Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΡΤΙΟΥ - ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011!!!


Recommended Posts

Tesh αυτό είναι το θέμα forever friends?

http://www.foreverfriends.co.uk/home/

Δεν το ήξερα!!!!!!!!!!! Είναι φανταστικό! Απαλό και γαλήνιο! ααα το βάζω και εγώ στα υπόψη μου!

και το ριγέ ροζ-κίτρινο μου αρέσει πάρα πάρα πολύ!

post-11264-13873935453121_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 116
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ααα μπερδευτηκα τώρα!

Υφασμάτινα καδράκια ή forever friends??? ή υφασματινα καδράκια με forever friends?? (μμμ νομίζω δεν πάει και τόσο!!!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναιιιιιιιιιιι........αυτο ειναι...τα γλυκουτσικα αρκουδακια...και σκεφτηκα να βαλω μια ξαδερφη μου που πιανει το χερι της να μου κανει ζωγραφιες forever friends σε πινακακια ή να αποθηκευσω τις καλυτερες εικόνες και να τις παω τυπογραφειο για εκτυπωση και να τις περασω σε χρωματιστό γυαλί - λαχανι - φουξια κλπ σε σχηματα π.χ. μαργαριτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πω πω tesh και sami σας βρηκα κατι τελεια δωματιακια αφου σας αρεσουν και τετοια χρωματα λοπον ξεκιναω να ανεβαζω αν σας αρεσει κατι αποθηκευστε το να το εχετε,δυστηχως το καταστημα που λες σαμι δεν το εχει εδω :( ...

post-13385-13873935453291_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πω πω tesh και sami σας βρηκα κατι τελεια δωματιακια αφου σας αρεσουν και τετοια χρωματα λοπον ξεκιναω να ανεβαζω αν σας αρεσει κατι αποθηκευστε το να το εχετε,δυστηχως το καταστημα που λες σαμι δεν το εχει εδω :( ...
το παρακατω δωματιο μαρεσεπολυ ο τοιχος

τελεια ta forever friends κοριτσια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βαλτή είσαι Νένα να βάλω τα κλάματα στην δουλειά :lol::lol::lol: (απο την συγκίνηση εννοείται!)

λοιπόν εγώ κόλησα με forever friends (τρίτη φωτογραφία)!!!

Το μωβ δωμάτιο με την audrey hepburn (breakfast at tiffany's) -αυτή δεν είναι?- είναι πολύ ωραίο και σικάτο αλλά δεν νομίζω να το μπορεί να το φχαριστηθεί το μωρό...πιο δίνει ...στυλ για ενήλικες :D:D

Λοιπόν για εσένα Νενα αν και το έχεις βάψει τώρα είδα πριν από 10 λεπτά σε φωτογραφία ενός συναδέλφου, όπως βλέπεις την διχρωμία στην δεύτερη φωτογραφία, μόνο που είναι γαλάζιο και το κάτω μέρος κάνει την θάλασσα και το πάνω τον ουρανό...Και έχει κολήσει διάφορα ψαράκια χταποδάκια κλπ κλπ μέσα στην υποτιθέμενη θάλασσα και μερικά (πχ δελφινάκια) να ξεπηδάνε πάνω από αυτήν...Δεν ξέρω αν κατάλαβες τι εννοώ!!!

Πεθαίνω και για 2 κοριτσάκια της φωτογραφίας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααα και να ρωτήσω: τα παιδάκια βλέπουν ακόμα μικι μαους και μινη κλπ κλπ? είναι ...επίκαιρα??? :D:D:D

ααα και τα ψαράκια που λέω μοιάζαν ...κάπως ... με το στυλ της ταινίας "ψαχνοντας τον Νέμο"....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Sami καταλαβα τι λες ναι ειναι ωραιο αυτο αλλα το εβαψα σε αλλους χρωματισμους το δωματιο...Μ'αρεσε πολυ το δωματιακι που συνδιαζει τη ριγα στην κουρτινα μπλε λαχανι καπως ετσι το σκεφτομαι,αντε αν βρισκουμε φωτο που μας αρεσουν να τις ανεβαζουμε,forever friends διαχρονικο θεμα δωματιου,sami νομιζω οτι τα μικι μοαυς ειναι διαχρωνικα και θα αρεσουν σε οσες γεννιες παιδιων και να περασουν ετσι νομιζω,βεβαια καθε χρονο βγαινουν και καινουργια αλλα και αυτα ειναι ωραια..Αντε σιγα σιγα ολα θα τα κανουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ σπίτι μου σπιτάκι μου!!! γύρισα από την δουλεια...βέβαια την μισή μέρα έγραφα στο mammyland και μιλούσα στο chat και έβλεπα δωματιάκια και χαλιά :D:D:D

Νένα πολύ ωραία τα χαλάκια και με καλές τιμές!!!

