Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΜΑΙΟΥ ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ Νο 5!!!!!!!!


Recommended Posts

καλημερα βρε δεσποινακι δεν μιλας μονη σου χιχι!!!καλη επητυχια με την παρουσιαση!!!

τι παλινδρομηση??τι ειναι παλι τουτο??? :?::?::?:

αχ με το σεισμο τι να σας πω θα γελασετε,κοιμηθηκα στο μικρο δωματιακι με ανοιχτο το μπαλκονι να πηδηκω εξω :D:D εβαλα και μια καρεκλα να φτανω :D μαζεψα και τα λεφτα μας μεσα στην τσαντα διπλα μου!!!!!τα χω παιξει!!!τουλαχιστον κοιμηθηκα το βραδυ δεν εκανε αλλο!!!ε σημερα δεν πολυφοβαμαι ειναι πρωι :D:D:D

ιωαννιτσα μου υπομονη με τον πονοκεφαλο,προσπαθησε να χαλαρωσεις σε ενα δωματιο με σβηστα φωτα!!!

μπιμπιμπο το χα και γω αυτο το ανχος χαχαχαχα μην μου αλαξει η γιατρος και μου πει ειναι αγορι!!!!!

ματα μου ολοι τον φοβομαστε σιγουρα!!!εχω ακουσει τοσα πολλα για την θαλασσα του μαρμαρα και σκιαζομαι!!!!!ααααα να δεις την αμελι οποσδηποτε και να ακουσεις το σαουντρακ!!!

φανικο μου ετσι καθυσηχασε μας με την καμπυλη!!ξεμπερδεψες κιολας!εμενα παντως μου ειπαν να παρω ενα λεμονι μαζι και να βαλω μεσα στο ροφημα που θα μου δωσουν!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 984
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δεσποινακι χαλαρα κι ολα θα πανε καλα!!!Αν σε δουνε και με την κοιλια στο στομα δε θα σε παιδεψουν και πολυ!!!! ;):P Περαστικουλια και με την παλλινδρομηση γλυκια μου, δεν το εχω παθει και δεν ξερω....ευτυχως!!! :-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Ρεββεκακι μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Τι κανει η Λυδια σου????

Η παλλινδρομηση ειναι πονος στο στερνο,στον οισοφαγο.Δεν το ηξερα κι εγω.Ο γιατρος μου το ειπε.

Η μπεμπα σπρωχνει το στομαχι και τα εντερα.

Πολλη οργανωμενη σε βρισκω.Μαζεψες και τα λεφτα.χιχιχι

Ματινακι σου εστειλα πμ.

Κι εγω λεω να εκμεταλλευτω την κοιλαρα μου.Θα φορεσω και ο,τι πιο στενο εχω,να φαινεται περισσοτερο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα ειναι το κοριτσακι μου, δεσποινακι,δεν εχει προβλημα εκεινη συνεχιζει τις κλωτσιες κανονικα!!!

αχ ρε δεσποινακι ολα τα χει η μαργιωρη και παλινδρομηση ουφφφφ!!!!αυτο που νιωθω σαν να ανεβαινει η λαρδια η το στομαχι σαν μπουρμπουληθρα προς τα πανω εχει καμια σχεση???

οσο για την εκμεταλευση της κοιλιτσας μας λεω ναι!!!!τωρα που μπορουμε αφου την εχουμε ας την εκμεταλευτουμε :D:D:D:D

απο δυσκοιλιοτητα πως πατε?? :oops::oops: εγω εχω διαροια 2 φορες την μερα :oops::oops:

ματα καλημερα :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ δεν ξερω βρε Ρεββεκακι μου.

Πονας οταν το νιωθεις αυτο?

Απο δυσκοιλιότητα δεν εχω ιδιαιτερο προβλημα,παω μια φορα στις 2 μερες περιπου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευτυχως που δεν πονας.

Εγω εχθες δεν μπορουσα να κοιμηθω απο τον πονο.

Μα ολα ποια τα συμπτωματα θα με πιασουν σ'αυτην την εγκυμοσυνη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια!

Σήμερα πέρασα από την επιτροπή του ΙΚΑ.

Και μου είπαν να ξαναπάω σε 2 μέρες.

