Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΘΕΛΩ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑΣ ΣΑΣ!!!!!


maria12

Recommended Posts

Κορίτσια βοήθειαααααααααα

Είχατε ποτέ παρουσιάσει κονδυλώματα?

Αν ναι, ποια θεραπεία κάνατε και πόσο καιρό διήρκησε γιατι θα τρελαθώωωωωωωωωω....

δεν μπορώ να προσπαθήσω για μωρό αν δεν απαλαγώ από αυτά!

ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ ΑΝ ΞΕΡΕΤΕ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maria kalispera!exo perasei duo fores tin fasei ton kovdulomaton ,kai uparxoun apo oso xero duo methodei antimetopiseis ,i mia einai me aloifi pou vazeis pano tous kai kserenonte kai peftoun apla krataei 1-2 evdomades kai i alli pou ekana ego pou eina kaftiriasmo,den ponaei giati sou ginete topiki anaisthisia kai krataei 5lepta kai meta antiviosei gia liges meres !tin deuteri fora apo ormones pou pairno kai apistefto avxos evgala ston popo mou arketa {9} alla molis kanonisa to xeirourgeio giati gia ekei to kaneis se nosokomeio me leizer kai oliki anaisthisia exafanistikan apo mona tous molis iremisa!!!!!min tromazeis,apla apo do kai pera pio sixno elenxo kathe 6 mines i kai ligotero an mporeis!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maria kalispera!exo perasei duo fores tin fasei ton kovdulomaton ,kai uparxoun apo oso xero duo methodei antimetopiseis ,i mia einai me aloifi pou vazeis pano tous kai kserenonte kai peftoun apla krataei 1-2 evdomades kai i alli pou ekana ego pou eina kaftiriasmo,den ponaei giati sou ginete topiki anaisthisia kai krataei 5lepta kai meta antiviosei gia liges meres !tin deuteri fora apo ormones pou pairno kai apistefto avxos evgala ston popo mou arketa {9} alla molis kanonisa to xeirourgeio giati gia ekei to kaneis se nosokomeio me leizer kai oliki anaisthisia exafanistikan apo mona tous molis iremisa!!!!!min tromazeis,apla apo do kai pera pio sixno elenxo kathe 6 mines i kai ligotero an mporeis!!!

ευχαριστώ για την απάντηση!

Απλά εγώ κανω θεραπεία 3ο μήνα τώρα...

και όπως καταλαβαίνεις με καθυστερεί από την επιθυμία μας για παιδί..

μήπως παρατράβηξε? έβαλα wartec και τώρα βάζς aldara.

απογοητεύτηκα πια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mαράκι καλημέρα,

και εγω έχω κονδυλώματα, αλλά δεν κάνω τίποτα γι αυτό.

Προσπαθώ κανονικά για παιδάκι με τη σύμφωνη γνώμη του γιατρού μου φυσικά.

Το μόνο που μου ΄΄εχει πει ένας γιατρός (οχι ο γιατρός μου, ενας που πήγα μια φορά μόνο) είναι οτι ίσως χρειαστεί να γεννήσω με καισαρική λόγω των κονδυλωμάτων.

Δεν ξέρω μήπως υπάρχουν διαφορετικές μορφές κονδυλωμάτων..

Καλή επιτυχία στη θεραπεία σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mαράκι καλημέρα,

και εγω έχω κονδυλώματα, αλλά δεν κάνω τίποτα γι αυτό.

Προσπαθώ κανονικά για παιδάκι με τη σύμφωνη γνώμη του γιατρού μου φυσικά.

Το μόνο που μου ΄΄εχει πει ένας γιατρός (οχι ο γιατρός μου, ενας που πήγα μια φορά μόνο) είναι οτι ίσως χρειαστεί να γεννήσω με καισαρική λόγω των κονδυλωμάτων.

Δεν ξέρω μήπως υπάρχουν διαφορετικές μορφές κονδυλωμάτων..

Καλή επιτυχία στη θεραπεία σου!

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ!

Καλή επιτυχία στην προσπάθειά σου!!!!!Εύχομαι σύντομα με μωράκι.

