Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΟΥΣΚΩΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2010 Νο5


Recommended Posts

καλησπερα κοριτσακια,χρονια πολλα καταρχην αν εχουμε καμια Δημητρα ή κανενα συζηγο Δημητρη...Georgia καλοφαγωτο το μιλφειγ στειλε και καταδω κανα κομματι..Τα κιλακια προς το παρων ειναι στα 5,5 θα προσπαθησω να βαλω αλλα τοσα μονο μεχρι το τελος,ειμαι λιγο καλυτερα σημερα με το συναχι αλλα αυτος ο βηχας δεν λεει να φυγει...kouki Ειχα και εγω μυκητες στην εγκυμοσυνη το καλοκαιρι απο τη θαλασσα που βαριομουν καποιες φορες να αλλαξω μαγιο αλλα δεν πηρα τιποτα 4 μερουλες κρατησε και εφυγε απλα θα σε παιδεψει λιγο με τα υγρα και τη φαγουρα αλλα αν μπορεις να μην παρεις τιποτα απο φαρμακα και να το ξεπερασεις με πλυσεις απο χαμομηλι και να τρως πολυ γιαουρτι.. Σημερα φαγαμε τσιπουρα με ρυζακι...Αυτα τα νεα μου πολλα φιλακια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 847
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κοριτσια ο γιατρος μου ο Mr.Pringles δεν μου παιρνει λεφτά- ποτε- μονο την επισκεψη απο το βιβλιαριο -πορτοφολι δεν αγγιζουμε παντως- ναναι καλα!

Αχ, Γεωργια να με συμπαθας αλλα η ταυτοτητα μου ειναι undercover εδω στο μαμυ- γιατι περα απο σας υπέρχουν καποια ατομα που δεν θελω να γνωριζουν κατι για μενα..και αμα σου πω το ονομα μου- ε...δεν θα ξερεις και καμια αλλη μαυτο- οποτε παει..αποκαλειφθηκα!χαχαχα

Μαρια ιαπωνικα? αμα σε πω ειχα γραφτει κ γω σε online course και τα παρατησα γιατι τα ειδα ολα κωλυόμενα -που λενε οι φανταροι- χωρις καθοδηγηση!..

Λολλι καλα τα λες- πρεπει να δωσουμε ευκαιριες στο παιδι να βρει την κλιση του- οποτε καλο ειναι να δοκιμασει δραστηριοτητες κ να καταληξει σαυτην που το ικανοποιει κ το εκτονώνει καλυτερα.

χωρις στρες κ αγχος!

Νενα φιλάκιαααα :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νενακι καλησπέρα !!

koukiditsa εδώ στην Αθήνα, κοντά μου και στις γύρω περιοχές ειχα βρει καιρό ενα φροντιστήριο με Ιαπωνικά και γράφτηκα τελικά καποια στιγμή... ειχε Ιαπωνεζα καθηγήτρια, πολύ ευχάριστη και εχουν και ενα βιβλίο αρκετά βοηθητικό, το Minna no Nihongo, και προχωρήσαμε αρκετά για 1 - 2 μήνες που ήμουν! ηταν και μικρό το γκρούπ! και εγώ γενικά ειμαι υπερ της αυτο-μάθησης, σε κατι τετοια πιστεύω οτι χρειάζεται και ενας οδηγός καθηγητής...

εγώ ξετρελάθηκα με το "σχεδιασμό" των γραμμάτων τους...!!!

post-12238-13873935361223_thumb.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια!!!!

Γεωργία τέλεια κοριτσάκι. Αντε και εγώ θα μάθω τη Δευτέρα,είμαι η μόνη που δεν ξέρω. Αντε να περάσουν οι μέρες.

Και εμένα δεν με έχει κλωτσήσει ακόμα το ζουζουνάκι μου. Θέλω να με κλωτσήσει και μετά θα είμαι πιο ήρεμη.

Σήμερα γιορτάζει ο άντρούλης μου και θα βγούμε για φαγητό.

Φιλάκια Πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλορίζικο κορίτσια το Νο 5!!!!

Σημερα γιορταζει η Θεσσαλονικη κ για εμας ειναι σαν Κυριακή, ειχε κ καλο καιρο, τωρα μαζευτηκα η γκαστρουλα!!

Λοιπον εγω αν ειναι αγορι θα του διαβαζω Καββαδία για να γινει αλητάκι , οπως το θελω.. :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

VASIA να τον χαιρεστε τον αντρουλη σου και να περασετε καλα!!!!

ΚΟΥΚΙ προφανως ο ΜΙΣΤΕΡ ΠΡΙΝΓΚΛ εχει συμβαση με το ταμειο σας ε;

Αχ πολυ βαριεμαι.....δεν νιωθω και πολυ καλα....λιγο πονοκεφαλο...μια ψιλοκαουρα στο στομαχι....μια ψιλογκρινια.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον εγω αν ειναι αγορι θα του διαβαζω Καββαδία για να γινει αλητάκι , οπως το θελω.. :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Κοιτα μην του διαβαζεις Μικρουτσικο (Θανο καλε,οχι Αντρεα): <.... γιε μου που πας;....μανα θα παω στα καραβια...>

=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μισό κορίτσια μισό... ζαλίστηκα με τόση κουλτούρα στο ποστ...χιχιχιχιχχι !!!