Θα είναι η 3η φορά που πάω για αυτό το θέμα και επειδή δε μου έχουν δώσει το χαρτί που πρέπει να συμπληρώσει ο εργοδότης, μια φίλη μου μου είπε πως θα χρειαστεί να πάω και 4η φορά…

Μα τι σύστημα είναι αυτό;;;

Εσείς;; όλες καλά;;

ΕΡΩΤΗΣΗ: το ντόπλερ είναι υποχρεωτικό ή εξαρτάται από τον κάθε γιατρό αν θα το ζητήσει ή όχι;

ΣΥΜΒΟΥΛΗ: Ο γιατρός μου είπε μέσα στο ποτηράκι με την γλυκόζη να προσθέσω λίγο λεμόνι. Βελτιώνει αρκετά την γεύση χωρίς να αλλοιώνει τις μετρήσεις. Αν οι γιατροί σας δεν έχουν αντίρρηση … κάντε το και εσείς!

ioanna123456 κανόνισες για κανένα καφεδάκι με τις φιλενάδες σου τελικά;;;

THEODOSIADOU ευτυχώς δίπλα στο μητέρα είναι το εμπορικό κέντρο! Μάντεψε τι θα κάνω όσο περιμένω με την νονά μας…

Eelleennaa την έκανες την β επιπέδου;

Marielen 2 φόρες καμπύλη ζαχάρου;;;; ήρωας!!!

Chrysa πραγματικά δε με νοιάζει πως θα χάσω μετά τα κιλά γιατί έχω κάνει τοοοοσες φορές δίαιτες και τα έχω καταφέρει. Αλλά με αγχώνει πολύ ο γιατρός που θέλει να αποφύγουμε κάθε πιθανή επιπλοκή, λόγο θρομβοφιλίας, να αποφύγουμε προεκλαμψίες, να αποφύγουμε ζάχαρο, να αποφύγουμε καισαρική και δε ξέρω και εγώ πόσα άλλα μου αράδιασε. Δε ξέρω τι να κάνω. Την Παρασκευή θα δω και διαιτολόγο. Πάντως κορίτσια πέφτει πολύ πείνα…

ioanna123456 με έχασες κοριτσάκι μου εεε;;; τι να κάνω… από την μια μεριά δεν έχω αφήσει υπολογιστή για υπολογιστή ζωντανό και από την άλλη αντί για αναρρωτική νιώθω πως μου έχουν δώσει καταναγκαστικά έργα! Πάντως καθόλου μη σκάς για τον γάμο!!! Θα είσαι η πιο σέξι και όμορφη εγκυούλα που όλοι τους θα έχουν δει!!!

Marielen σε καταλαβαίνω με τους πόνους! Μια από τα ίδια κουκλίτσα μου!

annoula1987 αχ τι μου θύμισες τώρα … εμείς το άθλημα το έχουμε εγκαταλείψει τελείως!

Αυτά για την ώρα … έχω να διαβάσω κι άλλα…

Καληνύχτα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου!Δεν μπηκα χτες μετα τον γιατρο γιατι ειχα ακομα πολυ πονοκεφαλο ομως σημερα ξυπνησα καλα!Μακαρι να περασε! #-o#-o#-o#-o Δεν αντεχεται ο πονοκεφαλος!!!!

Ειδαμε και το μωρακι μας και ηταν ολα τελεια!!! :):):):) Με την μετρηση του γιατρου μου την βγαλαμε 330 γραμμαρια αν και μου ειπε οτι στη β επιπεδου την οποια θα κανω στις 15-10 :D:D:D την αλλη Παρασκευη δλδ θα εχουμε πιο βεβαιη μετρηση!Παντως μου ειπε οτι ειναι καλο μωρακι που τρωει το φαι του!!!!Σαν χαζη καμαρωνα :P:P χαζομανουλα!!!!!Για τα λιγο αυξημενα μου λευκα μου ειπε οτι στην περιοδο εγκυμοσυνης ειναι πολυ φυσιολογικο!Οποτε γενικως πεταω απο χαρα!!!! :D:D:D:D:D

Βρε Ειρηνη αν ειναι δυνατον με αυτο το ικα! :shock::shock::shock: Αυτη η γραφειοκρατεια πια!!!

Για καφε δεν πηγα τελικα ακομα αφου με επιασε η γριπουλα!