CALLIOPE καλως ήρθες!!!Με το καλό και εσύ το μωράκι σου ;);)

Πες μας πότε έχεις Πιθανή Ημερομηνία Τοκετού? Είναι κοριτσάκι ή αγοράκι? Κοριτσάκι μου είπες νομίζω ε?? Γιατί έχω και ένα Αλτζχαιμερ λόγω εγκυμοσύνης!!

Βάλες και ένα τικεράκι με τις εβδομάδες σου!!

ααα και καλή επιτυχία με την β επιπέδου σου αύριο!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νενα τελειο το δωματιο με μπλε λαχανι...παρα πολυ ωραίο...σημερα πηγα τσαρκα μετα την δουλεια για να δω μωρουδιακα κ κρεβατακια...μαλλον θα καταληξω στο φατσουλες με forever friends ζωγραφια κ προικα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλοριζικο το θεματακι κοριτσια!!!!

εγω εχω πητ 1/5 αλλα θα γεννησω τελικα αρχες απριλιου με καισαρικη λογο προβληματος στην σπονδυλικη μου στηλη.

απο ιανουαριο θα αρχισουμε να ετοιμαζουμε το παιδικο μας, περιμενουμε κοριτσακι το πρωτο μας μωρακι:lol:

εχω ξετρελαθει με τα χαλια που βαλατε!!!

θελω ομως βοηθεια,εχω ενα μονο παιδικο κ το σπιτι ειναι δικο μας θελω να κανω ενα δωματιο ουδετερο δεν μπορω να αποφασισω θεμα κ χρωματα :roll::roll::roll: καμμια ιδεα?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς την happy όνομα και πράγμα!! :D:D:D

Με το καλό το κοριτσάκι σου!!! Θα γεννήσεις με καισαρική νωρίτερα για να μην βαρύνεις και κουράσεις την σπονδυλική στήλη σου? Για φυσιολογικό το αποκλείσατε από τώρα?? αν γεννήσεις πάντως 1η Μαίου θα είναι πάντα αργία και ...θα φτιάχνετε στεφάνια & θα πιάνετε τον Μαή στα λιβάδια :D:D

Για το παιδικό που λες και εμείς αργότερα θα το φτιάξουμε αλλά τώρα παίρνουμε ιδέες!!! Πόσο μεγάλο είναι το δωμάτιο? Μπορείς να πάρεις ουδέτερα επιπλάκια και βαψιματάκι να κάνεις πιο κοριτσίστικο, αφού έτσι και αλλιώς αργότερα θα το φρεσκάρεις!!! (για το...δεύτερο παιδάκι χιχι)

Tesh πορτοκαλί δεν είναι το τοίχος ή λεμε άλλο σχέδιο? Ή έχω αχρωματοψία (μου το λένε πολλοι αυτό :D:D ) Πάντως αυτό συνδυάζει και τις ρίγες που έλεγες!!!

Σήμερα η μπέμπα μου είναι πολύ ήσυχη...1-2 φορές την ένοιωσα...αύριο θα την ταισω πιο πολυ με σοκολατες κλπ και ελπιζω να κουνιεται πιο πολυ!

καληνύχτα :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα σε όλες τις κοριτσουδες!!! τι βροχη ειναι αυτη σημερα????τρελοκαιρος...

να καλοσωρίσω την calliope και την happy και για να μπαινουμε σιγα σιγα σε σειρα θα κανω μια λιστα και οποια θελει συμπληρωνει απο κατω το δικο της ονομα - ΠΗΤ - και φύλο ;)

tesh - 23/03/2011 - κοριτσακι

samantha - 30-03-2011 - κοριτσάκι

happy -

calliope -

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς την happy όνομα και πράγμα!! :D:D:D

Με το καλό το κοριτσάκι σου!!! Θα γεννήσεις με καισαρική νωρίτερα για να μην βαρύνεις και κουράσεις την σπονδυλική στήλη σου? Για φυσιολογικό το αποκλείσατε από τώρα?? αν γεννήσεις πάντως 1η Μαίου θα είναι πάντα αργία και ...θα φτιάχνετε στεφάνια & θα πιάνετε τον Μαή στα λιβάδια :D:D

Για το παιδικό που λες και εμείς αργότερα θα το φτιάξουμε αλλά τώρα παίρνουμε ιδέες!!! Πόσο μεγάλο είναι το δωμάτιο? Μπορείς να πάρεις ουδέτερα επιπλάκια και βαψιματάκι να κάνεις πιο κοριτσίστικο, αφού έτσι και αλλιώς αργότερα θα το φρεσκάρεις!!! (για το...δεύτερο παιδάκι :D:D

ναι μολις κλεισω τις 36 εβδομαδες κ μπω στον μηνα μου γιατι δεν θα αντεξουν τοσο βαρος τα κοκκαλακια μου...