Εμένα μου είπε πρώτα να μου φύγουν και μετά να προσπαθήσω και για όσο κάνω θεραπεία απαγορεύεται να μείνω έγγυος!

φιλιάαααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ίσως είναι η θεραπεία τέτοια που απαγορεύεται να μείνεις έγκυος!

Υπομονή Μαράκι, όταν θέουμε κάτι πολύ το πετυχαίνουμε, ίσως μας αργεί λιγάκι, αλλά ποιος ξέρει, ίσως είναι για καλό!!

Σε ευχαριστώ για τις ευχές σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου εχω δεν εχω η ιδια κονδυλωματα αλλα σπουδαζω φαρμακοποιος και εχουν δυο πολυ κοντινοι μου ανθρωποι. Ηθελα να ρωτησω καταρχας αν εχεις εσωτερικα η εξωτερικα , εγω γνωριζω οτι η πιο αποτελεσματικη θεραπεια ειναι το λεηζερ και για τα εσωτερικα( που ειναι πιο σοβαρη μορφη ) και για τα εξωτερικα. Στα εξωτερικα γινεται και κρυοπηξια. Οταν εχεις εσωτερικα γινεται και βιοψια αν το κρινει ο γιατρος για ταυτοποιηση του τυπου. Και σε καθε περιπτωση ακομα και αν νοσεις βοηθαει το εμβολιο. Τον ιο τον εχουμε και δε μας ενοχλει για τη συλληψη αν ομως ειναι εκδηλωμενα ειναι καλο πρωτα να τα εχουμε θεραπευσει για να μεινει καποια γυναικα εγκυος και απο τα σκευασματα που χρησιμοποιειεις καταλαβαινω οτι μαλλον ειναι εκδηλωμενα. Ο γυναικολογος που στην ελλαδα ασχολειται μονο με κονδυλωματα και ειναι εξειδικευμενος ειναι ο διακομανωλης οποιον γυναικολογο και να εχεις καλο ειναι να εχεις παρει τη γνωμη του και ολα θα πανε καλα ειναι ενας ιος που υπαρχει στα 6/10 του πληθυσμου.. Ενημερωσου για το εμβολιο αφορα τους τυπους 16 και 18 και ειναι καλο να το κανεις, ακομα και να εχεις τους συγκεκριμενους (υπαρχουν πανω απο 40) τυποι ειναι καλο να το κανεις κανει τα συμπτωματα πιο ηπια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου εχω δεν εχω η ιδια κονδυλωματα αλλα σπουδαζω φαρμακοποιος και εχουν δυο πολυ κοντινοι μου ανθρωποι. Ηθελα να ρωτησω καταρχας αν εχεις εσωτερικα η εξωτερικα , εγω γνωριζω οτι η πιο αποτελεσματικη θεραπεια ειναι το λεηζερ και για τα εσωτερικα( που ειναι πιο σοβαρη μορφη ) και για τα εξωτερικα. Στα εξωτερικα γινεται και κρυοπηξια. Οταν εχεις εσωτερικα γινεται και βιοψια αν το κρινει ο γιατρος για ταυτοποιηση του τυπου. Και σε καθε περιπτωση ακομα και αν νοσεις βοηθαει το εμβολιο. Τον ιο τον εχουμε και δε μας ενοχλει για τη συλληψη αν ομως ειναι εκδηλωμενα ειναι καλο πρωτα να τα εχουμε θεραπευσει για να μεινει καποια γυναικα εγκυος και απο τα σκευασματα που χρησιμοποιειεις καταλαβαινω οτι μαλλον ειναι εκδηλωμενα. Ο γυναικολογος που στην ελλαδα ασχολειται μονο με κονδυλωματα και ειναι εξειδικευμενος ειναι ο διακομανωλης οποιον γυναικολογο και να εχεις καλο ειναι να εχεις παρει τη γνωμη του και ολα θα πανε καλα ειναι ενας ιος που υπαρχει στα 6/10 του πληθυσμου.. Ενημερωσου για το εμβολιο αφορα τους τυπους 16 και 18 και ειναι καλο να το κανεις, ακομα και να εχεις τους συγκεκριμενους (υπαρχουν πανω απο 40) τυποι ειναι καλο να το κανεις κανει τα συμπτωματα πιο ηπια

Σε ευχαριστώ για την βοήθειά σου.

