιχιχι :D:D:D:D Ανέβασέ μας φωτογραφία από το δωμάτιο!!!!!!

Tesh και εγώ φοβάμαι στον δρόμο που κυκλοφορούν τρελοί...Έχει γινει πολύ επιθετικός ο κόσμος και νομίζεις ότι θα πέσου ολοι πάνω σου...με τα πόδια, το αυτοκίνητο ή τα μηχανάκια...Και βρε παιδί μου εντάξει ακόμα δεν είναι φως φανάρι ότι είμαι έγκυος αλλά όποιος μπορεί να στριμωχθεί μπροστά μου να μου πάρει την σειρά θα το κάνει...Πολύ γαιδουριά υπάρχει!

Εσύ να μην απαντάς καθόλου και άλλη φορα να φυγεις στα γρηγορα πιο εκεί....Σε δημόσια υπηρεσία είσαι? Με την τρέλα του καθενός θα ρισκάρουμε τώρα?

Εδώ στο γραφείο εχει πολυ κοσμο και δεν με αφηνουν να γραψω με την ησυχία μου ουτε να σας διαβασω....μα τι θέλουν?? να δουλέψω κιόλας :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στα χρονια που ζουμε παιδια πρεπει να προσεχουμε ο κοσμος απο την πιεση κ το στρες αρχισε να τρελενετε!

σημερα εδω στην ορεστιαδα πηγε ενας βλακας να κλεψει την τραπεζα κ σκοτωσε τον διευθυντη εδω ειναι ησυχο μερος δεν εχουμε πολυ εγκληματικοτητα για αυτο καλυτερα να αποφευγουμε ατομα που φαινοντε καπως εχει δικιο η σαμανθα απολυτο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

happy μενεις ορεστιαδα?Εγω αλεξ/πολη,οντως η εγκληματικοτητα ειναι μηδαμινη εδω..Παρολα αυτα ομως ειναι καλο να προσεχουμε,και τους τρελους και τους ανωμαλους!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααα και άλλη από Βόρεια Ελλάδα??? τι θα γίνει βρε κορίτσια?? :D:D

Happy ποτέ δεν ξέρεις γενικά τι θα συμβεί στη ζωή ...κρίμα για τον άνθρωπο...

Να σε ρωτήσω? Η φωτογραφία που έχεις στο προφίλ σου είναι από το δικό σου μωράκι? Το είδα και εγώ το δικό μου σε 3d πριν από μερικές μέρες για πρώτη φορά αλλά δεν μου έβγαλε φωτογραφία...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αφηστε κοριτσια ειναι μερικοι ανθρωποι που ζουν κ αναπνεουν για να μαλωνουν...οσο ηρεμα της μιλουσα εγω τοσο πιο πολυ φωναζε αυτη.εχει τα θεματακια της παντως γτ ανθρωπος που φερεται ετσι...πρεπει να ψαχτει :roll::roll:

τελοσπάντων ας το ξεχασω γτ οσο το σκεφτομαι συγχυζομαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι το κοριτσακι μου ειναι,δεν ειναι ομως απο φωτογραφια μου εδωσε dvd ο γιατρος το εβαλα να παιζει κ το τραβηξα φωτογραφιες με την μηχανη μου!!!σε ποιον μοιαζει το μωρακι???

αλεξανδρουπολη την παω με χιλια!!!!ηταν ο αντρας μου μεταθεση εκει τελεια ειναι ησυχα με πολυ πρασσινο γυρω θαλασσα μακαρι να ξαναπαμε!!!νενα σε ποιον γιατρο πας εκει?εγω πηγα στον βασαρα για την αυχενικη σε αυτον εκλεισα κ την β επιπεδου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σπίτι μου σπιτάκι μου!!! Λοιπόν σήμερα μαζεύτηκα νωρίς νωρίς :D:D Έξω ψιχαλίζει και στο κέντρο έχει πορεία για την 17 Νοέμβρη...

