Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΡΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΓΙΑ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ...


Recommended Posts

Maraki as to kalo sou me sigginises proiniatika kai exw plantaksei sto klama :lol::lol::lol:

Sou exw ksanaeuxithei kai exw ekdilosei ton thavmazmo mou pros ton Manwlio arketes fores alla alh mia den vlaptei pote...Na sas zhsei lipon kai na ton kamarosete opos ton thelete me ton Aleksh sou...

Na tou doseis ena filaki kai apo emena shmera :-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολύ συγκινήθηκα με την περιγραφή σου..να σας ζήσει ο μπεμπούλης σας και να είναι πάντα γερός, δυνατός και καλότυχος :x ! !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία μου, έχω συγκινηθεί τόσο πολύ με την περιγραφή σου που δεν ξέρω τι να γράψω...

Η τελευταία σου κουβέντα τα λέει όλα: "το μεσημερι γεννηθηκαν ενα μωρο μια μητερα και ενας αιωνιος και αδιασπαστος δεσμος...αγαπη μου σε ευχαριστω που μου χαρισες την ολοκληρωση..."

Να σας ζήσει κοριτσάκι μου, να'ναι γερός, καλότυχος και λεβέντης ο Μανωλιός και να τον καμαρώνετε πάντα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου σας ευχαριστω τοσο πολυ για τις ευχες με εχετε στιρηξει τοσο πολυ που σας νοιωθω το πιο στενο παρεακι μου και ειμαι τοσο χαρουμενη που μοιραζομαι μαζι σας τις χαρες μου αλλα και τις λυπες μου...

ευχομαι και σε σας με το καλο να αποκτησετε τα μπεμπακια σας και να διαβασουμε κι αλλες συγκινιτικες ιστοριουλες και σε οσες ακομα περιμενουν να μεινουν εγκυουλες να ειναι συγουρες πως εκεινη η μερα δεν θα αργησει και το μονο που χρειαζετε ειναι πιστη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι μου να σου ζήσει ο Μανωλιός!! Γερός και δυνατός να είναι πάντα!! Καλή λοχεία να έχεις και να σε κάνει πάντα ευτυχισμένη ο κούκλος σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΣΑΣ! ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΜΙΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ!!!!!!!!!ΕΙΔΕΣ ????Η ΑΠΟΛΥΤΗ ΕΥΤΥΧΙΑ Η ΓΕΝΝΗΣΗ ΤΩΝ ΜΩΡΩΝ ΜΑΣ! ΚΑΛΗ ΛΟΧΕΙΑ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι μου αχ τι ωραια ολα οσα εγραψες να χαιρεσαι τον πανεμορφο μανωλακη σου και να απολαυσεις καθε στιγμη μαζι του συμφωνω απολυτα με αυτο που εγραψες "το μεσημερι γεννηθηκαν ενα μωρο μια μητερα και ενας αιωνιος και αδιασπαστος δεσμος...αγαπη μου σε ευχαριστω που μου χαρισες την ολοκληρωση..."ειναι θεικοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο

φιλακια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...