Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΑΝΕ ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΝΑ ΔΕΙΣ....


Recommended Posts

Ναί ΑΝΔΡΙΑΝΑ μου έχεις δίκιο μεγάλο,αυτά τα πράγματα δε λέγονται! Σε κάνει εκείνη την ώρα να σκέφτεσαι τι έχει το δικό μου το παιδί?παρακατιανό είναι?δεν υπάρχει χειρότερο συναίσθημα απο το να λυπάσαι το παιδί σου.Τί κακία Θεέ μου... Εμείς πάντως όταν σχολιάζει το παιδί μας αυτή,όταν κάνει φασαρία ή καμιά ζημιά του λέμε "σπάστα όλα ρε είσαι άντρας είσαι!!!" και την βλέπεις φουντώνει! μα καλά του δίνετε τέτοιο θάρρος,λέει,.Ναί της λέει ο άντρας μου παιδί είναι αγόρι! και γενικώς είναι ήσυχο παιδί όταν βλέπει εσένα κάτι παθαίνει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 331
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ανδριανα να μην πας και αν της στειλεις χαιρετισματα οτι ακουσες οτι εχουν ψειρες τα μικρα της γι αυτο δεν πηγες

=))=))=)):))

..εγραψες new_mammy..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακάρι να μπορούσα να το κάνω θα είχε πολύ πλάκα όντως. Αλλά έχω στείλει άλλα χαιρετίσματα ότι δεν θα πάω. Και είπα τον πραγματικό λόγο έτσι συμφωνήσαμε με τον άνδρα μου. Οπότε είμαι καλυμμένη και λέω και την αλήθεια. Θα πάρω ένα ωραίο δώρο της μικρής γιατί δεν φταίει σε τίποτα το κοριτσάκι και θα το στείλω με την πεθερά μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

popi1980 έγραψε:

Καλημέρα κοριτσάκια μου! Λοιπόν... η μέλλουσα έμαθε οτι είμαι έγκυος... και παίρνει τηλ.τον άντρα μου,κατευθείαν στο κινητό του και τί του λέει...? "Να την προσέχεις τώρα που είναι έγκυος μην έχει αυτό που παθαίνουν στόν πέμπτο μήνα και αποβάλουν,στο λέω για να προσέχεις" Ούτε μπράβο,ούτε έστω για τα μάτια ένα συγχαρητήρια πρώτα,τίποτα μόνο αυτό! ΑΑΑΑΑΑΑΑΑ θα σκάσω το σκέφτομαι και.......

Της απαντάει ο άντρας μου "κλείσε το τηλ.τώρα γιατί με μαυρόγατες δε μιλάω,γειά σου" και της το κλείνει κατάμουτρα!!!!!!! μιλάμε κλαίω απο τα νέυρα.....

Πόπη η "μέλλουσα" μου φαίνεται ότι τις θέλει τις μπάτσες της, τις ζητάει ο οργανισμός της, καλά τί πράγματα είναι αυτά??????? Ξέκοψέ την τελείως, αυτή δεν είναι για καλό... Καλά την είπε ο άντρας σου μαυρόγατα (αν και προσωπικά εγώ τις συμπαθώ πολύ τις μαύρες γάτες, μου φέρνουν και γούρι), αλλά μάλλον μαυρόψυχη έπρεπε να την πεί! Πωπωωωω μου έχουν σηκωθεί οι τρίχες όρθιες!

Εύχομαι το παιδί μου να μην γίνει σαν την Ανδριάνα.

Αν ποτέ τολμήσει άνθρωπος και μου πεί τέτοιο πράγμα δεν θα του ξαναμιλήσω ΠΟΤΕ! Τί γουρούνα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

Ψεκάσανε τίποτα και ηρέμησαν οι πεθερές ή εμείς δεν τους δίνουμε σημασία πλέον????

Εμένα πάντως τα ίδια και τα ίδια δνε ξέρω τι έριξαν στις δικιές σας πάντως την δικιά μου δεν την έπιασε τίποτα X(X(X(X(X(X(

Φιλιά σε όλες :-ss:-ss:-ss

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμενα δεν ηρεμησαν αλλα περιμενω τα Χριστουγεννα για την αποκορυφωση και να σας τα γραψω ολα τοτε εννοειται

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 6 years later...

κορίτσια εχω κ γω θεμα με συννυφάδα. εχουμε κ οι δυο δικά μας σπίτια , δυο παιδιά η καθε μια μας. ΕΓω είμαι μεγαλύτερη της αρκετα χρονια . Τοσα χρονια εχω δειξει πολύ καλή διάθεση να τα πηγαίνουμε καλά. Καθε φορά πυ με συναντούσε ξύνιζε. Τα πεθερικά μου λεγαν τοσα χρονια κανε υπομονη εμεις θελουμε τοςυ γιους μας ενωμένους .Αρκετες φορες λογοφέραμε και πριν ακομη γίνει νύφη δημιουργούσε θέματα μαζί μου κ ήταν επιθετική απέναντί μου. ΠΟτε δεν καταλάβαινα το λογο  . κάποιες φορες έβαλε κ η πεθερα το χεράκι της ώστε η αλλη να τσατιζεται μαζι μου . Εγιναν κατακαιρούς πολλά , κατεκρινε απο το φόρεμα που φορούσα στο γάμο της , μέχρι τον τροπο που μεγαλώνω τα παιδια μου κ φυσικα καθε φορα που μαθαινε οτι η πεθερα μου κρατούσε τα παιδια μου πετούσε μπηχτές. Εκανα υπομονη ηπολύ  καιρο κ μια μερα δεν αντεξα κ τη ρωτησα αν εχει θεμα μαζί μου . Οχι μονο δε το δεχτηκεαλλα εβαλε κ τον  αντρα της να με ξεχεσει .  Το αποτελεσμα; τα αδελφια δε μιλιούνται . Ο πεθερος μου επαθε πίεση κ φυσικα το χρέωσε πανω μου , με τα πεθερικα εχουμε αν βρεουμε πολύ καιρό νομίζω πως είναι με το μερος  τους. Σορι αν σας επρηξα . Γιατι μου φερονται έτσι; εκανα τοση υπομονη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...