Τα κονδυλώματα που έχω είναι εξωτερικα, για την ώρα εσωτερικά δεν υπάρχει κάτι.

Ο Διακομανώλης σε ποια περιοχή βρίσκεται? Άν έχεις περισσότερες πληροφορίες να μου δώσεις...

Και πάλι ευχαριστώ και με το καλό το μωράκι σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ίσως είναι η θεραπεία τέτοια που απαγορεύεται να μείνεις έγκυος!

Υπομονή Μαράκι, όταν θέουμε κάτι πολύ το πετυχαίνουμε, ίσως μας αργεί λιγάκι, αλλά ποιος ξέρει, ίσως είναι για καλό!!

Σε ευχαριστώ για τις ευχές σου!

Σε ευχαριστώ κοριτσάκι μου να είσαι καλά!

Με τη θεραπεία που κάνω απαγορεύεται η εγκυμοσύνη, απλά κουράστηκα θέλω να τα ξεφορτωθώ πια! Για να μπορέσω και εγώ να προσπαθησω παρέα σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ο διακομανωλης ειναι καπου στο κεντρο αθηνα , εμμανουηλ ειναι το μικρο του βαλτο στο google και θα στο βγαλει... Παντως αφου εχεις εξωτερικα ειναι η πιο ευκολη μορφη μην ανησυχεις καθολου :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ο διακομανωλης ειναι καπου στο κεντρο αθηνα , εμμανουηλ ειναι το μικρο του βαλτο στο google και θα στο βγαλει... Παντως αφου εχεις εξωτερικα ειναι η πιο ευκολη μορφη μην ανησυχεις καθολου :D

Σε υπερευχαριστώ!!!!!!!!!!

Να είσαι καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρια μου ...μη σε πιανει πανικος!!εγω εκανε τεστ παπ μου απο τα 18 δεν εδειχνε τιποτα πριν απο 2 χρονια (παρα κατι μηνες)εμφανισα οξυτενη κονδυλωματα ετσι πηγα στο γιατρο μου τα καυτηριασε ολα( ειχα και ενδοκολπικα)και γυρω απο το προκτο(παρο ολο που δεν εχω απο εκει καθολου επαφες)και απο τοτε δεν εχω βγαλει ουτε ενα για δειγμα ,δοξα το θεο!!!!αρκει να γινει καλος καυτηριασμος.βεβαι μετα αρχισε ...το τρεξιμο μιας και ειχα στο τραχηλο .και μου διημιουργησε δυσπλασια ..εφτασε σταδιο cin2 και ισως για μενα η βιοψια να ηταν θεραπευτικη,ενω μου λεγαν να κανψ επεμβαση αυτα υποαναψωρησαν και πηγαν cin1 (ενα μικροτερο σταδιο)και απο οτι μου ειπε ο γιατρος αο τη κολποσκοπιση σχεδον φευγουν( μονα τους) για αυτο κοριτσια η πρωτη βιταμινη που βοηθαει σε ολο αυτο ειναι η ΕVIOL ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ H C .EIXE KAMMIA ΣΑΣ ΚΑΠΟΙΑ ΤΕΤΟΙΑ δυσπλασια?

ολα θα ειναι καλα να το δεις!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρια μου ...μη σε πιανει πανικος!!εγω εκανε τεστ παπ μου απο τα 18 δεν εδειχνε τιποτα πριν απο 2 χρονια (παρα κατι μηνες)εμφανισα οξυτενη κονδυλωματα ετσι πηγα στο γιατρο μου τα καυτηριασε ολα( ειχα και ενδοκολπικα)και γυρω απο το προκτο(παρο ολο που δεν εχω απο εκει καθολου επαφες)και απο τοτε δεν εχω βγαλει ουτε ενα για δειγμα ,δοξα το θεο!!!!αρκει να γινει καλος καυτηριασμος.βεβαι μετα αρχισε ...το τρεξιμο μιας και ειχα στο τραχηλο .και μου διημιουργησε δυσπλασια ..εφτασε σταδιο cin2 και ισως για μενα η βιοψια να ηταν θεραπευτικη,ενω μου λεγαν να κανψ επεμβαση αυτα υποαναψωρησαν και πηγαν cin1 (ενα μικροτερο σταδιο)και απο οτι μου ειπε ο γιατρος αο τη κολποσκοπιση σχεδον φευγουν( μονα τους) για αυτο κοριτσια η πρωτη βιταμινη που βοηθαει σε ολο αυτο ειναι η ΕVIOL ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ H C .EIXE KAMMIA ΣΑΣ ΚΑΠΟΙΑ ΤΕΤΟΙΑ δυσπλασια?

