Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΚΡΟΗ ΥΓΡΟΥ ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ

olg4

Recommended Posts

Καλησπέρα ... και ΒοΗΘειΑΑΑ!!

Ανακάλυψα μόλις χθες ότι από την θηλή του δεξιού στήθου εκκρίνεται ένα γαλακτώδες υγρό, σχετικά πηχτό. Και παράλληλα ένας "πόρος".. δεν είμαι σίγουρη αν το περιγράφω σωστά, έχει αλλάξει χρώμα και έχει γίνει αρκετά σκουρότερος...!! Δεν περιμένω να αδιαθετήσω, σύμφωνα με τις ημερομηνίες δεν υπάρχει κάποια πιθανότητα εγκυμοσύνης... Κοινώς βρίσκομαι στο κενό.. Τι μπορεί να είναι; Υπάρχει πιθανότητα να έχει κάποια σχέση με κάποια ασθένεια;

Ευχαριστώ !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalhspera olga....Apo oti katalava den eisai egguos oute prosfata exeis gennusei?????

Xoris na eimai idikos h na exw kapia prosopikh empiria tha sou protina na pas amesa se enan giatro na to kitakseis. Exw akousei diafora alla den thelw na sou pw trela senaria kai na se tromaksw twra, apla mhn to afineis pigene ston giatro...

να πας οπωσδηποτε να το κοιταξεις!!! μην το αφηνεις!!

δεν εχω την παραμικρη ιδεα τι μπορει να ειναι αλλα απο τη στιγμη που ουτε ησουν ουτε εισαι εγκυος, στη θεση σου θα ανησυχουσα παρα πολυ

Πέρυσι μου είχε συμβεί το ίδιο κ είχα τελικά υψηλη προλακτίνη.Αυτό είναι το ένα ενδεχόμενο,τα υπόλοιπα θα στα πεί ο γυναικολόγος σου.Τί ηλικία έχεις άν επιτρέπεται;Έχεις κοιτάξει ποτέ το στήθος σου με κάποια εξέταση; Καλό είναι να το κοιτάξεις σύντομα κ όλα καλά θα πάνε!

Καταρχήν σας ευχαριστώ πάρα πολύ για την άμεση ανταπόκριση..

Είμαι 27 χρονών, δεν είχα κάποια εγκυμοσύνη μέχρι τώρα.. το στήθος μου το ελέγχω μέσα στα πλαίσια της αυτοεξέτασης.. απλά δεν ξέρω αν πρέπει να απευθυνθώ σε γυναικολόγο ή σε κάποιον πιο εξειδικευμένο.. :?:

Πέρυσι μου είχε συμβεί το ίδιο κ είχα τελικά υψηλη προλακτίνη

από τι επηρεάζεται η άνοδος της ορμόνης και πώς τα κατεβάζεις ;;; :?:

Αρχικά ενημέρωσε το γυναικολόγο σου κ αυτός ξέρει τι εξετάσεις θα κάνεις κ άν κρίνει αργότερα οτι χρειάζεται θα σε στείλει σε μαστολόγο αλλα μη φτάνουμε μέχρι εκεί!Εμένα μια χαρά μου τη ρύθμισε ο γυναικολόγος. Ούτε εγώ ήμουν έγκυος τότε,η προλακτίνη επηρεάζεται κάποιες φορές απο άγχος αλλα κυρίως είναι ορμονικό το θέμα!Ρυθμίζεται με χαπάκια για κάποιο χρονικό διάστημα δεν είναι κάτι αν είναι αυτό μην αγχώνεσαι,ρυθμίζεται! ;)

• 5 months later...

Geia sou Olga,

Pithana einai kapoia kysth xvris na eimai eidikos...Apo perusi me talaipwrei mia kusth sto aristero mou sththos exw kanei parakenthsh kai den uphrxe kakoithia. Prepei na pas se eidiko mastologo na se exetasei. To exw psaxei arketa to thema mhn anhsuxeis..oti xreiasteis rwta...

• Προσθήκη...