Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΑΜΊΑ ΧΙΏΤΙΣΣΑ ΜΑΝΟΎΛΑ?????????????


Recommended Posts

Μαρια μου που ησουν τοοοοοσο καιρο? Τα δικα μου στοιχεια τα ξερεις τα ξερεις και δηλωνω παρουσα (ή καλυτερα απουσα αυτο το μηνα μιας και ειμαι Αθηνα στα πατρια εδαφη να δω τους δικους μου). Αρχες Οκτωβρη αριβαρω για Χιο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οπότε από Οκτώβρη μας βλέπω για συνάντηση...Είμαστε λίγες,δε μας παίρνει να χουμε απουσίες!!!!!!!!!!!!χιχιχιχι :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...

Γεια σου Τονια. Ειμαι η Ντινα και εχω διδυμα, αγορι-κοριτσι, 18μ. Μενω και εγω στην πολη, ειμαι απο Αθηνα, ο αντρας μου ειναι απο εδω. Επιβαλλεται να γνωριστουμε, στην ιδια πολη μενουμε!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δες λοιπον συμπτωση.κι εγω ειμαι απο Αθηνα και ειναι ο αντρας μου απο δω.Ειναι ομως και η καταγωγη της μαμας μου.Που μενεις;Εγω μενω κοντα στου χοτζα την ταβερνα.

Να σε ρωτησω.Μηπως σημερα ησουν στο ΙΚΑ για εμβολιο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι, ημουν χθες. Μηπως εισαι η κοπελα που ησουν μεσα στο ιατρειο? μικρος που ειναι ο κοσμος!!!!!!!! Μενω κοντα στο τενις, λιγο πιο πανω απο τα ΚΕΥ FOOD της Πασπατη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι εγω ειμαι.Αι στο καλο συμπτωση.Ειδα καλυτερα την φωτο των μικρων και λεω αυτη πρεπει να ειναι.Δουλευω κι εγω στο ΙΚΑ στο φαρμακειο.Τον αντρα σου τον εβλεπα συχνα και αν θυμαμαι καλα πρεπει να ειχα φερει και φαρμακα για σενα καποια στιγμη.

Τελειωσε η αδεια λοχειας σημερα και ημουν εχθες εκει για να παρω την αδεια ανατροφης τεκνου.

Τα μωρα σου ειναι κουκλακια.Να τα χαιρεσαι.

τ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειναι μεγαλο φατσονι.Μας εχει ξετρελανει!!!!!

Ειναι ομως αρρωστουλης ο καημενος και τωρα κολλησα κι εγω και ειμαστε οικογενειακως χαλια. :(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και μενα ειχε πυρετο χθες και σημερα ο μικρος. Υπεθεσα απο το εμβολιο, αλλα 2 μερες δε δικαιολογειται. Μαλλον κολλησε στον παιδικο. Περαστικουλια σας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωχ!!!Περαστικα και σε σας.Κι εμεις εχουμε εμβολιο την αλλη εβδομαδα και πρεπει να γινουμε καλα,γιατι δεν μου αρεσει να καθυστερω τις δοσεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!

Επιασε κρυο παλι.μπρρρρρρρρρρρ!!!!!!!!

Πανω που ξεκινησαμε να κανουμε καμια βολτουλα,τα κεφαλια παλι μεσα.

Εμεις ευτυχως ξεπερασαμε την ιωση και απο Δευτερα θα παμε για εμβολιο.Εγω ακομα βηχω ...............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εμεις ειμαστε καλυτερα μονο που η μικρη χρειαστηκε να παρει αντιβιωση για το βηχα γιατι το αερολιν δεν της εκανε τιποτα. Τωρα ειναι πολυ καλυτερα. Πολυ κρυο ομως. Που να τα βγαλω?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Εδω και μερες δεν παμε παιδικο. Βροχιτιδα. Τωρα ειναι καλυτερα αλλα η μικρη εχει πολυ βηχα με αποτελεσμα να μην καλοκοιμαται και να ειναι ολο γκρινια. Επισης απο τοτε που αρχισαν την αντιβιωση Amoxil εχουν διαρροια. Μπορει να οφειλεται σε αυτην?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η διαρροια σας ειναι σιγουρα απο την Αμοξιλ.Το επαθε και ο δικος μου και μας κρατησε 10 μερες.Οι περισσοτερες αντιβιωσεις χαλανε τη χλωριδα του εντερου με αποτελεσμα να υπαρχουν τετοιου ειδους διαταραχες.Συμβουλεψου γλυκια μου,τον παιδιατρο σου.Εγω επειδη θηλαζω δεν εκανα και δεν μπορουσα να κανω κατι συγκεκριμενο.Υπαρχουν ειδικα γαλατα για αυτες τις περιπτωσεις με αρκετα πρεβιωτικα.Δεν ξερω βεβαια εαν υπαρχει κατι για την δικη σας ηλικια.

Περαστικα σας!Φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστω Τονια μου. Ο,τι και να μου ειπε ο γιατρος το εκανα, το γαλα αυτο δεν το πινουν, αλλα κανω διαιτα με ρυζακι και κοτοπουλο. Τα εχουν βαρεθει ολα. Και η διαρροια συνεχιζεται. Την Τεταρτη το πρωι τελειωνει η αντιβιωση και ελπιζω να επανελθουμε. Φιλακια στο ζουζουνακι σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...