περαν της πλάκας... μια χαρά σας βρισκω ! Ψωμί - Παιδεία - Ελευθερία !!! είμαστε και επίκαιρες (πλησιάζει η 17/11) !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχχχχ αντε να ερθει το μευθαυριο (28η Οκτ) να μην δουλευει ο αντρουτσος μου!!!!! Να τον δω και εγω λιγο μωρε.......και μετα να ερθει η επομενη μερα για να παμε στον γιατρο να δουμε τα κοριτσια μας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ λέω άντε να έρθουν τα Χριστούγεννα καλύτερα για να μπούμε στο 3ο τρίμηνο :lol::lol::lol:

Lollipop αυτό που έγραψες για τα καράβια είναι πράγματι μελοποιημένο ποίημα του Καββαδία...Δεν το έχει γράψει ο θάνος μικρουτσικος...όλα αυτά τα ποιήματα του Καββαδία αναφέρονται κατά κάποιο τρόπο σε ναυτικούς...πρόσεχε Γιούλη μην σου μπαρκάρει καμια μέρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλά... σαν ερθουν και τα Χριστούγεννα (που τοσο αγαπώωωωω!!!) θα ξεχυθούμε στα μαγαζιά για ψώνια ειμαι σίγουρη... σιγά μην κρατηθεί καμιά μας για μετά !!!! θα πιασει αράχνες το post ... !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά εγώ βέβαια που παρακαλάω να έρθουν τα Χριστούγεννα, παραδίδω -υποτίθεται- τότε την διδακτορική διατριβή μου...βρίσκομαι ακόμα στο 4ο κεφάλαιο το οποίο υπολόγιζα να είχα τελειώσει τέλη Αυγούστου-αρχές Σεπτέμβρη αλλά με τις ζαλάδες και τις αναγούλες δεν μπορούσα να στρωθώ όπως παλια...

Ελπίζω μόνο να έχω τελειώσει μεχρι να έρθει το μπεμπε γιατί μετά ΚΑΗΚΑ!!! ΚΑΤΑΚΑΗΚΑ μαλιστα!!!!!! :?:?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω πάντως θα της διαβάζω της στρουμφίτας μου τα άπαντα του Καβάφη μετά τον θηλασμό που πεφτει και 'ελαφρύς' και χωνευτικός σαν μέντα μετα απο ενα καλό γευμα... :-j[smilie=kermit.gif]

Αληθεια ο Καββαδίας έτσι ε? και ο Μπάμπης ο Κατσαρίδας..?? ο Τάκης ο Καραβίδας...? =))=))8-}

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ λέω άντε να έρθουν τα Χριστούγεννα καλύτερα για να μπούμε στο 3ο τρίμηνο :lol::lol::lol:

Lollipop αυτό που έγραψες για τα καράβια είναι πράγματι μελοποιημένο ποίημα του Καββαδία...Δεν το έχει γράψει ο θάνος μικρουτσικος...όλα αυτά τα ποιήματα του Καββαδία αναφέρονται κατά κάποιο τρόπο σε ναυτικούς...πρόσεχε Γιούλη μην σου μπαρκάρει καμια μέρα...

To ηξερα οτι μαλλον θα πετουσα μαργαριταρι κ το ρισκαρα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Πετυχα 1 απο τα 2 τουλαχιστον!!!!!

Οι γνωσεις μου φτανουν μεχρι θεοφανους....αντε βαρια βαρια Φοιβος! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

....Πλούταρχο??? =))

μεταξυ μας τωρα.......ειμαι γνωστη για την ποιοτητα μου.....Τερλεγκας,Στανιση,Χριστοδουλοπουλος κτλ

Ο Πλουταρχος ειναι πολυ εντεχνος για τα γουστα μου!! =))=))=))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΥΣ ΒΛΕΠΑΤΕ???? xaxa- άλλο έψαχνα ρε γμτ αλλα δεν το βρηκα!!- εκεινο με το 'Πούσι έπεσε απο βραδύς' του Καββαδία ηθελα να το αφιερωσω στο Γιούλακι !!

http://www.youtube.com/watch?v=az-V3Lc7aNw

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!! τι κανετε?? φανταζομαι οι μισες κοιμαστε ακομα!! εγω σηκωθηκα πριν λιγο και πειναωωωω!!! χτες ηταν να κανουμε τις καθιερωμενες εξετασεις μας αλλα δεν τις καναμε τελικα. θα παω τωρα να μου τις γραψει για να τις κανω παρασκευη πρωι. ελπιζω να προλαβω να τις εχω μεχρι το μεσημερι (συνηθως μου τις εχει ετοιμες σε 3-4 ωριτσες) για να προλαβω και το γιατρο μιας και το απογευμα πεταμε για θεσσαλονικη!! :D:D αααχχχ σκεφτομαι την αλλη βδομαδα τετοια μερα που θα εχουμε το ραντεβου για το β επιπεδου και παω να σκασω απο το αγχος μου!!! ελπιζω οτι θα ξεχαστω τωρα στο ταξιδακι καπως και θα ψιλοηρεμησω! για να δουμε!! μαρακι στο ανοιχτο πανεπιστημιο ειμαι στο τμημα του ελληνικου πολιτισμου και τα εχω δει ολα φετος με τις εργασιες! :?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοπελιτσες!!! τι κανετε σημερα? εγω πρωτη μερα στη δουλεια μετα απο 8 μερες.....καλα ηταν γιατι βαρεθηκα και να καθομαι σπιτι,δεν μπορουσα να παω και πουθενα......... αλλα σημερα βρε κοριτσια δεν την παλευω στην καρεκλα του γραφειου... ποναω κατω απο το στηθος απο την δεξια πλευρα και δεν μπορω να καταλαβω γιατι.

τελος παντων κοριτσαρες οσες εχετε γιατρο σημερα να πατε τρεχοντας να σας πει τα καλα νεακια σας!!! φιλια πολλα :-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Lollipopaki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Κι εγώ ζουζουνο-κοιλίτσα είμαι καλέ......................

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αλλά αντί bebe.............. έχω κιλάκια μέσα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P

Καλά μου είσαι γλύκα μου???????

:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...