Tesh μην σκέφτεσαι την τρελή αν ξαναέρθει να φυγεις και να πας πιο μεσα... Ο κόσμος δεν είναι στα καλά του γενικά...Νομίζουν όλοι ότι έχουμε την όρεξή τους...

Να σε ρωτήσω? Κάπου πήρε το μάτι μου την φανταστική φατσούλα που έχεις στην φωτογραφία σου. Απο που την πήρες (μην φοβάσαι δεν θα σου την κλέψω χιχι)...Θέλω να θυμηθώ που την είδα!

Happy happy για πες μας και εσύ την ιστορία σου!

Εγώ μένω Αθήνα, είμαι 28 ετών, παντρεμένη εδώ και 1 χρόνο με τον καλό μου και είναι το πρώτο μωράκι μας!!! Ελπίζω να καταφέρω να το σφίξω στην αγκαλιά μου... :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σαμι την βρηκα στο google και μολις την ειδα τρελαθηκα!!!!!!!!!!ενα τετοιο μωρο ζουμερο κ λαχταριστο θελω!!!!!!!!να το φαω στα φιλια κ στις δαγκωματιτσες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι ναι και εγώ τέτοιο μωρό θέλω για αυτό σε ρώτησα χιχι γίνεται να το παραγγείλω από τώρα ? :D:D:D

Πάντως μια συνάδελφος σήμερα στο γραφείο μου έλεγε ότι το παιδάκι της (κοριτσάκι) γεννήθηκε πολύ άσχημο και της αδερφής της το ίδιο (αγοράκι αυτό) και μου έλεγε: "σε προειδοποιώ! αν είναι κατακόκκινο και καταπονημένο μην τρομάξεις " "μετά όμως ομορφαίνουν " λέει :D:D

ααα ξέχασα να σας πω την ιδέα μου: τι θα λέγατε να γράφαμε στην φουσκο-λίστα δίπλα και το μαιευτήριο που θα γεννήσουμε? Έτσι αν κάποιες κοπέλες είναι στο ίδιο μαιευτήριο να μπορούν να ανταλάξουν απόψεις για αυτό! ή μπορεί να είναι και τις ίδιες ημέρες σε αυτό!!

Εγώ μέχρι στιγμής υπολογίζω να γεννήσω στο ΙΑΣΩ (Αθήνα). Το έχω δει κάπου εδώ στο mammy αυτό και μου άρεσε πολύ σαν ιδέα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΑΜΙ μολις τελειωσα τα ροξακια... ελα για κερασμα...μεχρι το τελος θα βαλω κανα 10κιλο ακομα...ασε που αρχισα να τρωω γλυκα και βλεπω το ζαχαρο να ανεβαινει στα υψη :cry:

λοιπόν μην ακους κανεναν τα δικα μας θα ειναι πανεμορφα αλλά και να μην ειναι...που το αποκλειω εμεις θα τα βλεπουμε πανεμορφα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ροξάκια ε?? μιαμ μιαμ μιαμ!!!

Αλήθεια πόσο ζάχαρο έχεις στις μηνιαίες αιματολογικές σου? Εγώ έκανα πριν από 1 εβδομάδα και είχα 62!!!!!!!!!!! (από 80 που είχα την προηγούμενη φορά!!) Αλλά σε όλη την εγκυμοσύνη δεν ..λαχταράω γλυκά αλλά αλμυρά!!

