Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΚΥΠΡΟ!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 154
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

hi kai apo mena!!!

Filenades gennisa tin Pempti 11/11/2010 i wra 9:08 to prwi. O michalis mou zigize 2.810kg kai ine enas kouklos!!! Devtera vgika apo tin Kliniki kai ime spitaki mou twra me ta paidakia mou!!!

filakia

:)

xxxxxx

xxxxxxxx

xxxxxx

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera koritsakia!!!

mini mou na sou zisi to moraki sou kai na xerese tin oikogenia sou pou gennises???

andria mou ola kala to ninaki sou ti kanei??

maria eseis pos ta pate??

emeis mia xara eimaste tin deutera sarantizoume oxi diladi oti perimename na sarantisoume gia na vgoume stin volta alla apo deutera tha to manoume kai sarantismenes :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia sas evxaristw para poly gia tis evxes sas, Na stai kala :)

Andria mou kai sta dika sou, poly wraio sines8ima!!!

Myria mou gennisa stin Kliniki Pantazi, imai para poly evxaristimeni opws kai stin prwti mou genna, poly kalos mazi mou alla kai oles i nosokomes tou!!! Den ton allazw!!!

Wraia pou sarantizete, perimenw kai egw pws kai pws, 8a pesw ligo prin tis giortes!!! Exw provlima me to sti8os mou kai ime poly agxwmeni!! Esy 8ilazeis kali mou???

Vasika otan ton vazw sto sti8os mou ponw para poly tis 8iles m, se simeio pou klaiw apo ton pono!!! arxisa kai Vgazw me to mixanima to gala, alla kapoies fores den vgazi ka8olou k dinw kai xeno!! den xerw ti na kanw!!! ouf....

filakia kai ta leme

bye ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mini mou ego den tin thilazo thilasa mono 2-3 fores alla logo kapias epemvasis pou ekana palia sto stithos ponousa para poli kai etsi den thilasa prospatha na tin thilasis kai aman dis oti den mporis einai kalo kai to mpimpero ;) stin ellada exoun sindesmo pou simvouleuoun tis mamades gia ton thilasmo emeis edo aman theloume na rotisoume kati menoume me tin aporia :evil: ti perioxi menis?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορούες μου!!

Μινι μου να χαίρεσαι το γιόκαρο σου!!! Πάντα να ναι γερός και δυνατός και να κλαίει μόνο από χαρά!! Η δεύτερη καισαρική πονάει όπως την πρώτη? Μια ξαδέρφη μου που γέννησε τώρα πρόσφατα είπε μου καμία σχέση!!!Αυτή αλλά και εγώ, πονούσαμε πάαααρα πολύ την πρώτη εβδομάδα...

Μινι μου εγώ θηλάζω αποκλειστικά εδώ και 5,5 μήνες και σκοπεύω να το συνεχίσω όσο πάει!!