ολα θα ειναι καλα να το δεις!!

χαρά μου σε ευχαριστώ!

Σου εύχομαι και σένα τα καλύτερα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

OLA KALA 8A PANE.MONO NA MH BAZEIS KREMES ,EGW EBAZA KAI DE GINOTAN TIPOTA,NA PAS SE KAPOION GYNAIKOLOGO POY 8A NIWSEIS EMPISTOSYNH NA STA KAYTHRIASH ,ENA PROS ENA.MH MEINEI KANENA ,DIOTI AYTA EPANAMOLYNONTAI...

FILAKIA KAI EAN XREIASTEIS KATI RWTA ME..PLEON ...SXEDON EIDIKH EGINA DYSTYXWS...

EAN MENEIS A8HNA MPORW NA SOY SYSTHSW TO GITRO POY PHGA EGW.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΚΑΝΑ ΤΕΣΤ ΠΑΠ Κ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΗΤΑΝ ΕΥΡΗΜΑΤΑ ΣΥΜΒΑΤΑ ΜΕ ΧΑΜΗΛΟΥ ΒΑΘΜΟΥ ΠΛΑΚΩΔΗ ΕΝΔΟΕΠΙΘΙΛΙΑΚΗ ΑΛΟΙΩΣΗ CIN1.ΑΛΟΙΩΣΕΙΣ HPV ΛΟΙΜΟΞΗΣ.ΕΙΧΕ ΚΑΜΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΤΟ ΤΕΣΤ ΠΑΠ ΤΙΣ?ΧΘΕΣ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ Κ ΘΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΚΟΛΠΟΣΚΟΠΗΣΗ Κ ΒΙΟΨΙΑ.ΕΣΕΙΣ ΚΑΝΑΤΕ ΒΙΟΨΙΑ?ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΑ ΕΙΝΑΙ ΚΩΝΔΥΛΩΜΑΤΑ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΕΙΝΑΙ ΠΟΙΟ ΣΟΒΑΡΟ.ΤΙ ΕΧΩ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ?ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΩ ΑΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΤΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ.ΟΠΟΙΑ ΞΕΡΕΙ ΑΣ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΓΙΑΤΙ ΑΝΗΣΗΧΩ ΠΟΛΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

PRWTON NA PAS SE ENAN GIATRO THS PROKOPEIS!!!!AN EINAI DYNATON AYTO POY SOY EIPE!!!!AYTH H DYSPLASIA EXEI DIHMIOYRGH8EI APO KONDYLWMATA STO TRAXHLO.TIPOTA PIO PERIPLOKO!!!!!!!SE TROMAKSE!!!ETSI MOY EKANAN KAI EMENA KAI KONTEYA NA TRELLA8W!!GIA NA KANW EPEMBASH!!EMENA

MOY EDEIKSE STHN ARXH CIN1,TO CIN 1 DE TO PEIRAZEIS KAN!!OYTE KAYTHRIASMO,OYTE FARMAKA(DIOTI DEN YPARXOYN KAI OLAS),MOY EIPE ASTO .PHGA GIA EPANEKSETASH SE 4 MHNES KAI TELIKA EIXA CIN2!!MOY ELEGAN GIA LOOP,EPEMBASH,NA MOY KOPSOYN THN ALLOIWSEI K.T.L.