Το αρνητικό με εμένα ήταν ο αιματοκριτης --που ήταν πολύ χαμηλός : 29

ο δικός σας πόσος είναι κορίτσια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

happy και εγω σε αυτον παω ειναι ο καλυτερος!!!Θα γεννησω στο πανεπιστημιακο ομως στον καραμανιδη μαλλον δεν ξερω ακομα...Εμενα ο αιματοκριτης ηταν 33 και το ζαχαρο 80...Σας αφηνω τωρα γιατι εχω και μια γαμοδουλεια να κανω...Ξερετε τι εννοω,εσεις οι πονηρουλες!!!!Φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κοριτσακια !!! τι κανετε? ωραια μερα σημερις και ελπίζω να μην εχουμε παλι κανα τρελο να μας συγχυσει :?:? χτες δυσκολευτηκα να κοιμηθώ απο την υπερενταση, με ταραξε για τα καλα η τρελεγκω

νενακι τι....λογης δουλειες ειναι αυτες που κανεις βραδιατικα?να ξερω οταν δεν εχω υπνο να τις κανω κι εγω :lol::lol::lol:

λοιπόν στο θέμα αιματοκριτης ποναμε γτ παντα ειναι χαμηλος 30- 32 το πολύ... καποια στιγμή επ[αιρνα 2 συμπληρωματα σιδηρου (μπλιαχ) αλλά δεν το άντεχα και ειπα στην γιατρο να ταφησουμε στο ενα.

επίσης ζαχαρο αποτι θυμαμαι την τελευταια φορα που δεν σαβουριαζα και πολλά γλυκά ειχα γυρω στο 82 :shock::shock: τωρα που χτυπησα τα ρωξακια μου κ τις μηλοπιτες μου και κατι ντελισιους σοκολατακια και τα κιτκατια μου βλεπω να πηγε 100 μοναδες :lol::lol::lol:

δεν βαριεσαι μωρε και τι να κανουμε...να με δω μετα πως θα τα χασω :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα καλημέρα!!!

Tesh προσπάθησε να την βγάλεις από το μυαλό σου...ακούς εκεί την γαιδούρα να σε ταράξει τόσο πολύ!! Μου φαίνεται με την τρέλα και την ψυχασθένεια του καθενός πρέπει να ασχολούμαστε... :?:?

Πρόσεχε το ζάχαρό σου πολύ! Έχω ακούσει ότι μπορεί να προκαλέσει διαβήτη κύησης...Τα κιλά δεν παίζουν ρόλο πάντα...αλλά το ζάχαρο παίζει!!!Ρώτα τον-την γιατρό σου. Αλήθεια είσαι ευχαριστημένη με τον/την νέο γιατρό?

Νένα τι βραδυνές ασχολίες?? Δεν πιστεύω να ήσουν ΑΤΑΚΤΟ κοριτσι :D:D:D

Εγω όλο το βράδυ έβλεπα ότι είχαν έρθει 3-4 γιατροί στο σπίτι με μηχανήματα για να γεννήσω...ότιιιιιιιι να ναιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι

Τώρα τρέχω να προλάβω το ταμείο μου (περαστικά μου) για κάτι επιτροφές...Αν δεν γυρίσω μέχρι το μεσημέρι-απόγευμα θα έχω κάνει φόνο και θα με έχουν βάλει φυλακή :lol::lol::lol:

