Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΜΑΙΟΥ ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ Νο 5!!!!!!!!


Recommended Posts

καλημερα φιλεναδες [smilie=toothy4.gif][smilie=toothy4.gif] εδω ακομα ηλιολουστες μερες εχουμε και ζεστη!!!εμενα βεβαια μου αρεσει γιατι μπορω και βγαινω!!!!αλλα δεν μου αρεσει που ειναι δεκεμβρης και εχουμε αυτην την καλοκαιρια!!!

θα σας πω το κλασικο δεν κοιμηθηκα ολη νυχτα,ειχα ανα διαστηματα πονακια περιοδου,ειχα την λυδια που απο εδω δεν της αρεσε απο κει δεν της αρεσε!!!και επιπλεον δεν μπορω να αναπνευσω η μυτουλα ειναι κλειστη!!!που να μην εστελνα και τον τζεμ στο καναπε θα χακαι ροχαλητο μαζι :D:D:D

αχ τωρα η ψυχουλα μου εχει λοξυγκα!!!μολις εφαγα πρωινο!!!θα φαω και μερεντα τωρα και θ αρχισει τις κλωτσιες!!! :shock::shock:

λενακη η κοιλιτσα κοιλαρα σου ειναι τελεια!! :D:D:D και τι ωραια που ειναι ολα χιονισμενα ποσο μαλλον για την μαγουλιτσα σου!!!και δω ετσι ειναι καθε χειμωνα για να δω φετος!!!

ιωαννιτσα μου τα εβγαλα ολα απο τα σακουλακια και τα τοποθετο σε βαζακια τα παντα και σημερα θα παω να παρω κι αλλα!!!ανακαλυψα ενα σακουλακι με σουσαμι και γινοταν χαμος εκει μεσα απο κουκουλια και πεταλουδες!!!!οποτε βρηκα την πηγη!!!μολις ερθει η μανουλα θα την βαλω να τα καθαρισει ολα με χλωρινη!!!

ματα ναι χαχαχα εχτες ειχα συζητηση με την λυδια και της ελεγα τα ιδια!!περιμενε κοριτσακι μου την γιαγιακα!!!και τι θες να βγεις απο τωρα και να μεινεις μονη σου στο νοσοκομειο??χωρις την μανουλα??εμενα δεν με σκαιυτεσε???και τετοια κουλα :lol::lol::lol::lol:

κοριτσια σημερα θα ερθει ενα ζευγαρι φιλοι μας και θελω να κανω μεζε και δεν ξερω τι!!!κατι ευκολο εχετε κατα νου???

καλημερα σε ολες τις κοιλιτσες!!!

σημερα απλωσα για δυο μερες το σεντονι μου :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 984
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα κοριτσάκια!Χαίρομαι που όλα σας πάνε καλά!Σας διαβάζω κάθε μέρα αλλά δεν βρίσκομαι και σε καλύτερη φάση για να γράψω.Ευτυχώς ο μπέμπης είναι καλά και μου δίνει δύναμη και κουράγιο να τα αντιμετωπίζω όλα όσο καλύτερα μπορώ.Να έχουμε όλες ένα καλό Σαββατοκύριακο!Φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα αννουλα και οτι σε σκαιυτομουν!!!!

ολα θα πανε καλα ;) φιλακια πολλα :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

δεσποινακη?????οταν θα εχεις διαθεση μπες να μας πεις τα νεα για το μπεμπακι σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιωαννα μου καλη δουλεια και παλι!!!!Αντε λιγες μερες μεινανε!!!! :-*:-*

Ρεββεκακι μου καλημερα!!! Εγω δεν μπορω να κοιμηθω απο εξαψεις....σκαω ρε κοριτσια τι κακο!!!Μαλωνω στη δουλεια με τη συναδερφο...στο σπιτι με τον Αντρουλη μου....αυτοι αναβουν τα καλοριφερ, εγω τα σβηνω!!!! :lol::lol::lol: ποια;;; εγω!!! Που μολις ερχοταν οκτωβρης παγωνανε τα χερακια μου και γινοταν παγακια.....και πιαναν θερμοκρασια το Μαιο παλι!!!! :lol::lol: Τωρα για μεζεδακια εγω θα σε φωτισω σιγουρα.... :oops::oops::D:D Παρτε καμια πιτσα και καλα να περασετε!!!! Δεν ειμαστε για να κουραζομαστε τωρα!!!! ;):-*:-*:-*

