Μετάβαση σε περιεχόμενο

Θεσσαλονικη κερνας καφε???


Anastacia

Recommended Posts

Τώρα είδα ότι το γράψατε κι εδώ

Ούτε εμέις δεν θα έρθουμε :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Η Έλενα έχει λίγες μυξούλες και από το μεσημέρι άρχισε να έχει και βήχα

Ζηλεύω πολύ αλλά δεν το διακινδυνεύω να έρθουμε μην σας κολλήσουμε και τίποτα

Καλά να περάσετε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 103
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

εγω να ερθιβ αλλα με αγχος..θα εχω κοσμο αυριο για τον μικρο..εκαψα και την παλαμη μου μολιε τωρα...

μιας που ολα πανε στραβα να κανουμε την αλλη κυριακη να ειμαστε ολες????????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι ρε κούκλες ας το αλλάξουμε για την άλλη βδομάδα να μαζευτούμε πολλές

Πιείτε άυριο ένα πριβέ καφεδάκι και την άλλη βδομάδα όλες μαζί :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε ναιιι να το κανουμε κ την αλλη βδομαδα

πολυ γουσταρω καθε κυριακη μαμμυσυναντησεις!!!!! μη σας πω να το καθιερωσουμε κιολας!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χα!ωραια!!!!...

το ακυρωνουμε?...

Παρατηρησατε πως καμια αλλη Σαλονικια δε μας γουσταρει? :lol:

ΠΟιος το ξερασε οτι βρωμανε τα ποδια μας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τρελεεςςςς

ναι ρε ειδικα εσενα ψιλη και αχαρη δε σε γουσταρουμε καθολου!!!!

καλε γιατι τι αναβαλετε..οποιες μπορουν να πιουν καφεδακι..ενα καραμελ μακιατο για μενα πλιζ....και οι υπολοιπες αλλη φορα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ας το κάνουμε την άλλη Κυριακή τότε στο ίδιο μέρος!!!

Όχι τίποτα...

Θέλω να βγω σήμερα και θα το ξενυχτήσω!!!

Μην είμαι αύριο κομμάτια από το hangover....

:lol::lol::lol:

(Aλήθεια θα βγω)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τρελεεςςςς

ναι ρε ειδικα εσενα ψιλη και αχαρη δε σε γουσταρουμε καθολου!!!!

καλε γιατι τι αναβαλετε..οποιες μπορουν να πιουν καφεδακι..ενα καραμελ μακιατο για μενα πλιζ....και οι υπολοιπες αλλη φορα

Αυτο το ξερω Χρυσουλα μου!!! :D Και... λογικο!

Ομως το περιεργο ειναι πως δεν γουσταρουν ουτε εσας! :lol::lol::lol:

Βρε τοοοοοσες κ τοοοοσες Σαλονικιες κ καμια δε δειχνει ενδιαφερον να πιει καφε

μαζι μας!Θυμαμαι στην 1η συναντηση που πηγα ειμασταν σχεδον ολες αγνωστες μεταξυ μας!

Λοιπον...Εγω για σουρτουκεμα ειμαι παντα μεσα!

Ακουω!

Πειτε αν ειναι να πλυνω τα ποδια μου! :lol:

Α!Τωρα το ειδα!Πλακα μας κανεις Νατασα???

Που στο καλο θα πας γμτ!

Με την κοιλια στο στομα!Και εγω...?Απαπα!

Με απογοητευω! :P

Αντε τα λεμε την αλλη βδ!...Μαλλον!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κριμα.. :(

κ διορθωσα κ οολα τα διαγωνισματα μου για ναειμαι χαλαρη αυριο!δεν πειραζει!

πλακα πλακα ομως να το καθιερωσουμε τις κυριακες,ή κ αλλες μερες,να συναντιομαστε!κ δεν ξερω αν παιζει ρολο,αλλα..

εγω σημερα ΔΕΝ επλυνα τα ποδαρακια μου..μπλιαξ!

νατασα καλα να περασετε αποψε! :)

φιλια σε ολες!