Αν θέλεις να θηλάσεις το μωρό, μην δίνεις ξένο.Και εγώ πέρασα πόνους στις θηλές και τη LaLa από εδώ μέσα εζάλισα την στα πμ!! Προσπάθα να αφήνεις το στήθος σου να πέρνει αέρα, όσο γίνεται, και να βάζεις λίγο από το γάλα σου και να αλοίφεις τις θηλές σου.Κάμνει θαύματα!!!Εγώ είχα αγοράσει και κρέμα και την έχω ακόμα ανάνοιχτη!! Και μην τις πλένεις με σαπούνι, απλά στο μπάνιο με νερό και πριν το θηλασμό δεν χρειάζονται πλύσιμο..Για για να πονάς, σημαίνει κάτι δε γίνεται σωστά..Θα πρέπει το μωρό να το κρατάς και κάποιος που σε βλέπει από απέναντι να βλέπει την πλάτη του..όχι το μωρό να είναι ανάσκελα και να είναι απλά γυρισμένο το κεφάλι του.Και το κυριότερο, στο στόμα του μωρού να μπαίνει και η θηλαία άλως ,το σκούρο στρογγυλό γύρω από τη θηλή σου, και όχι μόνο η θηλή.. Με το θ'ήλαστρο δεν μπορείς να ξέρεις πόσο γάλα έχεις γιατί δεν το βγάζει όλο, άσε που πρέπει να είναι και καλό το θήλαστρο σου γιατί έχει μερικά που κάνουν και ζημιά αντί καλό..Εγώ ήθελα να θηλάσω όσο τίποτε άλλο και φοβόμουν μήπως δεν έχω γάλα..Στην κλινική έβαλα πυρετό από ίωση, και μου έβαλαν ενδοφλέβια αντιβίωση για τρεις μέρες και το γάλα το έβγαζα με το νοσοκομειακό θήλαστρο και το πέταγα..έκανα ξένο του μωρού και έπινε 130ml και εγώ έβγαζα με το θήλαστρο, και από τα δύο στήθη, στην καλύτερη περίπτωση, 70 ml!!!!!!!!! Kαι έκλαια που δεν είχα γάλα!!Μετά μου έδιναν και λάθος συμβουλές οι μαίες εκεί και ευτυχώς όταν ήρθα σπίτι, σε συνεργασία με τον παιδίατρο μου που ξέρει από θηλασμό, και ότι διάβαζα από το ιντερνετ και το mammyland του έκοψα το ξένο και θηλάζει μόνο από μένα..!!Και τωρά είναι η πιο απλή, εύκολη και ωραία διαδικασία που υπάρχει..Θυμούμαι που πονούσα και έσφιγγα τα δόντια μου και το πόδι του άντρα μου που καθόταν δίπλα μου και δεν το πίστευα ότι θα τα καταφέρω!

Άσε τωρά που νυστάζω τα πρωινά που ξυπνά και τον βάζω στο κρεβάτι και θηλάζει αυτός και εγώ κοιμάμαι!!!Δοκίμασε και εσύ αυτή τη στάση, αλλά και άλλες μέχρι να βρεις και αυτή που σε βολεύει.

Ελπίζω να μη σας ζάλισα και mini μου να σε βοήθησα!! Ότι άλλο θέλεις και μπορώ να βοηθήσω, πες μου!! :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera kypries manoules :D

ti kanete? ola kala? ta zouzounia sas!!!

Miria mou menw Germasogeia sto xwrio, alla exei kai emas edw stin kypro simboulo thilasmou pou erxete spiti sou kai se parakolou8i, vevaia epi plirwmis (50 evropoulakia). Egw epeidi den antexw allo ton pono pira tilefono mia kyria simboulo kai 8a er8i se liges wres!!! 8a sas pw tis entypwseis mou!!! Esy Miria mou pou meneis?

aX Maria mou kai egw avto kanw apo ton pollin ton pono!!! klaiw apo ton pono!!! den antexete!!! elpizw me avti tin maia pou 8a er8i na me voi8isi giati mallon apoti katalava dinw me la8os tropo to sti8os mou sto mwro mou kai giavto ponaw!! Pes mas leptomeries gia sena?? Apo poia perioxi ise? Pote gennises??

filou8kia

kai ta leme ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera stis kupriopoules ti kanete ta morakia sas?

emeis simera pigame voltoules pigame sto mall kai psonisame pale :D aman pas ekeimesa den feugeis me leuta :lol:

mini mou ti ginete ego meno stin omonia konta sto limani pos pas me to moraki sou einai isixo? poli oraia pou vrikes kapion na sou e3igisi den i3era oti exoume kai emeis auton ton sindesmo... ate na mas peis entiposis

andria pou eisai pires apousia autes tis meres

maria mou den erxese kipro oi sugkenis sou pou menoun ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera filenades!!!