τα επιπλα τα εχω βρει ηδη κ ειναι στο χρωμα του φυσικου ξυλου κ σκεφτομε δυο συνδιασμους η ροζ με κιτρινο η ροζ με λαχανι,ακομη δεν γεννησα κ σκεφτομε κ το δευτερο παιδι,δεν θελω απλα να το κανω πολυ κοριτσιστικο γιατι αν το δευτερο ειναι αγορακι το κοριτσακι μου δεν θα στεναχωρεθει που θα της χαλασουμε το δωματιο?????

τι θεμα ομως να κανω??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα σε όλες τις κοριτσουδες!!! τι βροχη ειναι αυτη σημερα????τρελοκαιρος...

να καλοσωρίσω την calliope και την happy και για να μπαινουμε σιγα σιγα σε σειρα θα κανω μια λιστα και οποια θελει συμπληρωνει απο κατω το δικο της ονομα - ΠΗΤ - και φύλο ;)

tesh - 23/03/2011 - κοριτσακι

samantha - 30-03-2011 - κοριτσάκι

happy -αρχες απριλιου-κοριτσακι

calliope -

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα happy λοιπόν εγω θα κανω τα forever friends αλλά μου άρεσαν παρα πολύ και τα baby looney tunes...εχει πολύ ωραίες μπορντούρες παρε ματι...

http://www.babynet.gr/site_pics/proiont ... 00_big.jpg

http://www.babynet.gr/site_pics/proiont ... 89_big.jpg

http://www.babynet.gr/site_pics/proiont ... ty_big.gif

και επιπλάκια

http://www.fatsulesmoda.gr/epipla14.html

δεν ειναι πολυ ωραια και γλυκουλικα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλα τα κοριτσάκια!!!!!!!!!!!!

Σήμερα με "πλάκωσε" το πάπλωμα και έφτασα καταϊδρωμενη στο γραφείο. Ευτυχώς μπορώ να το "ρίξω" στην εγκυμοσύνη :lol::lol:

Με γειααααααααα την λίστα!!! μόνο κοριτσάκια για την ώρα!! Νομίζω και η Callioppe κοριτσάκι έχει αλλά θα μας πει :D:D

Happy προτιμώ το ροζ με κίτρινο αλλά και το ροζ με λαχανι μπορει να ειναι ωραιο...εξαρτάται και τις αποχρώσεις! Αλλα αν έχεις ήδη διαλέξει τα έπιπλα σε ουδέτερα χρώματα τότε αν κάνεις δεύτερο θα βάψεις απλώς το δωμάτιο.

Αλήθεια, να τολμήσω να ρωτήσω κορίτσια για πότε σκέφτεστε (θεωρητικά πάντα!) για δεύτερο παιδάκι? Εμένα ο άντρας μου έχει ήδη αρχίσει να με ψήνει για 2ο (αν είναι δυνατόν!!) και εγώ τον πειράζω και του λέω ότι δεν κάνω 2ο, ένα θα κάνουμε και θα το κακομάθουμε (για πλάκα το λέω χιχι)

Tesh τα λαγουδάκια με το καρότο (το κοριτσάκι λαγουδάκι και το αγοράκι λαγουδακι) ειναι απλα υπεροχα! Νομίζω τα έχω δει αυτά τα κινούμενα σχέδια στην tv!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σαμι ναι τελεια κι αυτα ...αν και η νενα με ξεσηκωσε χτες μαυτην την φωτο και θελω να μου πει απο ποιο site την πηρε γτ ειμαι ετοιμη να παραγγειλω αυτο το συγκεκριμενο κρεβατακι μαυτην την προικα...απλα τελειο...ετσι το φανταζομουν ακριβως.

σημερα κι εγω αργησα να ξυπνησω και ετρεχα σαν την παλαβη...

παρασκευη πρωι εχουμε γιατρο να δουμε το μπεμπεκι μας ...αντε να δουμε ποσο μεγαλωσε :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα happy λοιπόν εγω θα κανω τα forever friends αλλά μου άρεσαν παρα πολύ και τα baby looney tunes...εχει πολύ ωραίες μπορντούρες παρε ματι...

http://www.babynet.gr/site_pics/proiont ... 00_big.jpg

http://www.babynet.gr/site_pics/proiont ... 89_big.jpg

http://www.babynet.gr/site_pics/proiont ... ty_big.gif

και επιπλάκια

http://www.fatsulesmoda.gr/epipla14.html

δεν ειναι πολυ ωραια και γλυκουλικα?

μονο ωραια κ γλυκουλικα??τρελα ειναι μου αρεσουν πολυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!αχ τι μου κανεις μου φαινετε θα πιασω τα πινελα κ θα αρχισω απο τωρα!!!!

ναι νομιζω πως στο θεμα baby looney tunes θα καταληξω βρηκα κ ενα τελειο χαλι με τον τουιτι στο σαιτ που εβαλες ναι!!!σας ευχαριστω πολυ πολυ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...