αληθεια,τωρα που το λεει η αναστασια,αν παρατηρησατε,εχει δικιο!κυριως το τρενακι ειναι στις συναντησεις..λέτε να νομιζουν πως ειμαστε κλικα θηλαζουσων κ να μας αποφευγουν;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;!!!!!!!! :?:shock::shock::shock::shock::roll::roll::roll::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω σημερα ΔΕΝ επλυνα τα ποδαρακια μου..μπλιαξ!

αληθεια,τωρα που το λεει η αναστασια,αν παρατηρησατε,εχει δικιο!κυριως το τρενακι ειναι στις συναντησεις..λέτε να νομιζουν πως ειμαστε κλικα θηλαζουσων κ να μας αποφευγουν;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;!!!!!!!! :?:shock::shock::shock::shock::roll::roll::roll::lol::lol::lol:

Αστα..Εγω τα επλυνα αδικα...! :lol::lol::lol:

Υποθετω πως λογω πολλων "καφενειων" συναντιουνται μεταξυ τους οι κοπελες...

Κριμα ομως!Μπορει απο κοντα να ειμαστε πιο συμπαθητικες! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε αναστασι γιατι βιαζεσαι??

τα χριστουγεννα ειναι πολυ κοντα!!!

κανε υπομονη.. το νερο ειναι πολυτιμο στις μερες μας.. και με αυτη την κριση..... :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για σενα ρε σαυρογιωτα θα κανουμε μια Πανθεσσαλονικιοτικη συναντηση στην πλατεια Αριστοτελους!!!..θα κλεισουμε κανενα κεντρικο καφε μονο για παρτι μας και θα προσλαβουμε κλοουν..και καποιον να κινηγαει τα παιδια που θα τρεχουν πισω απο τα περιστερια.....

χαχαχαχαχα

Τι να πω ...εμεις δεχομαστε ολους με αγαπη....αμα δε μας θελουν..μη μας θελουν ρε παιδια..

Για ολα ειπαμε φταις εσυ ψιλη και ασχιμη...ανοιξες ποστ και μας σνωμπαρουν ολοι!!!

Ελπιζω την αλλη κυριακη να φανει και κανενας...χαχαχα..ειπαμε..στο ιδιο μερος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε αναστασι γιατι βιαζεσαι??

τα χριστουγεννα ειναι πολυ κοντα!!!

κανε υπομονη.. το νερο ειναι πολυτιμο στις μερες μας.. και με αυτη την κριση..... :lol::lol::lol:

=))=)) Eipame,...Ειμαι αδιορθωτη!!χαχαχαχα

Χρυσα εχεις δικιο!Να κανονισετε καφε μεσω εξπρες!Χωρις εμενα φυσικα! :lol::P

Βρε Γιωτακι εδω λεμε να το κανουμε εβδομαδιαιο!Δεν αντεχουμε 1,5 μηνα χωρις καφε :lol::lol:

α!Τα χριστουγεννα δε θα ειμαι εδω οποτε...Θα ειστε μεγαλη παρεα! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το ραντεβού μας ανανεώνεται για αύριο!!!

Θα συναντηθούμε στον παιδότοπο Rapunzel στα Κων/πολίτικα στις 11.

Θα στρίψετε από τον περιφερειακό στην έξοδο της Τούμπας και μόλις φτάσετε στο φανάρι της Λαμπράκη θα κάνετε αριστερά. Έίναι ένα μεγάλο κτίριο στα αριστερά σας στα 500μ το οπόιο φαίνεται καθαρά!

Για περισσότερες πληροφορίες μπείτε εδώ για να σας οδηγήσει ο πλοηγός.

http://www.rapunzel.gr/index.php/odikes-odigies

Θα τα πούμε εκεί!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia sas koritsia, kanonizoume kafedaki vlepw....

Polu tha ithela na erthw kai egw alla lexona prama kalitera na katsw ston kolo mou...

Sas xrostaw kai kati fotografies apo thn teleftea fora, gia na doume tha kataferw na tis anevasw???