Ti kanete? ola ipo elegxo?? :D

Miria mou o mikroulis mou ine kalouis, koimatai xypna, klaiei, trwei, ta sini8ismena enos vrefous, 8a doume pws 8a ine otan megalwni siga siga!!!

Wste pigate peripataki simera me to zouzouni sou, poly wraia, wraies i voltoules!!!! Doulevis Miria m esy?? Egw psaxnw kopela na mou prosexei ta mwra otan 8a paw douleia me to kalo!!! I kopela pou mou prosexe tin kori mou, epiase allo vrefos kai etsi den mpori na mou prosexei ton Michali mou!! Elpizw na vrw kati....agxw8ika ligo!!!

i maia telika den ir8e spiti mou, anakalypsa oti itan apatewnisa kai telika den 8a me voi8ouse, apla 8a epiane mono 50 evrw, kai etsi milisa me ton paidiatro mou kai mou edwse to tilefono mias allis poly kalis maias kai milisa mazi tis apo to tilefono, me voi8ise kapws nomizw, 8a deixoun i epomenes meres pws 8a pane!!!

andria kai maria ti kanete?? ola kala kopeles?

perimenw news sas!!

filakia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου γειά σας!!

Εγώ καλά είμαι, μόλις κοίμησα το μωρό..

Μίρια μου ποιός στη χάρη σας με τις βόλτες!!!

Mini μου ευτυχώς που το κατάλαβες νωρίς και γλύτωσες!! Άκου τί σκέφτεται ο κόσμος για να βγάλει λεφτά... H καισσαρική πώς είναι?

Εγώ κορούες είμαι από το Δασάκι Άχνας και γέννησα 1η Ιουνίου.Οι συγγενείς μου είναι στη Λάρνακα και άλλοι στην Πάφο και στη Λευκωσία! Θα ξανάρθω Κύπρο περίπου Μάη-Ιούνη..Τώρα 2 του Γενάρη θα βαφτίσουμε το μωρό στην Πάτρα και έτσι θα έρθουν οι συγγενείς και οι κουμπάροι στην Πάτρα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koroues mou,

Ti kanete? Egw molis 8ilasa prin ligo kai ton evala na koimi8i ton prigkipa mou!!! Se 3 wroules 8a xipnisi mallon!!! kai pali ponw para poli tis 8iles mou otan ton vazw sto sti8os mou, ouf... den xerw ti na kanw, agxw8ika poly!!!!

i kaisariki exei ligous ponous ekei stis rafes!! Nai ponousa ligo perissotero apo tin prwti mou genna, ine dyskolo otan exeis kai devtero mwro!!! Giavto koritsia an 8elete na kanete allo paidaki kante to twra pou ine mikro to mwro sas, meta pou arxizi kai katalavaini zilevi perissotero, oso pio megalo ine!! Apopsi mou fisika...

wste maria mou 8a vaftisete, poly wraia, sou evxomai na pane ola kala kai na perasete teleia!!!

filakia

ta leme

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas omorfes ti kenete ? emeis edo sto spiti mas apopse exoume genethlia kapiou filou mas tha paro kai to nini mazi mou epidi einai sto spiti tou pou tha to kanei....

mini mou ego teliosa prodimotiki ekpaideusi alla mono 2 mines to doulepsa epidi meta itane o gamos meta emeina egkuos opote eimai sto spiti an thelis na skeuto kai na rotiaso an exei kamia kopela pou prosexi morakia eimai mesa sta pragmata kai 3ero ligo ;)

maria mou diladi arxises etimasies gia tin vaftisi pio tha einai to thema sas?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!

Εγώ μένω Λευκωσία, αλλά έιμαι από Ελλάδα!

Άντρια!!!

Τι ευχάρστα νέα;

Τώρα έμαθα οτι είσαι έγκυος!!!

Όλα να σου πάνε καλά κοπέλα μου!!!

Ο Πανταζής είναι συγγενής του άντρα μου, αλλά δε γέννησα σ' αυτόν γιατί ήθελα το γιατρό μου κοντά μου.