Δεσποινακι υπομονη με την παλλινδρομηση.....ελπιζω να περασει γρηγορα!Τελικα μαλλον ειναι καλυτερα τα μωρακια μας να σπρωχνουν προς τα κατω την κυστη παρα προς τα πανω το στομαχι μας!

Ρεββεκα ουτε κομαντο τετοιο σχεδιο διαφυγης!!!! :lol::lol::lol::lol::lol: Καλα κανεις παντως σημασια εχει να νιωθεις σιγουρια! :-*:-*:-*:-*

Ελεναα πως πηγε η β επιπεδου;;;

Ματα καλημερα :-*:-*:-*

bibibo δεν συμφωνω με αυτα που λενε οτι απο το σχημα της κοιλιτσας καταλαβαινουμε το φυλλο!Μυθοι ειναι γιατι να σου πω την αληθεια κι εμενα ολοι οτι εχχω αγορι νομιζουν κι ομως εχω μια κορακλα!

:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-* σε ολες κοριτσακια και καλη μερα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα σε όλες , πήγα χθες στο γιατρό , τα παιδάκια μου είναι μια χαρά το αγόρι είναι 713γρ και το κορίτσι 695γρ , είχα όμως μετά την μέτρηση της καμπύλης 160 ζάχαρο και νηστική 96 , μου είπε ο γιατρός να επαναλάβω την 3ώρη καμπύλη για πιό σιγουριά , επίσης μου είπε να πάω να πάρω άδεια από το ΙΚΑ δεν έχω πάρει μέχρι τώρα και βλέπετε δίδυμη κύηση και φοβόμαστε γιατί τον Ιανουάριο είχα μια παλίνδρομη κύηση. Αυτά από εμένα περιμένω τα νέα σας , φιλιά σε όλες ! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα κι απο μένα , κι εμείς χθες πήγαμε στον γιατρό κ είδαμε τον μπέμπη μας, μεγαλώνουμε κ αναπτυσόμαστε κανονικά. Είμαστε 660 gr.. Μου είπε κι εμένα πως μέχρι την άλλη Τετάρτη πρέπει να έχω κάνει την καμπύλη , ευτυχώς την μικρή .

Faniko για διδυμάκια μια χαρά ανάπτυξη έχουν τα παιδάκια σου, όλα καλά να σου πάνε κοριτσάκι μου κ οι επόμενες μετρήσεις της 3ωρης να είναι καλύτερες.

Καλημέρα κ φιλιά σε όλες τις γκαστρούλες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημμερα Faniko μια χαρουλα τα διδυμακια σου μεγαλωνουν μπραβο!!!!! [smilie=blob3.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob6.gif] Κριμα που πρεπει να επαναλαβεις την καμπυλη!Παντως ευχομαι αυτες οι μετρησεις να ειναι καλες και να ησυχασεις!

Sofiaeva μεγαλωσε κι ο μπεμπουλης σου!!!Αχ τι καλα .....ετσι ολο καλα νεα να ανταλλασουμε βρε κοριτσια!!!!!Που ειστε οι υπολοιπες;;;;;;Κοιμαστε υπναρουλες :P:P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

[smilie=icon_flower.gif] [smilie=icon_flower.gif] [smilie=icon_flower.gif] ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ !!!! [smilie=icon_flower.gif] [smilie=icon_flower.gif] [smilie=icon_flower.gif]

ΠΗΓΑΜΕ ΕΧΘΕΣ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΓΙΑ ΤΗΝ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΚΑΙ ΕΙΔΑΜΕ ΤΗΝ ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΜΑΣ!!!! ΕΧΕΙ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ Η ΨΥΧΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 410 ΓΡΑΜ.!!! ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ 3 ΜΕΡΟΥΛΕΣ ΠΙΟ ΑΝΑΠΤΥΓΜΕΝΗ!!! :lol::lol::lol: ΠΟΛΥ ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΥ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΑΝ ΚΑΙ ΘΑ ΞΑΝΑΠΑΜΕ ΣΕ 10 ΜΕΡΟΥΛΕΣ ΓΙΑΤΙ ΟΠΩΣ ΚΑΘΟΤΑΝ Η ΜΠΕΜΠΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΔΕΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΛΕΠΤΟΜΕΡΙΕΣ ΕΠΟΜΕΝΩΣ ΘΑ ΤΗΝ ΔΩ ΠΑΛΙ ΠΟΛΥ ΣΥΝΤΟΜΑ!!! [smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif]

ioanna123456 ΜΟΥ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΣΟΥ ΠΟΛΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ!!! ΠΑΛΙ ΜΑΖΙ ΕΧΟΥΜΕ ΡΑΝΤΕΥΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ :lol::lol::lol:

IreneValadia ΥΠΟΜΟΝΗ ΜΕ ΤΗΝ ΓΡΑΦΕΙΟΚΡΑΤΙΑ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΣΕ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΣΟΥΝ ΑΛΛΟ...