Giati den sas to eipa alla h texnologia kai egw eimaste sinonima :lol::lol:

YΓ. Ta opia sxolia gia to kalitexniko mati stis lipsois parakalw apefthinthite ston fwtografo Cecilia.... :P:Pprotes foto tou mwrou mas 002.JPG[/attachment:2j1q9x8n]

post-12688-13873935485223_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Την έχω βρει και 320 στην Αθήνα αλλά και πάλι δεν είναι λίγα. Μου το σύστησε ο γιατρός αλλά ξανά λέω μόνο λόγω ηλικίας γιατί ΌΛΑ μέχρι τώρα είναι φυσιολογικότατα!!!
    • Κορίτσι μου εμένα πάντως πάνω στην αυχενική λέει ότι μετά τα 38 ζητάνε αυτήν την εξέταση  και ιδανικά την ζητάνε όταν κάνουμε την αυχενική και τώρα γίνετε αλλά συνήθως τη κάνουν μαζί για πιο ολοκληρωμένο αποτέλεσμα Είναι και πολύ ακριβή από όσο ξέρω 600 ευρώ; Κάπου εκεί.. δεν ξέρω εγω νομίζω αν δεν μου την ζητούσαν δεν θα την έκανα από μόνη μου 🤔
    • Καλησπέρα @Marilou87 Θα ακούσεις πολλές και διάφορες γνώμες. Εγώ προσωπικά στο Γεννημα δεν έμεινα ευχαριστημένη καθόλου. Οι μόνοι που θεωρώ πως είναι σοβαροί άνθρωποι είναι η εμβρυολόγος όπως λέει η @nefeli1980 και ο ίδιος ο Μαντ...δης. Κατα τ'άλλα δεν έχω περάσει καλά εκει μέσα. Ένιωσα μια τεράστια πίεση απο το λογιστήριο που επιμένει κάθε τρεις και λίγο για το οικονομικό και με απότομο τρόπο και δεν ένιωσα καμία κατανόηση. Με αποτέλεσμα να μη θέλω να τους βλέπω καθόλου. Ο γιατρός σε παραπέμπει εκεί, επομένως δεν έχεις να κάνεις στο οικονομικό θέμα με τον γιατρό (το παίζουν good cop - bad cop). Είχα ακούσει για την αυστηρότητα του λογ/ριου, αλλά αυτό εμένα με ξεπέρασε.  Επίσης με ενόχλησε πάρα πολύ το κομμάτι, "εσωρουχάκι, καρεκλίτσα, ποδαράκια, αποδειξούλα, αιματάκι κτλ" εμένα στην ηλικία που είμαι και με το παρελθόν που έχω, δεν μου αρέσει να μου μιλάνε οι μαιες/κοπέλες με υποκορουστικά -άκι κτλ λες και είμαι μικρό παιδάκι. Θέλω λίγη σοβαρότητα και πόσο μάλλον όταν είμαι και μεγαλύτερη σε ηλικία (40άρα) απο τις περισσότερες. Μιας και λεω "αιματάκι" δεν κόβουν παραπεμπτικά και κάνουν τις αιματολογικές στο κέντρο. Σημαίνει πως ένας υπέρηχος 50€ συν 20€ πάνω κάτω για αιματολογικές, μια επίσκεψη μπορεί να σου κοστίσει... Ο Μαντ...δης εξαιρετικός αλλά δεν τα κάνει όλα ο ίδιος. Άλλος ωοληψία, άλλος υπέρηχο κτλ... Δεν θα σου πω να μην πας εκεί. ξέρω ανθρώπους που πέτυχαν και θα σου πουν τα καλύτερα. Εγώ πάλι θα σου πω το άλλο, κάνε ενα μικρό τουρ. Πήγαινε να δεις τους γιατρούς, κάνε ένα ραντεβού και με στο Γεν...μα και στην Ευγ..ία αλλά και σε άλλους δυο αν χρειαστεί και αποφάσισε ποιος σου κάνει καλύτερα.  Καλή επιτυχία!!!! 
    • Εγώ που μένω Λευκάδα, αν μου το επιτρέψει ο γιατρός... μέχρι να κατέβω Αθήνα θέλω να κάνω μερικά μπάνια. Θα δούμε μέχρι τότε...
    • Για αρχή θα το προσπαθήσω λίγο μόνη μου και θα δω μετά τι θα κάνω δεν θέλω να με πιάσει άγχος όπως στην πρώτη εγκυμοσύνη θέλω να το πάω πιο χαλαρά 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...