Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σε λιγο...


Recommended Posts

Παντρευομαι τον επι 14 χρονια συντροφο μου και βαφτιζω τον καρπο του ερωτα μας!! Ειμαστε ολοι λιγο πολυ αρρωστοι αλλα θα τα καταφερουμε.. (πιστευω... :lol: )Ευχομαι σε ολα τα κοριτσια του μαμμυ και στα δικα τους με υγεια ευτυχια και πολλα πολλα παιδακια!!! [smilie=wav.gif][smilie=clock.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλο η γαμοβαπτιση σας Τρις μου!!

Να περασετε τελεια και να το ευχαριστηθειτε!

Ειναι μαγευτικη εμπειρια.Το εζησα πριν ενα χρονο

με την δικη μας γαμοβαπτιση!Ολα καλα να πανε! :x:YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σου εύχομαι όλα να είναι πανέμορφα (που θα είναι το παιδάκι σου βαπτίζεις κ γιορτάζεις τον έρωτα σου :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty: ), να είστε οικογενειακός καλότυχοι κ πάντα πολύ μα πάραααα πολύ αγαπημένοι!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ τι ωραία!!!!!

Να ζήσετε και να είστε πάντα αγαπημένοι και γεμάτοι υγεία!!!!

Με το καλό να γίνει το μικράκι σου Χριστιανάκι και ευχομαι σύντομα να του κάνεις ενα αδερφάκι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΑΝΤΑ ΤΡΙΣΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΚΑΙ ΜΑΖΙ ΣΤΑ ΕΥΚΟΛΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΔΥΣΚΟΛΑ!!!!!! ΤΑ 14 ΧΡΟΝΙΑ ΔΕΙΞΑΝΕ ΟΤΙ ΑΝΤΕΧΕΤΕ!!!!! ΝΑ ΖΗΣΕΤΕ ΝΑ ΕΥΤΥΧΙΣΕΤΕ Κ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΣΑΣ!!!!! [smilie=love8.gif][smilie=love3.gif][smilie=love9.gif] [smilie=binkybaby.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλό ο γάμος και η βάφτιση! Εύχομαι να είστε πάντα ευτυχισμένοι και αγαπημένοι!

Άντε και σύντομα (???) να έχετε πάλί βαφτίσια :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηταν πολυ ομορφα!!!!!! Ρομαντικα.... και λιγο αστεια. Θα σας πω λεπτομερειες αυριο αλλα θα σας πω μονο ενα που με συγκινησε, Την ωρα του μυστηριου γυρισε ο αντρας μου και μου ψιθυρισε "σ αγαπω". Μονο που δεν εκλαψααααααα!!!! Ηταν ομορφα πολυ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηταν πολυ ομορφα!!!!!! Ρομαντικα.... και λιγο αστεια. Θα σας πω λεπτομερειες αυριο αλλα θα σας πω μονο ενα που με συγκινησε, Την ωρα του μυστηριου γυρισε ο αντρας μου και μου ψιθυρισε "σ αγαπω". Μονο που δεν εκλαψααααααα!!!! Ηταν ομορφα πολυ!!!!

πάντα τέτοια σου εύχομαι!Να είστε αγαπημένοι,να έχετε μια δεμένη οικογένεια,να έχετε την υγεία σας πάνω από όλα και...όλα τα άλλα έρχονται!Μόνο χαρές!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να ζήσετε παντα ερωτευμένοι και βαθιά αγαπημένοι ! Να ζήσει το παιδακι σας και να ειναι καλοφωτιστο !

Πολλα πολλα φιλια απο εμας και πολλες πολλες ευχες για υγεια και ευτυχια :-*:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:ymapplause::ymapplause: Το ταξίδι της ζωής να σας βρίσκει κάθε μέρα όλο και πιο ευτυχιμένους, γερούς και ενωμένους. Να καμαρώνετε το παιδάκι σας και να σας χαρίζει πάντα χαμόγελα και χαρές! (*)
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στεριωμένοι και ευτυχισμένοι, καλοφώτιστο και γερό πάντα το μωράκι σας! Να χαίρεστε αγαπημένοι την όμορφη οικογένεια σας! [smilie=love3.gif]:D

Εύχομαι όλα να πήγαν καλά και περιμένουμε περιγραφή!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εύχομαι να ζήσετε πάντα ευτυχισμένοι και ερωτευμένοι και να χαίρεστε το παιδάκι σας :x:YMHUG: και σύντομα να μεγαλώσει κι άλλο η οικογένειά σας ;) !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να ζήσετε κορίτσι μου!!!!!!!!!!!!!!!!!

Να χαίρεστε τον πιτσιρικά σας.................

Και σύντομα........... και 2ο νινί...........................

Μία τρισευτυχισμένη ζωή εύχομαι!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...