Πολύ καλημέρα σε όλα τα καλά & κακά κορίτσια ( :oops: ) :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα σε όλες. Η μικρή μου είναι σχεδόν 6 μηνών, θηλάζει αποκλειστικά και την προηγούμενη εβδομάδα ξεκινήσαμε τα φρουτάκια. Αρκετό καιρό πριν ξεκινήσουμε, κάθε φορά που μας έβλεπε να τρώμε, άπλωνε τα χεράκια και ανοιγοκλεινε το στόμα σαν να μασάει. Έδειχνε δηλαδή έτοιμη. Οι πρώτες μέρες πήγαν πολύ καλά, έτρωγε με τεράστια όρεξη και χαρά. Μέχρι τότε έκανε κακακια καθημερινά, ίσως και 2-3 φορές τη μέρα, με τη γνωστή υφή των μωρών που θηλάζουν. Αρχίσαμε με μπανάνα, έπειτα μήλο. Κατευθείαν σταμάτησε να ενεργείται, πέρασαν 4 μέρες όπου και σταμάτησε να τρώει. Δοκιμάσαμε ακτινίδιο και κόψαμε την μπανάνα για να λειτουργήσει το έντερο αλλά ούτε αυτό το ήθελε.  Ώσπου ξεκίνησε με παααρα πολύ κλάμα (έπειτα από 4 μέρες) να ενεργείται πολύ σκληρά κακά που είχαν βλεννη με αιμα. Πήρα πανικόβλητη την παιδίατρο και είπε να της βάλω βρεφικό υπόθετο. Εγώ το έβαζα, εκείνη το έσπρωχνε μαζί με σκληρά κακά και άπειρο κλάμα. Αυτό έγινε 3  φορές συνεχόμενα εκείνη τη μέρα. Είχε γίνει μούσκεμα στον ιδρώτα η καημένη, σφιγγοταν και έκλαιγε. Σπαραξε η καρδιά μου. Τελικά αποκοιμήθηκε στην αγκαλιά μου μέσα στα κλαματα.  Σήμερα, 2 μέρες μετά όπου πάλι δεν είχε ενεργηθει, έπειτα από συζήτηση με την παιδίατρο, της έβαλα ξανά υπόθετο. Μάλλον αντανακλαστικά, ξεκίνησε πάλι να σφίγγεται και να κλαίει, και έβγαλε πολύ λίγα κακα (όχι τόσο σκληρά) και μαζί και το υπόθετο. Για φρούτα ούτε λόγος. Βλέπει το κουτάλι και κλαίει. Η παιδίατρος λέει είναι συνηθισμένο, και ότι θα συνηθίσει το εντερακι της, αλλά ρε κορίτσια δεν αντέχω αυτό το κλάμα, της κόβεται η ανάσα και μου έρχεται να κλάψω και εγώ μαζί της. Φαίνεται να πονάει πάρα πολυ...Για το φαγητό είπε να μην την πιέζω, αλλά μου κάνει εντύπωση που ξεκίνησε με τόση χαρά να τρώει και ξαφνικά δεν θέλει ούτε μπουκιά. Είχαν και τα δικά σας μωράκια θέμα με το έντερο κατά την εισαγωγή των στερεών; Πώς το αντιμετωπίσατε;    Υ.Γ. λίγη μπανάνα που της έδωσα σε κομμάτι από το δικό μου χέρι, το έβαλε στο στόμα και το ρουφούσε. Blw φοβάμαι όπως πολύ να κάνω..Σε δύο μέρες ξεκινάμε δεύτερο γεύμα χορτοσουπα και όπως το πάει, αμφιβάλλω αν θα θελήσει να δοκιμάσει. Εάν έχετε συμβουλές για αυτό θα το εκτιμούσα πολύ. 
    • Γλυκια μου Λιλη!!!! ❤️ ποσο σε ευχαριστω!!!! 🥰 Δοξα το θεο πηγαν ολα τελεια!!! καλυτερα απ οτι ελπιζαμε...!!!  Να ειναι καλα και ο γιατρος μας φυσικα!!!! ελπιζω να συνεχισουμε ετσι και του χρονου να ειμαστε 3 ή 4!!! 🙏 με το καλο να περασουν οι μερες να μας πεις τα νεα σου!!!!! αγωνιουμε μαζι σου!!!! 🤗 Με ενα τεραστιο νουμερο χοριακης ευχομαι και γερα παιδακια στην αγκαλια σας!!! 🙏
    • Ναι φαίνεται ο γιατρος να ενδιαφέρεται για την ασθενή του κ να βλέπει κάθε περίπτωση διαφορετικά κ να μην κρατάει ένα πρωτόκολλο κ να το ακολουθεί σε ολες!! 
    • Σκεψου έχω τον φάκελο στο σπίτι κ δεν μπηκα σε πειρασμό να τον ανοίξω 😂😂😂
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...