Κορίτσια, εγώ γέννησα χωρίς επισκληρίδιο... ήταν επιλογή μου και δεν αλλάζω με τίποτα αυτήν την εμπιερία μου...

Απλά είπα οτι το 2ο θα το γεννήσω με επισκληρίδιο... χαχαχα!!!

Επίσης, θήλασα 13 μήνες το γιο μου.

Αποθήλασε μόνος του...

αλόμη μία όμορφη μεπειρία...

Ό,τι χρειάζεστε μπορείτε να με ρωτάτε.

Εμένα με βοήθησε πάρα πολύ το μάμμυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsakia nanouka kalosorises stin parea mas pes mou oti auti i fatsoula stin fotografia einai o giokas sou??

emeis simera 3ipnisame proi kai pigame eklisia aurio sarantizoume kai pigame apo ta simera itane kai tis panagias opote vrikame tin eukairia o papas kratouse to moro mou kai den katalabe oti itane koritsake kaleeeeeeeee olokriro forema foresame :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsia kai apo mena!!!

Pws iste? Egw kala molis evala to mikro na koimi8i kai pezoume lenko me tin zouzouna mou!!! Zilepse ligaki alla 8a perasi pistevw, 8elei tis meres tis na siniditopoisi oti mpike neo melos stin oikogeneia!!!!

Nanouka m kalosorises!!! Pws ise? meneis kypro e? diladi o antras sou ine kyprios?? pes mas liga gia sena? Poso ine o giokas? pou doulevis? Pws ine i zoi stin kypro, sou aresei?

Egw ap'oti diavazes nanouka mou 8ilazw ton gio mou alla otan ton vazw sto sti8os mou me ponoun poly i 8iles mou. Pses ir8e mia maia spiti mou kai mou ipe oti mallon 8a mou dakwni tis 8iles to mwro kai giavto pono!!! Opote 8ilazw klaiw anti na xairomai.... agxos poly!!!

Miria mou wste sarantisate simera? Ti wraia perasan i meres!! Pote 8a vaftiseis esy? skeftikes tipota? entometaxy exeis facebook?

ta leme koritsia!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι Μύρια... αυτός ο κούκλος είναι ο γιος μου!!!

χαχαχα!!!

Ήταν 6 ημερών τότε...

Τώρα είναι, σχεδόν, 14 μηνών.

Τον άνδρα μου τον γνώρισα στις σπουδές.

Ήταν πιο έξυπνος από μένα και με έφερε Κύπρο... χαχαχα!

Δεν το μετανιώνω, όμως.

Εντάξει, είναι πολύ δύσκολα γιατί είμαι μόνη μου και μου λέιπουν πολύ οι δικοί μου, αλλά τι να κάνουμε;

δεν μπορούμε να τα έχουμε όλα στη ζωή μας...

Η Κύπρος μου αρέσει γιατί έχει ήσυχη ζωή...

αν εξαιρέσεις την κίνηση, βέβαια...

εσεί πού μένετε;

μίνι μου, είναι λογικό να πονάει το στήθος...

και το δικό μου πονούσε, αλλά περνάει.

Βεβαιώσου οτι πιάνει καλά τη θηλή σου...

τα χειλάκια του να είναι γύρω γύρω από τη θηλή...

η κοιλίτσα του να ακουμπάει τη δική σου και το κεφαλάκι του να κοιτάει το στήθος σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera omorfes pos eiste? pos perasate tin kiriaki ego meta tin eklisia ekana doulies katharisa olo to spiti kimithika kai kamia oritsa kai meta eixame kosmo mexri tora :shock:

mini mou exei kati plastikes thiles pou tis bazis sto stithos gia tin ora tou thilasmou den 3ero pos legonte giati den tis dokimazis?

nanouka se pia poli menis? pragmatika einai koukli to nini sou ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kορίτσια καλησπέρα!!