Αννουλα μου γλυκια, ευχομαι να εισαι καλα κι εσυ και η οικογενεια σου!Υγεια να εχετε κι ολα τ'αλλα θα γινουν!!!!Φιλακια!!!! :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και απο εμενα!!!!! Εγω κοριτσια δεν λεω να υσηχασω σε αυτη την εγκυμοσυνη :(:( Δυστηχως ο μπαμπακας μου χειροτερεψε και απο εχθες ειναι στο νοσοκομειο και εγω ειμαι μακρια και δεν μπορω να βοηθησω καθολου :cry::cry: Αυριο με τον αντρουλη μου και την μικρη θα παμε σε ενα μοναστηρι εδω για να μας διαβασουν καμια ευχη μπας και φυγει το κακο ματι απο πανω μας!!! Πρωτα με τα αποτελεσματα της Β επιπεδου και την αμνιοπαρακεντηση. Μετα τα ασχημα νεα για τον μπαμπα μου. Προχτες πεφτω εγω και το ιδιο βραδυ πεφτει και χτυπαει (ευτυχως πολυ λιγο) ο αντρουλης μου. Δεν ξερω αλλα καποιος μας μουντζωσε για τα καλα :evil: Αντε να ερθει το καινουριο μωρακι να μας δωσει λιγο χαρα :)

Χαιρομαι που ειστε ολες καλα και εσυ Αννουλα μην στεναχωριεσαι, μακαρι να εχετε την υγεια σας και ολα τα υπολοιπα θα γινουν ;);)

Λενακι τελεια με το χιονι. Εμας εδω δεν χιονιζει αλλα καθε Χριστουγεννα που πηγαινα Θεσσαλονικη εβλεπα και λιγο χιονι αλλα και εκει ζεστη εχει ακομα.

Ν ειστε ολες καλα. Σας φιλω!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια μου!!!!!!!!!ολες καλα μου ειστε απο τι διαβαζω κ χαιρομαι παρα πολυ που ολα πανε κατ ευχην!!!δεσποινακι μου συλληπητηρια καρδουλα μου,,,,κ κουραγιο!!!!!!εγω ειμαι γαιδουρα το ξερω απλα δεν εχω ιντερνετ στο σπιτι κ ετσι οποτε ερχομαι στην μανουλα μου κ χω χρονο μπαινω κ διαβαζω τα νεα σας!!!!!!!χιλια συγνωμη κ δεν σας εχω ξεχασει...εσεις ειστε κ θα στε μια ζωη το σηριγμα μου κ στα ευκολα κ στα δυσκολα που περασα............τηνν δευτερα παμε για το ντομπλερ κ να δω την γυναικαρα μου!!!!!!!!1εχω τρελαθει πως κ πως το περιμενω αυτο το μωρΑΚΙ!!!!!9 ΕΒΔΟΜΑΔΕς ΑΚΟΜΑ Κ ΜΕΤΑ ΘΑ ΕΧΩ ΜΙΑ ΤΡΕΛΑ ΜΩΡΟΟΥΔΙΛΑ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!ΡΕΒΕΚΑΚΙ ΕΛΕΝΑΚΙ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΜΑΤΑ ΜΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΕΙΡΗΝΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑΕΛΕΝ ΧΡΥΣΑ Κ ΣΕ ΟΛΕς ΤΙς ΚΟΠΕΛΕς ΦΙΛΑΚΙ ΠΟΛΛ ΠΟΛΛΑ,,,,ΟΣΟ ΓΙΟΑ ΚΙΛΑΚΙ ΕΙΜΑΙ 3,5 ΚΙΛΑ ΜΟΝΟ!!!!!ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ!!!! :P:P:P ...ΦΙΛΑΚΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...