TELIKA NA MH STA POLYLOGO ,EIXA PE8ANEI ,OI XEIROTERES MERES THS ZWHS MOY.DEN EKANA TIPOTA,ALLAKSA GIATRO ,H BIOPSIA HTAN 8ERAPEYTHKH.ME THN AFAIRESEI ORISMENWN "KOMATIWN" WSTE NA GINEI H BIOPSIA,META APO 6 MHNES APO CIN2 PHGE CIN1.KAI PRIN APO ENA MHNA POY KSANA PHGA HTAN CIN1 ALLA SE KALYTERH KATASTASH APO OTI HTAN PRIN APO 6 MHNES.MH STENAXWRIESAI ,DEN EINAI KATI POY PREPEI NA STAMATHSEIS TIS PROSPA8EIES GIA MWRO,H OTI 8A PA8EIS KATI.

TO CIN1 ,GENIKA TO CIN 8EWREITE MIA ALLOIWSH STO TRAXHLO. POY EAN DE TH PROSEXEIS SE TAKTA XRONIKA DIASTHMATA(OSO KRINEI O GIATROS)KAI DE PROSEXEIS TON EYATO SOY,H PESEI TELEIWS H AMYNA TOY ORGANISMOY SOY..AYTH H DYSPLASIA ALLAZEI STADIO OPWS CIN2 (HTAN TO DIKO MOY) CIN3 KAI META ALLA STADIA .MEXRI NA GINEI KARKINOS.MH SE FOBIZOYN AYTA ,OPWS ENIW8A EGW ( DE 8ELW NA PERASEI KAMIA AYTO POY PERASA EGW PSYXOLOGIKA)

TO CIN1 KATA 80% KAI ...MH SOY PW FEYGEI MONO TOY!!!EDW YPOXWRHSE TO CIN2 POY EXEI PIO LIGES PI8ANOTHTES!!!TO MYSTIKO NA KRATHSOYME TON IO(KONDYLWMATWN)SE NARKWSEI EINAI BITAMINH C ,BITAMINH E ,PRASINO TSAI ,MPROKOLO KAI OXI NA STENAXWRIWMASTE.EXW CIN 1 KAI PROSPA8W GIA MWRAKI KAI EIMAI 23 XRONWN.MHN KA8ESAI SE MIA GNWMH GIATROY!PHGA SE TREIS MEXRI NA KATALHKSW KAI MESW EMAIL MILHSA ME ALLOYS 4!!TO SYMPERASMA MOY..OLOI EPEMBASH LEGAN..ALLA OLA 8ELOYN NA KANOYN TO KYKLO TOYS.HR8ANE ..KAI MONA TOYS 8A FYGOYN...

OTI MA OTI XREIASTEIS STEILE MOY MHNYMA,PLEON EXW GINEI EXPER.....DYSTYXWS MAKARI NA MHN ANAGKAZOMOYNA NA TO MA8W.

SHMEIWTEON H BIOPSIA DE GINETAI GIA NA DOYN AN EXEIS KARKINO H KATI TETOIO APLA NA DOYN AN EINAII CIN1 SIGOYRA H 2.

EINAI ENA IOS.SAN TO STAFYLOKOKO, TON EPIXEILIO ERPHTA..APLA SKOPOS MAS EINAI NA TON "KOIMHSOYME.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΑΡΑ ΜΟΥ ΧΙΛΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΣΟΥ.ΕΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΩ Κ ΣΕ ΑΛΛΟ ΓΙΑΤΡΟ Κ ΘΑ ΚΑΝΩ Κ ΤΕΣΤ ΠΑΠ ΠΑΛΙ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΕΧΩ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΘΕΙ Κ ΕΓΩ Κ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ.ΘΑ ΚΑΝΩ ΤΙΝ ΚΟΛΠΟΣΚΟΠΗΣΗ ΠΑΝΤΩΣ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ.ΜΕ ΗΡΕΜΗΣΕΣ ΑΡΚΕΤΑ.Κ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

TO NA ER8OYN TA MWRAKIA MAS EINAI TO SHMANTIKO...TO ALLO 8A FYGEI POY 8A PAEI!!EGW PRWTH FORA STH ZWH MOY EIXA KA8YSTERHSH ,....KAI TELIKA ADIA8ETHSA SHMERA-PRWI-PRWI...DYSTYXWS...