Νανούκα καλωσόρισες στην παρέα μας!!Σε καταλαβαίνω που σου λείπουν οι συγγενείς σου αλλά τί να κάνουμε? Εγώ είπα ότι πάω όπου είναι καλύτερα για την οικογένεια μου (για αυτό θα γυρίσουμε Κύπρο μάλλον)..με τον άντρα μου και το μωρό μου και ας είναι και στον Βόρειο Πόλο!!

Να χαίρεσαι το μωράκι σου!!

Εμείς σήμερα πήγαμε σε ένα μνημόσυνο και μετά για βόλτα και αργήσαμε να γυρίσουμε σπίτι.Εμείς ξεκινήσαμε κρεμούλα από χτες, και ενθουσιάστηκε ο Κωνσταντίνος μου!! Ήθελε να φάει και το κουτάλι!! :lol::lol:

Mίνη μου επειδή θα το βαφτίσουμε μέσα στις γιορτές, αποφασίσαμε με την κουμέρα μου το θέμα να είναι επίκαιρο.Και είχαμε πει για χιονάνθρωπο αλλά τελικά δε βρήκε κάτι αποκλειστικά με αυτό το θέμα να της αρέσει και έτσι θα το κάνουμε πιο πολύ σαν θέμα το αστεράκι, αλλά θα έχει και χιονανθρωπάκια, και αγγελάκια, και νυφάδες χιονιού (ξέρεις, εκείνο το σχήμα σαν αστέρι) και δεντράκια και τέτοια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalo mesimeri koritsia,

ti kanete? egw poli kourasmeni kai nistameni ime!! Ta paidakia mou den me koimisan ka8olou pses! otan koimisa ton gio mou meta xipnise i kori mou me idiotropia, mesa sta mesanixta twra!! poios tin akouei.... ouf 8a perasoun i meres den 8a perasoun!!!

Andria mou na min agxwnese gia tipota kai ola 8a pane kala, apolavse tin ekimosini sou oso mporeis!!!

Maria mou kali arxi me tis kremoules, mpravo tou giou sou pou tou arese :)

Miria mou exw piasei plastikes 8iles alla den tis 8elei, anagouliazete me avtes!! 8a antexw oso mporw, apo ekei kai pera 8a stamatisw!!! Esy pote 8a vaftiseis?

Nanouka mou poly omorfos o giokas sou, koukli ptou min ton matiasoume!!

exei kamia apo esas facebook??

filakia

ta leme

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ πολύ για τα καλά σας λόγια...

Και πού να τον δείτε τώρα που μεγάλωσε... χαχαχα!!!

Λευκωσία μένω.

Δεν έχω φέισμπουκ.

Αν πιάνει τη θηλή, καλύτερα να μη χρησιμοποιείς ψευτοθηλές.

Εγώ χρησιμοποιούσα στην αρχή, αλλά είναι μεγάλο ζόρι...

Χρησιμοποιούσα γιατί δεν έπιανε καθόλου το στήθος... είχα εισέχουσες θηλές.

Αχ αυτά τα ξενύχτια...

πώς θα τα ξαναπεράσω;

δεν είμαι έγκυος... απλά με απασχολεί... χεχεχε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera omorfes ti kanete emena molis kimithike i prigkipisa kai leo na pao kai ego gia nani epidi nistazooooooooooooooo

mini m exo kai ego facebook einai panagi.miria@gmail.com

den 3ero pote tha vaftisoume tha to kaname mai alla i koumera m einai egkuos kai tin evale na genisi mai opote den 3eroume tora pote tha ta kanoume..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου καλησπερα...

Ειμαι η Γιωτα πολυ παλιο μελος του μαμμυ..απλα εχω καιρο να μπω!!!

Ειμαι κ γω απο Αθηνα κ ο συζυγος απλα μενουμε μονιμα κυπρο!!συγκεκριμενα Παφο αλλα

σκεφτομαστε απο το νεο ετος να μετακομισουμε ειτε για Λεμεσο η Λευκωσια η καπου αναμεσα απο αυτες

τις δυο!!