FANIKO ΜΕΓΑΛΩΣΑΝ ΠΟΛΥ ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ ΣΟΥ!!!!!! :x:x:x

THEODOSIADOU rebbeka mata annoula1987 SOFIAEVA dat Lenaki26 ΚΑΙ ΣΕ ΟΣΑΣ ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΩ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ :-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα ομορφιες!!!! [smilie=love4.gif]

πολυ ομορφα νεακια διαβαζω για τις β επιπεδου σας,φανικο ο αγοραρος πλησιαζει το κιλο :D:D ποσο πολυ μεγαλωσαν τα μωρακια μας φτου φτου :D:D ελενακη τυχερουλα παλι θα το δεις :D σοφιαευα και σενα το αγγελουδι σου μια χαρα!!!αντε ολες μαζι για την καμπυλη!!!!

περιμενουμε και αλλα νεα νομιζω απο την α :!::!:

ιωαννιτσα μου χαιρομαι που εισαι καλητερα ξερω τι περνας.

ειρηανακι υπομονη!!!!οσο για το λεμονακι στην καμπυλη το ξερω και γω!!!για να δουμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια!

Ναι αυτό με το ικα είναι σκέτη ταλαιπωρία.

Αύριο θα πάω και θα πάρω και τον εργοδότη παραμάσχαλα μήπως και γλυτώσω την 4η επίσκεψη.

Τον παίδαρο εμείς θα τον δούμε την Τρίτη ... άντε κοντεύουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!! Σας γράφω από τη δουλειά σήμερα, όπου και προτίθεμαι να ζητήσω άδεια την οποία φυσικά θα μου απορρίψουν, και μετά θα τα πάρω και ενδέχεται να πάω για αναρρωτική μπας και δω κι εγώ λίγο τον αντρούλη μου....για φαντάσου, να δικαιούσαι άδεια και να μη στη δίνουν....

Τέλοσπάντων σας έπρηξα πάλι.... Φιλάκια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΟΛΙΣ ΓΥΡΗΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΟΥΛΙΤΣΑ ΚΑΙ ΕΦΑΦΑ ΩΡΑΙΟΤΑΤΑ ΦΑΣΟΛΑΚΙΑ :lol::lol::lol:

ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΣΕΙΣ ΘΑ ΠΑΡΕΤΕ ΑΔΕΙΟΥΛΑ ΕΓΩ ΚΑΛΟΣ Η ΚΑΚΟΣ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΡΩ ΚΑΘΟΛΟΥ :(:(:(:((:((:(( ΓΙΑΤΙ ΔΟΥΛΕΥΩ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ :roll: ΔΥΣΚΟΛΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΟΝ ΦΕΒΡΟΥΕΡΙΟ ΟΤΑΝ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΚΑΙ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΕΙΝΩ 40 ΜΕΡΕΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΕ ΤΗΝ ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ :D:D:D ΤΟ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ Η ΚΛΙΝΙΚΗ ΕΙΝΑΙ ΔΥΟ ΤΕΤΡΑΓΩΝΑ ΑΠΟ ΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ :D:D:D

ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!!!Τι μου κάνετε?Χαίρομαι πολύ όταν διαβάζω καλά νέα από τα μωράκια σας!!! :mrgreen: Εγώ σήμερα είμαι σε περίεργη φάση,μια νυστάζω,μια δακρύζω με το παραμικρό...Καταραμένες ορμόνες!! :evil: Καλέ Ρεββέκα,τόση πείνα πια και μου έφαγες το όνομα??? :lol: Εγώ για Β επιπέδου θα πάω την Δευτέρα απόγευμα!Έχω 6 μερούλες ακόμα...