:cry:

KANAME PRIN KATI MHNES AFAIRESEI KIRSOKILHS KAI PERIMENOYME NA "ANEBEI" H KINHTIKOTHTA TOY SPERMATOS.AYTO 8ELOYME!! :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΑΡΑ ΜΟΥ!!!!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΤΑ ΜΠΕΜΠΕ ΜΑΣ!!!!!!!!!!!!Κ ΜΕΝΑ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΠΡΟΧΘΕΣ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΥΠΟΜΟΝΗ....ΠΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΠΡΟΣΠΑΘΗΤΕ?ΕΜΕΙΣ ΜΠΗΚΑΜΕ ΣΤΟΝ 8ΜΗΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΩΝ.ΘΑ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΣΤΟ ΠΟΣΤ ΠΟΥ ΘΑ ΑΝΟΙΞΩ ΠΟΙΕΣ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΝΟΕΜΒΡΙΟ ΔΥΝΑΜΙΚΑ.ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 5 years later...

Για οξυτενη κονδυλώματα εξωτερικά και (εσωτερικά κονδυλώματα στην οδό του κόλπου) εφαρμόστε μηλόξυδο με βαμβάκι στην περιοχή αφήστε το για 5 ώρες και επαναλάβετε εως ότου 
φύγουν εντελώς. Τα αποτελέσματα φανερώνονται από την πρώτη εφαρμογή. Θα νιώσετε ένα αίσθημα καύσου αλλά θα κρατήσει για λίγα δευτερόλεπτα,
στην συνέχεια η περιοχή θα παρουσιάζει ένα οίδημα, δηλδή θα φουσκώσει όχι πολύ..μετά από 3 ώρες θα ξεπρηστεί και θα έχει μειωθεί το φορτίο τους.
Έχω ξοδέψει 500 ευρώ σε θεραπείες με laser, ένας γυναικολόγος μου είπε να εφαρμόσω ποδοφυλλίνη, αλλά είναι τοξική και δεν επιτρέπεται η εφαρμογή της σε 
εγκυμονούσες. Αναζήτησα άλλες χημικές μεθόδους.. όπως τριχλωροοξικό οξύ, το οποίο δεν είναι τοξικό, αυτοεξουδετερώνεται αλλά χρειάζεται χρειάζεται
να προσέχουμε πολύ γιατι είναι πολύ καυστικό...Η τοποθέτηση του γίνεται με ξυλάκι από bamboo, πχ ξυλάκι από σουβλάκι, για να μη πέσει μεγάλη ποσότητα και υπάρχουν αισθητές αλλοιώσει.
Παρήγγειλα τριχλωρο οξικο οξύ, αλλα πριν το παραλάβω γιατι έκανε 4 ημέρες, αναζήτησα και άλλες φυσικές ή χημικές μεθόδους.
Το μηλόξυδο ήταν μια από αυτές. Θεώρησα ότι δεν είχα τίποτα να χάσω, το αγόρασα από ένα σουπερμαρκετ και το εφάρμοσα το βράδυ..την άλλη μέρα το πρωί είχαν εξαφανιστεί 
ένα κονδύλωμα διάστασης 1 εκατοστού και μια επιφάνεια 3 εκατοστών η οποία θεραπευόταν, δηλαδή μειωνόταν το φορτίο της.. 
Επανέλαβα το πρωί και η θεραπεία συνεχιζόταν με ταχείς ρυθμούς..
Δοκιμάστε το είναι ένα φτηνό υλικό που φέρει αποτελέσματα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
    • Σώπα ρε!!!! Τι λες τώρα!!! Πάει ένας χρόνος.. Φτου φτου φτου φτου το παιδάκι!!! Μπράβο!! Πως πέρασε έτσι ο καιρός;;! Έλα βρε αγάπη, μπράβο!! Να τον χαίρεσαι!! Να τους χαίρεστε και τους δύο βασικά, υγιεστατους πάνω από όλα στη ζωή τους πάντα!!!  Δεν θες ένα ακόμα καλέ;; Μπορεί να έρθει και η κόρη επιτέλους;! 😝🤣🤣🤣 Όχι, πέρα από τη πλάκα, το ξέρω και μπράβο που συνεχίζεις να στηρίζεις τα κορίτσια! Απορώ που βρίσκεις το χρόνο βέβαια..!!! 😄😄  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...