Εχω 1 γιο τον Τασουλη 2.5χρ κ την μικρη μου Κλεοπατρα 5 μηνων!!!!

Χαιρομαι που μπηκα ξανα στη παρεα σας γιατι ψυχολογικα ειμαι χαλια!!!

Δεν εχω πολλες φιλες κ ειμαι ολη μερα μονη με τα παιδια στο σπιτι,αλλωστε ειναι κ ο

λογος που θα μετακομισουμε να πιασω κ γω δουλεια να κανω καινουργιες γνωριμιες!!

εδω παφο νεκρα ειναι!!!

Αντρια μου κοπελα μου...να ξερες ποσο χαρηκα με τα ευχαριστα νεα σου...συγχαρητηρια..το ξερα οτι

θα εμενες συντομα εγκυος!!!!με το καλο..να εχεις μ1α πολυ καλη κ ευκολη εγκυμοσυνη..οτ θες εδω ειμαι!!

εχω κ γω φεις μπουκ...φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξίας έκανα κ γω στον προηγούμενο κύκλο μια μέρα πριν την περίοδο κ ήταν αρκετά σκούρο όποτε δεν ξέρω αν ισχύει αυτό που λένε. Αλλά αν είσαι 15η μέρα κ βλέπεις γραμμούλα μάλλον κάτι καλό έχει γίνει..🙏🏻🙏🏻 Η σημερινή είναι ίδια με τη χθεσινή; Ανέβασε να δούμε καλε!!!!!!! 
    • Εγω γίνομαι 35 σε μερικές μερες έκανα την αυχενική τον Φεβρουάριο μου είπε πως είναι εντάξει δεν μου ζήτησαν κάτι παρά πάνω λόγο ηλικίας τα αποτελέσματα τα ειδαν εμβρυολογος γυναικολογος  τωρα βέβαια πήγα σε άλλον γυναικολόγο στο δημόσιο γιατί πριν ήμουν σε ιδιώτη δεν ξέρω αν έχει διαφορετική άποψη εκεινος και ζητήσει κάτι παρά πάνω..σε 5 μερες πάω για β επιπέδου  εμενα πάνω στο χαρτι της αυχενικής λέει μετά τα 38 ζητάνε ντιπ 🤷‍♀️
    • Δεν το γνώριζα καθόλου αυτό πως είναι διαφορετικες η χοριακες  Είναι ακριβή η εξέταση αλλά από το να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο καλύτερα που την εκανες και εγω στην θέση σου το ίδιο θα έκανα εύχομαι να έχεις τα καλύτερα αποτελέσματα 😊
    • Καλώς σε βρήκαμε ξανά girly μου!!! Πόσο χαίρομαι που είδα μην σου μας έλειψες!!!! Με το καλό η καινούρια προσπάθεια!!!!♥️♥️♥️
    • Ελπίζω να έχουν φωλιάσει τα μωράκια ♥️ αν δεν δω να σκουραίνει το τέστ μου είναι δύσκολο να το πιστέψω... Αλλά ελπίζω...🥰 Annie μου λέγε μου τετοιααααα 🤪 15η είμαι από την ovitrelle 🤪🤪 ίσως κάνω αύριο πάλι ένα να δω μήπως αλλάξει κάτι μην μου βγαίνουν τα μάτια για να δω μια γραμμή... Μέχρι κ ωορρηξίας έκανα 🥴🫣 κ είναι σκούρο... Λένε ότι σκουραίνει στην εγκυμοσύνη... Μπορεί κ να μην ισχύει δεν ξέρω... Πόσο θέλω να το πιστέψω... Ααα ωραία κόκκινη γραμμή 🥰 χωρίς αμφιβολία θετικότατο!!!! Ελπίζω να γίνει κ εμένα έτσι!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...