Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σε λιγο...


Recommended Posts

Σας ευχαριστω τοοοοοοοοοοοοσοοοοοοοοοο πολυ!!!!!!!!!!! Να ειστε ολες καλα!!!

Μια συντομη περιγραφη και φωτο μολις τις παρω!

Ολη μερα ειμασταν πολυυυυυυυυυυ χαλαροι. Το απογευματακι ηρθαν συγγενεις και φιλοι κι αρχισαμε να ετοιμαζομαστε!! Ναι ναι μαζι ντυθηκαμε σε αλλα δωματια! :D

Εφυγε ο Παναγιωτης κι εγω πηγα λιγο αργοτερα συνοδευομενη απο τους δυο αντρες της ζωης μου. Τον μπαμπα μου και τον γιο μου!

Μπηκαμε στην εκκλησια που ηταν πανεμορφα στολισμενη και αρχισε ο γαμος. Εγω κραταγα τον αντρα μου αγκαζε κι αυτος κραταγε τον γιο μας αγκαλιτσα! Τα παρανυφακια (4 ζωη να χουν) ειχαν λυσσαξει, η μαμα μου εκλαιγε και η κουμπαρα ετρεμε ολοκληρη!!!! :lol::lol: Εμεις σε ολη την διαδικασια ειμασταν... φεεεεεεεεεετα!!! Μου ελεγε ο αντρας μου αν με πατησεις πατα με λιγο πιο δεξια γιατι με ποναει το νυχι!! :shock::lol: Και γεεεεεεελιο εγω!!! Τελικα δεν το ακουσα το η δε γυνη και μου ειπε ο ιδιος "πατα με, πατα με"!!!!! Δεν τον πατησα γιατι αργησα να το συνηδητοποιησω αλλα δεν πειραζει!!! :roll:

Μετα ακολουθησε η βαφτιση, και παρακαλεσαμε τους πατερες να μην του βουτηξουν το κεφαλακι λογω της ωτιτιδας και βρε κοριτσια ηταν τοοοοοοοοσοοοοοο καλοι!!!!!! Το προσεξαν τοοοοοοσοοοο πολυ που εβαλα τα κλαμματα!!! :oops: Ο ενας το εβαζε στην κολυμπηθρα και του εβρεχε το κεφαλακι κι ο αλλος του κραταγε με τα χερια του τα αφτακια!!!!

ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟΙ!!!!!! Ο μπεμπης φυσικα σπαραξε στο κλαμα αλλα οκ! Δεν γινοταν κι αλλιως :roll:

Ολα ηταν παρα πολυ ομορφα, και ρομαντικα!!! Ο Αντωνης- Παναγιωτης πλεων, ηταν η πρωτη νυχτα που κοιμηθηκε 7 ωρες σερι!!! Ο Τονυ μου εχει επισημα ονομα κι εγω παντρευτηκα για δευτερη φορα τον ιδιο ανθρωπο!!!

Σας ευχαριστω πολυ για τις ευχες σας! Και στα δικα σας οι ελευθερες και ολα τα κοριτσια να αποκτησουν μωρακια! Υγεια κι ευτυχια στις οικογενειες σας!!!! :YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να ζησετε λοιπον κ παντα τυχερο κ ευτυχισμενο το αγορακι σας!!!

Αννα μου γελασα πολυ με τον αντρουλη σου!!!χαχαχαχα

Ακου εκει "πατα μεεεε"!!χαχαχχαχαχαχαχα

Ωραιος τυπος!Να τον χαιρεσαι κ αυτον!!!!

Εσυ πως ενιωθες σαν νυφουλα?Θεα???? :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να ζησετε λοιπον κ παντα τυχερο κ ευτυχισμενο το αγορακι σας!!!

Αννα μου γελασα πολυ με τον αντρουλη σου!!!χαχαχαχα

Ακου εκει "πατα μεεεε"!!χαχαχχαχαχαχαχα

Ωραιος τυπος!Να τον χαιρεσαι κ αυτον!!!!

Εσυ πως ενιωθες σαν νυφουλα?Θεα???? :D:D

Oπως μου ειπαν ειμουν η πιο προσιτη νυφη που ειχαν δει!! Δεν ενοιωθα θεα αλλα ομορφη, ηρεμη κι ευτυχισμενη! Με ολους εκανα πλακα!!! :D Κριμα γιατι ηθελα να μαι ψωναρα αλλα δεν μου εβγαινε!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Oπως μου ειπαν ειμουν η πιο προσιτη νυφη που ειχαν δει!! Δεν ενοιωθα θεα αλλα ομορφη, ηρεμη κι ευτυχισμενη! Με ολους εκανα πλακα!!! :D Κριμα γιατι ηθελα να μαι ψωναρα αλλα δεν μου εβγαινε!!! :lol::lol:

Εεεελα τωρα!Αστα αυτα!!!Εκδηλωσου!!!!

Πες πως ησουν καρακουκλαρα!!!! :P:lol:

Σε πειραζω!!!

Το οτι ησουν χαλαρη κ εκανες πλακα σημαινει

πως απολαυσες τη γαμοβαφτιση σας αρα....ΤΕΛΕΙΑ!!! :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλοοοο μου παιδιιιι τρισευτυχισμενο μου κοριτσι....ΝΑ ΖΗΣΟΥΤΕ ΝΑ ΕΥΤΥΧΗΣΟΥΤΕ!!!

τις θερμοτερες (λογω κρυου) ευχες και να ειναι παντα γερο και ευτυχισμενο το παιδακι σας

και αντε και ΠΟΛΥΤΕΚΝΟΙ!!!!!!!!!

παλι τα ιδια ειπα? θελουμε φωτοοο θελουμε φωτοοοο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να ζήσετε και πραγματικά ότι επιθυμείτε.... Να χαρίσετε στον Τόνυ σας κι άλλα αδερφάκια και μια ζωή να είστε έτσι τρισευτυχισμένοι!!!! :D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

Άννα μου να ζήσετε αγαπημένοι κι ευτυχισμένοι μέχρι τα βαθιά γεράματα

Καλοφώτιστος να είναι ο Τόνυ και σύντομα να του χαρίσετε ένα αδερφάκι

Περιμένουμε φώτο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τριιιςςς μουυυυυ να ζησετεεεε!!παντα ευτυχισμενοι κ αγαπημενοι να ειστε!!!!

καλος χριστιανουλης κ το αντρακι σου!!!να τον χαιρεστε παντα κ να τον καμαρωνετε!!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...