Ειρήνη μου,υπομονή!!Με την γραφειοκρατία δεν βγάζεις άκρη!Έχω τραβήξει πολλά κι εγώ λόγω της καταγωγής... :x

Αγγελικούλα,γιατί δεν στην δίνουν την άδεια καλέ???Να μαζευτούμε όλες μαζί να τους απειλήσουμε με τις κοιλιές μας??? =))

Ελενά μου, κουράγιο με τη δουλίτσα...Τουλάχιστον είσαι με τον αντρούλη σου!!

Εγώ σήμερα έλαβα κι άλλο βαλιτσάκι που είχα παραγγείλει,ίσως να το ξέρετε,ένα γαλάζιο-ροζ με ένα αρκουδάκι μπροστά και γράφει " Η πιο γλυκιά αναμονή"!Αυτό έχει ένα μικρό μπιμπερό και διάφορα δείγματα από κρεμούλες για το μωρό και την μαμά.Το καλύτερο είναι ότι έχει 2 φακελάκια με βάλσαμο για τις γάμπες και ένα φακελάκι ποδόλουτρο με αιθέρια έλαια!!Και φυσικά είναι γεμάτο με ενημερωτικά, διαφημιστικά φυλλάδια!Έχει κι ένα πολύ χρήσιμο βιβλιαράκι που ενημερώνει για τα πάντα σχετικά με την εγκυμοσύνη!Το συγκεκριμένο βαλιτσάκι το δίνουν και πολλοί γυναικολόγοι!Αν θέλετε να το παραγγείλετε μπείτε στο http://www.babyspace.gr/Gifts.html .

Όπως βλέπετε,είμαι χαζομαμά από τώρα και δεν χάνω τέτοιες ευκαιρίες!!! :mrgreen:

Φιλάκιααααααα!!!! :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια!ολα καλα?πως τα πατε με τα μωρακια σας?η λενα γεννησε?εγω παω αυριο για β επιπεδου.αλλα 3 μερες τωρα καθε βραδυ πετρωνει η κοιλια μου.πηρα το γιατρο και λεει μπουσκοπαν και ξεκουραση.εχετε κι εσεις τετοια και πονακια στη μεση και χαμηλα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επιτελουσ καταφερα να συνδεθω μετα απο τοσοοο καιρο..απο τι διαβαζω ολες μου ειςτε καλα οπωσ κ τα μωρακια σασ.πολυ χαιρομαι.εγω εκανα την β επιπεδου την περασμενη βδομαδα κ ολα ειναι πολυ καλα δοξα το θεο.το κοριτσακι μασ ειναι 520γρ κ ολο ζουζουνευει.με χει ταραξει στισ κλωτσιεσ αλα μ αρεσει..απο κιλακια δεν εχω παρει καθολου.ειμαι τα ιδια κιλα κ πολυ χαιρομαι.κοριτσια μου χει κοπει η ορεξη κ δεν μπορω να φαω οσο ετρωγα.κατ αλα ολα μια χαρα.τελεια.αχ μου χατε λειψει παρα πολυ.αφηστε που αρχισαμε κ το σχολειο κ αρχισαν κ τα βασανα διαβασμα καθε μερα κ ετσι εχει γεμισει κατα πολυ η μερα μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μινιε εχω και εγω πετρωμα στην κοιλια 4-5 φορες την μερα. Ειμαι στην 21η βδομαδα. Ο γιατρος ειπε buscopan k ξεκουραση. Αν ομως η κοιλια σου πετρωνει περισσοτερες φορες τοτε πρεπει λογικα να σου δωσει αλλο φαρμακο. Σου ευχομαι καλα αποτελεσματα στην β επιπεδου για αυριο! Εγω θα παω την επομενη βδομαδα :D Ακομα δεν εχω μαθει 100% αν ειναι αγορι η κοριτσι ;) ολο μου λενε δε φενεται ! Απο κιλα εχω παρει 5! Ξεκινησα τα 56 κ ειμαι 61! Υπολογιζω αλλα 5 :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτό το βαλιτσάκι " Η πιο γλυκιά αναμονή"που λές Αnnoula εμένα μου το έδωσε χθες ο γιατρός μου, όντως έχει πολύ χρήσιμα φυλλάδια κ μικρά δωράκια για την μανούλα κ το μωράκι!!!!! Νόμιζα ότι το δίνουν όλοι οι γιατροί στις μέλλουσες μανούλες, εσείς οι υπόλοιπες το έχετε πάρει????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...